Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (13 μέλη και 226 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:booty:

ΦΥΛΗΣ 54 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ντενίσα από Φυλής 134 όροφος, με κοντά ξανθά μαλλιά (αυτη την φορά με extensions έως την πλάτη), εντυπωσιακά χαρακτηριστικά προσώπου και σώματος, υπερ-κάπουλη και ψευδο-υπερ-καυλωμένη ...  :grin: :grin: :grin:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
πολυ καλο κορμι
σφιχτες μεγαλες βυζαρες που γουσταρει και αντεχει νατης τα χουφτωνεις αγρια και δυνατα
ωραιος σφιχτος κωλος

φατσα μις πιγκυ

γαμησι πολυ μετριο.
τπτ το ιδιαιτερο απο συμμετοχη.

ονομα νατασσα.

Που θα τη βρούμε τύπε μου?
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 κάτω:
Κοιτούσα την έκφραση της κοπέλλας απο οπτική γωνία που αγνοούσε.. έτσι είδα την έκφρασή της μόλις νόμισε ότι δεν την βλέπουμε.. και μου επιβεβαίωσε την διαίσθηση να μην μπω... μπορεί η κοπέλλα να είναι καλή, αλλά εφόσον εκφράζει έτσι την γνώμη της για εμάς, μάλλον θα απέχω..
Αλεξάνδρα με τα φουλ-τσουνάμι..τσουνάμι και κολοκύθια τούμπανα;

Παράθεση από: Xeiroglykanos στις σήμερα στις 00:04
[size=14pt]Στο Φ71 Ισόγα , το βασίλειου του ξιπασμένου τσατσονιού Εύας[/size] την Δευτέρα πρωινή βάρδια έπαιζε μία Νατάσα νομίζω? για το όνομα επιφυλάσσομαι , με βυζάρες και κωλάρα , ξανθιά αν δε κάνω λάθος
πολυ καλο κορμι, σφιχτες μεγαλες βυζαρες που γουσταρει και αντεχει νατης τα χουφτωνεις αγρια και δυνατα,
ωραιος σφιχτος κωλος, φατσα μις πιγκυ, γαμησι πολυ μετριο.τπτ το ιδιαιτερο απο συμμετοχη.ονομα νατασσα
Η Νατάσα από Φυλής 74 και Φώκαιας 22;

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
H νατασα που περιγραφεις koko πρεπει να ειναι η κοπελα που ειχα παρει πριν λιγο καιρο φωκαιας 19,μικρη γυρω στο 1,68 με φοβερο κωλο ωραιο στηθος και προσωπο-βλεμα αγελαδιτσας,χτες την ξαναειδα στο υπογειο της φυλης 92.Εχω γραψει κριτικη στη φωκαιας 19 γι αυτη,θελει λιγο φαντασια για να περασεις καλα αλλα η θεα ειναι πολυ ωραια οταν την ειχα παρει ορθια-πισωκολλητα στον καθρεφτη
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
H νατασα που περιγραφεις koko πρεπει να ειναι η κοπελα που ειχα παρει πριν λιγο καιρο φωκαιας 19,μικρη γυρω στο 1,68 με φοβερο κωλο ωραιο στηθος και προσωπο-βλεμα αγελαδιτσας,χτες την ξαναειδα στο υπογειο της φυλης 92.Εχω γραψει κριτικη στη φωκαιας 19 γι αυτη,θελει λιγο φαντασια για να περασεις καλα αλλα η θεα ειναι πολυ ωραια οταν την ειχα παρει ορθια-πισωκολλητα στον καθρεφτη

:grin: Τώρα μάλιστα! Κατάλαβα ποιά λέτε. Την έχω δει στο 92 με το στύλο.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:grin: Τώρα μάλιστα! Κατάλαβα ποιά λέτε. Την έχω δει στο 92 με το στύλο.
Το μικρο, ξανθουλα Ρωσιδουλα, ολιγον γεματουλα με το μεγαλο στηθος και την γλυκια φατσουλα δεν λεμε;
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ναι. Βάρδιες που την έχετε πετύχει?

Οπως καταλαβαίνετε σκοπεύω να την καταγαμήσω.

Δεν πήγα ακόμα για πορνορεπορτάζ γιατί είναι Τετάρτη = Λαική = Γκάδεριγκ μανάδων συμμαθητών μου στη Φυλής.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ναι. Βάρδιες που την έχετε πετύχει?
Οπως καταλαβαίνετε σκοπεύω να την καταγαμήσω.
Σημερα το πρωι παντος δεν εργαζονταν ουτε στο 71( Τζουλια), ουτε στο92( δυο κοπελες αδιαφορες για τα γουστα μου) Την Νατασα την εχω επιθεωρησει στο 134ισ οπου ειχα προβει και σε πληρη σωματικο ελενχο και τον περασε με απολυτη επιτυχια. Εντυπωση μου εκανε η εσωτερικη της θερμοκρασια οπου πραγματικα ηταν 'καυτη εμπειρια'. Η κραυγουλες της αρκετα αληθοφανεις και καυλωτικες. Ακομα θυμαμαι πως ειχε ντροπαλο βλεμμα αλλα ταυτοχρονα και γεματο υποσχεσεις... που και τηρησε.Της τελευταιες φορες που την εχω πετυχει διαπιστωσα πως εχει χασει ολη την σεμνοτητα και αθωοτητα που με καυλωνε. Αγαπη μου ο Καραμανλης καποτε προετρεπε 'ΣΕΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ' που ησουνα εσυ και δεν τον ακουσες;
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Ξερει κανεις που δουλευει η Σαντρα, πρωην Μαριλενα, η αδυνατη μικρη με τα κοντα μαλλια απο φ 59 κατω?? σημερα δεν ηταν εκει..
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Ξερει κανεις που δουλευει η Σαντρα, πρωην Μαριλενα, η αδυνατη μικρη με τα κοντα μαλλια απο φ 59 κατω?? σημερα δεν ηταν εκει..

Την είδα την Δευτέρα το πρωί στο Φυλής 86 ισόγειο και δούλευε ως Αλεξάνδρα...
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
ξερει κανενας φηλος που εινε η φωτηνη απο καλυμνου 36 μου ειπε ενας φιλος για τριφονιου 11 δυο φορες εχω περασι αλλα δεν την εχω πετηχη. επησης αν χνορηζει καπιος πια προσφερει καλο rimi.
Ευχαρηστο..
 

Επισκέπτης
Αυτήν την ώρα, προλαβαίνετε..

[size=14pt]Μέγαρο Μαξίμου-Παπανδρέου Γιώργος.Πλήρης υπηρεσιών. [/size]
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια της Φυλής και στα περίχωρα. Αρκετός ο κόσμος αλλά οι ποιο πολλοί για μάτι. Προλαβαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Περγάμου:

27 πάνω: Αλίκη. Καστανή μεγαλοκοπέλα με μαλλιά πάνω από τους ώμους και μικρό στήθος.
27 κάτω: Φωτεινή ή Γκμοχ ή Θωμαίδης, ξανθιά με μεγάλα βυζιά και σαγόνια   ;)
1 κάτω: 2 κοπέλες, μελαχρινές εμφανήσιμες.
1 πάνω: Τάνια, από Φυλής 66 δεξιά και 134 πάνω.


Αλκαμένους:


117: Αδιάφορη γεματούλα. 25ε
113: Νάταλι, σεξολόγος σύμφωνα με την τσατσά, μεγαλοκοπέλα με παραπανήσια κιλά, που ήθελε να με κάνει άντρα, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ, τράπηκα σε άτακτη φυγή.



Ρεμούνδου:

21 πάνω: Μελαχρινή, πολύ όμορφη με μεγάλα βυζιά.
21 κάτω: Ξανθιά εμφανήσιμη.
20: Η τσατσά είπε ότι δεν έχει κοπέλα... Τα συμπεράσματα δικά σας...


Αγίου Πέτρου 7: Στούντιο πλέον, στα ίδια χρώματα με το Σπύρου Πάτση 40, έβγαιναν 3 πακιστανοί, εκδιδόταν καστανή νταρντάνα με κιλά παραπάνω που δουλεύει σε πολλά της Φυλής.


Αχαρνών:


106: Ξανθιά, ωραία κοπέλα, 30ε νομίζω.
104: Ο τσάτσος είπε ότι η κοπέλα δουλεύει μόνο με ραντεβού.
85: Ξανθιά κανονικών κιλών με μεγάλο στήθος.


Αγκύρας:

1: Βίκυ, τρανς ξανθό εμφανήσιμο με καρφωτούς βύζους. Μορφή ο πούστης τσάτσος. Απίστευτος...
12 δεξιά: Φωτεινή, ξανθιά παχουλή.
12 αριστερά: Λίλιαν, ξανθό ψηλό milf.


Φυλής:


66 δεξιά: Σούζι, ψηλή ξανθιά με έκφυλο πρόσωπο.
66 αριστερά: Δεν ενημερώνω λόγω κακιασμένης τσατσάς με πάρκινσον.
59 κάτω: Σορένα, μελαχρινή αδύνατη με ωραίο πρόσωπο και μικρό στήθος.
80: Μπιάνκα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και πολύ ωραίο στήθος.
65 πάνω: Κάρμεν, μελαχρινό κοντοπούτανο με πρωκτικό.
84 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο στήθος, τατουάζ μία πεταλούδα πάνω από τα κολομέρια με πρωκτικό.
86 κάτω: Έρικα, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, μεγάλο κόλο που τον δίνει και μεγάλα χυτά βυζιά.
69 κάτω: Αλίνα παπάκι, ξανθό με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο.
71 πάνω: Μαρία από Φυλής 80, μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο με πρωκτικό.
71 ισόγειο: Η τσατσά Έυα έδωσε ρεσιτάλ στο σαλόνι και μας παρουσίασε την Λάουρα, μελαχρινό πιπίνι με ωραίο σώμα και στήθος.
71 υπόγειο: Κλειστό.
92 δεξιά: 2 κοπέλες. Ουάννα, ψηλή ξανθιά με ωραίο σώμα και η Τζούλια. Πανέμορφη ψηλή μελαχρινή.
92 αριστερά: Τζούλια, μελαχρινή με κοντά μαλλιά, πολύ αδύνατη με μικρό κόλο.
99: Τρανς, πολύ ωραίο, ξέχασα το όνομα....   :huh:


Μονής Προδρόμου:

Πάνω: Κλειστό.
Κάτω: Αδιάφορο.


Φωκαίας:

17 κάτω: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσαστάς.
27 υπόγειο: Άννα, καστανή με μαλλιά πάνω από τους ώμους. Αυτή είναι η Πολωνέζα????
27 όροφος: Κλειστό.
22 πάνω: Κατερίνα το νανοπούτανο, με πρωκτικό.
22 κάτω: Άννα, καστανή αδύνατη με πρωκτικό.


 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επίσης:

Φυλ. 40: Τάνια, ξανθό μαυρισμένο ζουμπουρλολύδικο με μεγάλη περιφέρεια και φουλ πρόγραμμα.
Φυλ. 54 άνω: ένα "Ρώσικο" μιλφ, κάτω του μετρίου, ξανθό
Φυλ. 66Δ: η Λάουρα, ένα γλυκήτατο μωράκι Ρουμανάκι που είχα δοκιμάσει προ μηνών στο Μ. Πρ. 16. Κάνει τα βασικά, αλλά αξίζει μια δοκιμή σους πιπινολάτρεις.
Φυλ. 84 ισ.: Ιρένα με την πεταλούδα και το φουλ (αξίζει ? ? ?  :helpplea: )
Φυλ. 67: η Νατάσσα του kokolongou & xeiroglykanou . .  . . . .
Φυλ. 65 κα΄τω: 2 κοπέλες = η Μιρελα με το φουλ & ένα ψηλό ξανθό με ωραία σαρκώδη χείλη και καλό σωματάκι
Φυλ. 92 νέο: η Γκαμπριέλα από Φ. 65 άνω με καρέ μαλλί & αφέλειες.
Φυλ. 92 παλιό: 2 κοπέλες μετριοκαλές, αλλά μύριζαν ξεπέτα
Μ. Πρ. 16: Έμοιαζε στην μπεμπέ-Λιλή που βγήκε από σολάριουμ & ελαφρώς πιο ώριμη (ηλικιακά)

Αυτά . .  . .
 
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ξερει κανεισ η Αννα απο διδθμοθ το απογεθμα ποθ τα παιρνει στη μαπα και καμει και πισω τρθπα ,σε ποιο σημειο τα παιρνει στη μαπα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom