Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (16 μέλη και 238 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Γνωριζω πλεον οτι με αυτη την κινηση μου εχω επικυρηχθει στην περιοχη της φυλης, ομως εγω θα συνεχισω τα επιθεωρω τους οικους και να σας ενημερωνω οποτε μπορω. απλα οι ταχυτατες καταδρομικες μου θα γινουν πιο ταχυτατες και πραγματικα καταδρομικες. Κατι σαν τους πολεμικους ανταποκριτες ενα πραγμα. Καλη σας μερα
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Που πιστεύεις ότι οφείλεται αυτό το πογκρόμ εναντίον σου τύπε μου?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Που πιστεύεις ότι οφείλεται αυτό το πογκρόμ εναντίον σου τύπε μου?
Εκεινη την ωρα μολις ειχανε βγει απο το υπογειο του 27 η εκδιδωμενη με την υπηρεσια και καποιον περιμενανε ακριβως αποναντι μου. Ισως ο καραγκιοζακος αυτος να νομιζε οτι ειχα βαλει στο ματι την εκδιδωμενη, για οποιονδηποτε λογο και επρεπε να προστατεψει το εμπορευμα του. Δεν ξερω τι αλλο να φανταστω
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Καταλαβαίνω φίλε μου.Μη φοβάσαι , θα σε ξεχάσει ο χαζονταβάς.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εγω προτεινω να ανοιξουμε ενα θρεντ και να καταθεσουμε  περιστατικα σχετικα...Μου εχει συμβει και εμενα ενα περιστατικο στη Φυλης πριν  ενα μηνα περιπου.
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε μαγκες η Σαμιρα η Σακιρα που δουλευει?την εχω χασει απο φυλης
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

εχτες το απογευμα που λετε υστερα απο μια μικρη βόλτα ακριβως στην φυλης και ακριβως εξω που δουλευει το χριστινακι βλεπω μια φατσα νταβατζη αλλο πραμα.Ηταν ενας Ελληνας απο οτι τον εκοψα μαζι με μια εκδιδομενη κοπελα που μαλλον ειχε σχεση μαζι της γτ περιμένανε να ανεβουν στην μηχανη του,ο νταβας αλβανος, θα τον δειτε πολλες φορες ενα μετρια σε υψος αρκετα σωματωδεις χοντρος και με μια μεγάλη ουλη κοκκινη στο αριστερο μερος του προσωπου και συγκεκριμενα του λαιμου του,κυκλοφορει συνήθως τα βραδια αλλα τυχαια τον πέτυχα το μεσημερι, προσωπικα ευχήθηκα το παιδι που θα εφευγε  με την κοπέλα να μην ειχε μπλεξιματα με τους συγκεκριμένους γιατη δεν χαριζουν κάστανο.Εκατσα λοιπον δηθεν 2 μετρα ποιο περα και με ενα βλέμα δηθεν οτι δεν μπορω να επιλέξω σπιτη να παω, ακουγα κατι ψιλα, και ακουσα κατα τυχη τον λογο που εχει την ουλη στο πρόσωπο ,λεει << μαγκα την βλέπεις αυτην την ουλη, αυτη μου την κάνανε αντιπαλοι νταβατζήδες για μια κοπέλα και συγκεκριμενα για τα λεφτα που θα επερνε ο καθενας, μπορει να επεφτα νεκρος τώρα>> στην τελικη εμενα στα παπαρια μου τι θα παθουν αυτα τα εκτρώματα, αλλα εμενα με κανει αλλο πραμα και σκαω...εμενα αλλο μου την δινει, σε μεγαλο ποσοστο τα λεφτα μας τα κονομανε αυτοι?
εε οχι ρε φιλε, Ε ΟΧΙ...

πραγματικα προτιμω το εξης να εχω μια να την παιρνω σπιτη μου αντι για στουντιο ,η και αρκετες αλλες ας μου τα φανε ολα, ας του παρω δωρακια, αμαξια,ας μου φάνε λεφτα, τουλαχιστον θα ευχαριστιθω μουνι και οχι μαλακιες...

απο εδω και πλεον θα ψάχνω στουντιο που ιδιοκτησια την εχουν οι τσατσαδες , η ιεροδουλες η πρωιν,οχι οτι παλι εκει δεν υπάρχει νταβατζιλικη αλλα οχι σε τετοιο βαθμο...

το να πηγαινει το μεγαλυτερο μερος των χρηματων σου σε αυτα τα εκτρωματα, σε αυτα τα καθιζίματα ε οχι ρε φιλε..

ας τα παρει ολα η ιεροδουλη.....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι περίμενες φίλε σταμ(άτη;)_90, η πουτανα να είναι ανεξάρτητη επαγγελματικά; Θύματα είναι οι περισσότερρες από αυτές.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εχτες το απογευμα που λετε υστερα απο μια μικρη βόλτα ακριβως στην φυλης και ακριβως εξω που δουλευει το χριστινακι βλεπω μια φατσα νταβατζη αλλο πραμα.Ηταν ενας Ελληνας ..... στην τελικη εμενα στα παπαρια μου τι θα παθουν αυτα τα εκτρώματα, αλλα εμενα με κανει αλλο πραμα και σκαω...εμενα αλλο μου την δινει, σε μεγαλο ποσοστο τα λεφτα μας τα κονομανε αυτοι?

το να πηγαινει το μεγαλυτερο μερος των χρηματων σου σε αυτα τα εκτρωματα, σε αυτα τα καθιζίματα ε οχι ρε φιλε..
ας τα παρει ολα η ιεροδουλη.....
Πολυ ωραια τα λες αλλα γνωριζεις πως ειναι ουτοπικα ετσι; Μπορει το επαγγελμα της ιεροδουλης να ειναι αρχαιο (Λαιδα, Ασπασια, Λουκριτια) αλλα και το νταβαντζιλικη ειναι αρχαιοτερο. Οπου υπαρχει χρημα ερχετε και ο νταβαντζης να το διεκδικησει. Οπου νταβατζης μπορει να ειναι απο ενα ατομο μεχρι ενα ολοκληρο κρατος. Σιγουρα το ιδανικο θα ηταν τα λεφτα μας να τα περνουν τα κοριτσια αφου αυτες μας ανεχονται ή αλλιως αυτες γαμιουνται (κυριολεκτικα) στην δουλεια και αλλοι πλουτιζουν
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Λοιπον να σας πω τι εγινε πριν κανενα μηνα στη Φυλης..
Απογευματινη τσαρκα με ενα φιλαρακι και ετσι οπως μπαινουμε στην αυλη του 80 βλεπουμε εναν Ελληνα περικυκλομενο απο 3 αλλοδαπους-νταβες?-προστατες?.(ο ενας πρεπει να ηταν ο τυπος που αναφερει ο Σταμ).Κατι παραπονα ειχε ο πελατης με τη κοπελα και ηρθανε αυτοι για να το λυσουν,μολις με ειδαν εμενα και τον φιλο μου ,ειπαν στο πελατη ελα εξω να μην ακουγομαστε.Κατα την εξοδο απο το μπουρδελο ειδαμε οτι συνεχιζεται η συζητηση σε εντονο υφος απο την πλευρα των 3 ,εμεις συνεχισαμε για αλλα σπιτια.Καποια στιγμη ενω βγαιναμε απο ενα μπουρδελακι  ημασταν στην ακρη του δρομου βλεπουμε ενα αυτοκινητο να διασχιζει τη φυλης με ταχυτητα και παραλιγο να χτυπησει τον φιλο μου  ο οποιος εκεινη τη στιγμη φωναξε αυθορμητα <<Σιγα ρε φιλε θα μας σκοτωσεις>> επιτοπου σταματαει το αυτοκινητο και διαπιστωνουμε οτι ειναι αυτοι οι 3,ο ενας βγαινει για τσαμπουκα και λεει <<τρεχει κατι ?>>και του λεω <<οπα ρε μεγαλε θα μας παταγες>> τελικα με προτροπη των αλλων μπηκε στο αυτοκινητο και εφυγαν ..
Βγαλτε συμπερασματα..
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια,δεν αξιζει να κανουμε τσαμπουκαδες χωρις να υπαρχει σοβαρος λογος.και ειδικα σε τετοιες περιοχες με τετοια ατομα κιολας.γιατι ολοι μας εδω ειμαστε κανονικοι καθημερινοι ανθρωποι και εκεινοι ανθρωποι της νυχτας.ειδαμε οτι μπορουν να σκοτωσουν για μια καμερα,και πολυ λιγοτερα.δεν αξιζει να παθουμε τιποτα πηγαινοντας απλα να κανουμε την καυλα μας.εκεινοι δεν εχουν να χασουν τιποτα,και ουτε τους νοιαζει και πολυ να βρεθουν στην φυλακη η να αποκτησουν μια νεα ουλη.εμεις ομως εχουμε οικογενειες και δεν αξιζει να βρεθουμε ουτε φυλακη ουτε στο χωμα,ουτε καν να αποκτησουμε ανεξιτηλα σημαδια στο προσωπο/σωμα μας για την υπολοιπη ζωη μας.  ξανασκεφτητε το ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οχι βεβαια..

γιαυτο και πολυ απλα, εχω αρκετα στανατρακια και ετσι περναω παντα κατα 80 τς εκατο πολυ ωραια, αποφευγω της νεες εμπειριες μην πεσει καμια φολα,αλλα και οποτε εχω φάει φολα η εχω ενημερώσει με δυνατη φωνη για αντιπηνα οσους ειναι στο σαλονι,

στον κοσμο μου συνέχεια,αλλα και πάλι δεν λεει να τσακωνεσαι αν φας φολα, και προφανως οπως λεει ο πιστολιας απο πανω τον περκυκλώσανε μαλλον η σιγουρα επειδη εφαγε φολα και διαμαρτυρήθηκε...


τελοσπάντων, μπορει να μην φοβάσαι αλλα εχουν πλατες απο πισω, νονους, μπατσους κλπ, ειναι γενικα μαφια ρε παιδι μου πως το λενε...

εμεις την παρτυ μας μονο,περαστε ,τελειωστε, καλη σας ημερα  ;) ;) ;)


απλα τα ανέφερα ετσι για να δουμε τι παιζει, και να προσέχουμε οταν κυκλοφορουμε μονοι μας...
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς εάν δουλεύει η μιχαέλα και που;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Κύριε καθηγητά, κατ' αρχάς εύγε για το ακάματο μεράκι σας.

Η αναφερόμενη ήταν και ψηλή;
Μήπως είχε και ένα χρυσό δόντι;

Την αναζητώ μέσω του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού.
Στην κριτική μου αναφέρω πως ήταν ψηλή.Τα δόντια της συγκεκριμένης δεν τα πρόσεξα.Η άλλη κοπέλα είχε χαλασμένη οδοντοστοιχεία.Πάντως πριν κανα χρόνο περίπου είχα πάρει εκεί μία διαφορετική αθίγγανη με κατάμαυρα μαλλιά και χρυσό δόντι.Αν εννοείς αυτή τότε μάλλον έχεις ατυχήσει γιατί δεν έχει ξαναθεαθεί η συγκεκριμένη.Η συγκεκριμένη που είχα πάρει παλιά,όμορφη κοπέλα,αν θυμάμαι καλά είχε τον κάτω τραπεζίτη χρυσό αν σε βοηθάει αυτό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
εχτες το απογευμα που λετε υστερα απο μια μικρη βόλτα ακριβως στην φυλης και ακριβως εξω που δουλευει το χριστινακι βλεπω μια φατσα νταβατζη αλλο πραμα.Ηταν ενας Ελληνας απο οτι τον εκοψα μαζι με μια εκδιδομενη κοπελα που μαλλον ειχε σχεση μαζι της γτ περιμένανε να ανεβουν στην μηχανη του,ο νταβας αλβανος, θα τον δειτε πολλες φορες ενα μετρια σε υψος αρκετα σωματωδεις χοντρος και με μια μεγάλη ουλη κοκκινη στο αριστερο μερος του προσωπου και συγκεκριμενα του λαιμου του,κυκλοφορει συνήθως τα βραδια αλλα τυχαια τον πέτυχα το μεσημερι, προσωπικα ευχήθηκα το παιδι που θα εφευγε  με την κοπέλα να μην ειχε μπλεξιματα με τους συγκεκριμένους γιατη δεν χαριζουν κάστανο.Εκατσα λοιπον δηθεν 2 μετρα ποιο περα και με ενα βλέμα δηθεν οτι δεν μπορω να επιλέξω σπιτη να παω, ακουγα κατι ψιλα, και ακουσα κατα τυχη τον λογο που εχει την ουλη στο πρόσωπο ,λεει << μαγκα την βλέπεις αυτην την ουλη, αυτη μου την κάνανε αντιπαλοι νταβατζήδες για μια κοπέλα και συγκεκριμενα για τα λεφτα που θα επερνε ο καθενας, μπορει να επεφτα νεκρος τώρα>> στην τελικη εμενα στα παπαρια μου τι θα παθουν αυτα τα εκτρώματα, αλλα εμενα με κανει αλλο πραμα και σκαω...εμενα αλλο μου την δινει, σε μεγαλο ποσοστο τα λεφτα μας τα κονομανε αυτοι?
εε οχι ρε φιλε, Ε ΟΧΙ...

πραγματικα προτιμω το εξης να εχω μια να την παιρνω σπιτη μου αντι για στουντιο ,η και αρκετες αλλες ας μου τα φανε ολα, ας του παρω δωρακια, αμαξια,ας μου φάνε λεφτα, τουλαχιστον θα ευχαριστιθω μουνι και οχι μαλακιες...

απο εδω και πλεον θα ψάχνω στουντιο που ιδιοκτησια την εχουν οι τσατσαδες , η ιεροδουλες η πρωιν,οχι οτι παλι εκει δεν υπάρχει νταβατζιλικη αλλα οχι σε τετοιο βαθμο...

το να πηγαινει το μεγαλυτερο μερος των χρηματων σου σε αυτα τα εκτρωματα, σε αυτα τα καθιζίματα ε οχι ρε φιλε..

ας τα παρει ολα η ιεροδουλη.....
gia katse na τον τσεκαρο :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
παιδια,δεν αξιζει να κανουμε τσαμπουκαδες χωρις να υπαρχει σοβαρος λογος.και ειδικα σε τετοιες περιοχες με τετοια ατομα κιολας.γιατι ολοι μας εδω ειμαστε κανονικοι καθημερινοι ανθρωποι και εκεινοι ανθρωποι της νυχτας.ειδαμε οτι μπορουν να σκοτωσουν για μια καμερα,και πολυ λιγοτερα.δεν αξιζει να παθουμε τιποτα πηγαινοντας απλα να κανουμε την καυλα μας.εκεινοι δεν εχουν να χασουν τιποτα,και ουτε τους νοιαζει και πολυ να βρεθουν στην φυλακη η να αποκτησουν μια νεα ουλη.εμεις ομως εχουμε οικογενειες και δεν αξιζει να βρεθουμε ουτε φυλακη ουτε στο χωμα,ουτε καν να αποκτησουμε ανεξιτηλα σημαδια στο προσωπο/σωμα μας για την υπολοιπη ζωη μας.  ξανασκεφτητε το ;)
Ετσι ειναι  ;)
Νομιζω οτι εχει αγριεψει λιγο η ιστορια
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα από φυλης
54α λαουρα,αρκετα ψιλη κοπελα κανονικου σωματος,καστανοξανθη με κοντο καρε μαλλι και μετριο προσωπο,την εχω ξαναδει
54β ντενισα,τ ωραιο ψηλο ξανθο μωρο,ηταν και ενας γερακος μαζι μου στο σαλονι,αμαρτια και αδικο να μπαινε στο δωματιο με αυτό τον αγγελο που ωστοσο εχει ένα μειονεκτημα,της λειπει ο ερωτισμος,απαραιτητο συστατικο για την επιτυχια
66α σουζι,προφανως η ξανθια τσεχα
66δ μανταλενα,το μελαμψο κοριτσι που είναι ελαχιστα πανω από τη κατηγορια των κοντοπουτανων
80 λαουρα,το ψιλολιγνο μελαγχροινο κοριτσι από το 54α
59 κατω σορενα
65α καρμεν,το μινιον κοντοπουτανο
65β η μιρελα με το πρωκτικο,πολύ σεξι μωρο,απορω πως δεν εχω δει ακομη κριτικη της εκτος αν κανω λαθος
69β αλινα,ωραιο σωμα ,σημερα μου βγαλε τα ματια στο σαλονι,την εχω παρει μια φορα ,καλη
71α η μαρια με το πρωκτικο από τα 67 και 80
71β λαουρα,το λεπτο μελαγχροινο από μονης προδρομου,πολύ καλο σωματακι
74 αριστερα  νατασα,καλο σεξι ξανθο μωρο που ειχα ξαναδει εκει,αν ηταν στην αρχη της βολτας μου θα εμπαινα
92 α υπογειο,δυο κοριτσια,η νατασα για την οποια εχω γραψει κριτικη στη φωκαιας 19 και η ουανα,το πιο σεξι και δυνατο μωρο που ειδα σημερα,πηγα να βγαλω το εικοσαρικο αλλα λιγο τα δωματια που δε χωρας να κινηθεις,λιγο ο υπηρετης που μου ειπε ότι για προκαταρκτικα δεν θα εχω ελευθερια κινησεων., δεν μπηκα τελικα,νομιζω παντως ότι αν τη ξαναδω θα το επιχειρησω,μου αρεσε πολύ γιατι μου θυμιζε και μια γκομενα μου,βεβαια αυτή(η ουνα) ηταν ακομη καλυτερη
Μονης προδρομου υπογειο αντρεα ωραια καστανη κοπελα,ενδιαφερουσα ,διχως όμως να εντυπωσιαζει
109α μονικα ξανθια μετριας εμφανισης κοπελα
134 τζεσικα
134α το μινιον κοντοπουτανο η κατερινα
134β υπογειο παολα
136 βικτωρια ξανθια συμπαθητικη αλλα όχι κατι το ιδιαιτερο
Διδυμου 8β κατερινα,προφανως από αγ μελετιου
Φωκαιας
17α μαλλον η αναστασια από φυλης 71α,μελαγχροινη σγουρομαλλα mlf ελαφρως χαμηλοκωλα με χαλαρο αλλα αξιοπρεπες σωμα
17β η μονικα,ξανθια ψιλη κοπελα ,υπαρχει κριτικη μου όταν ηταν στο 80,πολύ καλη
19 αννα η ψιλη κοπελα που εγραψα κριτικη προσφατα στη φυλης  65β,πιο περιποιημενη και πραγματικα πολύ ψιλη,εντυπωσιακη παρουσια τελικα  καλα εκανα και τη δοκιμασα
25α η μελαγχροινη αντριαννα με το πρωκτικο και τη παρτουζα στο προγραμμα

27 υπογειο ΑΝΝΑ Η ΠΟΛΩΝΕΖΑ,το γραφω με κεφαλαια γιατι καποιος συναγωνιστης την εψαχνε

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom