Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 380 άτομα (47 μέλη και 333 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Βράδυ Παρασκευής ξημερώματα Σαββάτου, περίπου κατά τις 3:00, πέρασα και από το Φυλής 59 πάνω όπου ήταν η γνωστή Σακίρα. Βγήκε από το δωμάτιο ένας που μάλλον ήταν γύφτος παρά πακιστανός και άρχισε να φωνάζει στην Σακίρα να του δώσει πίσω το 20ρικο. Αυτή δεν ήθελε και έλεγε ότι αφού του πήρε πίπα δεν του γυρνάει πίσω τα λεφτά. Από ότι κατάλαβα πρέπει να μην τον άφησε να την γαμήσει γιατί τον σιχαινόταν. Μετά έφυγα και δεν ξέρω ποια ήταν η κατάληξη.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
imaginas φίλτατε επιχειρηματία , αυτό σε αφορά.Το τάιμινγκ αξιοσημείωτο.

H μέρα στη Φυλής είναι γεμάτη εμπειρίες.

Καθώς πήγαινα σε μία θεία μου να της ρυθμίσω την τηλεόραση στα μεγάλα νούμερα της Φυλής , είπα να μπω και σε μερικά μπουρδελάκια , περί τις 5μιση το απόγευμα.

Στο Φ 134 ισόγα , εγώ με 2 υπομονετικούς συναγωνιστάς.Η κοπέλα αργεί στο δωμάτιο.Το ράδιο παίζει αλλά δε πιάνει και παίζει σε εκκωφαντική ένταση Ριάνα από ένα σταθμό και Χατζηγιάννη από άλλο.
Η τσατσά χτυπάει την πόρτα.Καραφλοπαντοφλάτος γέρος μπαίνει μέσα και λέει στην τσατσά πουλάω αυτές τις καπότες 15 ευρώ , τις θες? Η τσατσά τις αγόρασε.Κοπέλα η Κατερίνα , μαυρομάλλα πετίτ , επιφυλάσσομαι για Ελληνίδα.

Μετά πήγα στα Φυλιανά οικίματα πιο κάτω.Στο 71 η τσατσομούμια ξιπασμένη Εύα , με μία με κοντά μαλλιά καστανά η μάυρα με φουλ αν δε κάνω λάθος.

Στο 67 η Αντριάννα.

Στο Φωκ 25 ισόγα 2 γκόμενες , μπαμπάτσικο μαυρομάλλικο και η κλασσική Ρουμάνα μαυρομάλλα με το ταττού στον πάτο.

Τελικά έζμπρωξα στο ΦΩΚ17Α.

[size=18pt]Και οι Φυλιανοί κάνουν λάθη
[/size]
Μαυρομάλλικο γκομενάκι , ήταν στο δωμάτιο.Οταν βγήκε μου φάνηκε μουνάρα.Η γνωστή Αλεξάνδρα , καστανά μαλλιά αδύνατη με μικρό βυζί.

Οταν μπήκε στο δωμάτιο , έπαθα το πρώτο φέισπαλμ.

http://[URL unfurl="true"]www.opaquelucidity.com/facepalm.jpg[/img[/URL]]

Mερικά δόντια έλειπαν (κάτι αρχίζει να φουσκώνει στο παντελόνι του απόλυτου...) , είχε μια ουλή στην κοιλιά και άρχισε να μου τρίβει τα βυζιά της πάνω μου ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ.Μετά άρχισε να μου χαιδευει τα βυζιά μου ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ.Το μουνί της φάνταζε τρομακτικό με ανοιχτές τις πελώριες χειλάρες και κάτι τρίχες φαίνονταν.

Τσιμπούκι με δόντι,μισοκαυλομένος τη στήνω στα 4 και αρχίζω να γαμάω σαν ουρακοτάγκος της κολάσεως.

Ιεραπόστολος αλλά δε μπορούσα να χύσω και έτσι με αποτέλειωσε με xeiroglykano.

Αυτά από την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα , χωρίς να σημαίνει ότι θα γαμήσω τσάμπα ποτέ , αλλά τέσπα , ας περάσω κανένα μάθημα στην εξεταστική.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τελικά έζμπρωξα στο ΦΩΚ17Α.

[size=18pt]Και οι Φυλιανοί κάνουν λάθη
[/size]
Μαυρομάλλικο γκομενάκι , ήταν στο δωμάτιο.Οταν βγήκε μου φάνηκε μουνάρα.Η γνωστή Αλεξάνδρα , καστανά μαλλιά αδύνατη με μικρό βυζί.

Οταν μπήκε στο δωμάτιο , έπαθα το πρώτο φέισπαλμ.

http://[URL unfurl="true"]www.opaquelucidity.com/facepalm.jpg[/img[/URL]]

[u][b]Mερικά δόντια έλειπαν (κάτι αρχίζει να φουσκώνει στο παντελόνι του απόλυτου...) , είχε μια ουλή στην κοιλιά [/b][/u]και άρχισε να μου τρίβει τα βυζιά της πάνω μου ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ.Μετά άρχισε να μου χαιδευει τα βυζιά μου ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ.Το μουνί της φάνταζε τρομακτικό με ανοιχτές τις πελώριες χειλάρες και κάτι τρίχες φαίνονταν.

Τσιμπούκι με δόντι,μισοκαυλομένος τη στήνω στα 4 και αρχίζω να γαμάω σαν ουρακοτάγκος της κολάσεως.

Ιεραπόστολος αλλά δε μπορούσα να χύσω και έτσι με αποτέλειωσε με xeiroglykano.


[/quote] :cum: :cum: :cum:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Προχθές το πρωί εθεάθη στο Φωκαίας 17 ισόγειο η Αλεξάνδρα η Μελαχρινή Ρωσίδα που δούλευε παλιά στο Φυλής 65 ισόγειο και Φυλής 69 ισόγειο.Δεν πέρασα καθότι δεν είχα ψιλά και η μαντάμα δεν είχε να μου χαλάσει,αλλά θα κάνω την επιστροφή μου εντός εβδομάδος.
Την πηρα προχτες στο φ 17 και εμεινα πολυ ευχαριστημενος.. κορμι τελειο μοντελε, ωραιο προσωπο, το σωστο πιπινακι.. μονο αρνητικο στην εμφανιση  ισως κατι μαυρο στο δοντι της  αλλα δεν ειδα καλα λογω σκοτους.. Μεσα στο δωματιο  χαιδεματα και τριψιμο στηθους στο στηθος και την κοιλια μ, πιπα μετριοτατη αλλα μετα καβαλημα οπου τα εδωσε ολα.. καθησε με τα ποδια να πατανε στο κρεβατι κι οχι τα γονατα με το μουνακι της να φαινεται καλα καθως ανεβοκατεβαινε και την τελεια θεα στον καθρεφτη απο πισω.. ηταν απο πανω για καμποση ωρα ακουραστα μεχρι που επιταχυνα κι εγω κοντρα και της τα δωσα.. την προτεινω ανεπιφυλακτα σε πιπινολατρεις..
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Προχθεσινη (Παρασκευη πρωι) καταδρομικη στην φυλης οπου τα περισσοτερα κοριτσια ηταν σταθερα στις θεσεις τους και ετοιμοπολεμα. στο φ92 δεξια περιμενα για να δω την κοπελα αλλα καθυστερουσε. Εφοσον επισκεπτικα τον εν λογο οικο καθαρα για ενημερωτικους λογους ρωτησα τον υπηρετη πια κοπελα δουλευει. Η απαντηση του υπηρετη ηταν πως η κοπελα ειναι καινουργια γι' αυτο αργει στο δωματιο. Αλλο ρωτησα και αλλη απαντηση πηρα. Η αυθορμητη απαντηση του υπηρετη ηταν αφοπλιστικη και ενδεικτικη για το πως λειτουργει ο οικος. Τα συμπερασματα ειναι δικα σας συναθλητες
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Απόπειρα ενημέρωσης μετά από επίσκεψη για να βρω στανταράκι και τσάρκας την οποία είχα ομολογουμένως να κάνω καιρό:

Επίσκεψη κατά τις 22:00 για Χριστίνα στο Φ69Α. Αντ'αυτής ξεπρόβαλλε η Μπιάνκα με την κρέμα ανά χείρας, ομορφούλα μελαγχροινή, καλό στήθος. Αν θυμάμαι καλά τα βασικά συν 69. Περιμέναμε ώρα στο σαλόνι, οπότε πιθανότατα δε βιάζεται.

Επίσης περατζάδα από Φ69 κάτω, καστανή, λεπτή, την οποία είδαμε κατά το ήμισυ μιας και στεκόταν στην πόρτα και φαινόταν η μισή απ'έξω, δυστυχώς δε θυμάμαι περισσότερα, φάνηκε ενδιαφέρουσα πάντως. Δεν υπήρχε πελάτης στο συγκεκριμένο εκείνη τη στιγμή.

Φ80: Μαρία, μελαγχροινή με φουλ πρόγραμμα, αν θυμάμαι καλά. Αρκετή ώρα αναμονή χωρίς να ενοχλήσει η υπηρεσία. Τατουάζ στη λεκάνη. Πρόκειται για τη γνωστή Βουλγάρα;

Φ84Α(κάτω): Αρκετή ώρα αναμονής, χωρίς πάλι η υπηρεσία να ενοχλήσει. Μελαγχροινή, λεπτή, με άσπρο σετ εσωρούχων, βγήκε κι αυτή κρατώντας κρεμούλα. Όνομα δεν αναφέρθηκε.

Φ84Β(επάνω): Την ώρα που έμπαινα παρουσιαζόταν στο σαλόνι κρατώντας το στύλο. Την είδα μόνο από πίσω κι αποχώρησα μιας και δε θα έμπαινα έτσι κι αλλιώς. Ξανθή και τουλάχιστον από πίσω φαινόταν καλή.

Φ86Α(επάνω): Νοτιοανατολικοασιάτης στην αναμονή χωρίς η υπηρεσία να του κάνει σύσταση ν'αποχωρήσει. Βγήκε η κοπέλα από το δωμάτιο μες στην καλή χαρά. Γεματούλα, μικρό σχετικά στήθος. Έφερε 2 βόλτες στο στύλο χαχανίζοντας. Η υπηρεσία μας τόνισε ότι μόνο σήμερα Κυριακή είναι έτσι τρελιάρα, αύριο θα είναι αλλιώς. Από τους 4 αποχωρήσαμε οι 2, ένας το σκεφτότανε, ο Νοτιοανατολικοασιάτης παρέμεινε στη θέση του.

Φ67: Ξανθό milf το οποίο μου φάνηκε για καλή περίπτωση, στήθος ευμεγέθες, κρυμμένο πίσω από λευκό στηθόδεσμο, δεν πέρασα, σε αντίθεση με τον έτερο συναγωνιστή με τον οποίον μπήκαμε μαζί.

Έλλης 3: Πέρασα μπας και πετύχω τη Βίκη, αντ'αυτής εμφανίστηκε η Τζούλη μελαγχροινή, κοντούλα, λεπτή με φουλ πρόγραμμα, ακά τελειωτικό κλπ

Φ66Α: Ξανθή εντυπωσιακή παρουσία, αυτοπαρουσιάστηκε, στο πρόγραμμά της τα βασικά. Η καλύτερη της αποψινής τσάρκας, ανέφερε ότι θα συνεχίσει κι αργότερα.

Συγχωρέστε μου τις ελλιπείς πληροφορίες, ευελπιστώ ότι τουλάχιστον είναι ακριβείς.
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Φ80: Μαρία, μελαγχροινή με φουλ πρόγραμμα, αν θυμάμαι καλά. Αρκετή ώρα αναμονή χωρίς να ενοχλήσει η υπηρεσία. Τατουάζ στη λεκάνη. Πρόκειται για τη γνωστή Βουλγάρα;
οχι.η γνωστη βουλγαρα δουλευει σαν αντζυ στα κασανδρασ.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οχι.η γνωστη βουλγαρα δουλευει σαν αντζυ στα κασανδρασ.

Είπα μήπως έκανε καμιά περατζάδα, αλλά είδα και στα στούντιο ότι θα δουλεύει κάπου 3η βάρδια, οπότε μάλλον άκυρο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Περιστασιακές ενημερώσεις από διάφορες περιοχές και σε διαφορετικές ώρες 12/6/2011

Λιοσίων στις 11:30

ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ
Συλβάννα από Αδάνων 2 και από την Ιταλία της Βραζιλίας (κατά δήλωση της) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση, λαίμαργο πουτανίσιο ύφος, υποσχόμενη πολλά, μέτρια στο ύψος, μάλλον λίγο γεματούλα με αξιοπρόσεκτα βυζιά και πεταχτό στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΛΙΟΣΙΩΝ 76 ΟΡΟΦΟΣ
Μαρία (νομίζω) από Φωκαίας 22 όροφος (παλαιότερα), Ιάσωνος 37 ισόγειο (πρωϊνά) και Τροφωνίου 11 όροφος (περιστασιακά), ξανθά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητική (σχετικά) έκφραση, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και κινούμενο κώ(ο)λο μικροκαμωμένο

Φωκαίας στις  12:30

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΙΣΟΓΕΙΟ
Εύα με στολή νοσοκόμας, καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο με έκφραση καθημερινής κοπέλας, μέτρια προς κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 24 (ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ)
Δυο κοπέλες
Νικόλ υπερ-χοντρή με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτρια στο ύψος, όλα μέσα σε μαύρο ολόσωμο νυχτικό για ευνόητους λόγους
Χριστίνα υπερ-αδύνατη με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον ψηλή, μικρά βυζιά και κώ(ο)λο σε θέση εσωτερικού τόξου

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ (ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΕΙΟ)
Επιλέγω να μην μπω στο ισόγειο έτσι ώστε να αποφύγω την αποκρουστική τσατσά, αλλά φαίνεται ότι αυτό που προσπαθούμε να αποφύγουμε αρκετές φορές το βρίσκουμε μπροστά μας
Μελαχρινή πορνο-δεσποινίδα (που δεν θυμάμαι το όνομα της) από Φυλής 86 όροφος (παλαιότερα), χαμογελαστή με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, μάλλον κοντή, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και καλοσχηματισμένο κω (ο)λαράκι σε υπερ-κουνιστή κίνηση στο σαλόνι

ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Ψηλή μελαχρινή (1.80m) συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα κοτσάκι, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο

Φυλής στις 13:00

ΦΥΛΗΣ 74 (ΔΕΞΙΟ)
Τίνα με κοντά καρέ μαλλιά, πρόσωπο με πορνικό βάψιμο, κάλτσες, αλυσίδα μέσης, κοσμήματα και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο σε στρογγυλή μορφή

ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μαριέλα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα, αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

Φυλής 67
Γκαμπριέλα με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μάλλον αθώο πρόσωπο, μέτρια στο ύψος και συμπαθητικές αναλογίες σώματος

Μεταξουργείο στις  14:00

Η βροχή είχε πιάσει για τα καλά. Ο Jopino είχε φανταστεί την Ιάσωνος σαν κανάλι της Βενετίας. Αυτό λοιπόν έγινε σήμερα (σχεδόν) πραγματικότητα

11414801969015260426.jpg


36225019418993364133.jpg


Να σημειώσουμε περιληπτικά ότι αρκετές κοπέλες που δούλευαν στην χθεσινή βραδινή βάρδια (23:30), συνέχιζαν να δουλεύουν και σήμερα είτε στο ίδιο μπουρδέλο είτε σε διπλανό.
Το ερώτημα είναι αν μπορούν να αποδώσουν και να προσφέρουν ικανοποιητικές (κατ’ ελάχιστο) υπηρεσίες

Βρήκαμε την Στέλλα από Ιάσωνος 46 δεξιά ισόγειο να συνεχίζει σήμερα (στο ίδιο μπουρδέλο) στη πρωινή βάρδια με δεύτερη κοπέλα την  Άννα.

Η εκπαιδευόμενη Ξανθιά (που δούλευε χθες με την Στέλλα) μετακινήθηκε στο διπλανό Ιάσωνος 46 ισόγειο αριστερά με την λοβοτομημένη από το Ιάσωνος 46 όροφος.

Στο Ιάσωνος 44 δούλευαν οι ίδιες κοπέλες που δούλευαν και χθες

Φυλής στις 19:30

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΟΓΕΙΟ
Φαίυ μελαχρινό καυλοράπανο με επεισοδιακή φάτσα, μάλλον κοντή, αρκετά λεπτή με αόρατα βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 80
Μαρία μελαχρινή πλέον (παλαιότερα με ξανθά μαλλιά και extensions), καθημερινή κοπέλα, χαμογελαστή, αποδεκτό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και κινούμενο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ
Έρρικα με μελαχρινά μαλλιά κάτω από το κατώτατο άκρο του κώ(ο)λου, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, κάπως γεματούλα με χορταστικά κρεμαστά βυζιά και φουσκωμένο κώ(ο)λο.

ΦΥΛΗΣ 61
Σόνια (νέα κοπέλα κατά δήλωση του τσάτσου), καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο αλλά με σχετική άπειρη έκφραση, μάλλον μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ
Η πρωινή Μαριέλα

ΦΥΛΗΣ 66 ΔΕΞΙΑ
Σούζυ με ξανθά μαλλιά extensions μέχρι την μέση, υπερ-πορνικό βάψιμο και προκλητική έκφραση, μάλλον μέτρια προς ψηλή, ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες και τεντωμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 66 ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Μανταλένα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά και προκλητικά προσώπου, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και ωραίο κω(ο)λαράκι 

Παίδες αυτά για απόψε

Δεν θυμάμαι άλλα ... 


 

Επισκέπτης
Περιστασιακές ενημερώσεις από διάφορες περιοχές και σε διαφορετικές ώρες 12/6/2011


Παίδες αυτά για απόψε

Δεν θυμάμαι άλλα ...  

φιλε εχω παρατηρησει πως κανεις ενημερωση σχεδον καθε μερα, αυτο βοηθαει πολυ εμας στο σαιτ και πραγματικα σε σεβομαι για το εργο σου...
αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω 2 πραγματα:
α)καταθετεις σε καθε εξορμηση που κανεις???
β)οι τανες και οι τσατσαδες δεν σε κραζουν που σε βλεπουν καθε μερα??? γιατι εγω ενω καταθετω τακτικα πολλες φορες τρωω κραξιμο απο τις καριολες γιατι μου λενε οτι περναω μονο για ματι κτλ.
π.χ. μπορει να παω την δευτερα να καταθεσω 2 φορες. και την τριτη να ξανακατεβω να κανω μια καταθεση και στα σπιτια που δεν εχω περασει στο δωματιο να με κραξουν (οχι σε ολα αλλα σε 2-3)..
πραγματικα το εχω απορια...
γιατι οπως γραφεις μερικες που τις ειδες χθες τις ειδες και σημερα...
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
263
Πόντοι
20
Συναγωνιστές αναζητώ τα γνωστά μιλφάκια Ζάνα και Φωτεινή(Περγάμου και εσχάτως Τροφωνίου).Οιαδήποτε πληροφορία πολύτιμη..............
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές αναζητώ τα γνωστά μιλφάκια Ζάνα και Φωτεινή(Περγάμου και εσχάτως Τροφωνίου).Οιαδήποτε πληροφορία πολύτιμη...
H ξανθιά στρουμπουλή Φωτεινή με την προτεταμένη σιαγώνα από Περγάμου 27κάτω εργαζόταν απόγευμα στο Διδύμου 16 προχθές Σαββάτο.

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κανένα καλο στανταράκι για απόγευμα που να μήν κανει ακάποτα υπάρχει; Οπου πάω, όλο ακάποτο και ακάποτο. Αϊ σιχτίρ πια...
 

Επισκέπτης
κανένα καλο στανταράκι για απόγευμα που να μήν κανει ακάποτα υπάρχει; Οπου πάω, όλο ακάποτο και ακάποτο. Αϊ σιχτίρ πια...

Δὲν εἶναι λογικὸν νὰ μέμφεσθε καφενεῖον τὸ ὁποῖον προσφέρει καφὲν cappuccino ἐνῶ ἐσεῖς ἐπιθυμεῖτε espresso...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
φιλε εχω παρατηρησει πως κανεις ενημερωση σχεδον καθε μερα, αυτο βοηθαει πολυ εμας στο σαιτ και πραγματικα σε σεβομαι για το εργο σου...
Υπερβολές!!!   :booty:
Θεωρώ ότι άλλοι συνάδελφοι γράφουν περισσότερο τακτικά και (συν)ουσιαστικά

α)καταθετεις σε καθε εξορμηση που κανεις???
Όχι απαραίτητα. Είναι όπως στα εστιατόρια. Μπορεί να πηγαίνουμνε νηστικοί, αλλά αν δεν έχει τα φαγητά που μας αρέσουν, προτιμούμε να πεθάνουμε της πείνας ... :grin:

β)οι τανες και οι τσατσαδες δεν σε κραζουν που σε βλεπουν καθε μερα??? γιατι εγω ενω καταθετω τακτικα πολλες φορες τρωω κραξιμο απο τις καριολες γιατι μου λενε οτι περναω μονο για ματι κτλ.
π.χ. μπορει να παω την δευτερα να καταθεσω 2 φορες. και την τριτη να ξανακατεβω να κανω μια καταθεση και στα σπιτια που δεν εχω περασει στο δωματιο να με κραξουν (οχι σε ολα αλλα σε 2-3)..
πραγματικα το εχω απορια...
γιατι οπως γραφεις μερικες που τις ειδες χθες τις ειδες και σημερα...
Αυτά είναι αναπόσπαστο στοιχείο της διαδικασίας που αφορά την ανίχνευση και την ενημέρωση των πορνο-καταστημάτων. Βέβαια αν δεν δίνεις πολύ θάρρος (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι απαιτείται να βρίζεις τσατσάδες και κοπέλες) τότε λιγοστεύεις αρκετά αυτά τα δυσάρεστα γεγονότα
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Διδυμου 27 κατάθεση στην άννα τη ρουμάνα με φούλ πρόγραμμα και τελείωμα στο πρόσωπο...κουλουράκι στητό και τεράστιο χωρίς πατσάδες....άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά της...πολύ καλή επιλογή και σίγουρα θα ξανατιμηθεί
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν πρόκειται για νεο μπουρδέλο στην Ακομινάτου αλλά για το νέο μπουρδέλο της Δεληγιώργη 79

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/6479_deligiorgi79_1307967584.jpg[/img[/URL]]

Συζήτηση με τον CHEYENNE

Εγώ : [i]CHEYENNE, νομίζω ότι αυτό το νεο πορνο-κατάστημα μπορεί να χαρακτηρισθεί ως μπουρδελο-στούντιο[/i]

CHEYENNE : [i]Farkeli, εγώ νομίζω ότι χαρακτηρίζεται ως μπουρδελο-μπούρδελο ...[/i]  :2funny: :2funny: :2funny:
                [i]Ιδού και η απόδειξη (=κατσαρίδα)   [/i]

[QUOTE="farkeli, post: 2896875"]
[color=blue][b]Μεταξουργείο 11/6/2011 στις 22.30’ (περίπου)[/b][/color]
[i]Τυχαία συναντηθήκαμε με τον CHEYENNE στη περιοχή της πλατείας Βάθης δεδομένου ότι αυτός πήγε για να δει τα δρομολόγια των λεωφορείων και εγώ για να διαπιστώσω τι καιρό κάνει ...
:2funny: :2funny: :2funny:

Ξεκινάμε την μπουρδελότσαρκα από το [b][s]νέο κατάστημα της Ακομινάτου[/s][/b] και (για μεγάλη μας έκπληξη) συναντιόμαστε με μια κατσαρίδα. Ιδού και το τεκμήριο.

[img]http://imagerous.com/images/89428842031158723842.jpg

Δεν βγήκε καθαρή η φωτογραφία γιατί παρόλα τα παρακάλια μας η πορνο-κατσαρίδα ήταν βιαστική.

Μέσα στο αμαρτωλό (και πιθανόν) ζαλισμένο μας μυαλό παραλλάχθηκαν οι στίχοι του τραγουδιού :

Μια κατσαρίδα στο πορνείο σουλατσάρει
Βγαίνει η πουτάνα μας γελά και μας φιλά
Η τσατσο-μέγαιρα επίσκεψη ζητάει
Μας εμείς τραβάμε για τα άλλα τα στενά


...
[/quote]
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Κυριακή βραδάκι, αμέσως μετά το σούρουπο, άφιξη στην Φυλής και παρκάρισμα γωνία με την Αχαρνών, σχετικά εύκολα βρήκα θέση.

Πήγα να τσεκάρω για την Κάρμεν, αλλά δεν ήταν εκεί, στο Φ65 άνω.. μικρούλι τοσοδούλι που παρουσιάστηκε δεν με έπεισε..

Φ86 άνω.. ωραία κοπελίτσα, μικρό βυζάκι, ωραίο κολαράκι που το δίνει, ωραία επιδερμίδα, κότσο το μαλλί, μόνος μου στο σαλόνι, ξεκίνησα να φύγω γιατί ήθελα να δώ την πλήρη γκάμα, μπαίνει μπροστά μου και με ρωτά με σχετικό τουπέ αλλά και αφελές χαμογελάκι: "Πού πάς ΡΕ?" . "Ρέ?" την ρωτάω... "όχι αγάπη μου είπα", "να βάλω σιλικόνη στο βυζί μου που είναι μικρό", με ρωτάει για να αλλάξουμε και κουβέντα.. το χαμόγελο της τσα2 είχε παγώσει.. μέχρι να ανοίξω την πόρτα με είχε πεί 'αγάπη της' 3-4 φορές..

Φ84 ΆΝΩ. ρωσιδάκι κατά δήλωσης της τσατσάς, ξανθό πιπινοειδές... δεν μπήκα..

Φ86 κάτω.. ευτραφής, κοτσίδα, βυζιά αφρικανικά χύμα, τα πάντα όλα.. άν αυτή είναι η σούπερ στο πήδημα κατα τον ΓΕΙΑΣΟΥ, εγώ είμαι ο Ωνάσης και χθές ήμουνα στα πολυτελή πορνεία της Σμύρνης..

Φ71 ισ.  η εύα μας παρουσίασε ρουμάνα που τα κανει όλα κλπ κλπ.. η παρουσίαση της πολύ καλή, πολύ καλή ήταν και η λεπτομέρεια που με έκανε να φύγω.. κουτόχορτο δεν μασάμε, εκτός απο αυτά που ακούμε εύα, βλέπουμε κιόλας..

Φ54 κάτω πολύ όμορφη ξανθιά κοπέλα, εξαιρετικό βυζί φυσικό.. στα υπόψιν..

ΦΩΚΑΙΑΣ19 Πανύψηλη, πανέμορφη.. ήμουν έτοιμος να περάσω αλλά θυμήθηκα ότι με τσαντίζει στο πισοκολλητό να χρειάζομαι 30 πόντους συμπλήρωμα στον μπουτσον για να φτάσω το ύψος της κοπέλλας και αποχώρησα. φάνηκε να απαγοητεύτηκε που φύγαμε..

ΦΩΚΑΙΑΣ27 ισ. Αλμπίνα.. ειναι τόσο προσποιητό το χαμόγελό της που τίποτα δεν μπορεί να με σπρώξει να πω: θα μπώ.

συνεχίζεται.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom