Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 388 άτομα (48 μέλη και 340 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην περιοχή της Φυλής στην πρωινή βάρδια. Προλαβαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!

Αρκετός κόσμος σήμερα λόγω της αργίας, οι περισσότεροι Έλληνες. Κάποια στιγμή είδα νεαρούς τουρίστες, άντρες και γυναίκες, κάποιος είχε και μωρό στην αγγαλιά του και περίμεναν έξω απά τα μπουρδέλα της Φωκαίας. Δεν ξέρω τον λόγο. Ύστερα στην πορνογωνία Φωκαίας Φυλής, είδαν ένα πρεζάκι ξαπλωμένο στο πεζοδρόμιο και είδα τα μάτια τους έκπληκτα, προφανώς δεν είχαν ξαναδεί τέτοιο πράγμα στην χώρα τους. Μετά πήγαν Φυλής, όπου περίμεναν πάλι απ' έξω από κάποια μπουρδέλα και συζήταγαν. Στην συνέχεια τους έχασα. Προφανώς ήρθαν να δουν τα αξιοθέατα της μπουρδελιάρας Αθήνας...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Φυλής:

66 δεξιά: Ελένη, καστανή χοντρούλα.
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.
59 κάτω: Τζούλια, μελαχρινή με καρεδάκι υπερβολικά αδύνατη.
59 πάνω: Κλειστό.
61: Κλειστό.
80: Χριστίνα από Φυλής 69 πάνω. Κατάθεση. Λεπτομέριες στην κριτική μου.
65 πάνω: Μελαχρινό κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι και μικρά βυζάκια.
65 κάτω: Καστανή νταρντάνα με κάποια κιλάκια παραπάνω.
84 κάτω: Ιρένα, μελαχρινή με μικρό στήθος, αφράτο κολαράκι και πρωκτικό.
84 πάνω. Μελαχρινή, ψηλή με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο με ωραία βυζιά.
86 πάνω. Μελαχρινή με πανέμορφο πρόσωπο και σώμα και ελαφρώς πεσμένα βυζιά. Όποιος ξέρει ποια είναι ας ενημερώσει.
86 κάτω. Αλεξάνδρα, μου έμοιζα με την Μαριλένα που δούλευε εκεί και αργότερα πήγε στο 59 ως Σάντρα. Μαύρα μαλλιά είχε. Μπορεί να είναι η ίδια αλλά δεν είμαι σίγουρος.
67: Μελαχρινή με μεγάλα βυζιά αλλά αδιάφορο πρόσωπο.
69 πάνω: Αννούλα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και μέτριο πρόσωπο.
69 κάτω: Τάνια, ξανθό milf.
71 υπόγειο: Μελαχρινή υπερβολικά αδύνατη, κοντούλα με gothic βάψιμο.
92 αριστερά: Κλειστό.


Μονής Προδρόμου:

κάτω: 2 κοπέλες, η μία μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο και η άλλη μία χοτρούλα.
πάνω: Κλειστό.


Φωκαίας:

17 κάτω: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
25 πάνω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο και μικρό στήθος. Ενδοιαφέρουσα περίπτωση. Σύμφωνα με την τσατσά είναι η πρώτη της μέρα στην δουλειά.
25 κάτω: Ντιάνα, ξανθιά με ωραία βυζιά και πανέμορφο κόλο.
22 πάνω κάτω: Κλειστά.
27 υπόγειο: Μελαχρινή με μεγάλα βυζιά παρακαλούσε να περάσει ένας πακιστανός.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Να βοηθήσω με τα ονόματα κάποιον που ξέρω:

Φ. 67: Καρολάιν. Θα την χέσω άγρια την τσα2 αν συνεχίσει έτσι. . .
Φ. 65 άνω: η Μιρέλα με το φουλ της
Φ. 65 Ισ.: η ξανθιά νταρντάνα, με τα ωραια μάτια από αλυσίδα Φωκ. 22/ Μ. Πρ.
Φ. 86 Ισ.: η Αλεξάνδρα-Σάντρα-Μαριλένα
Φ. 86 άνω.: Έμοιαζε στην Ξένια, με λίγα κιλάκια επιπλέον
Φ. 84 άνω: η Αλίσσια
Φ. 74 η Τάνια και το αστεράκι μας η Στέλλα ! ! !
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σύντομο πέρασμα απο Μεταξουργείο για να ξεφορτώσω.Περιορισμένη κίνηση στους οίκους.
Μέγ Αλεξάνδρου 22 όροφος πάλι στην θέση της η γνωστή καστανή κοπέλα που δουλεύει σταθερά εκεί.Αδιάφορη.Στο ισόγειο επέστρεψε πάλι η παχουλή που εργαζόταν σταθερά εκεί.Αδιάφορη και αυτή.Κολώκυνθούς 38 ισόγειο ήταν πάλι η παχουλή που είναι τελευταία εκεί,αδιάφορη.
Ιάσωνος 30 ισόγειο ήταν η μιλφ που δουλεύει σταθερά εκεί και παλιότερα δούλευε Κολώνου 27 όροφος συνήθως για όσους θυμούνται.Κώλος 15 και κανονικό με 10.Αδιάφορη.
Στον όροφο ήταν κοπέλα ξανθιά με κοντά μαλλιά,λευκή,κανονικών κιλών με πιασίματα σχετικά καλή.Με 10 ευρώ και 69.
Ιάσωνος 31 ήταν ξανθιά κοπέλα με σλάβικα χαρακτηριστικά που δουλεύει συνήθως εκεί.Ελαφρώς γεματούλα με μαύρο ολόσωμο να κρύβει τις ατέλειες.Αδιάφορη και το πήδημα με 10 ευρώ συμπεριλαμβανομένου οχι ΦΠΑ αλλά 69.Λεωνίδου 28 όροφος η Φιφή με 10 ευρώ με 69.Αθίγγανη που μου κάνει κλικ αλλά βγήκε στο σαλόνι αρκετά βαρεμένη και έτσι κράτησα το 10άρικο.Ίσως την άλλη φορά να περάσω.
Κολωνού 27 η Άνδρεα η γνωστή αδύνατη απάτη που δουλεύει στο ισόγειο σταθερά εκεί.Κάποιο πρόβλημα είχε με κάποιο κακομοίρη πελάτη στο δωμάτιο που πέρασε και τον παράτησε σύξυλο.Τον καταλαβαίνω δεν θα τελείωνε  ο άνθρωπος.Μάλλον θα ήταν ξένος και δεν θα διάβαζε bourdela.com.Στον όροφο μία κοπέλα παχουλή και κοντή τακτοποιούσε πελάτη σε δωμάτιο και μου λέει -Περίμενε μην φύγεις έρχομαι!! Πριν προλάβει να τελειώσει την φράση της είχα γίνει κυριολεκτικά,καπνός!!
Κολωνού 11 ισόγειο η Λίντα πάλι απο Λεωνίδου 28 με 10 ευρώ και τις 2 φορές που πέρασα δεν άκουσα στο μενού να περιλαμβάνεται ο κώλος.Μάλλον τον έβγαλε απο το πρόγραμμα.Και στον όροφο ήταν πάλι η σκούρα αθίγγανη που είχα δει την άλλη φορά αυτή την φορά πιο σουλουπωμένη αλλά το ίδιο πλαδαρή και αδιάφορη.10 ευρώ και εδώ.Αχιλλέως 51 καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών με καμπύλεςκαι καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους.Απλώς καλή.Γυμνό τσιμπούκι άκουσα.Απέναντι το Μαραθώνος και Αχιλλέως 48 ήταν κλειστό και έτσι ατύχησα καθώς δεν βρήκα το πιπίνι την Άνδρεα που είχα πάρει την προηγούμενη φορά.Στο Μαραθώνος 59 ήταν σταθερά η Λάουρα.Δεν μπορώ να θυμηθώ πόσα χρόνια έχει κλείσει σταθερά εκεί,νομίζω 2 με 3 χρόνια.Νομίζω οτι είναι καιρός για καινούριο τεμάχιο γιατί έχει κουράσει πλέον.
Τέλος στο Αχιλλέως 40 2 κοπέλες η Μαρία,νεαρή,αθίγγανη,μελαμψή,λεπτή με ωραίο σώμα και καστανά μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Και η Στεφανία.μεγαλοκοπέλα,αθίγγανη κανονικού ύψους και κιλών με κακή οδοντοστοιχεία,μελαμψή,αλλά καβλωτική και αυτή σαν παρουσία.Δίαλεξα την Μαρία λόγω εμφανίσεως και ηλικίας αλλά δεν τρελλάθηκα κιόλας.Ίσως θα έπρεπε να πάρω την πιο έμπειρη.Γυμνό τσιμπούκι και οι δύο.

 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά παίδες.Είχα πετυχει πριν 2 βδομάδες στο Φυλής 71 υπόγειο πρωινή βάρδια ένα ξανθό μούναρο με ολόσωμο μάυρο δυχτιωτό,με επιφύλαξη το όνομά της Βικτώρια μπορεί να κάνω και λάθος στο όνομα.Δυστυχώς δεν το ξαναπέτυχα.
Αν κατάλαβε κάποιος συναγωνιστής ποιο μωρό λέω ας μου πει που δουλεύει!!!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Διδυμου 27 κατάθεση στην άννα τη ρουμάνα με φούλ πρόγραμμα και τελείωμα στο πρόσωπο...κουλουράκι στητό και τεράστιο χωρίς πατσάδες....άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά της...πολύ καλή επιλογή και σίγουρα θα ξανατιμηθεί
στη μαπα ποθ τα εδωσεσ σε ποιο σημειο?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δὲν εἶναι λογικὸν νὰ μέμφεσθε καφενεῖον τὸ ὁποῖον προσφέρει καφὲν cappuccino ἐνῶ ἐσεῖς ἐπιθυμεῖτε espresso...

η αλήθεια είναι οτι θυμάμαι τις παλιές καλές εποχές που προσέφερε μόνο ελληνικό και φραπέ και ο καπουτσίνο ήταν η εξαίρεση.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
το Χριστινάκι σε άλλο μαγαζί; Περίεργο μου φαινεται. Την έκανε απο το Φ69Α;

Όχι, μου είπε ότι δουλεύει εκτάκτως εδώ για να καλύψει κάποιο κενό. Στο 69 πάνω συνεχίζει και δουλεύει κανονικά.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Να βοηθήσω με τα ονόματα κάποιον που ξέρω:

Φ. 86 άνω.: Έμοιαζε στην Ξένια, με λίγα κιλάκια επιπλέον

Έμοιαζε με την Ξένια, ή ήταν η Ξένια???
Πάντως δεν νομίζω να είχε κάποια κιλάκια παραπάνω. Τέλειο κορμί θυμάμαι ότι είχε...
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Να ρωτήσω κατι..Η Στέλλα στο φ.74 ποια στέλλα ειναι??μπορεί κάποιος να την περιγράψει ????
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ένα ξανθό μούναρο με ολόσωμο μάυρο δυχτιωτό,με επιφύλαξη το όνομά της Βικτώρια μπορεί να κάνω και λάθος στο όνομα
Μουναρος και Βικτωρια.. κατι δεν μου κολαει. Αλλα επειδη αυτα ειναι γουστα δεν θα συνεχισω αλλο. Ξανθια Βικτωρια με δυχτι δουλευει στο φ136 απογευμα
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
amadeus για την Βελγιδα την Στελλα λες?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η Στέλλα με τα αστεράκια & το κοντό ξανθό μαλλάκι.
Δούλευε στο Μ. Πρ. αετοφωλιά.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
το Χριστινάκι σε άλλο μαγαζί; Περίεργο μου φαινεται. Την έκανε απο το Φ69Α;
Νωριτερα που περασα μια βολτα η Χριστινα ηταν κανονικα στο Φ69πανω,
γενικα τα ιδια+τα ιδια,λιγα τα αξιο :knockinb:
Ειχε αρκετους συναγωνιστες παντως ισως λογω αργιας.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
το Χριστινάκι σε άλλο μαγαζί; Περίεργο μου φαινεται. Την έκανε απο το Φ69Α;
Την εχω πετυχει και γω καποια πρωινα στο 80,αναπληρωνει καποιες κοπελες που και που.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Την εχω πετυχει και γω καποια πρωινα στο 80,αναπληρωνει καποιες κοπελες που και που.
Ναι; Και η τσα2 την προηγουμενη βδομαδα μου ειπε οτι εχει παει για λιγο στην πατριδα της
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Τέλος στο Αχιλλέως 40 2 κοπέλες η Μαρία,νεαρή,αθίγγανη,μελαμψή,λεπτή με ωραίο σώμα και καστανά μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά....
...

Κύριε καθηγητά, κατ' αρχάς εύγε για το ακάματο μεράκι σας.

Η αναφερόμενη ήταν και ψηλή;
Μήπως είχε και ένα χρυσό δόντι;

Την αναζητώ μέσω του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εχθες το απογευμα περιμενα φιλο μου για να επιθεωρησουμε τους οικους της φυλης. ημουν ακουμπισμενος στον τοιχο του φωκαιας 27 οταν νταβαντζης της γειτονιας με πλησιασε και μου ειπε. Αστυνομια, τι κανεις εδω; Περιμενω εναν φιλο, απανταω . Να φυγεις απο εδω αλλιως θα σε παρω μεσα, μου λεει. Nο problem κυριε policeman παμε μεσα του λεω. Ο Φουσκωτος τα πηρε και κατευθηνθηκε απειλητικα προς τα μενα. Ενστικτοδως εκανα ενα βημα πλαγια και πισω και περασα τα κλειδια μου αναμεσα στα δακτυλα, μιας που τα ειχα στις τσεπες. Ταυτοχρονα εριξα μια γρηγορη ματια γυρω μου για πιθανη διεξοδο και το ματι μου σταματησε σε ενα κωλαδικο που περναγε εκεινη την στιγμη απο την αχαρνων. Ας φωναξουμε και τους συναδελφους σου να μας πανε με το περιπολικο για να λυσουμε την παρεξηγηση στο τμημα του λεω και σηκωνω το χερι μου προς το μερος τους . Ως δια μαγειας ο  ''αστυνομικος'' εξαφανιστικε και με αφησε μονο μου με το πληρωμα του περιπολικου, οπου τους εξηγησα οτι χαιρεταγα καποιον γνωστο μου και τους ζητησα συγνωμη για την παρεξηγηση. ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ συναθλητες εχουν αποθρασυνθει ολοι οι θρασιδειλοι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom