Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (33 μέλη και 237 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
η Φιφι οχι.καραμπινατη γυφτισσα μαυρη σε ολα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ταχυτατη καταδρομικη επιθεωρηση στην φυλης οπου εχουμε. φ 200 μαρια(απο 65, 92 κ.α) με ελ στοματικο και τσα2 μια λεπτη ουκρανη.jokerx εχουμε καμια πληροφορια για την τσα; φ136 Βικτωρια (στο134 λεγονταν Βικη) φ134υπ Ντορα απο φ200, φ134ισ τσιγκανακι (απο φ92 και φωκαιας 25)αδυνατο με μεγαλα βυζια, 134πανω ευσωμη μελαχρινη με πολυ φουντωτο μαλλι, φ109 ανκα οπου με χουφτωνε και με εγλειφε στο λαιμο αλλα δεν με καυλωσε.Στο 71 η ευα με αιφνιδιασε πιανοντας μου τα αρχ.. με αποτελεσμα να μου φυγουν φιλτρα και καπνα απο τα χερια.Οταν τς ειπα πως εγω περναω απο το μαγαζι για να βλεπω αυτην και πως θελω να παμε σε ξενοδοχειο μια νυχτα μου απαντησε πως αν με βαλει κατω θα με σχισει. στο μαγαζακι της εκδιδωνταν η Λαουρα.Στο απεναντι υπογειο μουναρος με ξανθα μαλλια και προστυχο βλεμμα εσκυψε μπροστα μου καιμοστραρε τα πρησμενα της μ...χειλα. Με καυλωσε(εχουμε πληροφοριες;) φ69το παπακι, φ69 αν μπιανκα η ισπανιδα. Μ προδ κατω μελαχροινο ξυπολυτο με φοβισμενο βλεμμα. φ67 χαμογελαστο κοριτσακι με εφηβικο κορμακι. φ 65 κατω μελαχροινο με full. ΑΥΤΑ..
 

Επισκέπτης
Ταχυτατη καταδρομικη επιθεωρηση στην φυλης οπου εχουμε. φ 200 μαρια(απο 65, 92 κ.α) με ελ στοματικο και τσα2 μια λεπτη ουκρανη.jockerx εχουμε καμια πληροφορια για την τσα;
Πήγες απόγευμα μήπως πετύχεις την κ.Αγγελική...αλλά δυστυχώς!

[size=14pt]φ136 Βικτωρια (στο134 λεγονταν Βικη)[/size]
Ποια Βίκυ είναι αυτή;
Η παλαιά Βίκυ-Βικτώρια από Φυλής 109 κάτω, 200, 134 ισόγειο;:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ΝΟΜΙΖΩ την εχω  πετυχει ξανα πριν 1,5 χρονο περιπου στο 134 εποχη που δουλευαν οι Ελενα, Αννα, Ντορα, και Ναταλι η πουτσοφαγος στο συμπεγμα του 134 ανω, κατω, δεξια, αλλα χωρις να ειμαι 100% σιγουρος. Ειδικα μετα την χθεσινη πατατα δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια. Παντως ΣΙΓΟΥΡΑ την πετυχα πριν 10 μερες περιπου στο 134υπ με το ονομα Βικη απογευματινη βαρδια και φοραγε ενα ολοσωμο κολητο διχτυ. Ξανθια, κοντη. Απο αδιαφορη εως ψιλομπαζο για τα δικα μου γουστα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πήγες απόγευμα μήπως πετύχεις την κ.Αγγελική...αλλά δυστυχώς!
Ακριβως οπως το εγραψες. ΔΥΣΤΥΧΩΣ η κ. Αγγελικη δεν γυρισε ακομα και την θεση της εχει καπηλευτει η Ουκρανη που δυναμωνει την μουσικη στα 7-8 λεπτα παραμονης στο δωματιο. Οταν πηγαινω στο μαγαζακι του 200 και βλεπω την βαμμενη καστανοξανθη τσα2 απογοητευομαι γιατι μπορει να δουλευει κοπελα που θελω να παρω. Επομενως το εμπαρκο συνεχιζετε επ αοριστου
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.873
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί επιλεκτικά:

Φυλής 69Β η Θεία Τάνια
Φυλής 86Β ένα δίδυμο σε μέτριο επίπεδο
Φυλής 80 περίμενε απ'έξω ένα γλυκό μελαχρινό πλάσμα
Φυλής 74 άνοιξε την πόρτα στην υπηρεσία που της χτύπαγε η Τάνια με την φαρδυά περιφέρεια
Τα υπόλοιπα κλειστά (9:30 το πρωί πήγα)
Διδυμου 8Α η Κάρμεν άξια της σύντομης φήμης της (κατάθεση βλ. κριτική)


 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Ημέρα Δευτέρα Ώρα 13:00

Λεωνιδου 28 (Πάνω Όροφος). Τζόρτζια με τα πολλά κιλά. (Πριν από κάνα ενάμιση χρόνο πρέπει να ήταν τουλάχιστον 10 κιλά ποιό αδύνατη. Αυτή βάζει χρόνια μαζί με κιλά). Τα βασικά με 10 euro, + 5 Εuro ο κώλος (δηλαδή 2.5 euro το κάθε κολομάγουλο !  :2funny: )

Ιασωνος 30 Α (Επάνω). Ένα κοντοπούτανο μελαχρινό με τατουάζ, κανονικών κιλών με ωραίο στήθος, μαύρο Μαλί ίσιο. Περίπου 23-25 χρονών. Περιμέναμε αρκετή ώρα μέχρι να τελειώσει με αυτόν που είχε μέσα. Μέχρι και η ανδρογυναίκα τσα2 έκανε κίνηση προς το δωμάτιο, αλλά εκείνη την στιγμή βγήκε έξω. 3-4 πάκιδες και 2 αλβανά περίμεναν , αλλά σε τόσο μικρό χώρο, και με τέτοια ζέστη, η μπόχα δεν παλεύετε ρε γαμώτο. Τα βασικά με 10 euro.

Ιάσωνος 30 Β (Κάτω). Κλασικά η Ελληνίδα που παίζει εκεί μπάλα. Στα 35 περίπου μελαχρινή, με σώμα αντίστοιχο της ηλικίας της. 10 euro απλό πρόγραμμα, 15 με κώλο.

Ιάσωνος υπόγειο (Δεν θυμάμαι αριθμό, είναι το μόνο υπόγειο που υπάρχει). Στα 15 ευρώ, ξανθό, με γεμάτο στήθος, αλλά με αυτό που φόραγε (μάυρο κομπινεζόν) δεν μπορούσες να δεις το σωματότυπό της. Ηλικία περίπου στα 25. 10 Εuro βασικό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 33 Β (Ισόγειο). Ξανθό ψηλό αλλοδαπό, με τελείως ατσούμπαλο σώμα και παράξενα βυζιά σε σχήμα.  :tits: .Ηλικία περίπου στα 35 - 40. 15 Euro το βασικό πρόγραμμα.

Φυλής 65Β (Ισόγειο). Μιρέλλα. Πιπίνι μελαχρινό με ίσιο σχετικά μακρύ μαλλί, και αδύνατο σώμα (και δυστυχώς χωρίς βυζιά). Στα 20 euro φουλ πρόγραμμα. Στα ενδότερα, με το που μπήκε, αμέσως με το καλημέρα, να περάσει προφυλακτικό. Αν και στο πρόγραμμα αναφέρθηκε ακάπωτο (που έτσι και αλλιώς ΔΕΝ θα έπαιρνα, δεν είμαι fan), δεν ρώτησε καν. Πίπα υποτυπώδες. Επικρατούσε αυτή η αίσθηση της ξεπέτας. Μετά από 1 λεπτό περίπου στήθηκε στα 4 και προφανώς επειδή βαριότανε, ή επειδή ήθελε να τελειώνει, μου λέει κώλο κατευθείαν. Δεν της χάλασα το χατίρι  :2funny: , και αφού αλλάξαμε 4-5 στάσεις (όχι προς ευχαρίστηση δική μου, αλλά να έβρισκε μια στάση που να μην την πόναγε), και αφού βαρέθηκα να ακούω "σιγά μουρό μου, σιγά σιγά, είναι χονδρό και πονάει, και πέταγε μετά και κάτι που ακουγόταν σαν λόου (low). Ήθελα να ΄ξερα, τι διάολο ήταν αυτό το λόου και λόου (όχι δεν εννοούσε χαμηλότερα...). Το αίσιο τέλος ήρθε μετά από κάνα 5λεπτο. Εγώ σηκώθηκα και αυτή είχε κάτσει μπρούμυτα στο κρεβάτι κρατώντας τον κώλο της !  :2funny: Και να πεις ότι δεν της το είπα ? της το είπα, βάλε λίγη κρέμα ακόμα εάν δεν μπορείς  :2funny: .

Καλές τσάρκες.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
4-5 στασεις κολο? εδω μιλαμε για μετρ του ειδους η μηπως τα παραλες...
μια ξανθια μουναρα που ητανε εχτες απογευμα στο φ66 νεο,ξερει κανεις τιποτα?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην περιοχή της Φυλής στην πρωινή βάρδια. Αρκετός ο κόσμος σε σχέση με άλλες φορές, οι ποιό πολλοί μπουρδελιάρηδες ήταν Έλληνες. Πάρα πολύ ζέστη και τα περισσότερα μαγαζιά δεν είχαν air condition στο σαλόνι.


Φυλής:


136: Μιχαέλλα, ξανθιά κοπέλα με τα πιασιματά της. Έχει πολύ ωραία βυζιά.
134 υπόγειο: Πάολα, μελαχρινό πιπινάκι με το ωραίο πρόσωπο και σώμα.
134 ισόγειο: Τζένη, το γνωστό γυφτάκι από Φυλής 92 αριστερά και Φωκαίας 22, με τους φανταστικούς βύζους. Δίνει και κουλούρι.
134 όροφος: Τατίανα, καστανό κοντοπούτανο απο το Φυλής 66 δεξιά.
109 κάτω: Άννα, η μελαχρινή κοντή αδύνατη με την πίπα με μέλι που σε προηγούμενη κατάθεση με άφησε χωρίς να χύσω. Μου είπε ότι θα είναι καλύτερη σήμερα, αλλά εγώ φυσικά έφυγα.
92 αριστερά: Πάρα πολύ όμορφο ξανθό κορίτσι. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
92 δεξιά: Επίσης ένα πανέμορφο καστανό κορίτσι με μικρό στήθος.
71 ισόγειο: Αλεξάνδρα, μελαχρινή με κοντό μαλλί, μικρό στήθος και κουλούρι.
65 κάτω: Μιρέλα, μελαχρινή πανέμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα και κουλούρι.
65 πάνω: Κλειστό.
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.


Μονής Προδρόμου:

πάνω: Κλειστό.
κάτω: Καστανή με ωραίο σώμα και κόλο που τον δίνει, από Φυλής 67.


Φωκαίας:


17 κάτω: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
25 πάνω: Μελαχρινή με ελαφρός πεσμένο στήθος, κοντούλα, που ήταν και παλαιότερα εκεί.
25 κάτω: 2 κοπέλες, Ντιάνα, ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο που δουλεύει και στο πάνω και μία άλλη μελαχρινή, με καταπληκτικό σώμα, ψηλή και με βυζάρες. Δίνει και κουλούρι. Το καλύτερο που είδα σήμερα. Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.
22 πανω: Νανοπούτανο, 1:40 με ντακούνια. Τελικά το τατουάζ το έχει στο αριστερό κολομέρι και όχι στο δεξί όπως είχα πει σε παλαιότερη ενημέρωση. Στο σαλόνι περίμενε ένας πακιστανός.
22 κάτω: Άννα, καστανή με ωραίο σώμα και μικρό στήθος και κουλούρι.
27 κάτω: Μελαχρινή με μεγαλούτσικα βυζιά που δεν μου άρεσε η φάτσα της. Αυτή είναι η Μπάρμπορα????????
27 ισόγειο: Εύα, καστανό πιπινάκι, κοντό με μικρό στήθος. Με κέρδισε και κατάθεσα. Ακολουθεί κριτική.
27 όροφος: Κλειστό.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Παρασκευη βραδυ πετυχα στην φυλης πουτανα κουκλαρα μελαχρινη με μαυρα μακρια μαλλια, βυζι υπεροχο σιλικονατο, αδυνατη με απιστευτο πατο, κορδονακι τυλιγμενο στα ποδια της σαν αμαζονα ετοιμη να την ιπευσεις, μοιραζε φιλακια στα αλανια που περιμεναμε στο σαλονι

Στο μπουρδελο τσατσα ηταν μια μελαχρινη γεματουλα αλανιαρα που στα νειατα της θα στραμπουληξε εκατομυρια πουτσες

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η πουτανα που ψαχνω? Μου ειπε πως το Σαββατο θα την εβρισκα στο απεναντι μπουρδελο οποτε μετακινητε....
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευη βραδυ πετυχα στην φυλης πουτανα κουκλαρα μελαχρινη με μαυρα μακρια μαλλια, βυζι υπεροχο σιλικονατο, αδυνατη με απιστευτο πατο,
Στο μπουρδελο τσατσα ηταν μια μελαχρινη γεματουλα αλανιαρα...... Μου ειπε πως το Σαββατο θα την εβρισκα στο απεναντι μπουρδελο οποτε μετακινητε....
Noυμερο δεν θυμασε; Αυτα που γραφεις μου θυμιζουν φ71 με τσατσονι την Ευα και εκδιδωμενη την Λαουρα που καποιες φορες δουλευει και απεναντι στο φ92 δεξια. Η νεαρα εχει ωραιο κωλο ειναι αδυνατη και εχει ωραιες βυζαρες, που δεν ξερω αν ειναι συνθετικες μιας που δεν της εχω πιασει. Εμενα παντος για αληθινες μου φαινονται.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αληθινες ειναι...εχει φοβερο σωμα η μικρη αλλα μεσα δε λεει και πολλα...
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ημέρα Δευτέρα Ώρα 13:00

Ιάσωνος υπόγειο (Δεν θυμάμαι αριθμό, είναι το μόνο υπόγειο που υπάρχει). Στα 15 ευρώ, ξανθό, με γεμάτο στήθος, αλλά με αυτό που φόραγε (μάυρο κομπινεζόν) δεν μπορούσες να δεις το σωματότυπό της. Ηλικία περίπου στα 25. 10 Εuro βασικό πρόγραμμα.
τελικα 10 η 15 ευρω ρε συναγωνιστη?
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
κατι που παντα με μπερδευε, η τριτη βαρδια ποτε αλλαζει, 23.00 η 0.00 ?
μιας και κατι εχω στα υπ΄ όψιν...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
00.30 πήγαινε green για να είσαι σίγουρος.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
παντος για Λιοσιων μερια στρέφομαι.....ισως παω λιγο νωριτερα και αναλογα κινούμε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom