Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 408 άτομα (50 μέλη και 358 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Νο money no honey.
Kαληνύχτα gentlemen!
 

Συνημμένα

  • eyeg.jpg
    eyeg.jpg
    149,8 KB · Εμφανίσεις: 60

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
lionaug78,κανε και μια μεταμεσονυχτια βολτα στο μεταξι και μετα συγκρινε...ολα τα καλα ειναι μετα τις 12 το βραδυ...


εννοεις μετα τις 3 το βραδυ... ;)

jopino που χαθηκες??....
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Και για να μην ξεχνιομασε , σημερα εχει λαικη αγορα στα....(βορεια δεν ειπαμε picker;) μεγαλα νουμερα της φυλης
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Προ ολίγου, Κωνσταντινουπόλεως 166 το πανέμορφο κομοδίνο Σαμπρίνα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
:2funny:
lionaug78,κανε και μια μεταμεσονυχτια βολτα στο μεταξι και μετα συγκρινε...ολα τα καλα ειναι μετα τις 12 το βραδυ...
το θεμα ειναι να εχεις και 2 φουσκωτους μαζι σου για το μεταξι εκεινες τις ωρες :2funny:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα το πρωι στο μεταξουργειο καθαρα για ενημερωτικους λογους οπου παρατηρησα πως στην πρωινη βαρδια δεν υπαρχει ανανεωση. Το δρομολογειο ηταν επιλεκτικο και ξεκινησε απο Κολωνου, οπου δεν υπηρχε κατι καινουργιο, εκτος απο ορισμενες μεταγραφες απο γειτονικους οικους. Εστριψα αριστερα στην λεωνιδου οπου επισκεφτικα το ισογειο και ηταν σαν να μην περασε μια μερα. Απο την χοντρη εκδιδωμενη που σου κλεινει τον δρομο οταν πας να φυγεις, τα παρακαλια της για να σου κανει καλο sex, εως και η μυρωδια του οικου παραμενουν αναλλοιωτα στον χρονο.Ακολουθησε ο πεζοδρομος και σταση στο 30.Στο υπογειο σταθερα η αλβανιδα milf οπου μια λεει 10 ευρω και την αλλη 15. Στον οροφο μελαχροινπ κοντοπουτανο με τατουαζ στην μεση περασε φουργιοζικο και δεν προλαβα να το δω καλα(παντος δεν μου φανηκε γνωριμο). Στα υπολοιπα μαγαζια απλα μεταταξεις. Ολοκληρομενη αποψη δεν μπορω να εχω για το θεμα της ποιοτητας του προιοντος μιας που απομενει επιθεωρηση και στην βραδυνη βαρδια
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ταχυτατη καταδρομικη στην φυλης.(Τα ονοματα που ακολουθουν δεν ειναι πραγματικα  ομως το ρεπορταζ ειναι)φ92 λαουρα και νατασα αν θυμαμαι καλα το ονομα της.Η Νατασα ειναι ξανθουλα στρουμπουλη και την ειχα τιμησει προ διμηνου περιπου στο 134ισ οπου ηταν φρεσκια και ψαρομενη. Εχω καλες αναμνησεις απο εκει, ομως ειμαι πολυ επιφυλακτικος για τις τωρα υπηρεσιες της στο ξεπετομαγαζο του 92. Στο 71 κατω ΜΟΥΝΑΡΟΣ για τα δικα μου γουστα. Πολυ ομορφο προσωπο, βυζαρες και κωλαρα μια ιδεα μεγαλυτερη απο το τελειο. Καυλωσα στην θεα της. Της ειπα πως την αγαπω, θελω να την παντρευτω και να ντυθει για να την παρω μαζι μου. Να ντυθω; με ρωτησε χαμογελαστα. Σε παιρνω οπως εισαι, με το βρακι δεν εχω προβλημα της απαντησα. Σνεχισε να χαμογελαει και αποσυρθηκε. Παντος δεν μου αρνηθηκε, μαλλον εφυγε για να το σκεφτει :2funny: Στον οροφο η πωλωνεζα πιο μαυρη και απο τις τσιγκανορουμανες φ69κατω η ξανθια milf, πανω αννα. στο 67 δεν θυμαμαι. φ65 κατω ντιανα, νταιανα η καπως ετσι.Ξανθια νταρντανοχοντρη με μεγαλη περιφερεια.65ανω η καρμεν απουσα, ομως δεν ειδα την κοπελα για τεχνικους λογους. Αυτα για σημερα
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Γνωριζει κανεις κανα σιγουρο μωρακι στη περιοχη της φυλης για σημερα το βραδυ??.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:......


αυτη τη στιγμη βρισκομαι σε ασφικτικο τσατινγκ με βουλγαρα 18 ετων απο φιλιππουπολη...ειναι ομως λιγο χοντρουλα.... :headbang: :headbang: :headbang:

και τωρα μου ριχνει την αττακα....i will not sleep with you for the first date..im not like athens sluts..!!!!....και η απαντηση ηταν....i will not let you to sleep....

sorry for the off topik...!!!


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλο καλοκαιρι 2011 σε ολους,χθες κατα τις 10 μεγκα τσαρκα κ ενημερωση σεντονι
Φυλης 136 επανω ξανθια
134 υπογα η απατη γυρολογος που ηταν κ στο 65επανω κ 67
Απεναντι στο 109 η Ανκα,ψιλολιγνη Ρουμανα,εκφυλο μουτρακι αλλα το τραγικο του χωρου με απετρεψε
Μαγνησιας 11 σε σαλονι δεκαετιας 1920 κ τις πλαστικες πρασινες καρεκλες ξανθια αδιαφορη
92 νεο μια μογγολικη φατσα αλμπαναιζερ
92 με το στυλο μετα απο κανα τεταρτο στο δωμα-κελι εμφανιστηκε τουμπανακι αδυνατο
Μονης επανω κλειστο κ κατω αλογα μελαχροινη
67 κατω βαραγαν μυγες,2 γκομενες ειχε,μια την Αντινα που θυμιζει μαναβισα παρα εκδιδομενη κ μια αλλη ξανθια
65 κατω ενδιαφερουσα νεα παρουσια
Απεναντι στο 86 με την πρασινη πορτα στο επανω κατεθεσα στην Ειρηνη,μελαχροινο τουμπανακι με κωλο πεταχτο,πρωτη φορα την επαιρνα,ελευθερο τελειωμα στα βυζια
Στο 65 επανω ενα αλλο αδυνατο γκομενακι.
61 κατω αδυνατο ψαρακι με μεγαλα βυζια( θα δοκιμαστει αλλη φορα)
Αγκυρας 12 μια Εμιλυ με μαλλι σαν σε περουκινι `70s
Αγκυρας 12 το μιλφ με τα περιττα κιλα Ναταλι,μια φορα για το τρομπονι την ειχα τιμησει,εκτοτε ποτέ κ ουτε προκειται
Φωκαιας 19 ενα μελαχροινο με βυζαρες
Φωκ 25 επανω η μελαχροινη,το ξανθο καυλακι Ντιανα δεν ηταν στο ποστο.
Φωκαιας 27 τι ιστορια ειναι αυτο το ξανθο ρε μαγκες?Την εχει δει οτι δουλευει σε κανα Αμστερνταμ?Πρωτη φορα την εβλεπα,εμφανιζεται με ποζα στο σαλονι της παρακμης(αδειο την ωρα εκεινη οπως κ στα περισσοτερα σπιτακια,απλα μπουλουκια μπουκαραν κ εβγαιναν,δεν ειχε ιδιαιτερη κινηση)την ρωταω πως τη λενε κ απαντα΄΄Αλμπινα΄Σε ερωτηση αν κανει εξτρα κατι απαντα΄΄Το μονο εξτρα που κανω ειναι να βγαλω τα τακουνια μου κ ειναι συν 5 ευρω''Η απαντηση''Αντιος σενιοριτα΄΄.Απλα καμμενο ψωνιο για τον πουτσο τρικαβαλο.
Κατα τα αλλα υποτονικη η κινηση
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ευτυχως που στο αμστερνταμ δε ζητανε 5 ευρο παραπανω για να βγαλουν τα τακουνια τους....δικαιωματικα παιρνει το τιτλο της πιο ξεπλυμενης τανας αυτη τη στιγμη στη φυλης...ουτε ειναι και καμια ομορφη εδω που τα λεμε..υψος εχει μονο...!!!
Ευστοχοι οι χαρακτηρισμοι του jocker x για το παπικο της υφος....!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ευτυχως που στο αμστερνταμ δε ζητανε 5 ευρο παραπανω για να βγαλουν τα τακουνια τους....δικαιωματικα παιρνει το τιτλο της πιο ξεπλυμενης τανας αυτη τη στιγμη στυ φυλης...ουτε ειναι και καμια ομορφη εδω που τα λεμε..υψος εχει μονος...!!!
Ευστοχοι οι χαρακτηρισμοι του jocker x για το παπικο της υφος....!!!
γιαυτο εγω δεν παω με μοντελε πουτανα τυπε :grin:
εχω γραψει γιαυτην καιρο πριν
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
γιαυτο εγω δεν παω με μοντελε πουτανα τυπε :grin:
εχω γραψει γιαυτην καιρο πριν

Δεν ειναι μοντελο..μια αχαρη νταρντανα πιο κρυα και απο τη χειροτερη ελεεινιδα...!!!κλασσικη συμπεριφορα καταπιεσμενης ανατολικιας που νομιζει οτι βρηκε τη τυχη της στην ελλαδα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν ειναι μοντελο..μια αχαρη νταρντανα πιο κρυα και απο τη χειροτερη ελεεινιδα...!!!κλασσικη συμπεριφορα καταπιεσμενης ανατολικιας που νομιζει οτι βρηκε τη τυχη της στην ελλαδα
"Τύπε" σε βλέπω πολύ ψύχραιμο, απόψε και "ανησυχώ" ...  ;)

:grin: :grin: :grin:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως όλους εμάς τους άτακτους πορνατζήδες μας έχει αγγίξει η κρίση.

Σαν Φυλιανός κάτοικος μπορώ να πω πως η κίνηση έχει πέσει. Κάτι που φαίνεται και από τον αριθμό των ενημερώσεων.Ετσι , παρότι μπορεί οι κριτικές για σιτυτούρια να παραμένουν , πιστεύω ότι όποιος τα είχε τότε πάνω κάτω και τώρα μπορεί.Ενώ εμείς οι άτακτοι μπουρδελάκηδες μετράμε το τελευταίο ευρώ.

Ετσι μου εκμυστηρεύτηκε και τσάτσος - οικογενειακός φίλος που παίζαμε μαζί ΚΙΝΟ στο πρακτορείο Χέυδεν και Φυλής.

Η οικονομική κρίση μας έχει αγγίξει.Και καλά κάνουμε.Ας βαρέσουμε μαλακία με νεκρά όστρακα παρά να δίνουμε 20ευρα έτσι.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως όλους εμάς τους άτακτους πορνατζήδες μας έχει αγγίξει η κρίση.

Σαν Φυλιανός κάτοικος μπορώ να πω πως η κίνηση έχει πέσει. Κάτι που φαίνεται και από τον αριθμό των ενημερώσεων.Ετσι , παρότι μπορεί οι κριτικές για σιτυτούρια να παραμένουν , πιστεύω ότι όποιος τα είχε τότε πάνω κάτω και τώρα μπορεί.Ενώ εμείς οι άτακτοι μπουρδελάκηδες μετράμε το τελευταίο ευρώ.

Ετσι μου εκμυστηρεύτηκε και τσάτσος - οικογενειακός φίλος που παίζαμε μαζί ΚΙΝΟ στο πρακτορείο Χέυδεν και Φυλής.

Η οικονομική κρίση μας έχει αγγίξει.Και καλά κάνουμε.Ας βαρέσουμε μαλακία με νεκρά όστρακα παρά να δίνουμε 20ευρα έτσι.

Υποστηρίξτε τη Φυλιανή αγορά συναγωνιστές. Μαύρο στα μπουρδέλα με τις αγενείς τσατσάδες και τις πονηρές Ρομούνες.

Η Φυλής προσφέρεται για διασκέδαση και χωρίς τα μπουρδέλα.Κάντε τα τσατσαδέτα να καταλάβουν και να πονέσουν.Στην Φυλής μπορείς να :


πας για φαγητό στο άτακτο σουβλατζίδικο Φυλής και Δεριγνύ.

πιεις το ποτό / καφέ σου στο ρουμάνικο καφέ-μπαρ Φυλής και Χέυδεν απέναντι από το Χοτέλ Μπραζίλ (όχι το Μπραζίλ Ινν).

διοργανώσεις οικολογικές δράσεις όπως καθαρισμό του Λειβαδιού (έχω αναφερθεί πολλάκις www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106598.msg2855306#msg2855306]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106598.msg2855306#msg2855306[/url] και www.bourdela.com/forum/index.php?topic=112850.msg2496084#msg2496084]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=112850.msg2496084#msg2496084 [/URL] )

παραγγείλεις πίτσα από το Πίτσα Ιζαμπέλα , που το είχαν Ρουμάνοι κακοποιοί (αν και έκλεισε τότε [URL unfurl="true"]http://televoas.blogspot.com/2010/05/blog-post_6896.html[/url], μετά τη σκούπα βρήκαν εκεί τα κλεψειμέικα) δίπλα από το Φυλής 65Β.Λειτουργεί υπό νέα ιδιοκτησία.

Δώστε ανάσα στην Φυλιανή οικονομία και ρίξτε μαύρο στις τσατσομούμιες.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σαν Φυλιανός κάτοικος μπορώ να πω πως η κίνηση έχει πέσει. Κάτι που φαίνεται και από τον αριθμό των ενημερώσεων... εμείς οι άτακτοι μπουρδελάκηδες μετράμε το τελευταίο ευρώ.
Ετσι μου εκμυστηρεύτηκε και τσάτσος...
Η οικονομική κρίση μας έχει αγγίξει.Και καλά κάνουμε.Ας βαρέσουμε μαλακία με νεκρά όστρακα παρά να δίνουμε 20ευρα έτσι.
Πραγματι η κινηση εχει πεσει και παρ΄ολα αυτα αρκετες τσατσαδες, επιμενουν πεισματικα να ειναι βιαστικες. Σε ερωτηση μου στον συμπαθητικο προς εμενα, πορνογερο ομως, τσατσο του 71, μου απαντησε πως ναι μεν εχει λιγοτερη δουλεια αλλα το μεροκαματο τους ειναι ακομα αρκετα καλο. Σε αντιθεση με αρκετες μιζερες υπηρετριες που κλαιγονται απο οσο τις θυμαμαι πως δεν εχει δουλεια. Η απαντηση μου στην κριση ειναι η καταθεση στα στανταρακια μου και αμυνα ολων μας ειναι το forum που μας επιτρεπει να εχουμε και μια ενημερωση για το τι κρυβετε πισω απο το ναζι και την προκλητικοτητα του σαλονιου. Ετσι φυλαγομαστε απο κακοτοπιες. στην χθεσινη μου ενημερωση για κοματι στο 71 που με καβλωσε το παρουσιαστικο του, ξεχασα να αναφερω πως ονομαζετε julia και μαλλον την εχω ξαναδει στο 92 δεξια. Συναθλητες γνωριζουμε κατι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom