Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (50 μέλη και 319 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
smiley924.gif
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Επιθεωρηση σημερα πριν μια ωρα στους δρομους του μεταξιου και συγκεκριμενα στον πεζοδρομο οπου ειχα να επισκεφτω απο την πρωτοχρονια περιπου.Προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα: α)Το προιον εχει ανανεωθει και β) οι τιμες εχουν πεσει σε αρκετα μαγαζια στα 10 ευρω. Ομως την εκπληξη διαδεχτηκε η απογοητευση καθως το καινουργιο προιον ειναι χειροτερο απο το προηγουμενο. Κοπελες διαφορων ηλικιων που κατω απο αλλες συνθηκες θα μεναν αγαμητες ηρθανεΚ στην Ελλαδα και διεκδικουν το αντιτιμο των 10-15 ευρω για να γαμηθουν μαζι σου. Ισως απο συμπτωση (που δεν νομιζω), σχεδον σε ολα τα μαγαζια που περασα οι κοπελες βρισκονταν στα καμαρακια τους και οχι στα δωματια.Μεχρι και οι πακιστανοι τις απαξιωναν.Κυριοι μαγαζατορες του μεταξουργιου καντε κατι αλλιως θα φυγουν και τα αλλαδαπα απο τους οικους σας, με αποτελεσμα οι ορδες των πακιστανων θα πληξουν την αγαπημενη μας Φυλης
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
τελικα 10 η 15 ευρω ρε συναγωνιστη?

Βλακεία δική μου. Κατά λάθος έγραψα για 15 euro. 10 euro ζήτησε η τσατσά και όταν την ρώτησα εάν δίνει κώλο, μου απάντησε ειρωνικά "θες και κώλο με 10 euro?".
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλημερα παιδες!!σημερινη απογευματινη γρηγορη βολτα στην φυλης μπηκα στο 71 κατω.μια ρωσιδα νεαρα απο μουρη οχι και τοσο καλη αλλα σωμα τουμπανο και κωλαρα και προπαντων βυζαρες.μπηκε στο δωματιο φορεσε σκουφο και αρχισε κλαρινο ενω εγω επαιζα με τις γαματες ρωγες της οπου στο 3λεπτο εχυσα και δε προλαβα να  :zfuck: :S.αυριο ομως πρωι πρωι θα περασω απο την φιλη μου την ιβαννα να παρω το αιμα μου (σπεμα μου )πισω :rockon: :rockon: :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
και πέταγε μετά και κάτι που ακουγόταν σαν λόου (low). Ήθελα να ΄ξερα, τι διάολο ήταν αυτό το λόου και λόου (όχι δεν εννοούσε χαμηλότερα...).
=========
Xμμ.....αν δεν ελεγε  "slow"  (το πιθανότερο)    τότε-->
"Λο"  είναι το  όχι στα ..εβραικά  :o
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
και πέταγε μετά και κάτι που ακουγόταν σαν λόου (low). Ήθελα να ΄ξερα, τι διάολο ήταν αυτό το λόου και λόου (όχι δεν εννοούσε χαμηλότερα...).
=========

"Λο"  είναι το  όχι στα ..εβραικά  :o

Που το ξέρεις ρε??? :O
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πιστότατε ιππότα :)
ευπειθώς αναφέρω-- οτι  ειμαι ..... θεσσαλονικιος  και ξερω  μερικες  λεξεις  απο  παλιους γειτονες    της γιαγιας  μου (κεν)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Xμμ.....αν δεν ελεγε  "slow"  (το πιθανότερο)    τότε-->
"Λο"  είναι το  όχι στα ..εβραικά  :o

Slow θα έλεγε η Μιρέλα.

Την έχω πάρει ΜΠ προ 2-3 εβδομάδων, και το δουλεύει το κουλούρι με προσοχή.
Σε εμένα έβαζε χέρι κόντρα χαμηλά στην κοιλιά, για να ελέγχει την διείσδυση.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ημέρα Δευτέρα Ώρα 13:00

Φυλής 65Β (Ισόγειο). Μιρέλλα. Πιπίνι μελαχρινό με ίσιο σχετικά μακρύ μαλλί, και αδύνατο σώμα (και δυστυχώς χωρίς βυζιά). Στα 20 euro φουλ πρόγραμμα. Στα ενδότερα, με το που μπήκε, αμέσως με το καλημέρα, να περάσει προφυλακτικό. Αν και στο πρόγραμμα αναφέρθηκε ακάπωτο (που έτσι και αλλιώς ΔΕΝ θα έπαιρνα, δεν είμαι fan), δεν ρώτησε καν. Πίπα υποτυπώδες. Επικρατούσε αυτή η αίσθηση της ξεπέτας. Μετά από 1 λεπτό περίπου στήθηκε στα 4 και προφανώς επειδή βαριότανε, ή επειδή ήθελε να τελειώνει, μου λέει κώλο κατευθείαν. Δεν της χάλασα το χατίρι  :2funny: , και αφού αλλάξαμε 4-5 στάσεις (όχι προς ευχαρίστηση δική μου, αλλά να έβρισκε μια στάση που να μην την πόναγε), και αφού βαρέθηκα να ακούω "σιγά μουρό μου, σιγά σιγά, είναι χονδρό και πονάει, και πέταγε μετά και κάτι που ακουγόταν σαν λόου (low). Ήθελα να ΄ξερα, τι διάολο ήταν αυτό το λόου και λόου (όχι δεν εννοούσε χαμηλότερα...). Το αίσιο τέλος ήρθε μετά από κάνα 5λεπτο. Εγώ σηκώθηκα και αυτή είχε κάτσει μπρούμυτα στο κρεβάτι κρατώντας τον κώλο της !  :2funny: Και να πεις ότι δεν της το είπα ? της το είπα, βάλε λίγη κρέμα ακόμα εάν δεν μπορείς  :2funny: .

Επειδή το έχω πάρει και εγώ αυτό το μουτράκι, σε παρόμοια ερώτησή μου για το επιφώνημα: όλη/λόη/λο/και τα συναφή, μου απάντησε ότι το χρησιμοποιεί αντί για : "Αχ-βαχ".

Δεν ξέρω από πού και πως, πάντως αυτό μου είπε . . . .  .
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Καλή η Μιρέλλα , προτείνεται. Σήμερα το πρωί ήταν στο πόστο της. Το απόγευμα πέρασα και από μεταξουργείο. Τέτοιο χάλι ομολογώ ότι πρώτη φορά πέτυχα εκεί. Το ένα μπάζο μεά το άλλο. Στην αρχή της Ιάσωνος δεν μπήκα , που να πλησιάσεις πλέον εκεί , το πρεζάκια έχουν αφαιρέσει την ασφαλή πρόσβαση σε εκείνο το μέρος. Τελικά ξαλάφρωσα και το πρωί και το απόγευμα στη Φυλής. Και εκεί δυστυχώς δεν υπάρχει ανανέωση , κορίτσια όμως και υπηρεσίες έχει καλές. Επιβεβαιώνω και την επανεμφάνιση της Κατερίνας του Φυλής 66Δ. Ήταν στο Φωκαίας 22 δεξιά επάνω (με λίγο αλλαγμένο look) στην πρωινή βάρδυα. Γενικά δεν υπήρχε κάτι το αξιόλογο και τίμησα τα στανταράκια. 
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Στο 65 ισόγειο υπάρχει όντως θέμα. Το κορίτσι έχει φοβερό πρόσωπο (ξεφεύγει από τις κλασσικές βουλγαρορουμανοαλβανό φάτσες), εξαιρετικό κορμί και θανατηφόρο πάτο. Στο σαλόνι όμως ήταν κάπως κρύοκολη. Πουτανιά: 3/10
Φυλής 71 ισόγειο, ένα ξανθό ψηλό με tattoo χαμηλά στην κοιλιά. Πουτανιά: 5/10
Φυλής 61 ένα μελαχροινό αδύνατο αναιμικό κορίτσι μετρίου αναστήματος. Πουτανιά: 3/10 
Φωκαίας 22 ισόγειο, η μικροσκοπική Κατερίνα. Πουτανιά: 4/10
Φωκαίας 22 υπόγα, η σούπερ υπηρεσία με την Αννα. Ενα κορίτσι μετρίου αναστήματος, με ίσια μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους και συνηθισμένο κολαράκι. Πουτανιά: 4/10
Φωκαίας 25 ισόγειο, δύο μελαχροινά ρουμανάκια, το ένα με λίγο φαρδία περιφέρεια και το άλλο με μοντελέ σώμα. Πουτανιά: 6/10 & 5/10.
Φωκαίας 25 όροφος, μια κατσίκα που αυτοπαρουσιάστηκε και ειρωνεύτηκε όταν έφυγα λέγοντας "όλο βόλτες είσαι" με ξιπασμένο υφάκι. Πόσο ηλίθιες είναι κάποιες?? Πουτανιά: 0/10
   
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Νομίζω η καλύτερη σήμερα πάντως ήταν στο Φυ65πα. Καστανή, μου φάνηκε μέσα στο μισοσκόταδο σαν την μικρή αδελφή της Ζωής της Θεσσαλονικιάς.
Θα την τσεκάρω αύριο βέβαια, γιατί σήμερα ξεφόρτωσα στην Μιρέλα. Η οποία βέβαια δεν έκανε λόγο για κουλούρι, μέσα όμως το έδωσε.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Το απόγευμα πέρασα και από μεταξουργείο. Τέτοιο χάλι ομολογώ ότι πρώτη φορά πέτυχα εκεί. Το ένα μπάζο μετά το άλλο ... στη Φυλής δυστυχώς δεν υπάρχει ανανέωση... 
Τα ιδια πραγματα αντικρυσα εχθες και εγω. Η παρακμη σε ολο της το μεγαλειο στους οικους του μεταξουργιου. Το συμπερασμα μου ηταν πως το μεταξι εριξε τις τιμες λογο κρισης, ενω αντιθετος η φυλης εχει κρατησει τις τιμες σταθερες, ομως προσφερει παραπανω υπηρεσειες. Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου οσον αφορα την λεξη δυστυχως για τους οικους της φυλης καθως πραγματι δεν υπαρχει ανανεωση ομως το προιον βρισκεται σε ικανοποιητικο επιπεδο. Ειδαμε και την ανανεωση του μεταξουργειου...
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
lionaug78 , συμφωνώ , το επίπεδο της Φυλής είναι όντως καλό. Αλλά καμιά ανανέωση χρειάζεται που και που.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
lionaug78,κανε και μια μεταμεσονυχτια βολτα στο μεταξι και μετα συγκρινε...ολα τα καλα ειναι μετα τις 12 το βραδυ...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Πιστότατε ιππότα :)
ευπειθώς αναφέρω-- οτι  ειμαι ..... θεσσαλονικιος  και ξερω  μερικες  λεξεις  απο  παλιους γειτονες    της γιαγιας  μου (κεν)

κεν το αντίθετο του λο. χμμμ , μπεσέντερ  :cheesy:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
lionaug78,κανε και μια μεταμεσονυχτια βολτα στο μεταξι και μετα συγκρινε...ολα τα καλα ειναι μετα τις 12 το βραδυ...
Δεν μπορω να εχω γνωμη για την μεταμεσονυχτια βαρδια, καθως εχθες που περασα μετα απο καιρο ηταν απογευμα. Επισης δεν εχω κανενα λογο να σε αμφισβητησω μιας που φαινεσαι να κατεχεις τα της γειτονιας.Ακουω την θεση σου και θα προσπαθησω να κανω επισκεψη την παρασκευη
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Το βασικό για να κρατήσουμε αξιόμαχη τη μπουρδελομάνα και όχι μόνο Φυλής είναι να κρατήσουμε τα βρωμερά Πάκια μακρυά.

Εγώ και οι υπόλοιποι πορνοσαφαρίστας της περιοχής συντελούμε σε αυτό πετώντας τους γρανίτες και άλλα αφεψήματα από τα μπαλκόνια μας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom