Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (39 μέλη και 301 επισκέπτες)

Επισκέπτης
germaon, στην φυλης πετυχες μιλανα ή χριστινα (στο 65) ή σαρα ή ρενατα???? και αν ναι σε ποια δουλευαν????
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μόνο Διδύμου πήγα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Χαιρετώ σας συναγωνιστές συνάδελφοι πηδίκουλες.Εχτές Κυριακή βραδάκι μετά από ποτάκι στο μπουρνάζι με τον άρχοντα πιτσιλιστή την κάνουμε για μεταξουργείο. Εκει τα πράγματα είναι τρισάθλια μες τη βρώμα και τη μπίχλα που να σου σηκωθεί εκεί? Ίσα ίσα σου πέφτει με αυτά που βλέπεις. Και οι κοπέλες τραγικές οι περισσότερες είναι μαύρες. Οι μοναδικές εξαιρέσεις ήταν Ιάσωνος 20Β όπου ήταν η Σάντρα γερμανίδα νταρντάνα όπως την περιγράφουν τα παιδιά πάνω, και Ιάσωνος 19 όπου ήτανε η Ελένη η ρουμάνα. Όμορφο πουτανάκι φαινόταν pitsilable. Εν τω μεταξύ περάσαμε και από ένα μαγαζί στην Ιάσωνος 43 όπου ήτανε μια φόλα και ένας τσάτσος που δεν γούσταρε πολλά πολλά μαζί μας. Ρωτάει τον τσάτσο ο πιτσιλιστής από που ειναι η κοπέλα. Και απαντάει ο τσάτσος. Απο το τσιμπουκτάν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
φοβερι ατακα του μαλακοκαυλι τσατσου!!!!!χαχαχα!!!λιοσαμε στο γελιο μεσα στο κοκινοσπιτο!!!και ο τσατσος ακαθεκτος να το παιζει σοβαρος και εμισ να εχουμε πεσει κατο απο το γελιο!!!!τιν επομενι φορα θα του πο....τιν κοπελα απο το τσιμπουκταν εχις καυλιαρι μου??? :dancing: :dancing:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Εν τω μεταξύ αυτός το έπαιζε σοβαρός τα'χε πάρει στη κράνα και εσύ του λες τσαχπινογαργαλιάρη μου. χαχαχα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Xαχαχα ωραίοι οι άρχοντες της καύλας! Δε μπόρεσα να έρθω ζητώ την επιιείκια του άρχοντα pitsilisti!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα καυλιαριδες σημερα το πρωι φιλης 86 πανω ρουμανα 20 ευρο εμανιση 7/10 σημετοχη 10/10 δεν δινει κουλουρι και δεν κανει ακαποτο
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
που λετε μαγκες μου,ξυπναω το πρωι ωραια ωραια,πηγαινω γυμναστηριο να εκτονοσω λιγη τεστοστερονη(αλλα που να ξερα...)μετα στο σπιτι χαζευα στο ιντερνετ,και βγαινοντας εξω μου ειρθε επιθυμια για σεξ!!!παιρνω το τρενακι αφου πριν ειχα εκταμιευσει 20 ευρω απο το ατμ,και φτανω φυλης(σας κουραζω αλλα αξιζει τον κοπο)κανω βολτα σε ολα τα υπολοιπα και αφηνω τα 84,86, για μετα.αφου τα γυρναω ολα πηγαινω στο 86,σκαει η τσατσα καινουργια κοπελα λεει πρωτη μερα στη δουλεια,απο ρουμανια,σκαει το μωρο μια πολυ πετιτ ρουμανα,με το χαμογελο στα χειλη...επειδη κι εγω δεν ειμαι κανενας ψηλος,μπαινω μεσα...σκαει η φλορα,ετσι τι λενε,και αρχιζει τα φιλια και το γλυψιμο στο στο στηθοσ και στη κοιλια,δειλα δειλα βαζω το χερι μου στο μουνακι της κανενα προβληαμα αυτη,τσιμπουκι ΤΕΛΕΙΟ,ΤΕΛΕΙΟ!!!αφου την ειδα να ειναι καλη και συνεργασιμη της λεω και τα αρχιδια,αρχικα μου λεει νο,αλλα μετα ενεδωσε,μου τα γλυφε σαν τρελη,ανεβαΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ κανουμε και κατι αλλες αεροπλανικες στασεις,και την παιρνω απο μπρος,τελειωνω και να μην πολυλογω ,αφου καθως σκουπιζομουνα με φιλαγε,φευγω...φευγω και ξαναπαω στο ατμτης εθνικης ξαναβγαζω 20 ευρω και ξαναπαω αφου ειμουνα κατακαυλωμενος μαζι της..ε λοιπον το δευτερο γαμησι ηταν ακομα καλυτερο απο το πρωτο,και για να τελειωνουμε απο περσι τον ιουλιο εχω παει με παρα παρα πολλες,γαμησι και συμπεριφορα σαν αυτης της φλορας εε δεν ξανασυναντησα!!!!!!τετοιο τσιμπουκι και τετοιο γαμησι απο αυτην την πετιτ ρουμανα με το χαμογελο στα χειλη,πρωτη φορα και ισως η "τουρκαλα" καποια στιγμη να της μοιασει!!!!!μακραν το κορυφαιο γαμησι κατα την ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ παντα!!!και μην περιμενετε καμια μουναρα πανεμορφη,αλλα μονο το χαμογελο και φυσικα το γαμησι της αξιζουν και με το παραπανω.κατα την γνωμη μου παντα!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
που λετε μαγκες μου,ξυπναω το πρωι ωραια ωραια,πηγαινω γυμναστηριο να εκτονοσω λιγη τεστοστερονη(αλλα που να ξερα...)μετα στο σπιτι χαζευα στο ιντερνετ,και βγαινοντας εξω μου ειρθε επιθυμια για σεξ!!!παιρνω το τρενακι αφου πριν ειχα εκταμιευσει 20 ευρω απο το ατμ,και φτανω φυλης(σας κουραζω αλλα αξιζει τον κοπο)κανω βολτα σε ολα τα υπολοιπα και αφηνω τα 84,86, για μετα.αφου τα γυρναω ολα πηγαινω στο 86,σκαει η τσατσα καινουργια κοπελα λεει πρωτη μερα στη δουλεια,απο ρουμανια,σκαει το μωρο μια πολυ πετιτ ρουμανα,με το χαμογελο στα χειλη...επειδη κι εγω δεν ειμαι κανενας ψηλος,μπαινω μεσα...σκαει η φλορα,ετσι τι λενε,και αρχιζει τα φιλια και το γλυψιμο στο στο στηθοσ και στη κοιλια,δειλα δειλα βαζω το χερι μου στο μουνακι της κανενα προβληαμα αυτη,τσιμπουκι ΤΕΛΕΙΟ,ΤΕΛΕΙΟ!!!αφου την ειδα να ειναι καλη και συνεργασιμη της λεω και τα αρχιδια,αρχικα μου λεει νο,αλλα μετα ενεδωσε,μου τα γλυφε σαν τρελη,ανεβαΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ κανουμε και κατι αλλες αεροπλανικες στασεις,και την παιρνω απο μπρος,τελειωνω και να μην πολυλογω ,αφου καθως σκουπιζομουνα με φιλαγε,φευγω...φευγω και ξαναπαω στο ατμτης εθνικης ξαναβγαζω 20 ευρω και ξαναπαω αφου ειμουνα κατακαυλωμενος μαζι της..ε λοιπον το δευτερο γαμησι ηταν ακομα καλυτερο απο το πρωτο,και για να τελειωνουμε απο περσι τον ιουλιο εχω παει με παρα παρα πολλες,γαμησι και συμπεριφορα σαν αυτης της φλορας εε δεν ξανασυναντησα!!!!!!τετοιο τσιμπουκι και τετοιο γαμησι απο αυτην την πετιτ ρουμανα με το χαμογελο στα χειλη,πρωτη φορα και ισως η "τουρκαλα" καποια στιγμη να της μοιασει!!!!!μακραν το κορυφαιο γαμησι κατα την ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ παντα!!!και μην περιμενετε καμια μουναρα πανεμορφη,αλλα μονο το χαμογελο και φυσικα το γαμησι της αξιζουν και με το παραπανω.κατα την γνωμη μου παντα!!!
μαζι δεν ειμαστε εκει φιλαρακι?που σου ειπα να προσεχεις. ;)
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε μαγκα σε θυμηθηκα!!!!!!!!!!!εγω σου ειπα οτι ειναι κορυφη!!!!!!!!!!!!!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εγω να δεις πως προσεχα οταν μπηκα.καναμε 69 με το ζορι αλλα μετα τις μεγαλοσαν 2 ποντους οι ρογες το κατα ευχαριστηθικαμε
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
κανα νεο για ρενατα? σημερα ξερει κανεισ ποια ηταν στο 59 φυλης κατω?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945

jantar

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
κανα νεο για ρενατα? σημερα ξερει κανεισ ποια ηταν στο 59 φυλης κατω?
Σήμερα το βράδυ ήτανε η Κορίνα. Ρωσίδα ξανθιά, ωραίο σώμα, πρόσχαρη, τίποτα το ιδιαίτερο στο δωμάτιο, τα κλασσικά.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
που λετε μαγκες μου,ξυπναω το πρωι ωραια ωραια,πηγαινω γυμναστηριο να εκτονοσω λιγη τεστοστερονη(αλλα που να ξερα...)μετα στο σπιτι χαζευα στο ιντερνετ,και βγαινοντας εξω μου ...φευγω και ξαναπαω στο ατμτης εθνικης ξαναβγαζω 20 ευρω και ξαναπαω αφου 
ειναι χρησιμο για ολους μας να ξερουμε που εχει ΑΤΜ εκει κοντα.Αχαρνών ή αλλου?Επισης αυριο πρωτομαγια τα μπουρδελα συμμετεχουν στην απεργια της ΓΣΕΕ ή ειναι ανοιχτα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom