Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 356 άτομα (46 μέλη και 310 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ετσι ειναι-Το μουνακι δεν κανει ποτε απεργια-Μερα Νυχτα διψαει για παιχνιδια...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η προεδρος των εκδιδομενων γυναικων(η Κανελοπουλου-προσωπικα δεν την τιμησα και δεν προκειται-κανεις που να την πηρε?κριτικες)δεν κατεβαινει στην απεργια?Μια φορα προπερσυ θυμαμαι ειχανε κατεβει τα κοριτσια στην πλατεια Βικτωριας για καποια αιτηματα τους.Αλλα αυριο κανονικα,καλο αυτο που ακουσα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φίλε η δήμητρα κανελοπούλου είναι 1η στο κρεβατι. την εχω παρει στην αχαρνων οταν δουλευε
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Τσαρκα στο Μεταξουργειο Κυριακή (εχθές) αργά το βράδυ. Ημουν εκει απο 2:45 ως 4:30 περιπου.

Αυτη τη φορα επισκευτηκα λιγοτερα σπιτια απο την προηγουμενη Τριτη οπου ειχα παει σε 27 (ειχα κανει πληρη ενημερωση αλλα σβηστηκε). Μια απο τις αιτιες ειναι οτι πετυχα τον Πιτση πιασαμε τη κουβεντα και περασε η ωρα.
Εχουμε λοιπον:

*Ιασωνος 19 Ισογειο:
Ελενη τη λενε νομιζω, σχετικα κοντη ωραια γκομενα με πολυ καλο κωλο. Αλλαξε χτενισμα και ειναι καυλα. Συμφωνα με Πιτση ειναι καλη στο δωματιο. Μεγαλη αναμονη. Τη συνιστω αλλα το σπιτι ειναι λιγο μες στη μπιχλα

Ιασωνος 19 Πανω οροφος:
Κλειστο


Ιασωνος 20Α
Μετρια βαριεστημενη εγγυηση για χαλια κρεβατι (το ειχε πει η ιδια η τσατσα πριν κανα μηνα στον Πιτση οτι η συγκεκριμενη ειναι γτπ)

*Ιασωνος 20Β
Μαζι με το 19 η καλυτερη της τσαρκας. Ψωνισα κατα τις 4:00
Σαντρα. Ειναι σεξοβομβα. Εχει απιστευτες καμπυλες, ειναι πολυ νταρντανα με βυζαρες, κωλαρα μπουταρες κτλ.
Για να πω την αληθεια την υποψιαστηκα για τρανς, αλλα αν ειναι δεν της φαινεται.
Στο παρασυνθημα . Εχει πολυ καλη συμπεριφορα, πιασαμε τη κουβεντα. Καταρχας αρνηθηκε να χρησιμοποιησει το δικο μου durex γιατι μου ειπε οτι σπανε. Και αλλες μου το εχουν πει αυτο. Εγω εχω χρησιμοποιησει durex καμια 100ρια φορες και δεν εχει σπασει ποτε παντως.
Πιπα πολυ καλη, αερινη απορροφητικ η (χαχαχαχ) χωρις να ακουμπα καθολου στα δοντια.
Οχι για πολυ ωρα, οσο χρειαζεται. (Ασχετο:Μου αρεσε παντως που εχει σωμα οχι παρα πολυ σφιχτο, αλλα ουτε και πλαδαρο. Επισης αυτη η προστυχη φατσα ειναι για πολλα λιτρα
σπερμα....) Τη πηρα για κανα δυο λεπτα ιεραποστολι κο και μετα που αρχιζα να βαριεμαι τη γυρισα στα 4. Η ολη φαση κρατησε λιγοτερο απο 10 λεπτα αλλα ηταν μια χαρα. Σιγουρα θα ξαναπηγαινα . Λεπτομερεια: Εμπαινα ολος μεσα, οσο δε παιρνει που λενε και αυτη δεν μασαγε καθολου. Στο τελος οταν τελειωσα εκανε κατι τρελα κωλοκουνημα τα πριν βγω παραλιγο να ξαναχυσω (χαχαχαχ).....
Απ'οτι θυμαμαι μονο η γνωστη Κατερινα απο Κολωνου μου το εχει κανει αυτο στα χρονια της μπουρδελοκα ριερας μου

Ιασωνος 20Γ
Το τερας του Λοχ Νες.

Ιασωνος 43
Ο τσατσος με τα γυαλια και το σκουλαρικι ειχε αραξει στραβα σε μια βρωμοπολυθρονα και ψιλοκοιμοταν ενω τραγουδουσε στους ρυθμους του ραδιοφωνου. Απιστευτη μπιλχα σα χωματερη το σπιτι. Βαρεθηκα να περιμενω και εφυγα χωρις να δω τι παιζει.

Ιασωνος 37
Κλειστο

Ιασωνος διπλα στο 37 (οροφος)
Μετρια προς καλουτσικη μελαχοινη με κατσαρο μαλι, μοιαζει με Λατινοαμερικανα

*Ιάσωνος και Λεωνιδου Υπογειο
Γκομεναρα μαυρη

Καλλεργη 33
Μετρια, οχι κακη

Κολωνου 27Α (Ισογειο)
Καλουτσικη με ωραιο βυζι. Οχι σπουδαια αλλα τη γαμαγα ανετα. 15 ευρω

Κολωνου 27β (Οροφος)
Κλειστο

Κολωνου 30Α και Λεωνιδου (1ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Μπαζοην ηλικια 15 ευρω. Η χειροτερη που εχω δει ποτε σε αυτο το σπιτι που παντα φερνει καλες. Παλιοτερα δουλευε Λιοσιων 90κατι

Κολωνου 30Β (2ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Κλειστο

Κολωνου 32Α (3ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Καλουτσικη για τα στανταρ του Μεταξουργειου. Ξανθια με συλικονατο βυζι που θυμιζει εντονα ανατολικη ευρωπη. Εμενα δε μου αρεσε.Παλια δουλευε νομιζω Φυλης 200

Κολωνου 32Β (4ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Το σπιτι της Κατερινας - κλειστο

Λεωνιδου 28 πανω
Μετρια προς μπαζο μαυρη

Λεωνιδου 28 κατω
30+ μετρια προς μπαζο με σχετικα μεγαλο βυζι

Λεωνιδου 6
Η γνωστη Μαρθα απο Πολωνια. Αδυνατη σχεδον αβυζη ψηλη ξανθια. Πολυ μετρια πιπα, κωλος 25, μουνι 20 ευρω. Την εχω παρει 4-5-6 φορες αλλα δε λεει. Κωλος κουβας. 40 χρονια βαρελας τετοιο πατο δε ξαναδα. Επιασα τη κουβεντα με τον τσαστο και τον ρωταγα αν θα ξαναφερει την Αννα τη Τσεχα το μοντελο απο Τσεχια που εκανε το καλυτερο κρεβατι που εχω δει ποτε μου. Ειπε θα ξαναρθει φετος .

Μεγ Αλεξανδρου δεν πηγα γιατι την Τριτη ειδα στο ενα τον Γκοτζιλα και στο αλλο ενα μπαζο μαυρη.

Ακομηνατου στο 2ο (το πρωτο κλειστο) Την Ακομηνατου θα τη βρειτε αν παρετε τη Λεωνιδου προς τα πανω μεχρι τερμα.
Καλη μαυρη, χωρος πολυ καλος, τσατσα σιχαμενη τσιγγανα, 15 ευρω.


με * σημειωνω αυτες που θα γαμαγα εγω. Στις αλλες δε πηγαινα με τιποτα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Η Δήμητρα Κανελοπούλου είναι η Έλλη?
ακριβώς φίλε είναι η ελλη στην αχαρνων 104 και το σπίτι είναι δικό της. τελευταία φορά την πήρα το 2002-2003. δεν θυμαμαι ακριβώς. απο τότε δεν την εχω πετύχει. είναι καλή στα 4 και πολύ καλή πίπα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
στην φυλής έχουν ανοίξει δύο καινούρια (φωκαίας κάτι). Τα έχει τσεκάρει κανείς;
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
στην φυλής έχουν ανοίξει δύο καινούρια (φωκαίας κάτι). Τα έχει τσεκάρει κανείς;

Έχει αναφερθεί σε προηγούμενο ποστ κάποιου συναγωνιστή, που έλεγε για το καινούργιο κτίριο. Αλήθεια, αν έχεις εκεί οικόπεδο, κάνεις τρελή επένδυση... Κτίριο 5 όροφο, 4 όροφοι για λαμπουρδε, (5-10.000 ευρώ /μήνα /μπουρδέλο), καφέ στον πρώτο και πάρκιν για τους πελάτες με παρκαδόρο του καταστήματος ισόγειο / υπόγειο. Δωρεάν πλύσιμο στο αμάξι, την ώρα που καταθέτουμε. Παίρνεις χαρτάκι όπως στις τράπεζες, με αριθμό πρωτεραιότητας κι αντί να περιμένεις στο σαλόνι, πας στο καφέ στον 1ο, όπου θα έχει και ΑΤΜ απ? όλες τις μεγάλες τράπεζες για ανάληψη και πρόσβαση ιντερνετ, με home page , για άμεσο exit poll των συναγωνιστών, αφού τσεκάρουν τα κορίτσια. Α! φυσικά στην ταράτσα υπαίθριο νυκτερινό στριπτιζάδικο για καλοκαιρινές φραπεδιές! :boobies: :boobies:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Έχει αναφερθεί σε προηγούμενο ποστ κάποιου συναγωνιστή, που έλεγε για το καινούργιο κτίριο. Αλήθεια, αν έχεις εκεί οικόπεδο, κάνεις τρελή επένδυση... Κτίριο 5 όροφο, 4 όροφοι για λαμπουρδε, (5-10.000 ευρώ /μήνα /μπουρδέλο), καφέ στον πρώτο και πάρκιν για τους πελάτες με παρκαδόρο του καταστήματος ισόγειο / υπόγειο. Δωρεάν πλύσιμο στο αμάξι, την ώρα που καταθέτουμε. Παίρνεις χαρτάκι όπως στις τράπεζες, με αριθμό πρωτεραιότητας κι αντί να περιμένεις στο σαλόνι, πας στο καφέ στον 1ο, όπου θα έχει και ΑΤΜ απ? όλες τις μεγάλες τράπεζες για ανάληψη και πρόσβαση ιντερνετ, με home page , για άμεσο exit poll των συναγωνιστών, αφού τσεκάρουν τα κορίτσια. Α! φυσικά στην ταράτσα υπαίθριο νυκτερινό στριπτιζάδικο για καλοκαιρινές φραπεδιές! :boobies: :boobies:
φιλε αυτο ειναι το ΤΕΛΕΙΟ!!!
αν μπορουσε να συνδυαζει και φαγητο υπνο ποτο κτλ κτλ
κατι σαν το the mall του σεξ!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Να μαζέψουμε όλοι λεφτά και να το ανοίξουμε! Τι λέτε ρε συναίτεροι; Πρόεδρο να βάλουμε τον πίτσι. Εγώ θέλω μόνο την ταπεινή θέση του διευθυντή human resources, για να κάνω τις "συνεντεύξεις" στις νεοπροσλαμβανόμενες!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χαιρετώ σας συναγωνιστές συνάδελφοι πηδίκουλες.Εχτές Κυριακή βραδάκι μετά από ποτάκι στο μπουρνάζι με τον άρχοντα πιτσιλιστή την κάνουμε για μεταξουργείο. Εκει τα πράγματα είναι τρισάθλια μες τη βρώμα και τη μπίχλα που να σου σηκωθεί εκεί? Ίσα ίσα σου πέφτει με αυτά που βλέπεις. Και οι κοπέλες τραγικές οι περισσότερες είναι μαύρες. Οι μοναδικές εξαιρέσεις ήταν Ιάσωνος 20Β όπου ήταν η Σάντρα γερμανίδα νταρντάνα όπως την περιγράφουν τα παιδιά πάνω, και Ιάσωνος 19 όπου ήτανε η Ελένη η ρουμάνα. Όμορφο πουτανάκι φαινόταν pitsilable. Εν τω μεταξύ περάσαμε και από ένα μαγαζί στην Ιάσωνος 43 όπου ήτανε μια φόλα και ένας τσάτσος που δεν γούσταρε πολλά πολλά μαζί μας. Ρωτάει τον τσάτσο ο πιτσιλιστής από που ειναι η κοπέλα. Και απαντάει ο τσάτσος. Απο το τσιμπουκτάν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στο 43 είχα γαμήσει πρόσφατα μια πιτσιρίκα γύρω στα 22 ρουμάνα, ωραίο μουνάκι με 15? ...και οταν τη παρουσίασε ο τσάτσος έλεγε μόνο Ελληνες.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Βράδυ; Γράφτε ρε σεις στον κατάλογο να τα βρίσκει ευκολότερα όποιος θέλει...
 

Επισκέπτης
Να μαζέψουμε όλοι λεφτά και να το ανοίξουμε! Τι λέτε ρε συναίτεροι; Πρόεδρο να βάλουμε τον πίτσι. Εγώ θέλω μόνο την ταπεινή θέση του διευθυντή human resources, για να κάνω τις "συνεντεύξεις" στις νεοπροσλαμβανόμενες!
τι επιχειριματικα μιαλια που ειστε ορε καυλιαριδες!!!χααχααχαχαχα μπουχααχαχαχα!!!!θα κανει παταγο το πουταναδικο μας!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
μπραβο ρε αγορινα!εισαι απαικτος!σιχενισε ετσι τιν δινατι σου ενιμεροσι!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Βράδυ; Γράφτε ρε σεις στον κατάλογο να τα βρίσκει ευκολότερα όποιος θέλει...

Ναι βράδυ γύρω στις 2-3 ....Και μου είχε πει οτι είναι εκεί κάθε βράδυ...Αν θυμάμαι καλά την λένε Χριστίνα, αλλάξαμε 3 στάσεις....γενικά για 15? οτι καλύτερο έπαιζε.
 

Επισκέπτης
ποιοι απο εδω μεσα θα κατεβουν φυλης σημερα το απογευμα??? παρακαλω οσοι ειναι ας απαντησουν!!!
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Η Ντανιέλα στη Φωκαίας είναι απογευματινή ή πρωινή βάρδια
panosmpos   ????????????


Λοιπόν πάμε τώρα στα καινούργια σπίτια της Φωκαίας. Επειδή τα κτίρια είναι καινούργια δεν βάλανε ακόμα ταμπελάκια με αριθμούς (δεν θα αργήσει όμως αυτό)και είναι ανάμεσα στο 19 και 25. Είναι αυτό του πρώτου ορόφου και του ισογείου. Πολύ καθαρά γενικά γιατί είναι καινούργια σπίτια και μέσα τηρούνε τους κανόνες υγιεινής (κρεμοσάπουνο,βρύση καθαρή,χαρτί κλπ)Στο ισόγειο παίζει η Ρουμάνα η 'Ντανιέλα'.Λεπτή μαύρο μαλλί και γλυκούλα γενικά.Είχα βάλει κριτική γι'αυτήν και φωτό απο το ρδέλο μέσα αλλά με τις Χακερίστικες επιθέσεις που γίνανε στο σάϊτ σβηστήκανε. Η 'Ντανιέλα' μέσα κάνει και πίπα ακάποτη για τους οπαδούς αυτού του στύλ (κάτι που φυσικά δεν τις επέτρεψα)και γλύφει και μπάλες. Τρομερό μπουκιτσί και γλύψιμο στα διαρχί με κοίταγμα πρόστυχο στα μάτια. Μετά την γυρνάω πισοκωλλητό και την αρχίζω τις φαπίτσες στα κωλομέρια. Μόλις πήγα να δοκιμάσω και 'κωλούρι' μου λέει ούχι  :huh: Τότε κάνω την κίνηση με 10?υρο αλλά και πάλι μου λέει όχι. Μην τα  πολυλέμε τελειώνω κανονικά και σηκώνομαι και φεύγω μετά απο το σπάσιμο αυτό. Βέβαια την δικαιολογώ γιατί γενικά μπορεί να μην ήθελε να δώσει κωλούρι οπότε σεβαστό. Για μένα πάντως καλή γενικά επιλογή για 20?.
 

Επισκέπτης
Γεια σε ολους.Νεος στην παρεα αρα δειξτε υπομονη..... ;)

Την Παρασκευη 27-4-2007 και ωρα 22.30 πηγα Κολωνου στα 4 σπιτια που ειναι στο 30-32.Νομιζω το δευτερο,σε αυτο που πηγα ειχε και βιντεο,η τσατσα ελεγε only greek,και η κοπελα ηταν μια ξανθια ελληνιδα ελεγε.Ηταν καλη στο κρεβατι και πληρωσα 20 ευρο.Μηπως ξερει κανεις το ονομα της?Οχι τιποτα αλλ για να ξερουμε.
Προσωπικα μου αρεσε τωρα σε αλλους μπορει οχι.

Την Δευτερα 30-4-2007 18.20 πηγα Διδυμου 8α και ηταν κλειστα και μετα 8β οπου ηταν μια κοπελα αδυνατη αλλ σφιχτη,ξανθια και μαλλον ρωσιδα.Εφυγα.Ετσι πηγα στη Φυλης 84 με τα πολλα σκαλια οπου ηταν μια κοπελα ξανθια με σιλικονη στα στηθια. με ονομα Σεληνη η καπως ετσι.20 ευρο και αξιζε μεσα στο κρεβατι.
Φωκαιας το προτελευταιο με τα πλακακια και το πλυντηριο στην εισοδο,δηλαδη,πριν το υπογειο που ειχε μια μαυρη,ηταν κοπελα που με 40 ευρο επαιρνε και απο πισω.Και τελος νεο μωρο στην Φυλής 67 οπου η τσατσα μας εβριζε επειδη διαλεγουμε τα πηγαδια και οχι την κοπελα που ειχε.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Καλώς ήλθες.  ;)
Παίρνω αφορμή απ' το μήνυμα του φίλου για να θυμίσω ότι τα τέσσερα πλαϊνά σπίτια στην Κολωνού άλλαξαν στον κατάλογο του site. Είχαν μπει με λάθος νούμερα και διορθώθηκαν. Επειδή είναι μπέρδεμα λίγο εκεί, παραθέτω τη νέα καταχώρηση για να έχουμε όλοι κοινά σημεία αναφοράς:
www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,28/Itemid,189/]ΚΟΛΩΝΟΥ 30Α[/url], www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,27/Itemid,189/]ΚΟΛΩΝΟΥ 30Β[/url], www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,26/Itemid,189/]ΚΟΛΩΝΟΥ 32Α[/url] και www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,25/Itemid,189/]ΚΟΛΩΝΟΥ 32Β[/url].
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom