Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (35 μέλη και 264 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαλλον φταιει ι ασθενεια τις καυλας και βλεπετε ολα τα ατακτα πουτανιδια ιδια!!!!σαρα και μιλανα ειναι διαφορεκικα πορνιδια!!!ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γειά σου ρε πίτσι τσαχπινογαργαλιάρη!
Λοιπόν σύντομη βόλτα από φυλής το μεσημεράκι 15:00 με 15:30.Στα καινούρια Φωκαίας 19(αν θυμάμαι καλά,χεχε):Στο δεξιό μιά πιτσιρίκα εντελώς αδιάφορη,με μέτριο στήθος και πλαδαρό σωματάκι.Δεν αξίζει τον κόπο να περάσετε καν.
Στο αριστερό η Ντανιέλα,πιτσιρίκα κι αυτή και φαίνεται και καινούρια στο επάγγελμα όπως την έκοψα.Πολύ καλό σωματάκι και φατσούλα.20 ευρώ έχει,στα υπόψιν σίγουρα..φαίνεται καλό το πουτανίδιο που λέει κι ο πίτσι,χαχα! :grin:
Στη Φωκαίας 25Α η μιρέλλα.Γνωστό κοντοπούτανο,αρκετά καλή και σε σώμα και σε υπηρεσίες,20 ευρώ κι αυτή.Η οποία είναι μελαχρινή πλέον!
Στο Φωκαίας 25Β το Μαράκι,όπου έγινε και κατάθεση.Πρόκειται για ψηλή νταρντανορωσσίδα,ΠΟΛΥ καλή γενικά.Ωραίο σώμα και πολύ μεγάλοι βύζοι.Στήν αρχή χαδάκια,χάιδεμα στο σώμα και στα @@ρια,μετά ΠΟΛΥ καλή πίπα(σφιχτή),μετά ιεραποστολικό(σου βάζει τα πόδια επάνω σου),μετά πισωκολλητό με πολύ καλό στήσιμο και χτύπαγε και η ίδια τον κώλο της επάνω μου το άτακτο πορνίδιο!  :2funny:
Με ευχαριστεί το γεγονός οτι μετά από τόσους μήνες είναι ακόμα τόσο φιλική και ευγενική πάντα οσο και παλιότερα.Σταθερή αξία,Ευγε το μαράκι!! Να πάτε.. :thumbsup:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες, για την Ντανιέλα που λέει ο γκομένιος παραπάνω είχα ξαναγράψει, αλλά, τι σκατά, δεν μπήκε, ξέρω γω... Είναι μεγάλη περίπτωση, με 20 ευρώ κάνει ακάποτο (εγώ τη σταμάτησα όταν το αντιλήφθηκα) και, ναι, δίνει και τον ωραίο της κώλο! Μη λέτε τίποτα απέξω, στο δωμάτιο πείτε στην ίδια ότι θέλετε κώλο! Τρεχάτεεεεε!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σας μάγκες, για την Ντανιέλα που λέει ο γκομένιος παραπάνω είχα ξαναγράψει, αλλά, τι σκατά, δεν μπήκε, ξέρω γω... Είναι μεγάλη περίπτωση, με 20 ευρώ κάνει ακάποτο (εγώ τη σταμάτησα όταν το αντιλήφθηκα) και, ναι, δίνει και τον ωραίο της κώλο! Μη λέτε τίποτα απέξω, στο δωμάτιο πείτε στην ίδια ότι θέλετε κώλο! Τρεχάτεεεεε!
Εύγε ρε παίκτη!! Τρομερή πληροφορία αυτή! μπράβο,να και κάτι καλό..Μωρ'καλά την κατάλαβα οτι είναι τρελλό πορνίδιο.Πρέπει να την ελέγξουμε..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
για το μαρακι απο 66δ ξερει κανεις τιποτα???
Καλησπέρα συνγαμήκουλες. Το Μαράκι που ρωτάει ο φίλος το είχα πάρει εγώ την περασμένη Τετάρτη 25/4 μετά από μικρή τσαρκούλα με τον συναγωνιστή πιτσιλιστή και είναι πολύ καυλιάρικο. Εμένα με καύλωσε πολύ το πουτανίδιο. Την είχα μπανίσει από πιο παλιά. Δουλεύει την πρωινή βάρδια. Είναι μελαχρινή με μαύρα ίσια μαλλιά και μέτριο ύψος,ελληνίδα.(όχι δεν είναι το γνωστό Μαράκι του 71Β germaon μη χαίρεσαι). Στην αρχή μπήκαμε με τον πιτσι και ξαφνικά εμφανίζεται ένας πουστότσατσος ο οποιος είχε καρφωμένα τα μάτια στον πούτσο μου και μετά πλησιάζει και απλώνει το χέρι να μου τον πιάσει. Εγώ τραβήχτηκα φυσικά λέω τι έγινε μας την πέσανε. Ο πίτσι τα γνωστά του έλεγε τι έγινε καυλιάρη μου ποια έχουμε σήμερα. Αυτός απαντάει τον Σαρμπέλ(Γεια σου Μαρία και καλά)εγώ αμέσως κατάλαβα ότι εννοούσε ότι είχε το Μαράκι. Ο τσάτσος λιγουρευόταν τον πιτσιλιστή ο πίτσι συνέχιζε ακάθεκτος καυλιάρη μου και καυλιάρη μου. Μετά από λίγο φωνάζει το Μαράκι το οποίο ήτανε χαδιάρικο και τσαχπινογαργαλιάρικο και τρελοπουτανιάρικο και έρχεται και μας κολάει και εγώ και ο πίτσι τη χουφτώναμε εκεί σκέφτομαι ντάξει αυτό ήτανε κατάθεση χωρίς πολλά πολλά. Ο τσάτσος έλεγε τι θα γίνει θα περάσετε και νομίζω του λέει ο πίτσι εγώ θέλω με σένα και πάλι καύλωσε ο τσάτσος και πάλι ήρθε προς εμένα για να μου πιάσει τον πούτσο. Τελικά για να συνεχιστεί η τσάρκα του λέμε θα κάνουμε μια βόλτα αλλά του λέω εγώ θα περάσω σίγουρα στο υπόσχομαι. Αφού κάναμε την τσάρκα μας χωρίσαμε για να πάει ο πίτσι σε μια Γιάννα τσέχα στο 71Α και εγώ κατευθύνθηκα προς το Μαράκι. Λοιπόν με το που μπαίνω με πιάνει η Μαρία από το χέρι και με τραβάει προς το δωμάτιο. Λοιπόν μην τα πολυλογώ με το που μπαίνει στο δωμάτιο ξαπλώνει μπρούμητα και μου λέει να της κάνω μασάζ στα κωλομέρια. πω πω λέω εδώ είμαστε και αρχίζω και την τρίβω για αρκετή ώρα. Μετά μου έκανε μια συμπαθητική πίπα και την πήρα μετά σε ιεραποστολικό όπου αυτή με χαίδευε και με τσίμπαγε ελαφρώς και εγώ της έπιανα τα βυζία τα οποία πρέπει να ήταν φυσικά. Επαιζε και με το μουνάκι της σε κάποια φάση. Μετά από λίγο τελειώνω και εγώ. Αυτά. Είναι από τις καλές εμπειρίες μου θα ξαναπήγαινα. Το μόνο μείον ήταν ότι χρειαζόταν λιγάκι ξύρισμα το μουνάκι της. Τέλος όταν βγήκα από το δωμάτιο με ρωτάει ο πουστότσατσος πού είναι ο φίλος σου? Και του απαντάω εγώ έφυγε. Και μετά μου ρίχνει το θεικό. Κρίμα γιατί ήθελα να με πάρει. Γεια σου ρε πιτσιλιστή άρχοντα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Είχα ενημερώσει για το Μαράκι μετά την κατάθεσή μου αλλά ως γνωστόν εξαφανίστηκαν οι δημοσιεύσεις.
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα συνγαμήκουλες. Το Μαράκι που ρωτάει ο φίλος το είχα πάρει εγώ την περασμένη Τετάρτη 25/4 μετά από μικρή τσαρκούλα με τον συναγωνιστή πιτσιλιστή και είναι πολύ καυλιάρικο. Εμένα με καύλωσε πολύ το πουτανίδιο. Την είχα μπανίσει από πιο παλιά. Δουλεύει την πρωινή βάρδια. Είναι μελαχρινή με μαύρα ίσια μαλλιά και μέτριο ύψος,ελληνίδα.(όχι δεν είναι το γνωστό Μαράκι του 71Β germaon μη χαίρεσαι). Στην αρχή μπήκαμε με τον πιτσι και ξαφνικά εμφανίζεται ένας πουστότσατσος ο οποιος είχε καρφωμένα τα μάτια στον πούτσο μου και μετά πλησιάζει και απλώνει το χέρι να μου τον πιάσει. Εγώ τραβήχτηκα φυσικά λέω τι έγινε μας την πέσανε. Ο πίτσι τα γνωστά του έλεγε τι έγινε καυλιάρη μου ποια έχουμε σήμερα. Αυτός απαντάει τον Σαρμπέλ(Γεια σου Μαρία και καλά)εγώ αμέσως κατάλαβα ότι εννοούσε ότι είχε το Μαράκι. Ο τσάτσος λιγουρευόταν τον πιτσιλιστή ο πίτσι συνέχιζε ακάθεκτος καυλιάρη μου και καυλιάρη μου. Μετά από λίγο φωνάζει το Μαράκι το οποίο ήτανε χαδιάρικο και τσαχπινογαργαλιάρικο και τρελοπουτανιάρικο και έρχεται και μας κολάει και εγώ και ο πίτσι τη χουφτώναμε εκεί σκέφτομαι ντάξει αυτό ήτανε κατάθεση χωρίς πολλά πολλά. Ο τσάτσος έλεγε τι θα γίνει θα περάσετε και νομίζω του λέει ο πίτσι εγώ θέλω με σένα και πάλι καύλωσε ο τσάτσος και πάλι ήρθε προς εμένα για να μου πιάσει τον πούτσο. Τελικά για να συνεχιστεί η τσάρκα του λέμε θα κάνουμε μια βόλτα αλλά του λέω εγώ θα περάσω σίγουρα στο υπόσχομαι. Αφού κάναμε την τσάρκα μας χωρίσαμε για να πάει ο πίτσι σε μια Γιάννα τσέχα στο 71Α και εγώ κατευθύνθηκα προς το Μαράκι. Λοιπόν με το που μπαίνω με πιάνει η Μαρία από το χέρι και με τραβάει προς το δωμάτιο. Λοιπόν μην τα πολυλογώ με το που μπαίνει στο δωμάτιο ξαπλώνει μπρούμητα και μου λέει να της κάνω μασάζ στα κωλομέρια. πω πω λέω εδώ είμαστε και αρχίζω και την τρίβω για αρκετή ώρα. Μετά μου έκανε μια συμπαθητική πίπα και την πήρα μετά σε ιεραποστολικό όπου αυτή με χαίδευε και με τσίμπαγε ελαφρώς και εγώ της έπιανα τα βυζία τα οποία πρέπει να ήταν φυσικά. Επαιζε και με το μουνάκι της σε κάποια φάση. Μετά από λίγο τελειώνω και εγώ. Αυτά. Είναι από τις καλές εμπειρίες μου θα ξαναπήγαινα. Το μόνο μείον ήταν ότι χρειαζόταν λιγάκι ξύρισμα το μουνάκι της. Τέλος όταν βγήκα από το δωμάτιο με ρωτάει ο πουστότσατσος πού είναι ο φίλος σου? Και του απαντάω εγώ έφυγε. Και μετά μου ρίχνει το θεικό. Κρίμα γιατί ήθελα να με πάρει. Γεια σου ρε πιτσιλιστή άρχοντα.
θεικι ι ατακα του πουστοτσατσου!!!!χαχα μπουχαχαχα!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μολις γυρισα απο τσαρκα στο Μεταξουργειο. Ημουν εκει απο 2:45 ως 4:30 περιπου.
ΘΑ ενημερωσω αναλυτικα αυριο...
 

Επισκέπτης
μολις ειχα γραψει τιν ενιμεροσι μου και κατι επαθε παλι το σαιτ και παπαλα ολα...πισοχοστι εσι φταις!!!γκαντεμι!!!!χεχε!!!επιδι εγραφα μια ορα και τα πιρα ...θα αναφερο μονο τα διο ορεα πορνιδια που πιστευο πος αξιζαν!
στο ιασονος 19  το κοντοπουτανο ελενι...εχο αναφερθει παμπολες φορες σε αυτι..
και στο ιασονος20β  ι σαντρα,,,νταρντανοπουτανο απο γερμανια με σιλικονατες μπαλες!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
μολις ειχα γραψει τιν ενιμεροσι μου και κατι επαθε παλι το σαιτ και παπαλα ολα...πισοχοστι εσι φταις!!!γκαντεμι!!!!χεχε!!!επιδι εγραφα μια ορα και τα πιρα ...θα αναφερο μονο τα διο ορεα πορνιδια που πιστευο πος αξιζαν!
στο ιασονος 19  το κοντοπουτανο ελενι...εχο αναφερθει παμπολες φορες σε αυτι..
και στο ιασονος20β  ι σαντρα,,,νταρντανοπουτανο απο γερμανια με σιλικονατες μπαλες!!!

Εγω ψωνισα Σαντρα. Τελικα ηταν πολυ καλη. το 2005 ηταν Φυλής 67
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Βασικα δεν προλαβα το 19Α γιατι ειχε κλεισει. Το πουτανιδιο αλλαξε χτενισμα και ειναι καυλα. Πολυ ωραιο κωλαρακι.
Ελληνιδα ειναι?
 

Επισκέπτης
Βασικα δεν προλαβα το 19Α γιατι ειχε κλεισει. Το πουτανιδιο αλλαξε χτενισμα και ειναι καυλα. Πολυ ωραιο κωλαρακι.
Ελληνιδα ειναι?
ρουμανα ειναι!κανει φοβερα χτενισματα!!!και ειναι πολι ατακτο πορνιδιο!!!και προπαντον ομιλιτικο και ευγενικο πουτανακι!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα φιλε μου!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ελα ρεεε!!!!πιτσιλισες σανδρα????πσσσσσ!!!ακαταμαχιτε πισοχιστι!!!!θελο πλιρες περιγραφι αυριο για το εν λογο πουτανιο!!!

Καταρχας ειναι σεξοβομβα. Εχει απιστευτες καμπυλες, ειναι πολυ νταρντανα με βυζαρες, κωλαρα μπουταρες κτλ.
Για να πω την αληθεια την υποψιαστηκα για τρανς, αλλα αν ειναι δεν της φαινεται.
Στο παρασυνθημα. Εχει πολυ καλη συμπεριφορα, πιασαμε τη κουβεντα. Καταρχας αρνηθηκε να χρησιμοποιησει το δικο μου durex γιατι μου ειπε οτι σπανε. Και αλλες μου το εχουν πει αυτο. Εγω εχω χρησιμοποιησει durex καμια 100ρια φορες και δεν εχει σπασει ποτε παντως.
Πιπα πολυ καλη, αερινη απορροφητικη (χαχαχαχ) χωρις να ακουμπα καθολου στα δοντια.
Οχι για πολυ ωρα, οσο χρειαζεται. (Ασχετο:Μου αρεσε παντως που εχει σωμα οχι παρα πολυ σφιχτο, αλλα ουτε και πλαδαρο. Επισης αυτη η προστυχη φατσα ειναι για πολλα λιτρα
σπερμα....) Τη πηρα για κανα δυο λεπτα ιεραποστολικο και μετα που αρχιζα να βαριεμαι τη γυρισα στα 4. Η ολη φαση κρατησε λιγοτερο απο 10 λεπτα αλλα ηταν μια χαρα. Σιγουρα θα ξαναπηγαινα. Λεπτομερεια: Εμπαινα ολος μεσα, οσο δε παιρνει που λενε και αυτη δεν μασαγε καθολου. Στο τελος οταν τελειωσα εκανε κατι τρελα κωλοκουνηματα πριν βγω παραλιγο να ξαναχυσω (χαχαχαχ).....
Απ'οτι θυμαμαι μονο η γνωστη Κατερινα απο Κολωνου μου το εχει κανει αυτο στα χρονια της μπουρδελοκαριερας μου
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παω για ντουζακι και υπνο παιδες γιατι δουλευω το πρωι και θελω να κοιμηθω καμια ωρα.
Αχ πουτανιτσες μας φαγατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Παω για ντουζακι και υπνο παιδες γιατι δουλευω το πρωι και θελω να κοιμηθω καμια ωρα.
Αχ πουτανιτσες μας φαγατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Δουλευεις σημερα φιλε; Μερα μεταξυ δυο αργιων;
 

Επισκέπτης
α ρε πισοχιστι!!!σε φαγανε οι πουτανεσ.....ησουν ο τελευταιος που περιμενα να δο στο μεταξουργειο!!!αχαχαχαχαχαχα!!!!!μικρος που ναι ο κοσμος!!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ρε παιδιά τι βρωμερό που είναι και αυτό το μεταξουργείο που να σου σηκωθει εκεί μέσα με τόση μπίχλα?
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
412
Like
734
Πόντοι
81
ρε μαγκες που παιζει αυτη η σαντρα?και τι ωρες?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πρωινή κατάθεση στη Ναταλί (Διδύμου 18 πάνω). Σούπερ πίπα . Με τελείωσε έτσι. 20 ευρώ. Κάνει και ακάποτο όπως έχω ξαναγράψει αρκεί να πλυθείτε στη βρύση. Εγώ δεν κάνω τέτοια. Είναι Τσέχα ,  late 30άρα , πέτρα βυζί, σκυλόφατσα και κομμουνίστρια  ( αυτό κι αν είναι ενημέρωση :grin: :grin:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom