Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (35 μέλη και 238 επισκέπτες)

Επισκέπτης
να παραθεσο μονο ποσ στο φιλισ 99 το τραβελακι ειναι πολι νταρντανικο!!και τι λενε καρμεν!χεχε!!!!ξανθο οπος ειπε και ο φιλτατος μεγας ραψοδοσ!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
να παραθεσο μονο ποσ στο φιλισ 99 το τραβελακι ειναι πολι νταρντανικο!!και τι λενε καρμεν!χεχε!!!!ξανθο οπος ειπε και ο φιλτατος μεγας ραψοδοσ!!!
Αν ξέρεις και τα ονόματα άλλων πουτανιδίων πες μας!Καθώς αν έχεις και κάποια ενημέρωση από το καινούριο στη Φώκαιας (το 1ο) και από Διδύμου που δεν πέρασα καθόλου...Να έχουμε ενημερώσει πλήρως τους συμπουρδελιάρηδες!

Στο 71 πάνω τελικά Σίντυ την λένε?

ΥΓ. Ευχαριστώ καυλιότατε για τα τιμητικά σου λόγια...Εσύ ποια πιτσίλισες τελικά?
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου δε μπορο να πο με σιγουρια ονοματα γιατι ισοσ να εχουν αλλαξει τα μικρα και ατακτα πορνιδια.....απο διδιμου δε το κατεχο καλα το αθλιμα...!δες τιν ενιμεροσι τον στουντιο..εσι τελικα πια πιτσιλισεσ καυλεα μου?
 

Επισκέπτης
σιμπλιροσε φιλις 80 ειναι ι μαγδα απο τουρκια!και προι και απογευμα εκι ειναι αυτι!χεχε!!!χοντρουλα .....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Το τραβέλι Κάρμεν είναι η γνωστή που δούλευε πριν καμια 15αρια χρόνια σε ένα μπουρδέλο πιο πάνω από τη Φυλής 200;Είχε και μια πόρτα-μέσα-σαν σαλούν!!!!Δεν την είχα πηδήξει αφού δε μου αρέσουν τα τραβέλια,αλλά την είχε ξαπλώσει ο ξαδερφός μου.
 

Επισκέπτης
ρε πουστη τι γινεται?? 2 πουτανες με φταχνουν πια (χριστινα, ρενατα) και οι δυο απο το 65... οποτε παω εκει καρφι και οποια ειναι και το βρισκω κλειστο.... ξερει κανεις που μπορω να πετυχω την χριστινα απο 65...... και τι βαρδεια δουλευει??? τελος ενα μαρακι απο φυλης 66 λεει τιποτα??? και την σαρα απο φυλης 59 την εχει παρει κανεις????
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Σάρα είναι και στο 134 το επάνω.Πολύ καλή.Δοκίμασε τη.Ιδίως το στήσιμο στα 4 είναι "όλα τα λεφτά".Αξίζει να δοκιμάσεις.
 

Επισκέπτης
το ξερω οτι δουλευει και εκει... δηλαδη εσενα σου αρεσε... ειναι καθολου προσχαρη ή γαμιεται με τα μουτρα κατεβασμενα???? για το μαρακι απο 66δ ξερει κανεις τιποτα???
 

Επισκέπτης
Μερα απο την Πραγα.
Την Σαρα την ειχα παρει πριν κανα δθμηνο στο 59 και μου ειχε κανει πολυ καλη δουλια με πολλα κεφια.
Εγω το προτεινω το κοριτσοπουλο.
 

Επισκέπτης
δηλαδη η σαρα ειναι μια μιλανα??? καλη περιποιηση και χαρουμενη??? αν ναι να την παρω σημερα στου χαρουλη....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Σάρα είναι η ίδια η Μιλάνα!!!!Είναι φυσικά ευδιάθετη πάντα και δεν είναι π.χ σαν τη Σλοβένα Σάρα.Μια χαρά κοπέλα είναι.Δοκίμασε τη.Το κακό είναι ότι ανέβασε από 20? στα 25? την ταρίφα της!
 

Επισκέπτης
που καταντησα να γαμαω το υποκαταστατο της μιλανας...... αλλα δεν πειραζει σημερα θα το ξεπατωσω!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Η Σάρα είναι η ίδια η Μιλάνα!!!!Είναι φυσικά ευδιάθετη πάντα και δεν είναι π.χ σαν τη Σλοβένα Σάρα.Μια χαρά κοπέλα είναι.Δοκίμασε τη.Το κακό είναι ότι ανέβασε από 20? στα 25? την ταρίφα της!
σιμφονα με τον καυλιαρι γκομενιο ι σαρα απο το 59 αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!!
 

Επισκέπτης
ρε πουστη τι γινεται?? 2 πουτανες με φταχνουν πια (χριστινα, ρενατα) και οι δυο απο το 65... οποτε παω εκει καρφι και οποια ειναι και το βρισκω κλειστο.... ξερει κανεις που μπορω να πετυχω την χριστινα απο 65...... και τι βαρδεια δουλευει??? τελος ενα μαρακι απο φυλης 66 λεει τιποτα??? και την σαρα απο φυλης 59 την εχει παρει κανεις????
το μαρακι το τσαχπινικο απο το 66 το εχι πιτσιλισει ο μπουρδελιαρης 1984!!!!ροτα εκινον!!
οσο για τιν σαρα αξιζει φιλε μου !!κορμαρα!!!και πολι περοιπιητικι!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσω περί Σάρας(τα'χω γράψει 500 φορες!):
1-ΔΕΝ είναι η μιλάνα! Η σάρα και η μιλάνα πρόκειται για 2 εντελώς διαφορετικά πρόσωπα.Ισως να σας έχει πεί καμμιά φορά άλλα ονόματα η τσατσά και να σας μπέρδεψε,γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνεται(ειδικά αυτές στο 59 επάνω!).Η μιλάνα είναι κι αυτή ρωσσίδα αλλά πιο μικρή.
2-ΔΕΝ έχει επίσης καμμία σχέση με την σλοβένα Σάρα που δούλευε και στο 71 κάτω,πρόκειται για διαφορετικές κοπέλλες.Προσοχή -μακριά π'τη σλοβένα σάρα,είναι εντελώς ξεπέτα.
3-Ανέκαθεν είχε 25 ευρώ απ'όσο τη θυμάμαι στη φυλής,εκτός από κάποιο φεγγάρι που την είχα πετύχει και στο 71 κάτω,με 20 ευρώ.
4-Δούλευε σταθερά στο 59 κάτω και επάνω,αλλά εδώ και καιρό δουλεύει και στο 134 επάνω(στου πουστροτσάτσου του Χάρη).Κατά τη γνώμη μου προτιμήστε να την πάρετε στο 59,για πολλούς λόγους..
5-Το σημαντικότερο:Η κοπέλλα κατά την ταπεινή μου γνώμη ΑΞΙΖΕΙ τα λεφτά της και από υπηρεσίες,και κορμάρα και στήσιμο,απ'ολα,και απο συμμετοχή  είναι αρκετά καλύτερη κι από παλιότερα.
Αυτά πιστεύω να (ξανα)κάλυψα το θέμα Σάρα.Παρακολουθείτε τα πόστ βρε παιδιά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
το μαρακι το τσαχπινικο απο το 66 το εχι πιτσιλισει ο μπουρδελιαρης 1984!!!!ροτα εκινον!!
οσο για τιν σαρα αξιζει φιλε μου !!κορμαρα!!!και πολι περοιπιητικι!
Λοιπόν Achro,αυτή την μαρία πού λές την έχω πάρει.Πρόκειται για μια με μαύρα μακριά μαλλιά,καυλόφατσα,που ήταν μάλιστα και πολύ τσαχπίνα όταν έβγαινε στο σαλόνι.ΜΑΠΑ το καρπούζι! Είναι αρκετά ψόφια μέσα στο δωμάτιο,και δεν αφήνει και να την πολυαγγίξεις οπότε ΔΕΝ θα στήν πρότεινα. >:(
Γενικά όσες έχω πάρει σ'αυτό το κωλομπουρδέλο μάπες βγήκαν.Και η άλλη η τρελιάρα η ελένη μαλακισμένη ήταν μέσα στο δωμάτιο.Μου φαίνεται το μαγαζί πρέπει να μπεί μαύρη λίστα όπου νάναι.. :tickedoff:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

Επισκέπτης
Λοιπόν Achro,αυτή την μαρία πού λές την έχω πάρει.Πρόκειται για μια με μαύρα μακριά μαλλιά,καυλόφατσα,που ήταν μάλιστα και πολύ τσαχπίνα όταν έβγαινε στο σαλόνι.ΜΑΠΑ το καρπούζι! Είναι αρκετά ψόφια μέσα στο δωμάτιο,και δεν αφήνει και να την πολυαγγίξεις οπότε ΔΕΝ θα στήν πρότεινα. >:(
Γενικά όσες έχω πάρει σ'αυτό το κωλομπουρδέλο μάπες βγήκαν.Και η άλλη η τρελιάρα η ελένη μαλακισμένη ήταν μέσα στο δωμάτιο.Μου φαίνεται το μαγαζί πρέπει να μπεί μαύρη λίστα όπου νάναι.. :tickedoff:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
θα σιμφονισο με το φιλαρακι οτι το φλις 66 πρεπει να φαει πορτα!μονο μουρι ξερουν να κανουν τα πονιρα πορνιδια στο σαλονι,...και μετα στο δοματιο μαπα το καρπουζι!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσω περί Σάρας(τα'χω γράψει 500 φορες!):
1-ΔΕΝ είναι η μιλάνα! Η σάρα και η μιλάνα πρόκειται για 2 εντελώς διαφορετικά πρόσωπα.Ισως να σας έχει πεί καμμιά φορά άλλα ονόματα η τσατσά και να σας μπέρδεψε,γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνεται(ειδικά αυτές στο 59 επάνω!).Η μιλάνα είναι κι αυτή ρωσσίδα αλλά πιο μικρή.
Διαφωνώ.Σάρα και Μιλάνα είναι οι ίδιες.Το επιβεβαιώνει και ο ξαδερφός μου που έχει πάρει τη Σάρα >8 φορές.

2-ΔΕΝ έχει επίσης καμμία σχέση με την σλοβένα Σάρα που δούλευε και στο 71 κάτω,πρόκειται για διαφορετικές κοπέλλες.Προσοχή -μακριά π'τη σλοβένα σάρα,είναι εντελώς ξεπέτα.
Αυτό το ξέρω.Η Σλοβένα δεν έχει ανέβει ποτέ στον όροφο του 134.Παίζει στο ισόγειο και στο πάνω 71 και καμιά φορα και στο κάτω 71.

3-Ανέκαθεν είχε 25 ευρώ απ'όσο τη θυμάμαι στη φυλής,εκτός από κάποιο φεγγάρι που την είχα πετύχει και στο 71 κάτω,με 20 ευρώ.
Λάθος.Στο 134 επάνω είχε 20?.Στο κάτω 71 δεν την έχω πετύχει ποτέ.Τώρα το πήγε στα 25?
4-Δούλευε σταθερά στο 59 κάτω και επάνω,αλλά εδώ και καιρό δουλεύει και στο 134 επάνω(στου πουστροτσάτσου του Χάρη).Κατά τη γνώμη μου προτιμήστε να την πάρετε στο 59,για πολλούς λόγους..
Λάθος.Στο 134 δούλευε πολύ καιρό.Το επάνω άλλωστε είναι πρόσφατο.

 

Επισκέπτης
Διαφωνώ.Σάρα και Μιλάνα είναι οι ίδιες.Το επιβεβαιώνει και ο ξαδερφός μου που έχει πάρει τη Σάρα >8 φορές.
φιλε κανεις λαθος αλλη η μιλανα αλλη η σαρα... απλα δουλευουν στα ιδια σπιτια... και κανουν καλο κρεβατι..... 100%
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom