Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (34 μέλη και 241 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ξερουμε που βρισκεται η ρωξανα απο το 86 ; περασα πριν λιγο αλλα ηταν καποια σαρα στη θεση της....γνωριζει κανεις ;
Χθες απόγευμα την είδα εγώ στο 86 κάτω.Ενίοτε παίζει και στο 86 πάνω ή μεταμεσονυχτια.
Μήπως  έχει δει κάνας συναγωνιστής την Αλέξια-καλτσοδέτα απο το Φυλ.84?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Χθες απόγευμα την είδα εγώ στο 86 κάτω.Ενίοτε παίζει και στο 86 πάνω ή μεταμεσονυχτια.
Μήπως  έχει δει κάνας συναγωνιστής την Αλέξια-καλτσοδέτα απο το Φυλ.84?

Παίζει πρωινά κυρίως στο Φ. 86 κάτω, ή Φ. 84 πάνω. Καμιά φορά συνδιάζει & διπλοβάρδιες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
καταρχην  γεια χαρα και απο εμενα...συναγωνιστησ απο πολυ παλια μολισ μπηκα ομωσ στο φορουμ!!!
φωκαιασ 17α απογευματα εχω πετυχει ενα ξανθο με αψογο και αψεγαδιαστο σωμα...ομορφουλικο...εξαιρετικο στηθοσ κλπ...ξερει κανεισ τιποτε???ψαχνοντασ εδω μεσα βρηκα πωσ μαλλον την λενε τζουλια(με επιφυλαξη...)...ευχαριστω!!! :huh: :think:
Γεια σου συναγωνιστή.Μάλλον την Αλινα-παπακι εννοείς.Γνωστη μουνάρα,τυπικό γαμήσι κατ εμέ,ξεπέτα προς αποφυγήν κατά τον νονό της jockerx  :dunno:
Παίζει πρωινά κυρίως στο Φ. 86 κάτω, ή Φ. 84 πάνω. Καμιά φορά συνδιάζει & διπλοβάρδιες.
Thanks παίχτη.Και γώ κατι τέτοιο νόμισα..
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
ενα λες για αυτην στο αχχιλεως 40, εχω περασει 2-3 φορες την προηγούμενη εβδομαδα και δεν ηταν. ηταν μια μελαχρινη που δεν ελεγε τιποτα...
μακαρι να την πετυχουμε καποια στιγμη

Σήμερα το πρωί πέρασα κι εγώ, αλλά είδα μια μελαχροινή που όντως δεν έλεγε τίποτα. Προσέφερε τα φουλ πρόγραμμα εκτός από τελειωτικό.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Δε βλέπω καμιά ανανέωση σε μετάξι , οι ίδιες και οι ίδιες  >:(  Το μόνο θετικό 3 σπίτια με 2 κοπέλες (παρτούζα). Σήμερα είχα και (καλό) συναπάντημα με συναγωνιστή (πιτσιλιστή). Άραγε πόσους άλλους συναγωνιστές τρακάρω τυχαία στα σπίτια της ηδονής και δεν το ξέρω; Ιάσωνος 46Α , Ιάσωνος 44 και Κολωνού 27Α τα σπιτάκια που προσφέρουν παρτούζα.

Σήμερα το πρωί είχε μια καινούργια κατ' εμέ μελαχροινή ρουμάνα στο Κολοκυνθούς 38, άνω. Πολύ μέτρια εμφάνιση, αλλά καλό και βαθύ τσιμπούκι, διαρκείας. Το κουλούρι δεν ήταν δουλεμένο, αλλά έκανε όση υπομονή μπορούσε και με ανέχτηκε. Ύστερα τα πήρε όλα αδιαμαρτύρητα στο στόμα.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Το ξυνισμένο πιπίνι με τα λίγα παραπάνω κιλάκια, τι έγινε; Καιρό έχω να το στεναχωρήσω...
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Παίζει πρωινά κυρίως στο Φ. 86 κάτω, ή Φ. 84 πάνω. Καμιά φορά συνδιάζει & διπλοβάρδιες.

και εφυγα με μια σιγουρια και ορεξη να παω σημερα...μετα απο 1 ωρα και 40 λεπτα παρκαρα εξω απο το 86 ... και  δεν ηταν εκει...ξενερωσα τελειως μετα απο τοση ωρα που δεν ειχα ορεξη να κοιταξω αλλου, αναψα τσιγαρο μπηκα στο αμαξι και μετα απο 1 ωρα ειμουν πισω...2ωρες και 40λεπτα για συνολικη αποσταση 25 χιλιομετρων !!

ε ρε τι κανει ο κωλος...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
και εφυγα με μια σιγουρια και ορεξη να παω σημερα...μετα απο 1 ωρα και 40 λεπτα παρκαρα εξω απο το 86 ... και  δεν ηταν εκει...ξενερωσα τελειως μετα απο τοση ωρα που δεν ειχα ορεξη να κοιταξω αλλου, αναψα τσιγαρο μπηκα στο αμαξι και μετα απο 1 ωρα ειμουν πισω...2ωρες και 40λεπτα για συνολικη αποσταση 25 χιλιομετρων !!

ε ρε τι κανει ο κωλος...
Ω ρε μάγκα μέρα που βρήκες και συ να κωλονοσταλγήσεις.Ημουν έξω στους δρόμουςκαι γινόταν της πουτάνας.
Το χω πάθει και εγώ βέβαια άλλες φορές.
Για αυτό και είναι σημαντικές οι ενημερώσεις, οτι μπορει ο καθένας,έστω και με απλά ονόματα για να αποφευγούμαι τέτοιες ήττες.
Εν τω μεταξύ χθες η Ρωξάννη φόραγε και κατι κόκκινες ψηλές κάλτσες,έχει χάσει και κιλά και εχει γίνει πραγματικά δυνατό μουνί :fuck1:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16


opa θειο ατόπημα  :2funny:
ναι μεν λες καλή κλπ κλπ αλλα στο τέλος μας εγραφες οτι δε την βάζεις ουτε στις δεκα πρώτες  :think:
εγω μιλάμε ότι αμα έσκασε ενήμερωση που να μιλάει για παρουσια της θα πάω στον μπάρμπα μου τον χρυσοχο και θα κάνω εμφάνηση πέρηφανος και έτοιμος με προταση.  :2funny:
ελπίζω να μην με προλάβει ο μπολδερμορτης γιατι θα μακελευτουμε άσχημα :2funny:
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Δε βλέπω καμιά ανανέωση σε μετάξι , οι ίδιες και οι ίδιες  >:(  Το μόνο θετικό 3 σπίτια με 2 κοπέλες (παρτούζα). Σήμερα είχα και (καλό) συναπάντημα με συναγωνιστή (πιτσιλιστή). Άραγε πόσους άλλους συναγωνιστές τρακάρω τυχαία στα σπίτια της ηδονής και δεν το ξέρω; Ιάσωνος 46Α , Ιάσωνος 44 και Κολωνού 27Α τα σπιτάκια που προσφέρουν παρτούζα.

Νατα μας εξελίξεις το μετάξι...

Κάνουν κανα υποτυπώδες λεσβιακό ή στήνονται στα 4 και περιμένουν;
υποθετω 30 ευρώ το 7λεπτο δεκάλεπτο;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Νατα μας εξελίξεις το μετάξι...

Κάνουν κανα υποτυπώδες λεσβιακό ή στήνονται στα 4 και περιμένουν;
υποθετω 30 ευρώ το 7λεπτο δεκάλεπτο;

Σημασία έχει να... "καταλαβαινόμαστε"  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Βολτιτσα  στην  φυλης χτες  κατα  τις  10
Χωματιανου στο  κατω που  γραφει  την  κριτικη  του ο φιλος δεν  ειναι  η  Ελενα αυτη  
αυτη  ειναι που  δαγκωνη μου  διαφευγη  το  ονομα  της δουλευε στο φυλης 71 κατω και  στο  200 ειναι  γνωστη δουλευη  καιρο  στην  Φυλης.Και αλλη  φορα  που  εχω  περαση μου  παρουσιασαν  αλλη  για  Ελενα .Και  σημερα  μου  λεει  η  τσατσα  για καινουργια και  μολις  βγαινη μου  λεει  περασε  ειναι  καινουργια κοπελα.
Και της  απαντω  αυτη  ειναι καινουργια....που της  λεω  εδω η  στην  φυλης...Και μου απαντα ναι εδω πηγε να  με  ξεγελαση  δεν  μου  ειπε  ονομα. Την  Ελενα την γνωριζω εχω παει  μια  φορα μαζιτης και  εχω γραψει  και  κριτικη.....?
Και  στο  Χωματιανου επανω  Το Ρενατακι ειναι  παρα  πολυ  ομορφη και  πολυ  γνωστη δουλευη απογευματινη  και  βραδυνη το  οποιο και περασα καλα μαζι  της......
Το εψαξα  και  ειναι  η  Ναταλι  στο  Χωματιανου  κατω
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
τη ρωξανα απο το 86 ρε μαγκες την ειδε κανεις πουθενα ;;;; i want her ass !!
η ρωξανα συμφωνα με την τσατσα εφυγε διακοπες  στην ρουμανια.γενικος πεσμενα τα πραγματα.σας εχω μελανουρι στο 84 ακολουθει κριτικη
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
σήμερα πρωί στο 69β δοκίμασα τη μιλφ τάνια λόγω καλών κριτικών από συναγωνιστές...όντως έχει πολύ καλό σώμα και ιδιαίτερα κώλο..συμπαθητική :pipa2: και  :knockinb:...δεν έκλαψα το μπλε εισιτήριο αλλά και δε θα ξαναπήγαινα.
 

Επισκέπτης
opa θειο ατόπημα  :2funny:
ναι μεν λες καλή κλπ κλπ αλλα στο τέλος μας εγραφες οτι δε την βάζεις ουτε στις δεκα πρώτες  :think:
εγω μιλάμε ότι αμα έσκασε ενήμερωση που να μιλάει για παρουσια της θα πάω στον μπάρμπα μου τον χρυσοχο και θα κάνω εμφάνηση πέρηφανος και έτοιμος με προταση.  :2funny:
ελπίζω να μην με προλάβει ο μπολδερμορτης γιατι θα μακελευτουμε άσχημα :2funny:

Συμπερασματικῶς, πρόκειται δι' ὡλοκληρωμένην ἱερόδουλον ἡ ὁποία δέον ὁπως προτιμηθῇ ἐπανειλημμένως. ΔΕΝ ἔχει τὴν συμμετοχὴν ἐκείνην ἡ ὁποία θὰ τὴν ἀναβίβαζε ἐκ τῆς πρώτης δεκᾶδος εἰς τὴν πρώτην θέσιν, ἀλλὰ αὐτὸ εἶναι ἑτέρα - λίαν ὑποκειμενικὴ - ἱστορία.

Ἡ Βανέσσα εὑρίσκεται εἰς τὴν πρώτην δεκάδαν, ὡς προκύπτει ἐκ τοῦ κειμένου. Δὲν εὑρίσκεται εἰς τὴν πρώτην θέσιν διότι τὰ πρωτεῖα δι' ἕκαστον ἐξ ἡμῶν ἀποδίδονται κατὰ τὸν περισσότερον ὑποκειμενικὸν τρόπον ἔναντι ἄλλων θέσεων.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ρε συναδελφοι , η Τζωρτζινα η ξανθια απο αχιλλεως 40, Εθεαθη πουθενα? γιατι εχω παει 3 απογεματα και βλεπω συνεχεια μια μελαχρινη που σημειωτεον φαινεται απο μακρια τι ξεπετα ειναι
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Συμπερασματικῶς, πρόκειται δι' ὡλοκληρωμένην ἱερόδουλον ἡ ὁποία δέον ὁπως προτιμηθῇ ἐπανειλημμένως. ΔΕΝ ἔχει τὴν συμμετοχὴν ἐκείνην ἡ ὁποία θὰ τὴν ἀναβίβαζε ἐκ τῆς πρώτης δεκᾶδος εἰς τὴν πρώτην θέσιν, ἀλλὰ αὐτὸ εἶναι ἑτέρα - λίαν ὑποκειμενικὴ - ἱστορία.

Ἡ Βανέσσα εὑρίσκεται εἰς τὴν πρώτην δεκάδαν, ὡς προκύπτει ἐκ τοῦ κειμένου. Δὲν εὑρίσκεται εἰς τὴν πρώτην θέσιν διότι τὰ πρωτεῖα δι' ἕκαστον ἐξ ἡμῶν ἀποδίδονται κατὰ τὸν περισσότερον ὑποκειμενικὸν τρόπον ἔναντι ἄλλων θέσεων.



έχεις δίκιο διάβασα λάθος, μην με παρεξηγείς και προπαντώς μην ρωτήσεις που έχω το μυαλό μου  :sunglasses:
Αλλά και εσύ ρε θείο γιατί γράφεις στα αρβανίτικα?  :2funny:
(εννοείται πως αστειεύομαι)
:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom