Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (32 μέλη και 246 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ποιός είμαι εγώ και ποιός είναι ο ... "άλλος"  :grin:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
αδρφε μην μας ρωτας για στουντια εμεις ειμαστε μπουρδελιαριδες κομαντα!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν ξερω αν αναφερεσαι σε εμενα,κι εγω για μπουρδελα μιλαω φιλε....απλα με τη δουλεια,υποχρεωσεις δεν ειμαι πια κομμαντο,μαλλον σαν αυτους στα αναπηρικα καροτσακια που κανουν παρελαση την 28η οκτ ειμαι τωρα  ;)....γιαυτο ζηταω ενημερωση απο εσας που ειστε ενεργοι ακομη και ξερετε τι παιζει στην πεδιο της μαχης. :helpplea:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
2..παιζει τιποτα με τεραστια μασταρια για ακαποτη ισπανικη? στο μεταξι η τη γυρω περιοχη?(***βολευει η περιοχη στο μεταξι)
Αλλα μιλαω για τεραστιες βυζαρες,σαν αυτες που εχουν κατι υπερβαρες milf-->
Ό,τι θελεις για βυζαρες μπορεις να διαβάσεις και στον παρακατω συνδεσμο, εχει αρκετες χρησιμες πληροφοριες για εσας τους μασταρολάγνους!

 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Παιανιέων 24 ειχα πετυχει μια κινεζα(γουσταρω τις ασιατισσες)ξερει κανεις αν ειναι ακομα εκει και τι βαρδια δουλευει?
----------
Ειναι η    Βικυ Καζακστανή BBW  -  ακαποβιτς τελειωτικό  κλπ  :o  - πρώην διδύμου υπόγειο    κλπ
οποιος  φιλος  ξέρει  ας ενημερώσει :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Ρεμούνδου ξανάνοιξε το κάτω αριστερά που παλιά δούλευε η Ντενίζα
Πλήρως ανακαινισμένο και καθαρό
Χτες δούλευαν το απόγευμα δυο κορίτσια. Δεν τα είδα γιατί άργησαν πολύ να βγουν, αλλά το κωλοσκάμπιλο πήγαινε σύννεφο απ ότι άκουσα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο
Αχιλλεως 48 μαρινα,μελαγχροινη ταλαιπωρημενη μετριου αναστηματος,αδιαφορη
Μαραθωνος 59 λαουρα ωραιο σωμα,μελαγχροινη,βγηκε στο σαλονι και με κοιταζε για λιγα δευτερολεπτα καθως μασαγα τη τσιχλα μου και αυτή το ιδιο,πως σε λενε της λεω όχι τοσο για να επιβεβαιωσω τ ονομα αλλα για να κοψω στυλ και συμπεριφορα καθως ο hardcoras δε μου χει πει και τα καλυτερα..Μπριζιτ μπαρντω μου λεει ειρωνικα.. ,ημουν ετοιμος να περασω της λεω αλλα με τις μαλακιες που μου λες εχασες  και εφυγα για
Αλκιβιαδου 16α,νταιανα η βουλγαρα με τα γερμανικα χαρακτηριστικα,ειπαμε θα παω στις γυναικες που με φτιαχνουν και αυτή μ εφτιαξε, καταθεση,δευτερη φορα μαζι της και απολυτα ευχαριστημενος
Y.Γ Ωραιος heelover,στα υποψιν ;)
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Γιατι δεν απαντουσες, χαιρομαι, Αλεν Ντελον? θα χαιροταν η ντιβα!...και δεν θα λεγες και ψεματα...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν αναφερεσαι σε εμενα,κι εγω για μπουρδελα μιλαω φιλε....απλα με τη δουλεια,υποχρεωσεις δεν ειμαι πια κομμαντο,μαλλον σαν αυτους στα αναπηρικα καροτσακια που κανουν παρελαση την 28η οκτ ειμαι τωρα  ;)....γιαυτο ζηταω ενημερωση απο εσας που ειστε ενεργοι ακομη και ξερετε τι παιζει στην πεδιο της μαχης. :helpplea:


οχι φίλος στο αλλο το παλικάρι απάντησα που ρώτησε για στούντιο. Τωρα αν θες την γνώμη μου, στο μετάξι δεν ειναι τυχαίο που ειδες πολλα τζάμια στον δρόμο, πολύ καλά κατάλαβες. φυλής και περίχωρα τα πράγματα ειναι πολυ καλύτερα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εδο κανουμε προσπαθεια να την ξαχασουμε την πριγκιπισα και εσυ πας και μας την θυμίζεις....!!!!!
αχχχχχχχχχ

δεν ξεχνιεται η βανεσσα τυπε
Θα μεινει για παντα χαραγμενη στις πουτσες μας.  :rockon:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Δε βλέπω καμιά ανανέωση σε μετάξι , οι ίδιες και οι ίδιες  >:(  Το μόνο θετικό 3 σπίτια με 2 κοπέλες (παρτούζα). Σήμερα είχα και (καλό) συναπάντημα με συναγωνιστή (πιτσιλιστή). Άραγε πόσους άλλους συναγωνιστές τρακάρω τυχαία στα σπίτια της ηδονής και δεν το ξέρω; Ιάσωνος 46Α , Ιάσωνος 44 και Κολωνού 27Α τα σπιτάκια που προσφέρουν παρτούζα.
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
καταρχην  γεια χαρα και απο εμενα...συναγωνιστησ απο πολυ παλια μολισ μπηκα ομωσ στο φορουμ!!!
φωκαιασ 17α απογευματα εχω πετυχει ενα ξανθο με αψογο και αψεγαδιαστο σωμα...ομορφουλικο...εξαιρετικο στηθοσ κλπ...ξερει κανεισ τιποτε???ψαχνοντασ εδω μεσα βρηκα πωσ μαλλον την λενε τζουλια(με επιφυλαξη...)...ευχαριστω!!! :huh: :think:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
ξερουμε που βρισκεται η ρωξανα απο το 86 ; περασα πριν λιγο αλλα ηταν καποια σαρα στη θεση της....γνωριζει κανεις ;
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
παρε τη τζωρτζινα xilnik και θα με θυμηθεις...

ενα λες για αυτην στο αχχιλεως 40, εχω περασει 2-3 φορες την προηγούμενη εβδομαδα και δεν ηταν. ηταν μια μελαχρινη που δεν ελεγε τιποτα...
μακαρι να την πετυχουμε καποια στιγμη
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
δεν ξεχνιεται η βανεσσα τυπε
Θα μεινει για παντα χαραγμενη στις πουτσες μας.  :rockon:



:rockon:
bolde σταμάτα θα κλάψω  :headbang: :headbang:.
το αστερακι 2 φορες το ειχα παρει αλλά ηταν μακραν απο τις καλύτερες εμπειριες σε ρδελα.
Η Αλέξια με την αφανα εχει δωσει πουθενα σημεια ζωης? και αυτο το τσουλι με καυλωνε αλλα ενταξει καμια σχεση με την Βανέσα  :cum:



 

Επισκέπτης
:rockon:
bolde σταμάτα θα κλάψω  :headbang: :headbang:.
το αστερακι 2 φορες το ειχα παρει αλλά ηταν μακραν απο τις καλύτερες εμπειριες σε ρδελα.
Η Αλέξια με την αφανα εχει δωσει πουθενα σημεια ζωης? και αυτο το τσουλι με καυλωνε αλλα ενταξει καμια σχεση με την Βανέσα  :cum:
Σταματήσατε, θὰ καταρρεύσω  :'(
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Οντως συναγωνιστες η πριγκιπισσα ηταν απο τις καλυτερες :fuck2: :fuck2:.Ειδικα οταν ειχε τα κεφια της περνουσες αξεχαστα μαζι της.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
τη ρωξανα απο το 86 ρε μαγκες την ειδε κανεις πουθενα ;;;; i want her ass !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom