Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 464 άτομα (34 μέλη και 430 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
η ρωξανα συμφωνα με την τσατσα εφυγε διακοπες  στην ρουμανια.γενικος πεσμενα τα πραγματα.σας εχω μελανουρι στο 84 ακολουθει κριτικη

ω ρε μαγκα...ολα τα καλα διαρκουν λιγο τελικα....
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
ω ρε μαγκα...ολα τα καλα διαρκουν λιγο τελικα....
μην μου στεναχωριεσε μετα τις γιορτες θα ειναι παλι κοντα μας.που θα βρει αλλου κοτα να κανει χρυσα αυγα.περα απο την πλακα η φυλης εχει αδειασει απο στανταρακια γιατι πανε στις πατριδες τους για διακοπες.καταραμενη φτωχεια...
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Απόψε, απόγευμα στο Φ59 (κάτω) ήταν μια κοντή αδύνατη καστανή αρκετά ωραία κοπελίτσα με πολύ ωραίο στήθος, η τσατσά έκανε λόγο για ισπανική αλλά δεν πέρασα τελικά. Μήπως την έχει πάρει κανείς; Όνομα δεν είπε αλλά μου είπε η τσατσά ότι τα πρωινά δουλεύει στο πάνω μαγαζί. Ξέρουμε τι παίζει;

Πάντως απογοητεύτηκα από τη φυλής, πολύ μέτρια τα πράγματα, μου κόπηκε η διαθεση από τα κορίτσια :o που είδα στα περισσότερα ιδρύματα....
 

Επισκέπτης
Πάντως απογοητεύτηκα από τη φυλής, πολύ μέτρια τα πράγματα, μου κόπηκε η διαθεση από τα κορίτσια :o που είδα στα περισσότερα ιδρύματα....

E βεβαια, ποια καλη γκομενα θα μεινει να κανει ακαποτα τσιμπουκια και να δινει κωλο? Αυτα δεν θελετε ολοι? Φατε λοιπον τις μουφες που τα κανουν!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
E βεβαια, ποια καλη γκομενα θα μεινει να κανει ακαποτα τσιμπουκια και να δινει κωλο? Αυτα δεν θελετε ολοι? Φατε λοιπον τις μουφες που τα κανουν!

Οταν τα ελεγα εγω μου ειχε πει ο ακορεστος
πως βι φι εμ χωρις ακαποτο και χωρις πρωκτικο στα 20
ειναι για αυτους που χαλανε την πιατσα  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Οταν τα ελεγα εγω μου ειχε πει ο ακορεστος
πως βι φι εμ χωρις ακαποτο και χωρις πρωκτικο στα 20
ειναι για αυτους που χαλανε την πιατσα  :2funny: :2funny:

Ρε συ σου λεω ξερω γκομενες που τις ξερετε κι εσεις και τις φαγανε απο τη Φυλης γιατι δεν εκαναν αυτες τις μαλακιες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε συ σου λεω ξερω γκομενες που τις ξερετε κι εσεις και τις φαγανε απο τη Φυλης γιατι δεν εκαναν αυτες τις μαλακιες.

τυπε δεν κανω τετοια εγω σε μπουρδελακια
αρα δεν εχω αποψη  :grin:
παω οτι μου προσφερουν το παιρνω και γεια σας.
Μονο την παρουσια της στο δωματιο σχολιαζω
και το κατα ποσο ειναι διαθεσιμη στα βασικα
τις κανονικες στασεις δηλαδη... πιπουλες και χουφτωματα ελευθερα.

Για ολα τα αλλα δεν μπορω να χω αποψη  :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οταν τα ελεγα εγω μου ειχε πει ο ακορεστος
πως βι φι εμ χωρις ακαποτο και χωρις πρωκτικο στα 20
ειναι για αυτους που χαλανε την πιατσα  :2funny: :2funny:
Ρε μην τους ακούς ότι φυγαν οι καλες απο τη φυλης...

Απλα πηγανε στις ρουμανιες και στις αλβανιες να κανουν τις διακοπούλες τους και πάθανε παροξυσμό οι αλλοι οτι χασαμε τα κελεπουρια  :grin: :grin:
Αστε τα κοριτσια να ξεκουραστουν λιγο και θα ξανασκίσουμε τις κωλοτρυπές τους  :headbang2: :headbang2:

Τωρα πια ουτε στα 20 ειναι vfm με κώλο, περισσοτερο στα 15 ειναι!! Αφου εχει πολλά στο μεταξι που προσφερουν φουλ με 15.
Αν και προτιμω φυλης κι εγω να πω την αληθεια  0:) , που εχει παντα φρεσκα 20άχρονα έτοιμα να τους διδαξεις πώς να γλυφουν το παγωτό  :pipa1: :pipa1:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μην τους ακούς ότι φυγαν οι καλες απο τη φυλης...

Απλα πηγανε στις ρουμανιες και στις αλβανιες να κανουν τις διακοπούλες τους και πάθανε παροξυσμό οι αλλοι οτι χασαμε τα κελεπουρια  :grin: :grin:
Αστε τα κοριτσια να ξεκουραστουν λιγο και θα ξανασκίσουμε τις κωλοτρυπές τους  :headbang2: :headbang2:

Τωρα πια ουτε στα 20 ειναι vfm με κώλο, περισσοτερο στα 15 ειναι!! Αφου εχει πολλά στο μεταξι που προσφερουν φουλ με 15.
Αν και προτιμω φυλης κι εγω να πω την αληθεια  0:) , που εχει παντα φρεσκα 20άχρονα έτοιμα να τους διδαξεις πώς να γλυφουν το παγωτό  :pipa1: :pipa1:

Αυτα πιστευω και εγω αλλα θα μιλησω
συντομα με καταγραφες  :grin:
για να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι
τι να λεω για την ελενα που γαμησα πριν 1.5 μηνα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Δοκίμασα τη Παρασκευή τη Ντάνα στο ανακαινισμένο αυτό χώρο. Πεντακάθαρα, οι νιπτήρες αντικαταστάθηκαν από ντουζιέρες με ζεστό νερό, αφροντους και καθαρή πετσέτα, με ΑΨΟΓΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ, αλλά η κοπέλα αν δεν εκανε αγγαρεία, μάλλον εξαναγκαζόταν. Μακριά από τη Ντάνα, αλλά είναι ο καλύτερος χώρος στο 20ευρω.

@mods: Το Ρεμούνδου 21 δεν υπάρχει ως καταχώρηση στα μπουρδέλα για κριτικές (ή κάνω λάθος;).

Ρεμούνδου ξανάνοιξε το κάτω αριστερά που παλιά δούλευε η Ντενίζα
Πλήρως ανακαινισμένο και καθαρό
Χτες δούλευαν το απόγευμα δυο κορίτσια. Δεν τα είδα γιατί άργησαν πολύ να βγουν, αλλά το κωλοσκάμπιλο πήγαινε σύννεφο απ ότι άκουσα
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Παντως να συμφωνησω κι εγω με αρκετους συναγωνιστες οτι οταν ακουω στο σαλονι ακαποτο και κωλο βαζω -2, και αν δεν μ αρεσει πρ πολυ την κανω χωρις δευτερη σκεεψη.. το θεωρω ΠΟΛΥ ΜΕΙΟΝ. τσπ
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα  το μεσημερι στη φυλης
59 κατω αλεξανδρα,μελαγχροινη με μαυριδερη επιδερμιδα και πλαδαρο  αγυμναστο σωμα,δεν με συγκινησε
59 πανω αννα  από το 54α
80 κλειστο
84β τερεζα ,το μελαγχροινο πιπινι από το 66
86α η αλινα που αναφερει στη κριτικη του ο dourosladers στη φωκαιας 25β
86β η αλινα με αρκετα σεξι σωμα,μαυρα μαλια με κοτσιδα και ελαφρως πεσμενο πισινο όπως εχω αναφερει επανελλημενως
92 υπογειο,δυο κοριτσια,η ξανθια χριστινα και η ρωξανα από το 80.Σημερα η ρωξανα δεν φορουσε σουτιεν και αυτό που μπορω να πω  είναι ότι εχει καταπληκτικο στηθος.Κριμα που είναι ψυγειακι μεσα
65α η αννα για την οποια εχω γραψει κριτικη στο 65β όταν την ειχα παρει,καλή επιλογη
80 μαρια η ξανθια με το πρωκτικο
71β κλειστο
Ρεμουνδου 21 το ανακαινισμενο αλινα,λεπτο ξανθο κοριτσι,αδιαφορο κατα την γνωμη μου
65β ντιανα,νεα παρουσια,ξανθια με καλο σωμα αλλα τυπικη συμμετοχη. Εκ των υστερων συνειδητοποιησα  ότι πρεπει να είναι η ρουμανα ξανθια μαρια από φυλης 134α που την ειχα παρει δυο φορες εκει χωρις να καταφερει να μου προσφερει κατι το ιδιαιτερο.Επομενως δεν συνισταται

 

sailor1936

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια η Τζουλια που δουλευε πριν κανα 2μηνο Φωκαιας 17Α ,που γαμιεται τωρα ,ξερει κανεις?Εννοω αυτη τη γκομενιτσα με το μοντελε σωμα που εβγαινε με τα βυζακια χυμα.Καστανοξανθη ηταν αν θυμαμαι καλα και αρκετα ομορφη...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδια η Τζουλια που δουλευε πριν κανα 2μηνο Φωκαιας 17Α ,που γαμιεται τωρα ,ξερει κανεις?Εννοω αυτη τη γκομενιτσα με το μοντελε σωμα που εβγαινε με τα βυζακια χυμα.Καστανοξανθη ηταν αν θυμαμαι καλα και αρκετα ομορφη...



μεγαλοπιάστηκε φίλος, πήγε σε στουντιο στην Βριλησου 36 αν θυμάμαι καλά
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Παντως να συμφωνησω κι εγω με αρκετους συναγωνιστες οτι οταν ακουω στο σαλονι ακαποτο και κωλο βαζω -2, και αν δεν μ αρεσει πρ πολυ την κανω χωρις δευτερη σκεεψη.. το θεωρω ΠΟΛΥ ΜΕΙΟΝ. τσπ


μι του μεν.. μι του  :2funny:
μου βγαζει κατι σαν κινηση απελπισιας, κατι σαν να κολησε ιωση φραγκοφονίασης, κατι σαν σαπίλα κλπ κλπ
τεσπα γουστα.. Εχω ενα φιλο γιαπωνεζο, τον λένε gamo toxaro  αυτος στα αρχιδια του εντελώς  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η βικυ απο διδυμου ηταν πρωινη σημερα στο περγαμου 27α
επειδη την ψαχνουν πολλοι τυποι
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Ρε συ σου λεω ξερω γκομενες που τις ξερετε κι εσεις και τις φαγανε απο τη Φυλης γιατι δεν εκαναν αυτες τις μαλακιες.

και εγώ αυτή την εντύπωση έχω. Πλέον έχει επικρατήσει το ακάποτο και κώλο, και όσες δεν θέλουν να τα κάνουν παίρνουν πόδι.
Προσωπικά όσες τα κάνουν δεν τις παίρνω ακόμη και αν είναι θεόμουνα,το θεωρώ μεγάλο ρίσκο από άποψη υγιεινής, με βλέπω σε λίγο να μην ξαναπατάω Φυλής.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Είχα κατέβει εχθές το βράδυ στο Μετάξι και δεν βρήκα τίποτα αξιο-fuckable.
Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα κοριτσάκι που κάνει καλό κρεβάτι σε βραδινή βάρδια?
Αν δείνει και κόλο, 2πλό το καλο.
Είχε μια κοπέλα με φουλ πρόγραμμα στο Ιάσωνος 46 όρφος, αλλά δεν με πολυέπεισε οτι θα είχε όρεξη.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
[quote

Προσωπικά όσες τα κάνουν δεν τις παίρνω ακόμη και αν είναι θεόμουνα,το θεωρώ μεγάλο ρίσκο από άποψη υγιεινής, με βλέπω σε λίγο να μην ξαναπατάω Φυλής.
[/quote]


Σωστος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom