Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (32 μέλη και 303 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ποιος είχε γράψει οτι κόλλησε παράσημο από την Ντανιέλα-Ρωξάνα στο Φυλής 92 παλαιό;
Τότε που η Ντανιέλα έκανε ελεύθερο στοματικό.Σημειωτέον οτι η Ντανιέλα όταν επανήλθε σαν Ρωξάνα στο Φυλής 86κάτω ΔΕΝ έκανε πλέον ελεύθερο στοματικό.
ναι προσεχει γι αυτο...και ελευθερο στοματικο κανει,το τι κανει ακριβως μια εργαζομενη κοπελα μεσα στο δωματιο και τι δε κανει κανεις δε μπορει να το πει με ασφαλεια
 

Επισκέπτης
ναι προσεχει γι αυτο...και ελευθερο στοματικο κανει,το τι κανει ακριβως μια εργαζομενη κοπελα μεσα στο δωματιο και τι δε κανει κανεις δε μπορει να το πει με ασφαλεια
Αν προσέχει λέει!...πάρα πολύ.
Παλαιά ανακοίνωνε ελεύθερο στοματικό στο σαλόνι.Και στο Κνίδου 18 και στο Φώκαιας 17άνω και στο Φυλής 65άνω και στο Φυλής 92παλαιό. Τώρα όχι.Τα αντικειμενικά στοιχεία αυτά είναι.
Από κει και πέρα ο Θεός βοηθός! :priest:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
παντα οταν γραφω κατι αναφερομαι σε καθαρα προσωπικες μου εμπειριες,εχω παει δυο φορες με τη ντανιελα-ρωξανα,υποκειμενικα λοιπον τη πρωτη φορα ξεκινησε ελευθερο στοματικο τ οποιο πολυ συντομα το διεκοψα για να μου βαλει προφυλακτικο
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
1
κανένα καλό μαυράκι ρε παιδιά????????????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παιδια επειδη χθες ξεχασα να το αναφερω
και μιας και εχει τεθει σοβαρο θεμα με τα ακαποτα κτλπ
(βεβαια εμενα αυτο το θεμα δεν με τρομαζει γιατι παντα ζηταω καποτα)
να φανταστειτε μια φορα που πηγε μια να μου κανει παιχνιδι τρομαξα
μηπως μου τον αρπαζε ακαποτα και εντρομος την ρωτησα για προφυλακτικο
:2funny: :2funny:

λοιπον στο σπιτακι του δρακουλα η βασιλικη τα κανει ολα ειπε η τσατσα
ακαποτα ... απο πανω απο κατω γλειφομουνια.... 69 τα παντα ολα
στο 20αρικο. Και επισης ΔΕΝ διωχνει τους ξενους....

το σαλονι ηταν γεματο με τουρκο - αλβανους σε καποια φαση.
Την προσοχη σας παικτες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ακαποτο επαιζε και στην φωτεινη του Δ.20 στο κονακι της Ιβανας...
αλλα τουλαχιστον αυτη δεν εβαζε μεσα ξενους....
παχουλη βεβαια... εμενα δεν μ αρεσε αλλα για τους γουστοζους της κατηγοριας

σε καποια φαση η κυρια της υπηρεσιας δυναμωσε την μουσικη αλλα δεν χτυπησε πορτα...
η χοντρουλα εκατσε ακομη 5 λεπτα μεσα  :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινι ενημερωση από μεταξι μιας και ειχα μια δουλιτσα εκει
Ιασωνος
20α μιρελα,πολύ καλο καστανο πιπινι με ωραιοτατο στηθος
20β βαλεντινα,λεπτο καστανοξανθο κοριτσι,εμοιαζε με σκανδιναβη τουριστριουλα,λιγο αχρωμη ωστοσο
19 κατω βαλερια μελαγχροινο κοντοπουτανο β διαλογης όμως
19 πανω κλειστο
37α ειρηνη,αρκετα καλη μελαγχροινη παρουσια,αν δεν ειχα συνεχεις καταθεσεις πιθανον να εμπαινα με 15 ευρω,ο χωρος μου είναι οικειος λογω τζουλιας αλλα στ αλλα σπιτακια λογω ατμοσφαιρας δυσκολευομαι
37β ιωαννα,πολύ καλο κοντοπουτανο μελαγχροινο,καλο στηθακι,γλυκο προσωπο αλλα ταλαιπωρημενο
46β ξανθια τροφαντουλα γ διαλογης
46γ ξανθο τροφαντο νταρντανομωρο β διαλογης επισης
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μιρελα και ιωαννα απορριπτονται,δυστυχως...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Ενημέρωση από Λ.Αλεξάνδρας όπου η Χριστινούλα του Φυλής 69 περίμενε ταξί με τα κατακόκκινα νέα μαλλιά της
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
1
κανένα καλό μαυράκι η κανένα καλό MILF?
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
......Καλιεργια Ουρων ειναι  :jerking: Χλαμυδια δεν θα διξει αν εχεις...
Αν εχει ερθει η εξεταση εδω μιας και το αρθρο ειναι 07/2009 τοτε και με ουρα και ακριβεια σορρυ και για το off topic μια και νομιζω ολα αυτα πανε στο θεμα υγεια!!
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Ποιος είχε γράψει οτι κόλλησε παράσημο από την Ντανιέλα-Ρωξάνα στο Φυλής 92 παλαιό;
Τότε που η Ντανιέλα έκανε ελεύθερο στοματικό.Σημειωτέον οτι η Ντανιέλα όταν επανήλθε σαν Ρωξάνα στο Φυλής 86κάτω ΔΕΝ έκανε πλέον ελεύθερο στοματικό.
Θυμάμαι κι εγώ έναν τύπο που έιχε ανεφέρει πως είχε κολλήσει απο την Ντανιέλα... είχα αγχωθεί πολύ τότε γιατί της τον έδινα ακάποτο κι εγώ! Ευτυχώς δεν είχα κολλήσει τίποτα.
Όσον αφορά την καινούρια Ντανιέλα(Ροξάνα) πάλι τον παίρνει ακάποτο(τουλάχιστον σε μένα το έκανε και χωρίς να της το ζητήσω!). Είναι μουνάρα...πώς να αντισταθείς!? Απο την άλλη είοναι να απορείς πώς τέτοιο μουνί κάνει ακάποτο και δίνει κώλο....
Ντανιέλα πίσω ΕΛΑ! :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλησπερα τυποι μου....

ακολουθει ημερησια σημερινη ενημερωση....

πηγαινα για την μαυρη σημερα σκαστος στο Λ. Ιωνιας αλλα τελικα
δεν μπηκα γιατι ημουν στρεσαρισμενος.... προτιμησα αντριαννα που ηταν πιο σιγουρη λυση
και ξερω οτι στο δωματιο δεν θα βιαστει....

Αν πηγαινα στην μαυρη τελικα σημερα θα ανεβαζα και κριτικη....
αλλα μιας και δεν μου αρεσουν τα ψεμματα ημουν αρκετα αγχωμενος
αυτη την περιοδο για να το επιχειρησω και δεν ηθελα να φαω καμια φρικη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στα σπιτακια της Λιοσιων
εκανα μια γρηγορη βολτα γιατι ειχα στο μυαλο μου την μαυρη....

με το 20αρικο ανα χειρας ετοιμο (για να μην κολωσω στην μαυρη) μπηκα σε αρκετα....

δεν ειχε καλη πραματια δυστυχως ομως...

κατι χοντρες ειχε και στα Βεργας πανω και κατω....

Στο Αδανων 2 ειχε μια αγριοφατσα (πιπινι κατα τα αλλα στο σωματακι) αλλα αγριοφατσα στο προσωπο.

Ο τσατσος ευγενεστατος και αυτη ειχε πολυ ωρα στο δωματιο

επισης αξιζει να σημειωθει πως στο Λιοσιων κατω (αυτο που ειναι επι της Λιοσιων πολυ κοντα στο πεζοδρομιο

θα κοιταξω νουμερο και θα το συμπληρωσω μετα... ειχε μια με 15 ευρω για οσους ενδιαφερονται.

Τα αφηνω ολα αυτα και βουρ για την μαυρη.... οπου στον δρομο αρχισα να ανεβαζω στροφες και να αγχωνομαι χωρις καποιο λογο...

μπαινω μεσα την βλεπω.... ηταν και ο τσατσος... και εφυγα...

η μαυρη εχει βελτιωθει... (μεχρι να βαρεθει να με βλεπει και να μου κατσει τσαμπα)  :2funny: :2funny: :2funny:
κριμα που δεν την τιμησα ουτε αυτη τη φορα κατι εχω παθει με αυτην δεν ξερω δεν μπορω να το περιγραψω.

Συνεχισα προς τα πανω στην Περγαμου οπου εκει βρηκα στο Καινουργιο της Ρεμουνδου κατω ενα φοβερο ξανθο πιπινι στον ανακαινισμενο χωρο ειχε ωραια κοιλιτσα και προστυχο βλεμματακι.
η μαλακια ηταν πως ειχανε πολυ ψηλα τα αιρ κοντισιον και δεν μπορουσα να αναπνευσω απο την ζεστη? απο το αγχος? χαχαχαχα ουτε και που ξερω
λιγο η δουλεεια αυτες τις μερες λιγο το ενα λιγο το αλλο εχω αγχωθει.

η ενημερωση συνεχιζεται σε δευτερο ποστ  :grin:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
σημερον ,
φυλης 200 ενα εργο σεξ.... Ντορα (ή Δωρα) Δοκιμασθεισα και αποριφθησα παραυτα... τα απολυτως τυπικα...
Αλλα στη Φυλης και τα περιξ στην πρωινη βαρδια τουλαχιστον ηταν ολες αστα να πανε στο διαολο. Κατι που συμβαινει ολο και συχνοτερα στη Φυλης τελευταια... Ολες οι καλες σιγα σιγα εξαφανιστηκανε... Βανεσσα Κατερινα Ελενα κλπ... και εμεινε ο κατιμας...
τα πραγματα εχουν ως εξης... οι τανες που ειναι εμφανισιμες δειχνουν και τις περισοτερες φορες ειναι βαριεστημενες και κανουν μπαμ απο μακρια τι ξεπετες ειναι... και αυτες που δειχνουν οτι ειναι κατι καλυτερο μεσα στο δωματιο .... συνηθως ειναι μαυρα χαλια στην εμφανιση ή παιρνουν ακομα και τους πιο λεχριτες απο πακισταν ή ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι...

Που θα παει αυτη η κατασταση ρε παιδες?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Συνεχιζω προς Φυλης και Βουρ για τα σπιτακια της Διδυμου....
με τετοιο αγχος και αγωνια δεν ημουν για τα κεντρικα
θα παθαινα κριση πανικου  εκει μεσα και αντε να με βγαλουν ζωντανο :2funny: :2funny: :2funny:

Πηγαινω στο Διδυμου 8 το κατω... και ειδα μια ξανθια... με ωραια κιτρινη στολη σαν την Ζηνα εμοιαζε

η στολη της με χαλαρωσε και με καυλωσε αμεσως... ετοιμαζω να δωσω το 20αρι στην τσατσα αλλα μολις κανει στροφη

και βλεπω την χαλαρωση της στον πισινο κανω και εγω μεταβολη και δρομο....

η τυπισσα πρεπει να ηταν γυρω στα 35+ . Μιλφακι

Βγαινω απο την διδυμου θολωμενος - καυλωμενος - αγχωμενος (ετοιμος να πεσω πανω σε 2 γκομενες που περνουσαν απεξω ημουν)

Σιγααααα μου κανει η μια...
Ελα προχωρα της κανω και μην λες πολλα
εισαι σε απαγορευμενη - κοκκινη ζωνη...

Να μαλακα και με μουτζωσε... την εγραψα στα αρχιδια μου και ανεβηκα στο πανω..
γιατι δεν ειχα ορεξη να μας ακουσει ολη η φυλης εκεινη την ωρα

Εκει ηταν νομιζω η Αννα η τρελοκοτσιδου.... δεν μ αρεσε.... αλλα εεκατσε πολυ ωρα στο δωματιο και αυτο ειναι ενα συν
απο εμφανιση δεν λεει πολλα για μενα παντα... το δωματιο ηταν ωραιο μεσα και επαιζε και καλη τσοντα στην τηλεοραση.

Φευγω και απο εκει αρχιζοντας να δυσπιστω με τον εαυτο μου αν τελικα θα καταφερω να  πηδηξω σημερα
με αυτα τα κυκλοθυμικα που μου συμβαινουν και κατεβαινω προς Διδυμου ...

Αντριαννα ειπε η υπηρετρια... δινω το 20αρι και μπουκαρω μεσα στο χαμηλου φωτισμου δωματιο...
η τυπισσα με χαλαρωσε... και περασα αρκετα καλα... της ζητησα να μου βαλει καποτα στο τσιμπουκι και το εκανε αφου ειχαν προηγηθει ωραια προκαταρκτικα εκ μερους της... με φιλουσε σε ολο το σωμα και με χαιδευε οποτε ειχα ηδη φτιαχτει...
στα 4 χαζευα τα κολομερια της να κολλανε σαν βεντουζα πανω στο σωμα μου.... γεματα πραγματα... ειχε να πιασεις
και να κολοχαρεις... το τελος ηρθε σχετικα γρηγορα(και αυτη τη φορα οχι ιεραποστολικα) το ειπα εγω σημερα ηταν στραβη η μερα παλι καλα την βγαλαμε καθαρη... πολυ ευγενικη και ζεστη η τυπισσα... την ευχαριστησα που
με βοηθησε να χαλαρωσω απο μια δυσκολη πραγματικα μερα σημερα.... με χαιρετισε και εφυγε

εμφανισιακα μπορει να μην ειναι κατι το πολυ τρομερο και τρανταχτο αλλα οι υπηρεσιες της ειναι κουτι.

Καλα να περνατε τυποι μου.
Θα ξαναεπιστρεψω




 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
σημερον ,
φυλης 200 ενα εργο σεξ.... Ντορα (ή Δωρα) Δοκιμασθεισα και αποριφθησα παραυτα... τα απολυτως τυπικα...
Αλλα στη Φυλης και τα περιξ στην πρωινη βαρδια τουλαχιστον ηταν ολες αστα να πανε στο διαολο. Κατι που συμβαινει ολο και συχνοτερα στη Φυλης τελευταια... Ολες οι καλες σιγα σιγα εξαφανιστηκανε... Βανεσσα Κατερινα Ελενα κλπ... και εμεινε ο κατιμας...
τα πραγματα εχουν ως εξης... οι τανες που ειναι εμφανισιμες δειχνουν και τις περισοτερες φορες ειναι βαριεστημενες και κανουν μπαμ απο μακρια τι ξεπετες ειναι... και αυτες που δειχνουν οτι ειναι κατι καλυτερο μεσα στο δωματιο .... συνηθως ειναι μαυρα χαλια στην εμφανιση ή παιρνουν ακομα και τους πιο λεχριτες απο πακισταν ή ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι...

Που θα παει αυτη η κατασταση ρε παιδες?
ΑΧ....ΑΧ.... ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΛΕΝΑ...Φυλής 200....που είναι αυτά τα τεμάχια...αυτές οι ιστορικές στιγμές........ :( :( :(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λοιπον Λιοσιων 79 κατω
ηταν η τυπισσα που ειπα και πιο πανω
οτι προσφερει υπηρεσιες στο 15ευρω...

μετρια εμφανιση... αλλα αμα εχεις πολλες καυλες
εναν της τον ριχνεις.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Xθες βράδυ έκανα τσάρκα στη Φυλής στις 23:00 περίπου. Απ΄ ότι φάνηκε η περιοχή μαστίζεται από αναδουλειές. Πολλά πακιστάνια αλμπάνια και αράπια κυκλοφορούσουν  και από εκδιδόμενο υλικό όχι τίποτα σπουδαίο, αρκετά μπάζα (χοντρές άσχημες και μιλφ). Κατέληξα  στη Φυλής 92Α νομίζω ημιυπόγειο (το πρώτο μπουρδέλο δίπλα ακριβώς από το πάρκινγ αυτοκινήτων) και στην αλλαγή βάρδιας. Μέσα ήμουν μόνος μου και μόλις είχε πιάσει δουλειά ένα αδύνατο μικροκαμομένο κορίτσι ονόματι Ροξανα ισχυριζόμενη ότι είναι μολδαβή αλλά μίλαγε άπταιστα ρώσσικα (κατάλοιπο του σοβιετικού καθεστώτος). Μιας και ήμουν μόνος μέσα στο σαλόνι άρχισε να μου βάζει χέρι και ανταπέδωσα. Μπήκα μέσα σε σχετικά καθαρό δωμάτιο και σύντομα ήρθε και αυτή. Αρκετά θερμή με βαθιά πίπα και πάντα με προφύλαξη. Ιεραποστολικό και μιας και το είχε πολύ στενό λόγω σωματότυπου ήταν σκέτη απόλαυση. Για 20 ευρόπουλα το συνιστώ. Στο ίδιο δέλο έχω πάρει και τη φίλη της την Αλεξία ή οποία είναι αλιθηνό αστέρι γύρω στα 19-20 και αρκετά θερμόαιμο. Έγιναν και επισόδια χθες βράδυ εκεί στην Αχαρνών  με ομάδες πακιστανοαφγανών  :zombie: μεταξύ τους χρησιμοποιόντας ρόπαλα και λοστούς. Πρέπει να τους μαζέψουν όλους αυτούς να τους στείλουν σε κανένα ξερονήσι για να βοσκίσουν γιατί έχουν αποθρασυνθεί πολύ και δημιουργούν σοβαρά προβλήματα στο κέντρο
 

Επισκέπτης
Η δουλεια στη Φυλης εχει πεσει και λογω του ηλεκτρικου που εχει διακοψει τη λειτουργια του στο τμημα Μοναστηρακι-Αττικη εδω και κατι μηνες.

Κατα τ' αλλα, προσωπικα διαφωνω με ολα αυτα τα ρατσιστικα σχολια που βλεπω να γινονται απο πολλους εδω μεσα. Αν ο Πακιστανος μπορει να δωσει οσα λεφτα μπορω κι εγω για να γαμησει, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατωτερος απο μενα.

Στο θεμα της καθαριοτητας παλι δεν θα συμφωνησω, νομιζω οτι επηρεαζομαστε πολυ απο το χρωμα του δερματος και βγαζουμε ολους τους μαυριδερους βρωμιαρηδες. Δεν ειναι ετσι, εχω δει πολυ καθαρους Πακιστανους και πολυ βρωμικους Ελληνες.

Οσον αφορα τις αρρωστιες, το ολο θεμα εξαρταται απο τις πορνες και απο εμας επισης. Ηπατιτιδα Β' ας πουμε δεν εχουν μονο οι Πακιστανοι αλλα και 300.000 Ελληνες, απο εκει και περα ειναι θεμα της καθε πορνης να κανει ασφαλες σεξ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

Μακρια απο μενα ο ρατσισμος, ολοι οι συμπολιτες μας εχουν δικαιωμα στο σεξ. Μαυρο και ακυρο σε ολες τις πορνες που κανουν βρωμικο και ανασφαλες σεξ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom