Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 385 άτομα (42 μέλη και 343 επισκέπτες)

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
οποτε βγαινω εξω,καυλωνω με αυτα που βλεπω και παω στο ατμ και βγαζω εικοσαρικο...γαμημενα λεφτα ειναι αναγκη να τελειωνουνε?
[tr][td]

Καλά εισαί με το εικοσάρικο εγώ σαν μαλάκας βγάζω 50αρικο ,εύχομαι να υλοποιήσεις την καψούρα σου και να περάσεις καλά , το κακό είναι πως αν μπει το μικρόβιο της τάνας δεν κόβεται εύκολα , πάρολού που παίζουν γκομενάκια (οχι τίποτα σοβαρό) αλλά παίζουν...  οι τάνες , τάνες , κάθε φορά λέω μπαινώ να κόψω κίνηση ποιά  παίζει και καταλήγω στον κούβα... ό λούλης δεν συγκρατήτε ... πάντως συμφωνώ για την έυκολη λύση ,,, μας βολεύει λίγο η κατάσταση θα έλεγα και εγώ , έχει τη γλύκα του όμως
καπως ετσι ειναι σερφερ αλλα εγω θα ηθελα να ειχα μια κοπελιτσα και να ξεκοβα απο την φαση,απλα οπως συμφωνησαμε ειναι η ευκολη λυση,εχει τη γλυκα και το μπουρδελο εχει και μια κουλτουρα,απο τις χαλασμενες πορτες μεχρι και τα τακουνια που κανουν θορυβο των κοριτσιων,ειναι γλυκια η αναμονη στο δωματιο κτλ,αλλα εγω πηγαινω αποκλειστικα και μονο λογω "αναγκης" γιατι αλλιως θα τρυπησω το ταβανι και την θωρακισμενη μου πορτα...!!!!!!!!!
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Μαγκες παιζει κανα καλο ακαποτο στην πιατσα? ο Pitsilistis κατι θα ξερει...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρισκαρεις ακαποτο απο οικο ανοχης?οσο και να ειναι η καυλα μου στο full ποτε ακαποτο σε οικο ανοχης-αλλο η βιζιτα-αν και εκει πρεπει να ειναι καθαρη και η γκομενα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τελικα δουλευει σημερα η ρενατα? την ειδε κανεις?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
απ`οτι ειδα στο φορουμ ηταν Φραντζη 47 το πρωι(που καταντησαμε-να ξερουμε και την βαρδια της)τρελλο μουνακι για Φυλης παντως
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα το μεσημεράκι από Φωκαίας μπας και βρω τη Μιρέλα, αλλά δεν ήταν γαμώτο.. Ήταν μια άλλη, έφυγα, μετά μπήκα στο δίπλα που ήταν και η ʼντελα ήταν μια ρωσιδούλα, δε μπήκα κι έφυγα..
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αυτη στο 134 που δινει κολαρακι ειναι στο ισογειο η στο υπογειο ευχαριστω. :2funny:
 

Επισκέπτης
παιδια δε φταιει το σαιτ που πιτσιλατε σινεχεια....!!!φταινε οι καυλεσ!!!!οι καυλες πρεπει να ειναι ελενχομενες!!!!γιατι κανουν κακο στιν τσεπι μας!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
παιδια δε φταιει το σαιτ που πιτσιλατε σινεχεια....!!!φταινε οι καυλεσ!!!!οι καυλες πρεπει να ειναι ελενχομενες!!!!γιατι κανουν κακο στιν τσεπι μας!!!
Σωστός!!!Γι'αυτό αφήστε τις δικαιολογίες και πιτσιλίστε χωρίς τύψεις!
 

Επισκέπτης
μεγιστε χιστι τις ποιητικις καυλας!!!!respect πουτσαρα μου!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ρισκαρεις ακαποτο απο οικο ανοχης?οσο και να ειναι η καυλα μου στο full ποτε ακαποτο σε οικο ανοχης-αλλο η βιζιτα-αν και εκει πρεπει να ειναι καθαρη και η γκομενα

Ναι αλλο. Γιατι τη βιζιτα δεν την ελεγχει κανεις ενω αυτην που ειναι στο σπιτι την ελεγχουν
ΑΝΑΠΟΔΑ τα λες φιλε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αν αυτη που ειναι σε σπιτι ριξει 80 ακαποτα τη μερα να σου πω μετα...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πριν 4 ωρες, πηγα για αυτοψια στο 65, πανω το χριστινακι, κατω ψηλη ρωσιδα, ρενατα αφαντη, στο 134 υπογειο ηταν η ξενια σιλικονιδου, αυτη δινει κωλο?
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
την τεταρτη κατα τις 12 κατεθεσα στην θεια Ολγα ρεμουνίδου 21Α για 1η φορα.ολα τα λεφτα.περιποιηση αψογη λεσ και ημουν ο καλυτεροσ της πελατης.οσοι δεν εχετε δοκιμασει μην το χασετε
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
παιδια δε φταιει το σαιτ που πιτσιλατε σινεχεια....!!!φταινε οι καυλεσ!!!!οι καυλες πρεπει να ειναι ελενχομενες!!!!γιατι κανουν κακο στιν τσεπι μας!!!

Respect στον άρχοντα!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιτση οι καυλες μας φταινε?  μηπως οι ελληνιδες που θελουν λαγους με πετραρχειδια για να κατσουν?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γελα γιωργακη, ετσι δεν ειναι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom