Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (18 μέλη και 204 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ξαναρωτάω...Μήπως ξέρει κανείς αν η Μίνα η βυζαρού είναι ακόμα στην Αλκαμένους 117;Πήγα πριν 2-3 μέρες και ήταν εκεί απογευματινή βάρδια μια Ιβάνα (ή κάπως έτσι) ξανθιά ,καλό μουνί αλλά όχι Μίνα.Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει... :helpplea:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πρωινη βολτα με στοχο τη ρενατα, δεν ανοιξε ομως σημερα ,ΦΤΟΥ.

και κστεβηκα γι αυτη. λοιπον η μιρελα  ελειπε, στο αντελοσπιτο η μαρια. εα 134 και 109 και 200 κλειστα λογω λαικης.
στο 59 πανω η αλινα με την κυταριτιδα της, στο σαλονι ηταν ενας και κοιμοταν, το ειδε το αλινακι και γελουσε, ηταν δεκα και μιση..  στο 65 κατω το χριστινακι, γλυκο και χαμογελαστο, μου ηρθε καποια στιγμη να παρω αυτο, αλλα ηθελα ρενατα..
στο 71 κατω μια τσεχα ξανθια, στο 59 κατω η κορινα, ελληνιδα ειναι?
επομενη βολτα μετα την εκστρατεια...
μη μου κουρασετε τη ρενατα, ακους πιτση?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
καλα ρε παιδια και δεν μπηκατε στα 134 ΕΛΕΟΣ!!!! απο το γκρουπακι που πηγε δεν το περιμενα !!!!

Δε προλαβα γιατι πηγε 23:45 και κλεισανε ολα. Ειχα μεινει και μονος στο τελος....
2 ωρες και δε φτασανε!!! Σε πολλα σπιτια ειχε μεγαλη αναμονη
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη βολτα στη φυλης οπως τα λεει ο κωσταςφ16 ητανε το σπιτι τηςρενατας κλειστο και επειτα το χαος...και παω στο καινουργιο κωλομπουρδελο στη φωκαιας το δευτερο και ηταν μια αδυνατη με βυζαρες,χριστινα την ειπε η μαλακογεωργιανη τσατσα.πληρωνω και μετα η ξενερα...μπαινει μεσα την ρωταω απο που ειναι και μου λεει οχι.οχι???κανει μια πιπα για νανουρισμα και πριν καυλωσω καν σταματαει και μου ανοιγει τα ποδια.μετα την παΙΡΝΩ ΑΠΟ πισω και μου ελεγε οτι ποναει,τελικα καταφερνω και χυνω στο πιο απαισιο γαμησι της ζωης μου της μιλαω λιγο και ξερετε τι μου εκανε|???????κωλοδαχτυλο!!!πρωτη φορα στα 12 χρονια που πηγαινω μου ηρθε να πλακωσω στο ξυλο την πουτανα.πραγμαΤΙΚΑ τρελαθηκα με την αχρηστη,ντυνομαι και βγαινω εξω,περιμενανε 2 και κραζω αγρια την τσατσα και φευγω βριζιντας και κλαιγοντας τα 20 ευρω μου.παιδια προσεχτε και μην πατε εκει περα,ειναι μεγαλη μουφα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σημερινη βολτα στη φυλης οπως τα λεει ο κωσταςφ16 ητανε το σπιτι τηςρενατας κλειστο και επειτα το χαος...και παω στο καινουργιο κωλομπουρδελο στη φωκαιας το δευτερο και ηταν μια αδυνατη με βυζαρες,χριστινα την ειπε η μαλακογεωργιανη τσατσα.πληρωνω και μετα η ξενερα...μπαινει μεσα την ρωταω απο που ειναι και μου λεει οχι.οχι???κανει μια πιπα για νανουρισμα και πριν καυλωσω καν σταματαει και μου ανοιγει τα ποδια.μετα την παΙΡΝΩ ΑΠΟ πισω και μου ελεγε οτι ποναει,τελικα καταφερνω και χυνω στο πιο απαισιο γαμησι της ζωης μου της μιλαω λιγο και ξερετε τι μου εκανε|???????κωλοδαχτυλο!!!πρωτη φορα στα 12 χρονια που πηγαινω μου ηρθε να πλακωσω στο ξυλο την πουτανα.πραγμαΤΙΚΑ τρελαθηκα με την αχρηστη,ντυνομαι και βγαινω εξω,περιμενανε 2 και κραζω αγρια την τσατσα και φευγω βριζιντας και κλαιγοντας τα 20 ευρω μου.παιδια προσεχτε και μην πατε εκει περα,ειναι μεγαλη μουφα.

CONSTANTLY, από τη συχνότητα των επισκέψεών σου σε σπίτια, φαίνεται πως κάτι δεν τράβηξε με την ψηλή...Τί έγινε ρε φίλε, τα παράτησες;
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μπράβο σε pisoxosti και στα άλλα παιδιά για τις ενημερώσεις  :thumbsup:
Τα φορτώσατε στον κόκορα γκομένιε και πιτς απότι βλέπω!! :P :)

Για Σοφία συμφωνώ κι εγώ pisoxosti...άψογη συμπεριφορά πραγματικά..προσωπικά μ'αρέσει πάρα πολύ...

Την Γκλόρια την κοκκινομάλλα στο Φυλής 59 την έχει πάρει κανείς?Έχει κωλάαααρα η γυναίκα!Κάποιος είπε οτι την είχε δει σε πλατεία Αττικής με 20 και όχι με 25 ευρώ...
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
CONSTANTLY, από τη συχνότητα των επισκέψεών σου σε σπίτια, φαίνεται πως κάτι δεν τράβηξε με την ψηλή...Τί έγινε ρε φίλε, τα παράτησες;
οχι ρε φιλε αλλα η περιπτωση ειναι μπερδεμενη γαματα,την γουσταρω τρελα και μην σου πω οτι την εχω ερωτευτει κιολας,αλλα πηγαινω στα μπουρδελα για αντιπερισπασμο στα αισθηματα μου για να εκτονωνομαι και να προσπαθω να μην την σκεφτομαι τοσο πολυ.ενα μονο θα σου πω ,με ειχε καυλωσει τοσο πολυ που σε 3 μερες τον ειχα παιξει 8(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) φορες για παρτη της.αλλα η περιπτωση ειναι οπως σου ειπα ειναι μπερδεμα και φοβαμαι μην κολλησω...αυτος ειναι ο λογος που παω στα μπουρδελα...αστα γαμωτο ειμαι καψουρης και παω να τρελαθω!!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
CONSTANTLY, από τη συχνότητα των επισκέψεών σου σε σπίτια, φαίνεται πως κάτι δεν τράβηξε με την ψηλή...Τί έγινε ρε φίλε, τα παράτησες;
και constantly σημαινει σταθερα οπως καταλαβαινεις οτι δεν τα παραταω ευκολα...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
σημερινη βολτα στη φυλης οπως τα λεει ο κωσταςφ16 ητανε το σπιτι τηςρενατας κλειστο και επειτα το χαος...και παω στο καινουργιο κωλομπουρδελο στη φωκαιας το δευτερο και ηταν μια αδυνατη με βυζαρες,χριστινα την ειπε η μαλακογεωργιανη τσατσα.πληρωνω και μετα η ξενερα...μπαινει μεσα την ρωταω απο που ειναι και μου λεει οχι.οχι???κανει μια πιπα για νανουρισμα και πριν καυλωσω καν σταματαει και μου ανοιγει τα ποδια.μετα την παΙΡΝΩ ΑΠΟ πισω και μου ελεγε οτι ποναει,τελικα καταφερνω και χυνω στο πιο απαισιο γαμησι της ζωης μου της μιλαω λιγο και ξερετε τι μου εκανε|???????κωλοδαχτυλο!!!πρωτη φορα στα 12 χρονια που πηγαινω μου ηρθε να πλακωσω στο ξυλο την πουτανα.πραγμαΤΙΚΑ τρελαθηκα με την αχρηστη,ντυνομαι και βγαινω εξω,περιμενανε 2 και κραζω αγρια την τσατσα και φευγω βριζιντας και κλαιγοντας τα 20 ευρω μου.παιδια προσεχτε και μην πατε εκει περα,ειναι μεγαλη μουφα.
Μαύρο στο μπουρδέλο της Φώκαιας!!!

Εγώ μια φορά είχα πάει(πιο παλιά βέβαια) στο 65 το πάνω και εκεί ήταν μια μαλακισμένη Λεττονή.Μπαίνει μέσα μετά από πολυυυ ώρα...τη χαιρετάω..τίποτα αυτή.Καλά λέω δεν πειράζει...ύστερα...βάζει την καπότα με τα χίλια ζόρια και αρχίζει να μου τραβάει μαλακία...για τσιμπούκι ούτε λόγος!Η καριόλα σε κάποια στιγμή το έκανε και με δύναμη και τις κάνω...πιο ήρεμα..κιόλας.Λέω... άντε να πιάσω λίγο βυζάκι μήπως και καυλώσω μέχρι που άκουσα να μου φωνάζει ΜΗ!.. και είδα τη φάτσα της να στραβώνει!Την πείραξε την.. Σκλεναρίκοβα που της πιάσαμε το βυζί..κατάλαβες??Και από στάσεις...?χαχαχα!!Μ'έσπρωχνε η κάρια για να πάω από πάνω της.Μην ανέβει αυτή από πάνω και κουραστεί!Ουστ...κοπρόσκυλο

Αν είχα ανακαλύψει το site νωρίτερα θα την έκραζα άγρια!!

Αυτές είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ με όλη τη σημασία της λέξεως...
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Μαύρο στο μπουρδέλο της Φώκαιας!!!

Εγώ μια φορά είχα πάει(πιο παλιά βέβαια) στο 65 το πάνω και εκεί ήταν μια μαλακισμένη Λεττονή.Μπαίνει μέσα μετά από πολυυυ ώρα...τη χαιρετάω..τίποτα αυτή.Καλά λέω δεν πειράζει...ύστερα...βάζει την καπότα με τα χίλια ζόρια και αρχίζει να μου τραβάει μαλακία...για τσιμπούκι ούτε λόγος!Η καριόλα σε κάποια στιγμή το έκανε και με δύναμη και τις κάνω...πιο ήρεμα..κιόλας.Λέω... άντε να πιάσω λίγο βυζάκι μήπως και καυλώσω μέχρι που άκουσα να μου φωνάζει ΜΗ!.. και είδα τη φάτσα της να στραβώνει!Την πείραξε την.. Σκλεναρίκοβα που της πιάσαμε το βυζί..κατάλαβες??Και από στάσεις...?χαχαχα!!Μ'έσπρωχνε η κάρια για να πάω από πάνω της.Μην ανέβει αυτή από πάνω και κουραστεί!Ουστ...κοπρόσκυλο

Αν είχα ανακαλύψει το site νωρίτερα θα την έκραζα άγρια!!

Αυτές είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ με όλη τη σημασία της λέξεως...
+ 1.000.000.000
 

Επισκέπτης
σημερα εγινε συναντηση κορυφης στο 59 (πανω) καθως εχοντας διαβασει τοσες μερες ενημερωσεις νομιζα οτι η μιλανα τα εκοψε τα μπουρδελα και παει μονο σε στουντιο..... λοιπον ημουν γ'σεπτεμβριου και λεω δεν παω να ριξω κανα βλεφαρο..... λοιπον στο 59 (πανω) βγαινει η μιλανα με το χαμογελο στα χειλη!!! με το που με βλεπει δεν αντιδρα καθολου αλλα τρεχει μεσα στην κουρτινα!!!!! λοιπον δεν παει καλα.... αλλα σε κανα χρονο που θα παλιωσει και θα λεει που ειναι εκεινο το παιδι που μου τα ακουμπαγε χοντρα και ηταν παντα καθαρος και με το χαμογελο στα χειλια και μου συμπεριφεροταν σαν γυναικα και οχι σαν ξεφτιλισμενη πουτανα οπως μου συμπεριφερονται ολοι οι γυφτοι που με γαμανε και με βριζουν χυδαια και βρομανε τοτε θα καταλαβει πως πελατες σαν εμενα και σαν πολλα απο τα παιδια απο το σαιτ πρεπει να τους συμπεριφερομαι ωραια γιατι ειναι ανθρωποι και οχι γυφτοι σαν αυτους που με γαμανε και με βριζουν, θα ειναι αργα γιατι ολα τα παιδια θα εχουν ξενερωσει και θα εχουν φυγει, και μαζι με αυτους θα εχουν ξενερωσει και ολοι οι αλλοι που την γαμανε τωρα επειδη ειναι νεα στην φυλης, θα καταλαβει πως πελατες που καταθετουν 300αρια καθε βδομαδα δεν τους πετας τους σεβεσαι οπως σε σεβονται και αυτοι.... θυμαστε τον αρχιδουλι με την νταρια ο ανθρωπος γουσταρε και πληρωνε αλλα επειδη η κοπελα αυτη γαμιοταν απο 13 χρονων ηξερε να σεβεται και να μην δαγκωνει το χερι που της δινει λεφτα... εδινε στον φιλο αυτο που γουσταρε τον εφταχνε οπως την εφταχνε και αυτος με το μπαγιοκο γιατι τελικα για να εισαι καλη πουτανα πρεπει να εισαι και καλο παιδι οπως σε ολα τα πραγματα στην ζωη

λοιπον το μεγαλο σοκ της μινι τσαρκας ηταν στο 134 (κατω) οπου βγαινει μουνακι ψιλοκαλο που αν δεν εκανα αποχη θα το επαιρνα και πανω που λεω τι ωραιο παιδακι η τσατσα λεει κανει και κωλο με 20 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λοιπον περιμενω απο τους μαχιμους να την παρουν και να γραψουν κριτικες ειναι ξανθια με ζουμερο και γεματο κωλαρακι και μετρια φατσα καμια σχεση με τα μπαζα του 40.... σπευσατε!!!!!!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σημερα εγινε συναντηση κορυφης στο 59 (πανω) καθως εχοντας διαβασει τοσες μερες ενημερωσεις νομιζα οτι η μιλανα τα εκοψε τα μπουρδελα και παει μονο σε στουντιο..... λοιπον ημουν γ'σεπτεμβριου και λεω δεν παω να ριξω κανα βλεφαρο..... λοιπον στο 59 (πανω) βγαινει η μιλανα με το χαμογελο στα χειλη!!! με το που με βλεπει δεν αντιδρα καθολου αλλα τρεχει μεσα στην κουρτινα!!!!! λοιπον δεν παει καλα.... αλλα σε κανα χρονο που θα παλιωσει και θα λεει που ειναι εκεινο το παιδι που μου τα ακουμπαγε χοντρα και ηταν παντα καθαρος και με το χαμογελο στα χειλια και μου συμπεριφεροταν σαν γυναικα και οχι σαν ξεφτιλισμενη πουτανα οπως μου συμπεριφερονται ολοι οι γυφτοι που με γαμανε και με βριζουν χυδαια και βρομανε τοτε θα καταλαβει πως πελατες σαν εμενα και σαν πολλα απο τα παιδια απο το σαιτ πρεπει να τους συμπεριφερομαι ωραια γιατι ειναι ανθρωποι και οχι γυφτοι σαν αυτους που με γαμανε και με βριζουν, θα ειναι αργα γιατι ολα τα παιδια θα εχουν ξενερωσει και θα εχουν φυγει, και μαζι με αυτους θα εχουν ξενερωσει και ολοι οι αλλοι που την γαμανε τωρα επειδη ειναι νεα στην φυλης, θα καταλαβει πως πελατες που καταθετουν 300αρια καθε βδομαδα δεν τους πετας τους σεβεσαι οπως σε σεβονται και αυτοι.... θυμαστε τον αρχιδουλι με την νταρια ο ανθρωπος γουσταρε και πληρωνε αλλα επειδη η κοπελα αυτη γαμιοταν απο 13 χρονων ηξερε να σεβεται και να μην δαγκωνει το χερι που της δινει λεφτα... εδινε στον φιλο αυτο που γουσταρε τον εφταχνε οπως την εφταχνε και αυτος με το μπαγιοκο γιατι τελικα για να εισαι καλη πουτανα πρεπει να εισαι και καλο παιδι οπως σε ολα τα πραγματα στην ζωη

λοιπον το μεγαλο σοκ της μινι τσαρκας ηταν στο 134 (κατω) οπου βγαινει μουνακι ψιλοκαλο που αν δεν εκανα αποχη θα το επαιρνα και πανω που λεω τι ωραιο παιδακι η τσατσα λεει κανει και κωλο με 20 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λοιπον περιμενω απο τους μαχιμους να την παρουν και να γραψουν κριτικες ειναι ξανθια με ζουμερο και γεματο κωλαρακι και μετρια φατσα καμια σχεση με τα μπαζα του 40.... σπευσατε!!!!!!!
καταθεση ψυχης εκανες ρε φιλε...συμφωνω απολυτα μαζι σου.τωρα οσον αφορα το κωλαρακι,εγω ειμαι μεσημεριανος επισκεπτης οποτε λιγο δυσκολο το βλεπω να την επισκεφτω,αλλα πολυ θα ηθελα,παντως ξαναλεω οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου με τα παραπανω...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παντως απορω ρε παιδια πως μπορειτε και πατε στη φυλης και στο μεταξουργειο για να γαμησετε σε αυτους τους αθλιους χωρους(πλην ελαχιστων εξαιρεσεων),να χυσετε σε 5 λεπτα και να φυγετε!με τί αισθηση βγαινετε εξω?με χαμογελο ικανοποιησης?δεν ειναι καλυτερεο να καταθεσετε σε ενα στουντιο 2 φορες τον μηνα αν  σας παιρνει οικονομικα(και φυσικα μιλαω για ατομα που εχουν δικα τους εισοδηματα)αφου τουλαχιστον και πιο ωραιοι και καθαροι ειναι και ντουζ πλεον πολλα απο αυτα εχουν και ωραια μουνια και καθεσαι και αρκετα παραπανω μεσα?μηπως αν δεν πατουσε κανεις θα φροντιζαν να αλλαξουν τα πραματα?αλλα το θεμα οτι στηριζονται και στους αλλοδαπους πλεον πολυ!αυτο ειναι πλεον το target group τους!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
σημερα εγινε συναντηση κορυφης στο 59 (πανω) καθως εχοντας διαβασει τοσες μερες ενημερωσεις νομιζα οτι η μιλανα τα εκοψε τα μπουρδελα και παει μονο σε στουντιο..... λοιπον ημουν γ'σεπτεμβριου και λεω δεν παω να ριξω κανα βλεφαρο..... λοιπον στο 59 (πανω) βγαινει η μιλανα με το χαμογελο στα χειλη!!! με το που με βλεπει δεν αντιδρα καθολου αλλα τρεχει μεσα στην κουρτινα!!!!! λοιπον δεν παει καλα.... αλλα σε κανα χρονο που θα παλιωσει και θα λεει που ειναι εκεινο το παιδι που μου τα ακουμπαγε χοντρα και ηταν παντα καθαρος και με το χαμογελο στα χειλια και μου συμπεριφεροταν σαν γυναικα και οχι σαν ξεφτιλισμενη πουτανα οπως μου συμπεριφερονται ολοι οι γυφτοι που με γαμανε και με βριζουν χυδαια και βρομανε τοτε θα καταλαβει πως πελατες σαν εμενα και σαν πολλα απο τα παιδια απο το σαιτ πρεπει να τους συμπεριφερομαι ωραια γιατι ειναι ανθρωποι και οχι γυφτοι σαν αυτους που με γαμανε και με βριζουν, θα ειναι αργα γιατι ολα τα παιδια θα εχουν ξενερωσει και θα εχουν φυγει, και μαζι με αυτους θα εχουν ξενερωσει και ολοι οι αλλοι που την γαμανε τωρα επειδη ειναι νεα στην φυλης, θα καταλαβει πως πελατες που καταθετουν 300αρια καθε βδομαδα δεν τους πετας τους σεβεσαι οπως σε σεβονται και αυτοι.... θυμαστε τον αρχιδουλι με την νταρια ο ανθρωπος γουσταρε και πληρωνε αλλα επειδη η κοπελα αυτη γαμιοταν απο 13 χρονων ηξερε να σεβεται και να μην δαγκωνει το χερι που της δινει λεφτα... εδινε στον φιλο αυτο που γουσταρε τον εφταχνε οπως την εφταχνε και αυτος με το μπαγιοκο γιατι τελικα για να εισαι καλη πουτανα πρεπει να εισαι και καλο παιδι οπως σε ολα τα πραγματα στην ζωη

λοιπον το μεγαλο σοκ της μινι τσαρκας ηταν στο 134 (κατω) οπου βγαινει μουνακι ψιλοκαλο που αν δεν εκανα αποχη θα το επαιρνα και πανω που λεω τι ωραιο παιδακι η τσατσα λεει κανει και κωλο με 20 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λοιπον περιμενω απο τους μαχιμους να την παρουν και να γραψουν κριτικες ειναι ξανθια με ζουμερο και γεματο κωλαρακι και μετρια φατσα καμια σχεση με τα μπαζα του 40.... σπευσατε!!!!!!!

Απο την μια δηλωνεις οτι απεχεις απο το αθλημα απο την αλλη δν χανεις ευκαιρια για τσαρκα. Παρεξηγησε που δν σε γνωρισε ή εκανε οτι δν σε γνωριζει μια πνατα. Απο την αλλη δηλωνεις οτι επιρεαζεσαι απο το φορουμ, που εχει εως αποτελεσμα να σου εχουν γινει οι πτανες εμμονη ιδεα.  Ψαξε τι σου συμβαινει.

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μεταξουργείο μέτρια πράματα!!
Κατέθεσα στην Κατερίνα όπου το
καταευχαριστίθηκα!!
Φόραγε και heels!!!!
Περισσότερα στο τόπικ της!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
παντως απορω ρε παιδια πως μπορειτε και πατε στη φυλης και στο μεταξουργειο για να γαμησετε σε αυτους τους αθλιους χωρους(πλην ελαχιστων εξαιρεσεων),να χυσετε σε 5 λεπτα και να φυγετε!με τί αισθηση βγαινετε εξω?με χαμογελο ικανοποιησης?δεν ειναι καλυτερεο να καταθεσετε σε ενα στουντιο 2 φορες τον μηνα αν  σας παιρνει οικονομικα(και φυσικα μιλαω για ατομα που εχουν δικα τους εισοδηματα)αφου τουλαχιστον και πιο ωραιοι και καθαροι ειναι και ντουζ πλεον πολλα απο αυτα εχουν και ωραια μουνια και καθεσαι και αρκετα παραπανω μεσα?μηπως αν δεν πατουσε κανεις θα φροντιζαν να αλλαξουν τα πραματα?αλλα το θεμα οτι στηριζονται και στους αλλοδαπους πλεον πολυ!αυτο ειναι πλεον το target group τους!
απλα ξερεις τι πιστευω φιλε μου?ειναι σαν να πας σε ενα σουβλατζιδικο να φας απο ενα ακριβο εστιατοριο.θα φας και στα δυο,μπορει στο ακριβο εστιατοριο να φας καλυτερα και πιο ποιοτικα φαγητα απο το σουβλατζιδικο,αλλα στο τελος οταν θα χορταζεις θα εχεις την ιδια αισθηση...μεχρι να ξαναπεινασεις βεβαια καπως ετσι πιστευω οτι ειναι η φαση ,μπουρδελο και στουντιο,γνωμη μου...
 

Επισκέπτης
παντως απορω ρε παιδια πως μπορειτε και πατε στη φυλης και στο μεταξουργειο για να γαμησετε σε αυτους τους αθλιους χωρους(πλην ελαχιστων εξαιρεσεων),να χυσετε σε 5 λεπτα και να φυγετε!με τί αισθηση βγαινετε εξω?με χαμογελο ικανοποιησης?δεν ειναι καλυτερεο να καταθεσετε σε ενα στουντιο 2 φορες τον μηνα αν  σας παιρνει οικονομικα(και φυσικα μιλαω για ατομα που εχουν δικα τους εισοδηματα)αφου τουλαχιστον και πιο ωραιοι και καθαροι ειναι και ντουζ πλεον πολλα απο αυτα εχουν και ωραια μουνια και καθεσαι και αρκετα παραπανω μεσα?μηπως αν δεν πατουσε κανεις θα φροντιζαν να αλλαξουν τα πραματα?αλλα το θεμα οτι στηριζονται και στους αλλοδαπους πλεον πολυ!αυτο ειναι πλεον το target group τους!
φιλε βασο και εγω σιγα-σιγα φυλης παω μονο για να βλεπω... αλλα λογο συνηθειας δεν κοβεται..... ασε που σε στουντιο μου εχουν κατσει περιπτωσεις που καλυτερα να το πεταγα το 50αρικο (τουλαχιτον θα γλυτωνα την ξενερα) οποτε λες καλυτερα φυλης και αμα σου κατσει.... και η ιδια η μιλανα μια μερα μου ειπε πως αν θελω 69 καλυτερα στο στουντιο που κανει και αυτη μπανιο και ειναι πεντακαθαρη σε καθε πελατη..... παντως πλεον σε μπουρδελα γαμαω λιγα μουνια σε λιγους χωρους... ας πουμε τα 59 ειναι περιποιημενα!!!!!! εκει που δεν μπορω καθολου ειναι μεταξουργειο εκει με πιανει καταθλιψη!!!!

Απο την μια δηλωνεις οτι απεχεις απο το αθλημα απο την αλλη δν χανεις ευκαιρια για τσαρκα. Παρεξηγησε που δν σε γνωρισε ή εκανε οτι δν σε γνωριζει μια πνατα. Απο την αλλη δηλωνεις οτι επιρεαζεσαι απο το φορουμ, που εχει εως αποτελεσμα να σου εχουν γινει οι πτανες εμμονη ιδεα.  Ψαξε τι σου συμβαινει.

φιλε ryu στοχος μου ειναι να μην γαμαω 200 ευρω την βδομαδα... δεν ειπα πως θα κοψω τα μπουρδελα αλλα πως θα πηγαινω 1 φορα την βδομαδα..(αυτη την βδομαδα νταρια).... η μιλανα με γνωρισε σημερα, και με το τρεξιμο μου εδιξε πως δεν θελει να περασω.... που δεν θα περναγα αλλα λογο της αξιας που της εδωσα καποτε μου το παιζει και μουρη, για αυτο τα παιρνω!!!! τελος το φορουμ μας επιρεασε ολους καθως σχεδον ολοι παραδεχονται πως μετα την εγγραφη στο σαιτ οι καταθεσης τους πολλαπλασιαστηκαν..... πιστευω σου απαντησα.... τωρα καθε ΚΑΛΟπροερετο ποστ ειναι πληρως αποδεχτο!!

 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν η τανα ειναι καλη, ειναι και στο ρδελο και στο στουντιο, η διαφορα ειναι στα λεφτα..
hellover η ρενατα δεν τα βγαζει..
achro  ακομα με τη μιλανα κανεις ψυχογραφημα? χαλαρα...
πες μας αυτη στο 134 κατω , ειναι κοντη?  μηπως ειναι η ξενια με τη σιλικονη?
εγω το πρωι τα πηρα με τη ρενατα που ελειπε.. τωρα μετα την εκστρατεια θα την τιμησω.
 

Επισκέπτης
αν η τανα ειναι καλη, ειναι και στο ρδελο και στο στουντιο, η διαφορα ειναι στα λεφτα..
hellover η ρενατα δεν τα βγαζει..
achro  ακομα με τη μιλανα κανεις ψυχογραφημα? χαλαρα...
πες μας αυτη στο 134 κατω , ειναι κοντη?  μηπως ειναι η ξενια με τη σιλικονη?
εγω το πρωι τα πηρα με τη ρενατα που ελειπε.. τωρα μετα την εκστρατεια θα την τιμησω.
κωστα θυμαμαι μονο οτι μου αρεσε σαν μουνι και οτι εδινε κωλαρακι με 20ΕΥΡΩ!!!! ναι ακομα την μιλανα σκεφτομαι ρε φιλε δεν κατεβαινει οτι χαλασα για αυτην χαλαρα μια 300-350αρα σε μια βδομαδα!!!!! ποτε φευγεις για thai??????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom