Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (18 μέλη και 237 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σημερα κατα τις 13:30-Φυλης 65(επάνω)Ρενατα απο Ρωσία(μελαχροινη-μικρουλα και πανεμορφη-σφιχτο γυμνασμενο αψωγο σωμα-ψηλες τακουναρες σαν πορνοσταρ)μπαινει στο δωματιο,παιζουμε λιγο(γλυψιμο στις φυσικες πλουσια στητες βυζαρες-φυσικο στηθος-χαιδεματα)μετα πιπα εκτος κρεβατιου(ημουν στο συνθετο και αυτη γονατιστη πιπωνε διπλα στον καθρεπτη-μετα απο κανα 3λεπτο απιστευτης ηδονης να βλεπεις αυτο το πανεμορφο γατισιο μελεχροινο αγγελο να σε πιπωενει στησιμο στα 4 και ενα καλο πισωκολλητο.Η τυπισα συμμετειχε και ενιωσα οτι γαμουσα γκομενα γιατι το απολαμβανε και το εδειχνε με τις καυλιαρικες κραυγες της-δεν αντεξα πανω απο 3 λεπτα να παιρνω αυτη την τελεια γυμνασμενη σφιχτη -λαρα και εχυσα-δεν σταματησε αντιθετως συνεχισα για κανα λεπτο ακομα-τρελαμενος οπως ημουν χωνω αλλα 20? για 2η φορα και εδω προσεξτε γιατι respect:τα παιρνει(εν τω μεταξυ ουτε μια λεξη στα ελληνικα)και επιστρεφει στο δωματιο μετα απο ενα λεπτο με τσιγαρακι και πολυ κουλ υφος-την αφηνω να καπνισει οσο γουσταρε ενω παραλληλα μου τον επαιζε(ακαποτο)μετα αφηνει το τσιγαρο και πιανει το ''πουρο''για 2η φορα,ξεκιναει δυνατα στην πιπα-με αλλαγη 2 στασεων(δεχεται και fuckface)και μετα μπαινω για 2η φορα στο πραγματικα σφιχτο καυλιαρικο μουνακι της οπου καιδεν βγηκα καθολου για 3 στασεις-αρχικα ιεραποστολικο και αυτη να κραταει τις βυζαρες τις και να αρχιζουν οι κραυγες καυλας να δυναμωνουν-μετα στα πλαγια για κανα 2λεπτο γρηγορα και οπως ηταν σε αυτη τη σταση 3ο γυριστο πανω στον πουτσο μου doggystyle οπου και εχυσα και εμεινα για 10 δευτερολεπτα ''κολλημενος''στο μουνακι της και χαμενος απο καυλα-πρωτη φορα την επαιρνα αλλα μαγκες αξιζει πολυ περισσοτερα απο κατι μπαζακια που γινονται ''και καλα'' μουνια στα στουντιο και τα πληρωνουμε 40αρια για ξενερωτα γαμησια-Ρενατα φανατικα !
λεμε να κοψουμε τα μπουρδελα και γραφεις αυτο το πραμα!!!!!!! πισω μου σ'εχω σατανα!!!!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τα καλα μωρα πρεπει να βραβευονται κατα τη γνωμη μου!Ηταν μια οπτασια τρελλη αυτο το μωρο-προσωπακι μοσχοβιτικο μελαχροινο με γατισιες ματαρες και''υφος''πολυ πρωτο-σου θυμιζει κατι απο το κοριτσι που θα απογειωσει την καυλα σου και θα το κερασεις ποτο σε κλαμπ και θα χορεψεις και πολλα,ειναι μαλλον καινουρια αλλα εγγυηση-40? για 20 λεπτα ''παραδεισενιας''καυλας υπο τους ηχους disco(παλι καλα που επειζε μουσικαρες εκεινη την ωρα και οχι τιποτα σκυλαδικα)ολα τα λεφτα
 

Επισκέπτης
Σημερα κατα τις 13:30-Φυλης 65(επάνω)Ρενατα απο Ρωσία(μελαχροινη-μικρουλα και πανεμορφη-σφιχτο γυμνασμενο αψωγο σωμα-ψηλες τακουναρες σαν πορνοσταρ)μπαινει στο δωματιο,παιζουμε λιγο(γλυψιμο στις φυσικες πλουσια στητες βυζαρες-φυσικο στηθος-χαιδεματα)μετα πιπα εκτος κρεβατιου(ημουν στο συνθετο και αυτη γονατιστη πιπωνε διπλα στον καθρεπτη-μετα απο κανα 3λεπτο απιστευτης ηδονης να βλεπεις αυτο το πανεμορφο γατισιο μελεχροινο αγγελο να σε πιπωενει στησιμο στα 4 και ενα καλο πισωκολλητο.Η τυπισα συμμετειχε και ενιωσα οτι γαμουσα γκομενα γιατι το απολαμβανε και το εδειχνε με τις καυλιαρικες κραυγες της-δεν αντεξα πανω απο 3 λεπτα να παιρνω αυτη την τελεια γυμνασμενη σφιχτη -λαρα και εχυσα-δεν σταματησε αντιθετως συνεχισα για κανα λεπτο ακομα-τρελαμενος οπως ημουν χωνω αλλα 20? για 2η φορα και εδω προσεξτε γιατι respect:τα παιρνει(εν τω μεταξυ ουτε μια λεξη στα ελληνικα)και επιστρεφει στο δωματιο μετα απο ενα λεπτο με τσιγαρακι και πολυ κουλ υφος-την αφηνω να καπνισει οσο γουσταρε ενω παραλληλα μου τον επαιζε(ακαποτο)μετα αφηνει το τσιγαρο και πιανει το ''πουρο''για 2η φορα,ξεκιναει δυνατα στην πιπα-με αλλαγη 2 στασεων(δεχεται και fuckface)και μετα μπαινω για 2η φορα στο πραγματικα σφιχτο καυλιαρικο μουνακι της οπου καιδεν βγηκα καθολου για 3 στασεις-αρχικα ιεραποστολικο και αυτη να κραταει τις βυζαρες τις και να αρχιζουν οι κραυγες καυλας να δυναμωνουν-μετα στα πλαγια για κανα 2λεπτο γρηγορα και οπως ηταν σε αυτη τη σταση 3ο γυριστο πανω στον πουτσο μου doggystyle οπου και εχυσα και εμεινα για 10 δευτερολεπτα ''κολλημενος''στο μουνακι της και χαμενος απο καυλα-πρωτη φορα την επαιρνα αλλα μαγκες αξιζει πολυ περισσοτερα απο κατι μπαζακια που γινονται ''και καλα'' μουνια στα στουντιο και τα πληρωνουμε 40αρια για ξενερωτα γαμησια-Ρενατα φανατικα !

Νομίζω ότι αυτή την Ρενάτα θα πρέπει να την τιμήσουμε οι περισσότεροι για να δούμε αν είναι έτσι όντως, ή απλά γούσταρε τον psolaras78 και του έκανε παπάδες. Από μένα παίδες μην περιμένετε πολλά γιατί μιλάμε μάλλον για πρωϊνή βάρδια όπου δεν ευκαιρώ... Αν τύχει κάνα πρωϊνό meeting προς τα εκεί, θα περάσω σίγουρα.
 

Επισκέπτης
να εισαι εισαι σιγουρος ποσ θα τιν πιτσιλισουμε καυλιαρι λιομα!!!να δουμε τι αξιζει το καυτο πουτανιδιο που απογειοσε τιν καυλα του ψολαρα στα ιψοι!!!!
 

Επισκέπτης
παρολα αυτα στο 65 το πανω το μεσημερι δουλευει μια ρενατα που φιλοι μου ειναι απο τις πιο καλες και ευγενικες εργαζομενες που εχω παει.πολυ συνεργασιμη με τεραστια συμμετοχη στο γαμησι και αφηνει και δαχτυλα.την πηρα δυο μερες κολλητα,συνεχομενα και μου αρεσει πολυ.μου εκανε εντυπωση που αν και ειχε μπει την πρωτη φορα με τσιγαρο κατα τ αλλα ηταν πολυ ζεστη.σας την συνιστω και να της φερθειτε καλα γιατι ειναι πολυ καλο κοριτσακι!τα ακους πιτσιλιστη??????!!!!!!!!
παντα παντα καυλιαρι μου!!!!παντα ειμαι καλος με τα καυτα και ιγρα πουτανιδια που μας χαριζουν ατελιοτι ιδονι σε εμας τουσ πιτσιλιστες!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μαγκες ειναι εγγυηση-πηγαινετε και ''παιξτε μπαλα''με ενα καθαροαιμο ψηλο καυλιαρικο μωρο-ειναι σαν τα γκομενακια που παιζουν στις ταινιες της Private και σε hardcore πορνο με ψωλαραδες στις ΗΠΑ-σας κατατοπισα πληρως
 

Επισκέπτης
να εισαι εισαι σιγουρος ποσ θα τιν πιτσιλισουμε καυλιαρι λιομα!!!να δουμε τι αξιζει το καυτο πουτανιδιο που απογειοσε τιν καυλα του ψολαρα στα ιψοι!!!!

Υπέρτατε ψωλοβρόντη pitsilisti ξέρεις πολύ καλά ότι η γνώμη σου μετράει πολύ εδώ μέσα. Οπότε, αν ευκαιρείς πρωϊνά, πετάξου μέχρι εκεί να της την "σουβλίσεις" και να την "σοβατίσεις". Και μετά εννοείται ότι περιμένουμε τις λεπτομέρειες με τον τρόπο που ξέρεις να τις λες!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
για την ιστορια να αναφερω αφου καναμε πολλα σχεδια εκει 2 φορες σημερα τις προτεινα ''σοβατισμα''και δεν δεχτηκε(ουτε στα βυζια-ουτε στο κωλαρακι)αυτο σημαινει οτι εχει καποια ορια και δεν ειναι καμια ''φτηνιαρα'',ειναι καινουργια μαλλον στην δουλεια αλλα στο''σουβλισμα''φιλε μου ηταν σφιχτη..γλυκο μουνακι το ενιωθα..οι κραυγες απο τον πουτσο μου δυναμωναν-σε μια φαση σταματησα εκει που την επαιρνα στα γρηγορα να δω αν ''παιει και καλα''...το μωρακι πηγαινε συμφωνα με το ρυθμό..αξιζει..απο κατι αλλα μπαζακια που την εχουνε δει και παιρνουνε 40-50? για 10' ...
 

Επισκέπτης
ποσ με νιοθεις καυλιαρι μου!!!!!!τα σεβι μου μεγαλε μιστι τις καυλασ λιομα!!!!!θα το πιτσιλισο λιαν σιντομος το ατακτο πορνιδιο.....αχ ατιμα ευρο!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
η γκομενα χαραμιζεται εκει μεσα αλλα καλυτερα για μας-θα μπορουσε να  ειναι ανετα στριπτιζεζ πολυτελειας με ακριβα ποτα και χαιλικια-βιζιτες ακομα και πορνοταινιες αλλα ας οψονται οι νομοι του 1931 που ισχυουν στην χωρα μας για ''ασεμνα θεαματα''(και καλα)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σημερα κατα τις 13:30-Φυλης 65(επάνω)Ρενατα απο Ρωσία(μελαχροινη-μικρουλα και πανεμορφη-σφιχτο γυμνασμενο αψωγο σωμα-ψηλες τακουναρες σαν πορνοσταρ)μπαινει στο δωματιο,παιζουμε λιγο(γλυψιμο στις φυσικες πλουσια στητες βυζαρες-φυσικο στηθος-χαιδεματα)μετα πιπα εκτος κρεβατιου(ημουν στο συνθετο και αυτη γονατιστη πιπωνε διπλα στον καθρεπτη-μετα απο κανα 3λεπτο απιστευτης ηδονης να βλεπεις αυτο το πανεμορφο γατισιο μελεχροινο αγγελο να σε πιπωενει στησιμο στα 4 και ενα καλο πισωκολλητο.Η τυπισα συμμετειχε και ενιωσα οτι γαμουσα γκομενα γιατι το απολαμβανε και το εδειχνε με τις καυλιαρικες κραυγες της-δεν αντεξα πανω απο 3 λεπτα να παιρνω αυτη την τελεια γυμνασμενη σφιχτη -λαρα και εχυσα-δεν σταματησε αντιθετως συνεχισα για κανα λεπτο ακομα-τρελαμενος οπως ημουν χωνω αλλα 20? για 2η φορα και εδω προσεξτε γιατι respect:τα παιρνει(εν τω μεταξυ ουτε μια λεξη στα ελληνικα)και επιστρεφει στο δωματιο μετα απο ενα λεπτο με τσιγαρακι και πολυ κουλ υφος-την αφηνω να καπνισει οσο γουσταρε ενω παραλληλα μου τον επαιζε(ακαποτο)μετα αφηνει το τσιγαρο και πιανει το ''πουρο''για 2η φορα,ξεκιναει δυνατα στην πιπα-με αλλαγη 2 στασεων(δεχεται και fuckface)και μετα μπαινω για 2η φορα στο πραγματικα σφιχτο καυλιαρικο μουνακι της οπου καιδεν βγηκα καθολου για 3 στασεις-αρχικα ιεραποστολικο και αυτη να κραταει τις βυζαρες τις και να αρχιζουν οι κραυγες καυλας να δυναμωνουν-μετα στα πλαγια για κανα 2λεπτο γρηγορα και οπως ηταν σε αυτη τη σταση 3ο γυριστο πανω στον πουτσο μου doggystyle οπου και εχυσα και εμεινα για 10 δευτερολεπτα ''κολλημενος''στο μουνακι της και χαμενος απο καυλα-πρωτη φορα την επαιρνα αλλα μαγκες αξιζει πολυ περισσοτερα απο κατι μπαζακια που γινονται ''και καλα'' μουνια στα στουντιο και τα πληρωνουμε 40αρια για ξενερωτα γαμησια-Ρενατα φανατικα !

Μετά την ανάγνωση του ανωτέρω post, λέω να αποσυνδεθώ για λίγη ώρα... ;)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ξεχασα να αναφερω οτι ενα τετοιο μουνακι πιτσιρικι δικαιωματικα κερδιζει πανω κατω 4000 ?το μηνα.Ευγε Ρενατα !
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
η εν λογω κυρια ειναι πραγματι καινουργια αφου δεν ξερει γρι ελληνικα. εντυπωση μου εκανε και ο τροποσ που περπατουσε απο το ενα δωματιο στο αλλο. σλοου μοτιον.για εξυπηρετηση δε συμφωνω με τον psolaras 78. παρατηρησα μαλιστα οτι κατεξοχην παιρνανε δευτερο γυρο αρκετοι απο αυτους (κατι το οποίο δεν ειναι και παρα πολυ συνηθισμενο για μπουρδελα)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
η εν λογω κυρια ειναι πραγματι καινουργια αφου δεν ξερει γρι ελληνικα. εντυπωση μου εκανε και ο τροποσ που περπατουσε απο το ενα δωματιο στο αλλο. σλοου μοτιον.για εξυπηρετηση δε συμφωνω με τον psolaras 78. παρατηρησα μαλιστα οτι κατεξοχην παιρνανε δευτερο γυρο αρκετοι απο αυτους (κατι το οποίο δεν ειναι και παρα πολυ συνηθισμενο για μπουρδελα)
τι εννοεις οτι απο εξυπηρετηση δεν?2 φορες την πηρα και εγραψα το ολο σκηνικο πιο πανω-απαιχτη-προσωπικη εμπειρια εκφραζω
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Μαλακια συντακτικη. το "δε" σημαινει (μεν δε).φυσικα και καρασυμφωνω. 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
σ'επιασα τι εννοεις man-ετσι ειναι
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
πολυ καυλα η ρενατα ειναι ετσι οπως τα ειπες φιλε ψωλαρα...πολυ καυλα!!!!!!!οταν την γαμουσα πισοκολλητο ειχε βαλει το μαξιλαρι στο προσωπο της και εκλαιγε,και οταν της επιασα το μουνι ητανε με μια λεξη απλα ΜΟΥΣΚΙΔΙ!!!!!!!!τοσο υγρο μουνι εχω χρονια να πιασω!!!!πραγματικα εσταζε το μουνακι της,μπραβο ρενατα και μπραβο τιμημενο ντεποσπιτο γιατι ειχα χρονια να γαμισω εκει,το ειχα παρεξηγησει.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα κατα τις 13:30-Φυλης 65(επάνω)Ρενατα απο Ρωσία(μελαχροινη-μικρουλα και πανεμορφη-σφιχτο γυμνασμενο αψωγο σωμα-ψηλες τακουναρες σαν πορνοσταρ)μπαινει στο δωματιο,παιζουμε λιγο(γλυψιμο στις φυσικες πλουσια στητες βυζαρες-φυσικο στηθος-χαιδεματα)μετα πιπα εκτος κρεβατιου(ημουν στο συνθετο και αυτη γονατιστη πιπωνε διπλα στον καθρεπτη-μετα απο κανα 3λεπτο απιστευτης ηδονης να βλεπεις αυτο το πανεμορφο γατισιο μελεχροινο αγγελο να σε πιπωενει στησιμο στα 4 και ενα καλο πισωκολλητο.Η τυπισα συμμετειχε και ενιωσα οτι γαμουσα γκομενα γιατι το απολαμβανε και το εδειχνε με τις καυλιαρικες κραυγες της-δεν αντεξα πανω απο 3 λεπτα να παιρνω αυτη την τελεια γυμνασμενη σφιχτη -λαρα και εχυσα-δεν σταματησε αντιθετως συνεχισα για κανα λεπτο ακομα-τρελαμενος οπως ημουν χωνω αλλα 20? για 2η φορα και εδω προσεξτε γιατι respect:τα παιρνει(εν τω μεταξυ ουτε μια λεξη στα ελληνικα)και επιστρεφει στο δωματιο μετα απο ενα λεπτο με τσιγαρακι και πολυ κουλ υφος-την αφηνω να καπνισει οσο γουσταρε ενω παραλληλα μου τον επαιζε(ακαποτο)μετα αφηνει το τσιγαρο και πιανει το ''πουρο''για 2η φορα,ξεκιναει δυνατα στην πιπα-με αλλαγη 2 στασεων(δεχεται και fuckface)και μετα μπαινω για 2η φορα στο πραγματικα σφιχτο καυλιαρικο μουνακι της οπου καιδεν βγηκα καθολου για 3 στασεις-αρχικα ιεραποστολικο και αυτη να κραταει τις βυζαρες τις και να αρχιζουν οι κραυγες καυλας να δυναμωνουν-μετα στα πλαγια για κανα 2λεπτο γρηγορα και οπως ηταν σε αυτη τη σταση 3ο γυριστο πανω στον πουτσο μου doggystyle οπου και εχυσα και εμεινα για 10 δευτερολεπτα ''κολλημενος''στο μουνακι της και χαμενος απο καυλα-πρωτη φορα την επαιρνα αλλα μαγκες αξιζει πολυ περισσοτερα απο κατι μπαζακια που γινονται ''και καλα'' μουνια στα στουντιο και τα πληρωνουμε 40αρια για ξενερωτα γαμησια-Ρενατα φανατικα !
ελεοςςςςςςςςςςςςςς δεν αντεχω τοση καυλαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μηπως ειχα ενημερωσει για την ρενατα μερες πριν?  λεω ΜΗΠΩΣ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom