Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (19 μέλη και 223 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αν η τανα ειναι καλη, ειναι και στο ρδελο και στο στουντιο, η διαφορα ειναι στα λεφτα..
hellover η ρενατα δεν τα βγαζει..
achro  ακομα με τη μιλανα κανεις ψυχογραφημα? χαλαρα...
πες μας αυτη στο 134 κατω , ειναι κοντη?  μηπως ειναι η ξενια με τη σιλικονη?
εγω το πρωι τα πηρα με τη ρενατα που ελειπε.. τωρα μετα την εκστρατεια θα την τιμησω.
τιμορισε το καυλιαρι μου το πονιρο πουτανιδιο!!!δειχτις πιος εινια το αφεντικο!!!!!χεχε!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απλα ξερεις τι πιστευω φιλε μου?ειναι σαν να πας σε ενα σουβλατζιδικο να φας απο ενα ακριβο εστιατοριο.θα φας και στα δυο,μπορει στο ακριβο εστιατοριο να φας καλυτερα και πιο ποιοτικα φαγητα απο το σουβλατζιδικο,αλλα στο τελος οταν θα χορταζεις θα εχεις την ιδια αισθηση...μεχρι να ξαναπεινασεις βεβαια καπως ετσι πιστευω οτι ειναι η φαση ,μπουρδελο και στουντιο,γνωμη μου...

εχεις δικιο μωρε.Ετσι και αλλιως στην ελλαδα ολα ενα μπουρδελο ειναι,μηπως και αν δεν πατησει κανεις θα αλλαξει τιποτε προς το καλυτερο?δεν βλεπετε τί γινεται στα γηπεδα?δεν παταει ψυχη στους περισσοτερους αγωνες και ομως εκει....συνεχιζεται το ιδιο βιολι....ε!καπως θα βρουν και οι τσατσαδες να μαζεψουν χρημα....εχουν πολλα κονε στον υποκοσμο της βρωμοαθηνας!αθηνα γαμημενη.........η πουτσα δεν πεθαινει...υπαρχει και η ταυλανδη,το αμστερνταμ,η κουβα και η πραγα!ετσι που μας καταντησατε για εκει θα ειμαστε μονο....αντι για καφε στο κολωνακι θα πηγαινουμε ταυλανδη τριημερο και θα ερχομαστε.....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
εχεις δικιο μωρε.Ετσι και αλλιως στην ελλαδα ολα ενα μπουρδελο ειναι,μηπως και αν δεν πατησει κανεις θα αλλαξει τιποτε προς το καλυτερο?δεν βλεπετε τί γινεται στα γηπεδα?δεν παταει ψυχη στους περισσοτερους αγωνες και ομως εκει....συνεχιζεται το ιδιο βιολι....ε!καπως θα βρουν και οι τσατσαδες να μαζεψουν χρημα....εχουν πολλα κονε στον υποκοσμο της βρωμοαθηνας!αθηνα γαμημενη.........η πουτσα δεν πεθαινει...υπαρχει και η ταυλανδη,το αμστερνταμ,η κουβα και η πραγα!ετσι που μας καταντησατε για εκει θα ειμαστε μονο....αντι για καφε στο κολωνακι θα πηγαινουμε ταυλανδη τριημερο και θα ερχομαστε.....
αστα ρε φιλε γαμησε τα ειμαι και καψουρης αυτην την περιοδο...πιτσιλιστη θελω την γνωμη σου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
φιλε ryu στοχος μου ειναι να μην γαμαω 200 ευρω την βδομαδα... δεν ειπα πως θα κοψω τα μπουρδελα αλλα πως θα πηγαινω 1 φορα την βδομαδα..(αυτη την βδομαδα νταρια).... η μιλανα με γνωρισε σημερα, και με το τρεξιμο μου εδιξε πως δεν θελει να περασω.... που δεν θα περναγα αλλα λογο της αξιας που της εδωσα καποτε μου το παιζει και μουρη, για αυτο τα παιρνω!!!! τελος το φορουμ μας επιρεασε ολους καθως σχεδον ολοι παραδεχονται πως μετα την εγγραφη στο σαιτ οι καταθεσης τους πολλαπλασιαστηκαν..... πιστευω σου απαντησα.... τωρα καθε ΚΑΛΟπροερετο ποστ ειναι πληρως αποδεχτο!!

Δεν καταλαβαινω τι σημαινει το "της εδωσα αξια"... Βρε φιλε μια πτανα ειναι που κανει την δουλεια της κ οπως ολοι εχουν της καλες και ασχημες στιγμες τους. Μην πιστευεις την καθε παπαρια που μας λενε για το ποσο ομορφα αγορια ειμαστε, ποσο καλα παιδια και δεν συμμαζευεται. Στους περισσοτερους τα ιδια λενε, trust me...
Παντα καλοπροαιρετα ομιλω, απλα απορω με την υπερευαισθησια που δειχνεις στις πτανες. Δεν εχω καμια αμφιβολια οτι εισαι "χρυση" καρδια κ η κοπελα σου πρεπει να ειναι πολυ τυχερη που σε εχει διπλα της. Αλλα μην παιρνεις τοσο σοβαρα της πτανες.
Οσο αφορα τα $, και εκει διαφωνω μαζι σου. Τα δινεις μονο και μονο για την στιγμη και χωρις να αναμενεις καποια μαρκοπροθεσμη ανταποδοση. Τα 10-20 λεπτα της καθε πτανας αγοραζει και τιποτα παραπανω.    
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
achro  την εποχη των cg χαλουσα περισοτερα, δεν αξιζει, με τα ιδια λεφτα κανεις ενα ταξιδακι μουρλια (δευτερα φευγω). τωρα με τη μιλανα εχασες μονο 300, και γιατι τα εχασες? δεν την πηδαγες? τι αλλο ηθελες, εδω με τις ελληνιδες πληρωνουμε, και οχι κοκο..
παμε για αλλα τωρα , ρενατα και ξερο ψωμι, εχει και ενα ελατωματακι ομως, δεν βαζει ποδια στους ωμους, και στο ιεραποστολικο ειναι προμπλεμ.... ενω τα κοντοκιτρινα, κανουν χιλιες στροφες τα κορμακια τους για να επελθει η τελεια εφαρμογη...και το πιτσιλισμα,
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
achro  την εποχη των cg χαλουσα περισοτερα, δεν αξιζει, με τα ιδια λεφτα κανεις ενα ταξιδακι μουρλια (δευτερα φευγω). τωρα με τη μιλανα εχασες μονο 300, και γιατι τα εχασες? δεν την πηδαγες? τι αλλο ηθελες, εδω με τις ελληνιδες πληρωνουμε, και οχι κοκο..
παμε για αλλα τωρα , ρενατα και ξερο ψωμι, εχει και ενα ελατωματακι ομως, δεν βαζει ποδια στους ωμους, και στο ιεραποστολικο ειναι προμπλεμ.... ενω τα κοντοκιτρινα, κανουν χιλιες στροφες τα κορμακια τους για να επελθει η τελεια εφαρμογη...και το πιτσιλισμα,
χθες οχι μονο μου εβαλε ποδια με τις καυλοπουτανοτακουναρες στον ωμο αλλα και την ξεκινησα απο ιεραποστολικο και χωρις να βγω 2 επιτοπιες αλλαγες σε πλαγια και πισωκολλητο.τα εγραψα και χθες στην ενημερωση.ειναι αστερακι σοβαρο με μοσχοβιτικο επαγγελματισμο
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
psolara με μενα δεν εβαζε ποδια στους ωμους, πως την επεισες?
 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαινω τι σημαινει το "της εδωσα αξια"... Βρε φιλε μια πτανα ειναι που κανει την δουλεια της κ οπως ολοι εχουν της καλες και ασχημες στιγμες τους. Μην πιστευεις την καθε παπαρια που μας λενε για το ποσο ομορφα αγορια ειμαστε, ποσο καλα παιδια και δεν συμμαζευεται. Στους περισσοτερους τα ιδια λενε, trust me...
Παντα καλοπροαιρετα ομιλω, απλα απορω με την υπερευαισθησια που δειχνεις στις πτανες. Δεν εχω καμια αμφιβολια οτι εισαι "χρυση" καρδια κ η κοπελα σου πρεπει να ειναι πολυ τυχερη που σε εχει διπλα της. Αλλα μην παιρνεις τοσο σοβαρα της πτανες.
Οσο αφορα τα $, και εκει διαφωνω μαζι σου. Τα δινεις μονο και μονο για την στιγμη και χωρις να αναμενεις καποια μαρκοπροθεσμη ανταποδοση. Τα 10-20 λεπτα της καθε πτανας αγοραζει και τιποτα παραπανω.    
σιναγονιστι εισαι απολιτα σοστος και καλα θα κανι ο achro να ακουσει τα λογια σου....!ελπιζο να σε ακουσει!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
psolara με μενα δεν εβαζε ποδια στους ωμους, πως την επεισες?
σιγα μην την ''εψηνα''κιολας για τα αυτονοητα-και 3 δαφορετικες στασεις(ιεραποστολικο-πλαγια-doggy style-)2 φορες-χαλαλι το 40αρι
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
γαμησε τα εγω εχω φαληρησει...μεγαλη  επιρροη το σαιτ αυτο μαγκες μου...
 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαινω τι σημαινει το "της εδωσα αξια"... Βρε φιλε μια πτανα ειναι που κανει την δουλεια της κ οπως ολοι εχουν της καλες και ασχημες στιγμες τους. Μην πιστευεις την καθε παπαρια που μας λενε για το ποσο ομορφα αγορια ειμαστε, ποσο καλα παιδια και δεν συμμαζευεται. Στους περισσοτερους τα ιδια λενε, trust me...
Παντα καλοπροαιρετα ομιλω, απλα απορω με την υπερευαισθησια που δειχνεις στις πτανες. Δεν εχω καμια αμφιβολια οτι εισαι "χρυση" καρδια κ η κοπελα σου πρεπει να ειναι πολυ τυχερη που σε εχει διπλα της. Αλλα μην παιρνεις τοσο σοβαρα της πτανες.
Οσο αφορα τα $, και εκει διαφωνω μαζι σου. Τα δινεις μονο και μονο για την στιγμη και χωρις να αναμενεις καποια μαρκοπροθεσμη ανταποδοση. Τα 10-20 λεπτα της καθε πτανας αγοραζει και τιποτα παραπανω.    
το κακο με το σαιτ ειναι οτι δεν μπορουμε να βλεπομαστε οταν μιλαμε και τις εκφρασεις μας τις υποθετει ο αλλος.... λοιπον οταν λεω οτι "της δινω αξια" εννοω πως μετα απο πολλες καταθεσεις σερι ΕΓΩ ηθελα να πηγαινω σε αυτην επειδη γαμιεται καλα, επειδη κανει πολυ gfe φαση, επειδη ειναι μικρη και κανει καποια πραγματα που δεν κανουν αλλες και τελος επειδη με αυτην ημουν σιγουρος οτι δεν θα πανε χαμενα τα 50 ή τα 25 ευρω ενω αν εψαχνα καποια αλλη μπορει να ξενερωνα.... ΑΥΤΗ νομιζε οτι, κοιτα ειναι καψουρης μαζι μου, οτι και να του κανω θα κανει το μαλακα και θα μου τα ακουμπαει... δεν ξερει ομως πως εμενα μου αρεσει η πουτανα να παιρνει πρωτοβουλιες και να μιλαει και να κανει παραστασουλα αλλα στα πλαισια της σχεσης πουτανα-πελατης και οχι πουτανα-"αυτος που τραβαει η πουτανα απο τα αρχιδια"!! με το "της εδωσα αξια" δεν εννοω οπως δινεις υπερβολικη αξια σε ενα τσολακι στο δρομο και το παιρνει πανω του...... καταλαβα πως αυτα που γραφω παρεξηγουνται απο το "απλα απορω με την υπερευαισθησια που δειχνεις στις πτανες." για την μιλανα μιλαω γιατι το θεωρω αδιανοητο να χαλας λεφτα σε μια πουτανα και αυτη να ειναι τοσο ψωνιο που να σε διωχνει!!!! και να κανει και σκηνη και να σε κανει και ρομπα..... λοιπον για να καταλαβεις τι θελω να πω διαβασε το "που ειναι η νταρια" και δες τις περιπετειες αρχιδουλι-νταρια και καταλαβε πως μια πουτανα ,οταν εκτιμαει τα λεφτα που της ακουμπας, σε κανει και περνας καλα.... φαντασου να τα ακουμπαγε ο αρχιδουλις και να του την ελεγε μια μερα η νταρια.... αλλα οπως εγραψα η νταρια και αλλες κοπελες γαμιουνται απο παιδακια και ξερουν ποσο συμαντικο ειναι το ρευστο και ποσο συμαντικο ειναι να σε γαμαει ανθρωπος και οχι ζωα!!!!!!!!!!!!! αυτα !!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
το κακο με το σαιτ ειναι οτι δεν μπορουμε να βλεπομαστε οταν μιλαμε και τις εκφρασεις μας τις υποθετει ο αλλος.... λοιπον οταν λεω οτι "της δινω αξια" εννοω πως μετα απο πολλες καταθεσεις σερι ΕΓΩ ηθελα να πηγαινω σε αυτην επειδη γαμιεται καλα, επειδη κανει πολυ gfe φαση, επειδη ειναι μικρη και κανει καποια πραγματα που δεν κανουν αλλες και τελος επειδη με αυτην ημουν σιγουρος οτι δεν θα πανε χαμενα τα 50 ή τα 25 ευρω ενω αν εψαχνα καποια αλλη μπορει να ξενερωνα.... ΑΥΤΗ νομιζε οτι, κοιτα ειναι καψουρης μαζι μου, οτι και να του κανω θα κανει το μαλακα και θα μου τα ακουμπαει... δεν ξερει ομως πως εμενα μου αρεσει η πουτανα να παιρνει πρωτοβουλιες και να μιλαει και να κανει παραστασουλα αλλα στα πλαισια της σχεσης πουτανα-πελατης και οχι πουτανα-"αυτος που τραβαει η πουτανα απο τα αρχιδια"!! με το "της εδωσα αξια" δεν εννοω οπως δινεις υπερβολικη αξια σε ενα τσολακι στο δρομο και το παιρνει πανω του...... καταλαβα πως αυτα που γραφω παρεξηγουνται απο το "απλα απορω με την υπερευαισθησια που δειχνεις στις πτανες." για την μιλανα μιλαω γιατι το θεωρω αδιανοητο να χαλας λεφτα σε μια πουτανα και αυτη να ειναι τοσο ψωνιο που να σε διωχνει!!!! και να κανει και σκηνη και να σε κανει και ρομπα..... λοιπον για να καταλαβεις τι θελω να πω διαβασε το "που ειναι η νταρια" και δες τις περιπετειες αρχιδουλι-νταρια και καταλαβε πως μια πουτανα ,οταν εκτιμαει τα λεφτα που της ακουμπας, σε κανει και περνας καλα.... φαντασου να τα ακουμπαγε ο αρχιδουλις και να του την ελεγε μια μερα η νταρια.... αλλα οπως εγραψα η νταρια και αλλες κοπελες γαμιουνται απο παιδακια και ξερουν ποσο συμαντικο ειναι το ρευστο και ποσο συμαντικο ειναι να σε γαμαει ανθρωπος και οχι ζωα!!!!!!!!!!!!! αυτα !!!
εισαι ευαισθητος φιλε...σαν εμενα,θα σου στειλω pm να σου γραψω μια εμπειρια μου.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
γαμησε τα εγω εχω φαληρησει...μεγαλη  επιρροη το σαιτ αυτο μαγκες μου...
[tr][td]

Μια από τα ίδια συναγωνιστές ... στον κουβά έχω πάει μ αυτό το σαιτ και δεν λέω και να το κόψω το άτιμο , μεγάλη ζημία στην τσέπη , κονδύλη κανονικό φέυγει κάθε μήνα ...
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Μια από τα ίδια συναγωνιστές ... στον κουβά έχω πάει μ αυτό το σαιτ και δεν λέω και να το κόψω το άτιμο , μεγάλη ζημία στην τσέπη , κονδύλη κανονικό φέυγει κάθε μήνα ...
αστα ρε φιλε,πρεπει να το κοψω  και να βρω μια κοπελιτσα να με αγαπαει λιγο.οποτε βγαινω εξω,καυλωνω με αυτα που βλεπω και παω στο ατμ και βγαζω εικοσαρικο...γαμημενα λεφτα ειναι αναγκη να τελειωνουνε?μηπως εχουμε βρει το ετοιμο γαμησι σαν ευκολη λυση και δεν δινουμε σημασια στο κανουμε μια σχεση?(εγω παντως τον τελευταιο καιρο ειμαι καψουρης...αμαν ολο το σαιτ το εχει μαθει!!!!!!!!!!!!!αχ αχ αχ)
 

Επισκέπτης
CONSTANTLY... ναι θελω να μαθω τα συμπερασματα που εβγαλες.... στειλε pm γρηγορα!!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
σιγα μην την ''εψηνα''κιολας για τα αυτονοητα-και 3 δαφορετικες στασεις(ιεραποστολικο-πλαγια-doggy style-)2 φορες-χαλαλι το 40αρι
Δουλευει πρωι τελικα η Ρενατα στο 65?
Μας καβλωσες ρε Psolara !!!!!!!!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
οποτε βγαινω εξω,καυλωνω με αυτα που βλεπω και παω στο ατμ και βγαζω εικοσαρικο...γαμημενα λεφτα ειναι αναγκη να τελειωνουνε?
[tr][td]

Καλά εισαί με το εικοσάρικο εγώ σαν μαλάκας βγάζω 50αρικο ,εύχομαι να υλοποιήσεις την καψούρα σου και να περάσεις καλά , το κακό είναι πως αν μπει το μικρόβιο της τάνας δεν κόβεται εύκολα , πάρολού που παίζουν γκομενάκια (οχι τίποτα σοβαρό) αλλά παίζουν...  οι τάνες , τάνες , κάθε φορά λέω μπαινώ να κόψω κίνηση ποιά  παίζει και καταλήγω στον κούβα... ό λούλης δεν συγκρατήτε ... πάντως συμφωνώ για την έυκολη λύση ,,, μας βολεύει λίγο η κατάσταση θα έλεγα και εγώ , έχει τη γλύκα του όμως
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μια από τα ίδια συναγωνιστές ... στον κουβά έχω πάει μ αυτό το σαιτ και δεν λέω και να το κόψω το άτιμο , μεγάλη ζημία στην τσέπη , κονδύλη κανονικό φέυγει κάθε μήνα ...

Κόψεις δεν κόψεις το σάιτ, τώρα πια είσαι ενημερωμένος για τα καλά... :boobies:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
οχι και να κόψουμε το σαιτ ... προστεού ,, τις τάνες έλεγα να ελλάτωσω λίγο ...  ;)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το σαιτ μας βοηθαει να μην πεταμε λεφτα σε αχρηστες, να εντοπιζουμε τις καλες, τις κοντες, τα καλα hells.
η εγκρατεια και η αυτοπειθαρχεια του καθενος ειναι αλλη φαση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom