Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 326 άτομα (37 μέλη και 289 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλι σου νιχτα καυλιαρετζο!!!!παριμενο αυριο να μου πεις νεαααα απο τιν εξορμισι σου!!!!καλο πιτσιλισμα!!!!
 

spooky

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μέγιστος ο ΠΙΤΣΟ-ΛΟΥΚ.

Oι πουτάνες στην Φυλής μας τρώνε τα λεφτά και η πουτάνα η καψούρα μας τρώει την ψυχή.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
χαιρετο ολους τους αναστατομενους σιναγονιστες του forum!!!σιμερα ειχα τι τιμι να σινοδευτο σε μια μεγαλι τσαρκα με τα εξοχοτατα και λαμπροτατα μελοι  skido ,gomenio kai mpourdeliari1984!!!!respect στο ακουσμα τους!!τα σκοτεινα σοκακια σιμερα πιραν φοτια στο περασμα μας.....και στο καυτο μας σπερμα που λουζει σινεχος τα ατιθασα και πονιρα πορνιδια τις μπουρδελιαρας αθηνας!!!τα πουτανακια στα κρεβατια τους....και ι βολτα αρχιζει!!!!!!
προτο πουταναδικο ιταν το 1)φιλις80 ,μαγδα απο τουρκια,ουδεν σχολια για το σιγκικριμενο πορνιδιο!παλαιστις!!!!κατι σαν τον σαμσο!!!χεχε!!!
2)φιλις 59 στο κατο,ιβον ξανθο πορνιδιο  με καλο κολαρακι αλλα οχι τοσο εμφανισιμι!!!
3)φιλισ 59 επανο,ι γνοστι σε ολους μασ μιλανα!!!!
4)φιλισ 86 σκαλες,μια αραπινα...ι τσατσα ελεγε οτι ειναι απο μεξικο!!!ελεος!!!
5)φιλισ 86 ισογειο με τιν μπλε πορτα,ι ολγα!! αξιοπιτσιλιστο πουτανιδιο!!!εγκινι ο γκομενιος!!!!!τιν ειχε παρει παλια και ι αποψι του ειναι προς τιν μετριοτιτα τισ περοιποιησισ!αξιζει ενα πιτσιλισματακι!!!
6)φιλισ 71 επανο, σαρα απο σλοβενια!αξια ενος καυτου μασ σπερματος!!!
7)φιλισ 104 ι τσατσογρια επιδι μασ ειδε πολλα ατομα μασ ειπε οτι δεχετε μονο με ραντενου το πορνιδιο τις!!!μας ειπε επισισ μετα απο εροτισι οτι το πορνιδιο τις λεγετε τανια!!
8)φιλισ 99 ιταν ι καρμεν!νταρντανοτραβελος ξανθος με τατουαζ στο κολαρακι του!!!
9)φιλισ 134α(το μεσεο σπιτι)καμελια ,ξανθο λεπτουλικο πορνιδιο!απο εμφανισι δε μας αρεσε!!!
10)134β (ιπογιο) ιταν ι ξενια!με στιτο στιθος το πουτανακι και τατουαζ στο κολαρακι και στο μπρατσο!
11)φιλισ 134 στο σπιτι του χαρι ιταν ι σαρα απο το 59!!!εγκινι ο μεγα μιστισ γκομενιος!!!!πολι καλι περιποιησι!!!!γιναικαρα ι σαρα!
12)αχαρνον 106  ιταν ι αγνι...ενα ατιθασο μελαχρινο πορνιδιο!φενοταν πος διψουμε για το δαιμονισμενο μας σπερμα!!!οπιος το εχι πιτσιλισι ασ γραψει γιατι μας αναστατοσε το πουτανακι!
13)αγκιρας 1 ,τζενι ξανθο τραβελακι!
14)αχαρνον 85 ι γνοστι ρενατα!!!πολι καλι απο εμφανισι!
15)φοκαιας24 μια αραπινα ι στεφανια!μλιαχ!τα αλλα στιν φοκαιας κλειστα....ορα 12 και κατι...παραξενο
16)παιονιου10 αλεξανδρα ,μετριας εμφανισισ ψιλι ροσιδα!!!μαλιστα μεχρι τισ 11 και κατι μας ειπε ι τσατσα οτι ιπαρχουν διο κοπελεσ...μετα μενει μονο ι μια!επισισ μπορισ με 100 ευρανα τις παρεισ και τισ διο στο δοματιο!
και μια μικρι ενιμεροσι για τα πιο underground κοκινα σπιτια!!!στα οποια μας οδιγισε ι καυλα μασ και ιαφοσιοδι μας στα πονιρα πορνιδια!!!
1)τροφονιου11 σκαλες ι μαρια μαυρι μαυριλα πλακοσε!!
2)τροφονιου 11 ισογιο ,ι το μονιμο πουτανακι κατερινα ..με αρκετα πιασιματακια :helpplea:
3)τροφονιου 13 μαπα το καρπουζι μαγκες!ιταν τοσο οραια που δεν τι θιμαμε καθολου!χαχαχα! :headbang:
4)λιοσιον 89 ,γεοργια απο βουλγαρια...(σκατα και αποσκατα)
5)αδανον 2 ι γνοστι παλιακαραβανα πατρισια απο βενεζουελα!οραιο κολαρακι παντος!!!μελλαμψο δερματακι!!οχι μαυρι....
6)παιονιου47 μια θεοχονδρι!!με τι τσατσα να χτιπαι τιν πορτα για να βγει εξο το πουτανακι!αχχαχαχααχα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
7)βεργας 2 ,λιζα με πολλαααα πιασιματακια!!!!μιλφ!!!
8)λιοσιον 67 ενα μιλφ  με τι τσοντα να παιζει στο σαλονι!!!χεχε :dancing: επισισ ι πουτανα εκανε τα χρει τσατσασ!!!
9)εξικιου 20 ,αννα θεοχονδρι!μακριαααα!!!
10)χοματιανου 11 σκαλεσ,ζανινα...μετρια καταστασι...
11)χοματιανου 11 λενα ξανθο πορνιδιο με καυλοφατσα!!!εβγενε στο σαλονι με εναν αερα γεματο καυλα!!!φενοταν πολλα ιποσχομενο...ετοιμο να  δαμασει τις ατιθασες καυλες καθε σινεμπουρδελιαρι !!!!στιν ουσιαομος μετα απο πιτσιλισμα του γκομενιου
βγικε το σιμπερασμα πος το πουτανακι αγγιζε τιν μετριοτιτα...αξιοπιτσιλιστο παντος!!!!
τελος ι σιμερινι περιπολια!!!!ανενεουμε το ραντεβου μασ ομος για νεες περιπετιες στα μαυρα σπιλεα τισ καυτις ιδονις και τις ανιπερβλιτις καυλας!!!!καυλιαριδεσ πιτσιλατεεεε!!!!!!!!!!!!!!!
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές. Νυχτερινή έφοδος μαζί με τον master της καύλας πιτσιλιστή και τα εξοχότατα μέλη skido και gomenio. Θα προσθέσω κάποιες λεπτομέρεις στο ρεπορταζ του πιτσι. Στο Φυλής 134α η καμέλια από ισπανία είπε ο τσάτσος(ναι καλά τώρα από κανα αίγιο θα είναι). Εκεί έγινε σκηνικό με έναν αράπη μεθυσμένο που ήθελε να μπει και έλεγε ότι είναι έλληνας και μάλιστα κρητικός. Και τον δούλευε η τσατσά τον ρώταγε από ποιο μέρος της κρήτης είναι και τέτοια.
Αχαρνών 106 η Αγνή από Πολωνία. Καλό κομμάτι pitsilable με 30 ευρώπουλα.
Αχαρνών 104 στο σπίτι της Έλλης αγενέστατη τσατσά και είχε ένα 2μετρο τράβελο την Ελίνα. Συναγωνιστές μαυρίστε το.
Αχαρνών 85 η Ρενάτα. Εμένα προσωπικά με χάλαγε η φάτσα της αλλά σωματάκι καλό. Μάλιστα ο τσάτσος ο παππούς μας έπριξε τον πούτσο για να περάσουμε.
Τροφωνίου 11 στο ισόγειο η Κατερίνα η τσιγγάνα παλία καραβάνα δούλευε Φυλής 86 νομίζω(αν οχι εκεί σε κάποιο από δίπλα) πριν 6-7 χρόνια αλήθεια τη θυμάται κανείς?
Παιωνίου 47. Με το που μπαίνουμε ακούμε γαύγισμα σκύλου. Μάλλον ντόπερμαν. Τι διάολο το ρόλο του νταβά έχει? Πάλι καλά που το είχε δεμένο αλλιώς δεν ξέρω αν θα ήμουνα εδώ να γράφω τώρα. Η τσατσά χτύπησε την πόρτα στο δωμάτιο για να τελειώνει η πουτάνα και προκλητικά μπροστά στον κόσμο που περίμενε να την δει. Κίνηση που διώχνει τους πελάτες. Οι πρώτοι ήμασταν εμείς. Τα υπόλοιπα τα ανέφερε ο πιτσιλιστής. Συναγωνιστές πιτσιλάτε γιατί χανόμαστε.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Α και κάτι άλλο ξέχασα. Δεν θυμάμαι σε ποια οδό ήμασταν αλλά σε ένα στενό της Λιοσίων, θα θυμάται ο πιτσι σίγουρα ήταν ένα εγκαταλελειμένο φορτηγο που είχε στο παρμπριζ ένα χαρτί που έγραφε "όχι εγκαταλειμένο ο Βάγγος τηλ .........."
 

Συνημμένα

  • vaggos1.jpg
    vaggos1.jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 34
  • vaggos2.JPG
    vaggos2.JPG
    5,3 KB · Εμφανίσεις: 23

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Το αυτοκινητο παει μαλλον ασορτι με τα μπαζακια της Λιοσιων-πλην Σαμπρινας
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά και ειδικά στον μεγιστοτεράστιο [glow=red,2,300]ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ[/glow]!!!Μόλις τώρα είδα τις ενημερώσεις και θέλω να δώσω τα συγχαρητήριά μου στους μπουρδελοαπεσταλμένους!

Ναι.. Πιτς..το'χασες το στοίχημα..περιμένω το κέρασμα :grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κι αλλη ρενατα ανακαλυψαμε το βραδυ? τελικα ποια ειναι η γνησια?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ καλές οι αναφορές,αλλά ελάχιστα χρήσιμες.Και επεξηγώ:Τα παιδιά έγραψαν τις εντυπώσεις τους για τα μπουρδέλα,αλλά την ώρα που έγραψαν όλα ή σχεδόν όλα είχαν κλείσει.Επίσης οι βάρδιες δεν είναι σταθερές με ότι συνεπάγεται αυτό.Αν βέβαια κάποιος γράψει στις 14:00 για την πρωινή βάρδια,προλαβαίνει να πάει κάποιος.Ή αντίστοιχα μέχρι τις 20:00 για την απογευματινή.Καλό θα ήταν να γράφουμε σε κάποιο ξεχωριστό θέμα τις εντυπώσεις μας για συγκεκριμένες κοπέλες.Αυτό θα ήταν πιο χρήσιμο νομίζω.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
Αχαρνών 104 στο σπίτι της Έλλης αγενέστατη τσατσά και είχε ένα 2μετρο τράβελο την Ελίνα. Συναγωνιστές μαυρίστε το.

φιλε μου διαφωνω λιγο εδω μαζι σου αλλα για να το λες σιγουρα κατι θα εγινε!!!η τσατσα οποτε παω ειναι πολυ ευγενικη μαζι μου και η ελινα ειναι πολυ καλη στο κρεβατι,παιζει με σενα!!εχω περασει 3 φορες και εμεινα ευχαριστημενος και τις 3!!!ομως για να λες για την τσατσα ξαναλεω οτι κατι θα σας εκανε!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη συντομη τσαρκα στη φυλης,τιποτα ιδιαιτερο,στα ζυγα που ειναι 4 στη σειρα κατι μπαζα εκτος απο τον οροφο που ηταν μια ψηλη ντροπαλη ρωσιδουλα,στα 134 αισχος αν εξαιρεσουμετο καλο σερβισ της ρουμανας της κατερινας στο 134β που κατα τ αλλα ειναι ασχημη και παρακμιακη τα αλλα τζιφος,τελικα αναζωογονηθηκα στο 71 το πανω οπου ειναιη πανεμορφη,πετιτ,σοφιστικε σοβαρη και μετρημενη τσεχα η γιανα γα 5η φορα σε αυτην,πανεμορφη οπως ειπα και πολυ καλη και απορω παλι πως κατεληξε στη φυλης 19 χρονων κοριτσακι,αφου οταν εφευγα απο το δωματιο,την πηρε το ματι μου να διαβαζει βιβλιο στο δωματιο της μαζι με την  τσατσα...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
[quote author=triferos link=topic=26.msg135802#msg135802 date=1177073552
φιλε μου διαφωνω λιγο εδω μαζι σου αλλα για να το λες σιγουρα κατι θα εγινε!!!η τσατσα οποτε παω ειναι πολυ ευγενικη μαζι μου και η ελινα ειναι πολυ καλη στο κρεβατι,παιζει με σενα!!εχω περασει 3 φορες και εμεινα ευχαριστημενος και τις 3!!!ομως για να λες για την τσατσα ξαναλεω οτι κατι θα σας εκανε!!
[/quote]
Η τσατσά μας την είπε επειδή φύγαμε και δεν περάσαμε. Τώρα αν εσύ είσαι λάτρης των τραβελιών μαγκιά σου να σου αρέσει η Ελίνα. Περι ορέξεως...

 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Nai file 8a paroume to laptop mazi na grafoumai mesa apo to mpourdelaki.

Εκτός από ειρωνεία έχεις να πεις κάτι πιο σοβαρό και εποικοδομητικό;Και γράφε Ελληνικά.Να μπορούμε να διαβάσουμε τις παπαριές σου χωρίς να κουραζόμαστε.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σημερινη συντομη τσαρκα στη φυλης,τιποτα ιδιαιτερο,στα ζυγα που ειναι 4 στη σειρα κατι μπαζα εκτος απο τον οροφο που ηταν μια ψηλη ντροπαλη ρωσιδουλα,στα 134 αισχος αν εξαιρεσουμετο καλο σερβισ της ρουμανας της κατερινας στο 134β που κατα τ αλλα ειναι ασχημη και παρακμιακη τα αλλα τζιφος,τελικα αναζωογονηθηκα στο 71 το πανω οπου ειναιη πανεμορφη,πετιτ,σοφιστικε σοβαρη και μετρημενη τσεχα η γιανα γα 5η φορα σε αυτην,πανεμορφη οπως ειπα και πολυ καλη και απορω παλι πως κατεληξε στη φυλης 19 χρονων κοριτσακι,αφου οταν εφευγα απο το δωματιο,την πηρε το ματι μου να διαβαζει βιβλιο στο δωματιο της μαζι με την  τσατσα...
σημερινη συντομη τσαρκα στη φυλης,τιποτα ιδιαιτερο,στα ζυγα που ειναι 4 στη σειρα κατι μπαζα εκτος απο τον οροφο που ηταν μια ψηλη ντροπαλη ρωσιδουλα,στα 134 αισχος αν εξαιρεσουμετο καλο σερβισ της ρουμανας της κατερινας στο 134β που κατα τ αλλα ειναι ασχημη και παρακμιακη τα αλλα τζιφος,τελικα αναζωογονηθηκα στο 71 το πανω οπου ειναιη πανεμορφη,πετιτ,σοφιστικε σοβαρη και μετρημενη τσεχα η γιανα γα 5η φορα σε αυτην,πανεμορφη οπως ειπα και πολυ καλη και απορω παλι πως κατεληξε στη φυλης 19 χρονων κοριτσακι,αφου οταν εφευγα απο το δωματιο,την πηρε το ματι μου να διαβαζει βιβλιο στο δωματιο της μαζι με την  τσατσα...
ποιο ειναι το πετιτ στο  71?  για δωσε more info please
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ποιο ειναι το πετιτ στο  71?  για δωσε more info please
καλα πλακα μου κανετε?ειναι εδω και ενα μηνα και απορω πως σχεδον κανεις δεν εχει γραψει για αυτην.ειναι πανεμορφη,ξανθια,πετιτ και νομιζεις οτι αν την ζουληξεις θα βγαλει γαλα...οπως σου ειπα ειναι σοβαρη στο δωματιο και μετρημενη,αμα τη  δεισ με τακουνια θα σου φανει  κανονικη στο υψος αλλα οταν τα βγαλει φαινεται η πραγματικοτητα των 19 χρονων της.εγω καυλωνω οταν μπαινει στο δωματιο και πεφτει το ημιφως πανω της και φεγγιζουνε οι ξανθες της οι τριχες στο σωμα της(φυσικα και σκεφτειτε καμια τριχωτη αρκουδα) α΄λλα ολο αυτο το σκηνικο ειναι πολυ teeny και σημερα ειναι η 5η φορα που πηγα σε αυτην...να ειστε καλη μαζι της!!!
 

Επισκέπτης
Οι νεοι του site να μιλανε λιγο καλυτερα Κε Fazer600.
Αω δεν σου φενονται  χρησιμα αυτα που γραφονται τοτε σπιτακι &  :jerking:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
CONSTANTLY  μαλλον δεν θα ετυχε να παω πρωι, αφου ξερεις τα πετιτ τα δοκιμαζω ειναι δεν ειναι καλα, αρκει να ειναι πετιτ, εχεις ονομα?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
την λενε γιανα ειναι ξανθια και εχει κατω απο το σβερκο ενα τατοο εναν αετο,τωρα τελευται βγαινει με ενα κολλητο μπλουζακι στο και οχι ξωβυζη.ειναι σκετη καυλα!!!!!!!!
   Υ.Γ τΑ γΑμησια ειναι σαν τα σουβλακια ενα ισον με κανενα...συμφωνεις μαζι μου?
     ερε καυλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Nα κανεις 2 απανωτα αν σου''τα λεει''η γκομενα-Το εχω κανει καποιες φορες αλλα για δευτερη φορα συνηθως παω σε αλλο-Ξερεις ποια μερα θα ειναι παλι αυτο το μικρο τσουλακι?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Nα κανεις 2 απανωτα αν σου''τα λεει''η γκομενα-Το εχω κανει καποιες φορες αλλα για δευτερη φορα συνηθως παω σε αλλο-Ξερεις ποια μερα θα ειναι παλι αυτο το μικρο τσουλακι?
οχι ρε φιλε μη τη βριζεις,πηγαινε πρωινα,πηγαινε και δες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom