Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
Την Εύα την έχω δοκιμάσει κ εγώ στο φ99 στο δωμάτιο δεν βιάζετε αλλά στο γ…..ι κάτι δεν πήγε καλά μάλλον δεν ταιριάζαμε δεν ξέρω τι να πω στα νιάτα της θα έκανε θραύση πάντως.οσο για το μόριο της μην τρελα8ουμε ότι είναι τεράστιο..
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
Άννα γιατί δεν εμπλουτίζεις λίγο τα ‘κορίτσια’ σου να φέρεις κ αλλά εννοώ όχι να διώξεις τα υπάρχοντα.. και κάτι άλλο μήπως δούλευες παλιά στο 104 ως Άννα κ εκεί??
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΠΩΠΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...!!!!!!!!!...ΟΧΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟ 104. ΜΟΝΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ..!!!!!!  ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..!!!
 

anita

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
οι κριτικες του bourdela.tv ειναι μια απατη.
Ηρθαν εχτες 2 πελατες μου και μου ειπαν πως εγραψαν κριτικη και δεν περασε,και στο παρελθον πελατης μου στην βαθμολογια δεν μπορουσε να βαλει πανω απο 7.
Αυτο ειναι αισχος.δεν ξερω τον λογο που το κανουν παντος ντροπη τους γιατι ο κοσμος καταλαβαινει το φιασκο.
Δεν αξιζει για ενα γαμησι η τσιμπουκι τζαμπατζιδικο να χαλασει η εγκυροτητα του καναλιου ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΙΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ.
          ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οι κριτικες του bourdela.tv ειναι μια απατη.
Ηρθαν εχτες 2 πελατες μου και μου ειπαν πως εγραψαν κριτικη και δεν περασε,και στο παρελθον πελατης μου στην βαθμολογια δεν μπορουσε να βαλει πανω απο 7.
Αυτο ειναι αισχος.δεν ξερω τον λογο που το κανουν παντος ντροπη τους γιατι ο κοσμος καταλαβαινει το φιασκο.
Δεν αξιζει για ενα γαμησι η τσιμπουκι τζαμπατζιδικο να χαλασει η εγκυροτητα του καναλιου ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΙΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ.
           ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σε εμένα γλύκα μου ώς σήμερα δεν μου έχουν σβύσει ποτέ κάποια κριτική καλή η κακή!!
Και σε διαβεβαιώ πως δεν έχω καμμία απολύτως σχέση με τους υπεύθυνους αυτού του site . Είμαι ένα απλό μέλος όπως και εσύ.
Αν ήταν έτσι όπως τα λές δεν θα έγραφες ελέυθερα την παραπάνω γνώμη σου.
Νομίζω είσαι λάθος, και πιθανώς να σε παραμύθιασε κάποιος ότι έγραψε για εσένα πιθανώς με το σκοπό να του προσφέρεις καλλίτερες υπηρεσίες.


Δες και εδώ: ;) 



και εδώ:  ;)

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οι κριτικες του bourdela.tv ειναι μια απατη.
Ηρθαν εχτες 2 πελατες μου και μου ειπαν πως εγραψαν κριτικη και δεν περασε,και στο παρελθον πελατης μου στην βαθμολογια δεν μπορουσε να βαλει πανω απο 7.
Αυτο ειναι αισχος.δεν ξερω τον λογο που το κανουν παντος ντροπη τους γιατι ο κοσμος καταλαβαινει το φιασκο.
Δεν αξιζει για ενα γαμησι η τσιμπουκι τζαμπατζιδικο να χαλασει η εγκυροτητα του καναλιου ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΤΗ,ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΙΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ.
          ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

το θέμα των κριτικών είναι λίγο περίεργο. Επειδή η πλειοψηφία των κοριτσιών δεν μπαίνει να γράψει, διαβάζεις μόνο την μία άποψη. Επίσης ποτέ δεν ξερεις τι παίζει πισω απο καθε κριτική. Δηλαδή αν εγώ πάω σε κάποια κοπέλα και της ζητήσω να την μαμήσω απο πίσω και με πεί όχι, τι με εμποδίζει να έρθω εδώ και να την θάψω ασύστολα; Νομίζω οτι το καλύτερο είναι να τις διαβάζουμε και να τις έχουμε υπόψιν και φυσικά ανάλογα με το ποιός γράφει και το πως ακριβώς τα γράφει αλλα πάντα η προσωπική εμπειρία είναι το καλύτερο.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
το θέμα των κριτικών είναι λίγο περίεργο. Επειδή η πλειοψηφία των κοριτσιών δεν μπαίνει να γράψει, διαβάζεις μόνο την μία άποψη. Επίσης ποτέ δεν ξερεις τι παίζει πισω απο καθε κριτική. Δηλαδή αν εγώ πάω σε κάποια κοπέλα και της ζητήσω να την μαμήσω απο πίσω και με πεί όχι, τι με εμποδίζει να έρθω εδώ και να την θάψω ασύστολα; Νομίζω οτι το καλύτερο είναι να τις διαβάζουμε και να τις έχουμε υπόψιν και φυσικά ανάλογα με το ποιός γράφει και το πως ακριβώς τα γράφει αλλα πάντα η προσωπική εμπειρία είναι το καλύτερο.
:thumbsup:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...!!!!!!!!!...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΙΤΑ ...ΕΝ ΠΟΛΛΟΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΟΣΤΑΣΗ.!!! ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ..!!!!!!!ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΔΩ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...."ΣΚΑΝΑΡΟΥΝ"  ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ ΨΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ..!!!!!!ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ...!!!!!!!!!  ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΚΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΡΙΤΙΚΗ....!!!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...!!!!!!!!!...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΙΤΑ ...ΕΝ ΠΟΛΛΟΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΟΣΤΑΣΗ.!!! ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ..!!!!!!!ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΔΩ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...."ΣΚΑΝΑΡΟΥΝ"  ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ ΨΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ..!!!!!!ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ...!!!!!!!!!  ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΚΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΡΙΤΙΚΗ....!!!!!!!!!!!
Έτσι είναι.
Έχουμε την ελευθερία και εδώ να γράφουμε την όποια γνώμη μας και γιατί όχι και  κριτική !
Σέβομαι τις δυσκολίες που πιθανώς αντιμετωπίζεις ώς ιδιοκτητρια προσπαθόντας να κρατάς 1002 ισορροπίες.
Αλλα βρε παιδί μου νομίζω ότι κάνεις - και συγνώμη οπου το λέω - απανωτά φάουλ.
Καλλίτερα σε κάποιες βάρδιες να το έχεις κενό παρά να ενδίδεις ίσως σε όποια και όποια αρκεί να γεμίσεις το πρόγραμμα.

:think: Να σου πώ μια ιδέα?
Επειδή προσφέρεις και εξειδικευμένες υπηρεσίες - σε όσους το επιθυμούν- δές το να φέρεις για μια εβδομάδα τον μήνα  κάποια φιρμούλα απο εξωτερικό, (πχ Γερμανία) και ας μην βγάλεις τίποτε για αρχή. Θα ανεβάσεις το πρεστίζ του μαγαζιού και Θα σπάσεις και τον τσαμπουκά μερικών που ίσως να σε εκμεταλευονται νομίζοντας πως είναι οι μοναδικές και που σε τελική ανάλυση κάνουν ζημιά και σε εσένα και στην επιχείρησή σου.  ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Δεν εχεις ιδεα τι αντιμετωπιζω..!!!!!! Αλλα η καταντια ειναι να κρινετε το μελλον ενος μαγαζιου απο καποιους "ειδικους" επι των κριτικων...!! Γιατι εκει φτασαμε..!!!!!! ειμαι ετοιμη να τα παρατησω..!!!!!!!! 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν εχεις ιδεα τι αντιμετωπιζω..!!!!!! Αλλα η καταντια ειναι να κρινετε το μελλον ενος μαγαζιου απο καποιους "ειδικους" επι των κριτικων...!! Γιατι εκει φτασαμε..!!!!!! ειμαι ετοιμη να τα παρατησω..!!!!!!!! 


ρε μήν κάθεσαι και ακούς τον καθένα που γράφει. Καλό είναι να τις διαβάζεις και να λαμβάνεις υπόψιν σου κάποια πράγματα αλλα δεν κρίνεται τίποτα με βάση τις κριτικές. Ακόμα και αν ενας γράψει ασχημα για μια κοπέλα, αμα ερχονται πελάτες και μείνουν ευχαριστημένοι τότε θα του πούνε και σε αλλους. Ετσι μεγαλώνει η πελατεία. Εσύ κοίταξε να κάνεις σωστά την δουλεία σου και όλα θα γίνουν.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

street_spirit

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καταρχας αννα καλες δουλειες σε εσενα και τα κοριτσια σου! ;)


ΕΦΟΣΩΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ FORUM ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΤ ΓΕΝΙΚΑ! πρεπει να εισαι ετοιμη να τα δεχτεις ολα για ολα
ειναι παρα πολλοι αυτοι οι οποιοι δεν εχουνε πατησει καν η εχουνε παραλογες απαιτησεις απο καποιον επαγγελματια!
η καθε δουλεια  ειναι σεβαστη και προσφερει το αναλογο στον οποιονδηποτε πελατη της
ο πελατης εχει δικιο εφοσων δεν ζηταει παραλογα πραματα η εχει τρελες απαιτησεις
μην δινεις σημασια στην κριτικη του καθε ενος ,ειναι δυσκολο το επαγγελμα σου και τα ρισκα και τα ζορια που τραβας και εση και τα κοριτσια του χωρου!
η κεθε μια ζηταει οτι θελει
οσο για τις τιμες μην γκρινιαζετε οτι ειναι πολλα
αλλο το σεξ στον δρομο και αλλο σε οικο!
το σεξ στον οικο ειναι πιο ακριβο!
εχει εξοδα !
οπως ενοικια-συνεργεια καθαρισμου-απορυπαντικα λειτουργικα εξοδα κτλ
επισεις αλλο να γαμας στον δρομο και αλλο σε κρεββατι!
μην εχετε παραλογες απαιτησεις!
και παλι καλα που τα κοριτσια μιλανε εδω και εχετε και κατι να πειτε να ξερετε τι και ποιον περιμενετε εκει που θα πατε
για πηγεντε πιο πισω καλυτερα ητανε?
παλια πηγαινες σε μπουρδελο αλλη εβλεπες και αλλη εμπαινε μεσα!!!
αυτο που θελω να πω ειναι να σεβεστε την δουλεια της αννας και της καθε αννας οποιος θελει να παει εκει συνενοειτε και παει
απλα πραματα!
τα κοριτσια σεξ κανουνε
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΣ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΕΤΡΙΕΣ!
αν θελετε καντε εσεις την δουλεια τους εστω για 1 εβδομαδα και μετα τα ξαναλεμε
οσα ξερουνε αυτες δεν τα ξερει ο κοσμος ολος!!!αν το εχετε υποψην σας

αντι να κραζετε και να λετε οτι σας κατεβει για κουλουρια-ροδελες τυπου γκροβερ
και αν εχει πουτσα η δεν εχει η καθε μια και αν ειναι μικρο η μεγαλο μετρηστε το με οποιον τροπο θελετε

εγω θα γελαγα πολυ εαν οπως λετε και ρωτατε αν τον παιρνει απο τον κολο ηκεθε κοπελα
να μας πει και η καθε κοπελα ποιος ηρθε χτες προχτες και ποσο βαθος εχει ο πατος του-αν φοραει λοουρακι-
αν κανει καλες πιπες?

ΡΕ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ
ο χαβαλες εχει τα ορια του
μαθετε να σεβεστε καποιους ανθρωπους ανεξαρτητα τι ειναι και τι κανουνε

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΗ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΟΥ !!!
ΣΤΑ ΖΟΡΙΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ!

ΑΝΝΑ καλες δουλειες σου ευχομαι  καλο κουραγιο και με στανταρ κοριτσια επαγγελματιες και οχι ψωνισμενες και χαζομοντελακια






 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχας σας ευχαριστω για το ενδιαφερον...αν και φανταζομαι κανεναν δεν αφορα , με την καλη εννοια , τι ζορια τραβαω.!!! Ειναι πασηφανεσ πια οτι η δουλεια , οπως ολες οι δουλειες εχει πεσει κατα πολυ...!!! Προφανως σε λαθος εποχη αποφασισα να διορθωσω τη ζωη μου ανοιγοντας ενα τετοιο μαγαζι, με απωτερο σκοπο να σταματησω καποια στιγμη...!!!!!!  Λαθος μου. Και τα λαθη ειναι δικα μας. Φυσικα δεν μιλησα πριν μονο για τις κριτικες. Μιλησα για τις οποιες δυσκολιες, για τα οποια κυκλωματα μου παιρνουν τις κοπελες, ο νοων νοητω...!!!! Εγω ξερω ,γνωριζοντας τον εαυτο μου...οτι εκανα οτι περνουσε απ το χερι μου , ακομα και πραγματα με τα οποια δεν συμφωνουσα..!!!! Ακομα και αυτο το πρωτοπορειακο που ξεκινησα ...δεν ειχε την ανταποκριση που φανταζομουν...!!!!!!!!  Μη ξεχνατε και εναν αλλο μεγαλο παραγοντα..!! Την αστυνομια...!!!!!!!πολλα αυτοφωρα, οι κοπελεσ οι δικεσ μασ τσινανε ...γιατι δεν ειναι ετσι μαθημενεσ..!!!!!! στη συγγρου θα πανε μια φορα το εξαμηνο...κι εχεισ και την επιλογη η την τυχη ..να τους ξεφυγεις.!!! συγγνωμη αν σας κουρασα.....και παλι ευχαριστω....!!!!!!!!!!
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Την Εύα την έχω δοκιμάσει κ εγώ στο φ99 στο δωμάτιο δεν βιάζετε αλλά στο γ…..ι κάτι δεν πήγε καλά μάλλον δεν ταιριάζαμε δεν ξέρω τι να πω στα νιάτα της θα έκανε θραύση πάντως.οσο για το μόριο της μην τρελα8ουμε ότι είναι τεράστιο..

Τι εννοοείς  :huh: Δεν έμεινες ευχαρηστιμένος δηλαδή  :huh:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καταρχας σας ευχαριστω για το ενδιαφερον...αν και φανταζομαι κανεναν δεν αφορα , με την καλη εννοια , τι ζορια τραβαω.!!! Ειναι πασηφανεσ πια οτι η δουλεια , οπως ολες οι δουλειες εχει πεσει κατα πολυ...!!! Προφανως σε λαθος εποχη αποφασισα να διορθωσω τη ζωη μου ανοιγοντας ενα τετοιο μαγαζι, με απωτερο σκοπο να σταματησω καποια στιγμη...!!!!!!  Λαθος μου. Και τα λαθη ειναι δικα μας. Φυσικα δεν μιλησα πριν μονο για τις κριτικες. Μιλησα για τις οποιες δυσκολιες, για τα οποια κυκλωματα μου παιρνουν τις κοπελες, ο νοων νοητω...!!!! Εγω ξερω ,γνωριζοντας τον εαυτο μου...οτι εκανα οτι περνουσε απ το χερι μου , ακομα και πραγματα με τα οποια δεν συμφωνουσα..!!!! Ακομα και αυτο το πρωτοπορειακο που ξεκινησα ...δεν ειχε την ανταποκριση που φανταζομουν...!!!!!!!!  Μη ξεχνατε και εναν αλλο μεγαλο παραγοντα..!! Την αστυνομια...!!!!!!!πολλα αυτοφωρα, οι κοπελεσ οι δικεσ μασ τσινανε ...γιατι δεν ειναι ετσι μαθημενεσ..!!!!!! στη συγγρου θα πανε μια φορα το εξαμηνο...κι εχεισ και την επιλογη η την τυχη ..να τους ξεφυγεις.!!! συγγνωμη αν σας κουρασα.....και παλι ευχαριστω....!!!!!!!!!!
Έσύ έκανες μια νέα αρχή πρωτοποριακή για τα ελληνικά δεδομένα . Μήν ξεχνάς όμως πως κάθε αρχή είναι και δύσκολη.
Μην το βάζεις κάτω όμως.  :cheesy:
Είναι κρίμα αυτό το ξεχωριστό που άρχισες και δημιούργησες να το εγκαταλείψεις και να δείς πιθανότατα σε λίγο καιρό η ιδέα σου να ανθίζει και να ευδοκιμεί σε κάποιο άλλο.
Η ιδέα σου όμως δεν θα πληρωθεί η επιμονή σου όμως ναι.  ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.!!! ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΟΥ. !!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΜΕΤΑ.!! ΘΑ ΜΑΘΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ...ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ...ΚΡΙΤΙΚΗ..ΚΑΛΗ Η ΜΗ....!!! ΦΙΛΑΚΙΑ...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλε που πας???????
τι παει να πει φευγω??????
εδω εγω 5 χρονια και δεν φευγω που εχω και ενσημα και εσυ με 6 μηνες φευγεις τωρα που περασαν οι δυσκολιες...
δεν εχει να πας πουθενα εδω θα μεινεις της καληνυχτας τα φιλια μην μας τα δινεις!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom