Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.!!! ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΟΥ. !!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΜΕΤΑ.!! ΘΑ ΜΑΘΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ...ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ...ΚΡΙΤΙΚΗ..ΚΑΛΗ Η ΜΗ....!!! ΦΙΛΑΚΙΑ...

Ρε συ Άννα μην απογοητεύεσαι. Είναι δύσκολα στην αρχή. Μην περιμένεις να κάνεις απόσβεση τόσο εύκολα, βέβαια καταλαβαίνω ότι, προφανώς λόγω του αρχικού ενθουσιασμού σου και των μεγάλων προσδοκιών σου, έφαγες σφαλιάρα και προσγειώθηκες στην κακή Ελληνική πραγματικότητα, αλλά μην μασάς. Πρέπει να κάνεις κάποιες μικρές αλλά ουσιαστικές βελτιώσεις, αλλαγές, να χαρίσεις στον εαυτό σου λίγο χρόνο και μετά να δεις τι θα κάνεις.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια δεν αφηνω το μαγαζι. Απο το site αποχωρω...........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αννα, απο όσο καταλαβαίνω εσύ δεν θα δίνεις λευτά στο site για να έχει το banner και το link του μαγαζιού. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορείς να μπαίνεις μέσα για να εννημερώνεις όσους ενδιαφέρονται ή να λύνεις προβλήματα και απορίες. Η γνώμη μου είναι οτι όποια κοπέλα μπήκε με σκοπό να μιλήσει με τους πελάτες για θέματα της δουλείας και του χώρου δεν βγήκε χαμένη.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Αννα, απο όσο καταλαβαίνω εσύ δεν θα δίνεις λευτά στο site για να έχει το banner και το link του μαγαζιού. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορείς να μπαίνεις μέσα για να εννημερώνεις όσους ενδιαφέρονται ή να λύνεις προβλήματα και απορίες. Η γνώμη μου είναι οτι όποια κοπέλα μπήκε με σκοπό να μιλήσει με τους πελάτες για θέματα της δουλείας και του χώρου δεν βγήκε χαμένη.

Σωστά μιλάς!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Με όλα αυτά υποψιάζομαι μήπως οη Μπαρμπη ήταν μαυρογόνατη!  :tooth:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι μου ειπαν. οτι μπορω να μιλαω απο εδω..!!!Αυτο το χιουμορ σου βρε hotyan..!!!!!!!!!!!!!! :lheel:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Οταν εγινα μελος εδω ,μου ειπαν οι υπευθυνοι οτι οι διαφημηστικες καρτελεσ των στουντιο αναρτωνται αριστερα, συμφωνα με την παλαιοτητα τησ εγγραφης.!!!!!!!!! και το βρηκα πολυ δικαιο...!!!!!!!!!!Εδω και λιγο καιρο ομως πρωτο πρωτο μπηκε ενα στουντιο που εχει ανοιξει εδω και τρεισ μηνεσ. Ειναι αυτο που ειχαν βαλει βομβα το καλοκαιρι.!!!!!!!!!! Και δεν διαφημιζοταν τοτε.!!!!!!! τα συμπερασματα δικα σας...για την αντικειμενικοτητα τους.!!!!
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα! Γιατί να μην έχεται μια βάρδια με τραβεστί κάθε μέρα και δη τις βραδυνές ώρες? Ξέρεις που αλλού μπορώ να βρω την Τόνια?
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι τις βραδυνες ωρες τραβεστι μπορειτε να βρειτε σχεδον παντου. Οχι μονο σε μενα δουλευει τριτη και πεμπτη πρωι...!!!!!!!!!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αννά, απο την στιγμή που μπαίνεις εδώ μπορείς εσύ να ενημερώνεις και δεν χρειάζεσαι τόσο το μπάνερ. Αλήθεια το site κατέβηκε, αλλα θα το ξανα-ανεβάσεις ναι;

Μπορείς πχ να βάζεις μια φορά ανα μερικές μέρες το πρόγραμμα και μερικές φωτογραφίες απο τα κορίτσια, ενημερώνοντας συνεχώς για τις τιμές και τα προγράμματα. Είναι λίγο κουραστικό αλλα νομίζω οτι αξίζει τον κόπο.
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Η τονια ειναι φοβερη...ειχα εμπειρια παλιοτερα μαζι της!!!ερασιτεχνικα εννοω..
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Αννα γερα και παρτους τα λεφτα!!Μην απογοητευεσαι στα εχω πει και κατ'ιδιαν και δεν θελω να μου στεναχωριεσαι....οπως λενε και οι αλλοι συναγωνιστες σιγα σιγα θα ευδοκιμησει αυτο που ξεκινησες...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας μωρακια.!!!! αυριο το πρωι ειναι η αλεξια,καινουρια ομορφη  "κοπελα" , και το βραδυ η Γιουλη. Πρωτη φορα ερχεται και αυτη....!!!!!!!!!! Για περισσοτερεσ πληροφοριες...       
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αννα, το λίνκ δεν λειτουργεί. Αν θέλεις μπορείς να βάλεις φωτογραφίες των κοριτσιών εδώ.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αφου μου την διεγραψε ο διαχειριστης...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως θα λειτουργει..!!!!!!!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αννα, το λίνκ δεν λειτουργεί. Αν θέλεις μπορείς να βάλεις φωτογραφίες των κοριτσιών εδώ.
                                                        Που να τις βρω τις φωτογραφιες καλε μου...? Το site  δεν ειναι στα χερια μου...!!!!!!!!  Τελος παντων. Αυριο το πρωι ειναι η αννιτα και το βραδυ το εφακι...!!!!!!!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μπορείς να τις ανεβάσεις εδώ όπως ανεβάζεις κανονικές φωτογραφίες. Αμα δεν ξερεις πες μας να σε βοηθήσουμε.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τι γινεται με το site του studio?εχει πέσει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom