Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

carlito79

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το site του στουντιο δεν λειτουργει.πως μπορουμε να ξερουμε το προγραμμα?την τριτη το πρωι τι βαρδια υπαρχει?τραβεστι εχουμε?καποια φωτογραφια να την δουμε?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Οταν εγινα μελος εδω ,μου ειπαν οι υπευθυνοι οτι οι διαφημηστικες καρτελεσ των στουντιο αναρτωνται αριστερα, συμφωνα με την παλαιοτητα τησ εγγραφης.!!!!!!!!! και το βρηκα πολυ δικαιο...!!!!!!!!!!Εδω και λιγο καιρο ομως πρωτο πρωτο μπηκε ενα στουντιο που εχει ανοιξει εδω και τρεισ μηνεσ. Ειναι αυτο που ειχαν βαλει βομβα το καλοκαιρι.!!!!!!!!!! Και δεν διαφημιζοταν τοτε.!!!!!!! τα συμπερασματα δικα σας...για την αντικειμενικοτητα τους.!!!!

Ναι παμε ολοι σε αυτο γιατι ειναι πρωτο-πρωτο στα μπανερς.... :headbang:
Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα  :jerking:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ναι παμε ολοι σε αυτο γιατι ειναι πρωτο-πρωτο στα μπανερς.... :headbang:
Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα  :jerking:
  Δεν εννοω αυτο εξυπνακια.!!!! η συμφωνια ειναι οτι παει με σειρα παλαιοτητας.Εκει ηταν η ενσταση μου. Αν το θεωρεις δικαιο εσυ...τι να σου πω...? Αλλα αν φτασαμε στο σημειο ο διαχειριστης να κανει κριτικη σε συγκεκριμενα μαγαζια  , οτι και να πω...κατω θα πεσει...!!!!!!!!!!!!!!!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα...!!!!!!!!!αποψε το βραδυ ειναι η Νορα....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
  Δεν εννοω αυτο εξυπνακια.!!!! η συμφωνια ειναι οτι παει με σειρα παλαιοτητας.Εκει ηταν η ενσταση μου. Αν το θεωρεις δικαιο εσυ...τι να σου πω...? Αλλα αν φτασαμε στο σημειο ο διαχειριστης να κανει κριτικη σε συγκεκριμενα μαγαζια  , οτι και να πω...κατω θα πεσει...!!!!!!!!!!!!!!!!
Κοίτατε ρε που κόλλησε!!! Σιγά που θα κοιτάμε μόλις μπαίνουμε εδώ ποιό banner studio είναι πρώτο πρώτο!!!! Και αυτό που έχει πρώτο θα το επισκεπτόμαστε οπωσδήποτε!!!  :headbang:
Άλλα πράγματα ενδιαφέρουν κούκλα μου όπως οι τιμές οι υπηρεσίες και πόσο μας κάνει κλίκ μια κορασίδα.
Και για τις κριτικές μην κολλάς. Προσωπικά ενημερώνομαι καλλίτερα ανταλλάσοντας και καταθέτοντας γνώμες εδώ στο φόρουμ παρά απο την 1η κριτική που έγραψε κάποιος κομήτης καλή η κακή.
Καλησπερα...!!!!!!!!!αποψε το βραδυ ειναι η Νορα....
Αυριο πρωΐ?Άύριο βράδυ? Μεθάυριο?  Φωτογραφία να ξέρουμε και μεις που δεν την έχουμε δεί!!! ένα νόρα δεν λέει τίποτε στους περισότερους. ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι κανετε πως δεν καταλαβαινετε....δεν το καταλαβαινω...!!!.Για αξιοκρατια μιλαω..ειδικα οταν πληρωνεις τοσα πολλα λεφτα. Και περισσοτερο απευθυνομαι στις ιδιοκτητριες που δινουν τα ιδια χρηματα που εδινα κι εγω.Οι υπολοιπες.....ειναι  ...πανω πανω...!!!!!!!!!Θα μου πειτε,ψαχνεις αξιοκρατια εδω μεσα...? Οταν πληρωνω με τα τσιμπουκια μου...ναι ψαχνω.Κι οποιος ενοχλειται...δεν χρειαζεται να σχολιασει.!!Αλοιμονο αν επαιζε ρολο στη δουλεια μας ...η σειρα των μπανερ..!!!!!Εγω αλλο θιγω..!!!! Τελος παντων. αλλο θεμα. Φωτογραφιες βγαινουν καινουριες. ΘΑ τις βαλω καποια στιγμη.!! Αν με αφησουν...και δεν βαλουν αστερακια παλι....!!!!!!!!!! ΔΕΥΤΕΡΑ ΄τζουλυ..-νατασσα.  ΤΡΙΤΗ ΄τονια (τραβεστι - αννα. ΤΕΤΑΡΤΗ ΄ντασσα -ανιτα. ΠΕΜΠΤΗ ΄τονια -αννα. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΄νατασσα -γιουλη. ΣΑΒΒΑΤΟ ΄ανιτα -εφη. ΚΥΡΙΑΚΗ ΄ηρω -νατασσα.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.915
Κριτικές
47
Like
17.675
Πόντοι
7.135

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Εχεις δικιο αλλα δεν πρεπει να σε παιρνει απο κατω αν και ξερω...Αφου ξερεις τι γινετε και οτι ο περισσοτερος κοσμος οταν βλεπει καποιον να κανει κατι πρωτοποριακο αμεσως θελει να του κλεψει την ιδεα και να την οικειοποιηθει.Εσυ συνεχισε την καλη δουλεια με ομορφα κοριτσια και τρανς και μετα θα μου πεις....
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
Ποια δουλεβει τωρα?
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείτε να μου πείτε ποια δουλεύει σήμερα 22-2-10 μετά τις 12. Και αν μπορείτε στειλτε μου το τηλ του studio με pm.... thanks
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παρεξηγήθηκαν τα κορίτσια και ούτε κάν που μας λένε!!!
Και περιμέναμε και φωτογραφίες ρε γαμώτο.
Γιατί βρε Ανούλα το κάνεις αυτό?
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα από εκεί και πήρα την Πένυ , όλα καλά και ωραία όμως είχαμε ένα ατυχημα την ώρα που την είχα στα 4 έσπασε το προφυλακτικό και το κακό είναι πως συνεχίσαμε καθώς δεν το καταλάβαμε αμέσως...Ελπίζω τα κορίτσια να περνάνε κανονικά απόγιατρούς γιατί έχω φρικάρει λιγάκι τη ζωή μου...
 

sexyboy72

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλω, μπορειτε να μου πειτε αν το συγκεκριμενο στουντιο στην Ηλια Ηλιου 82, το Kinky Studio εχει ιστοσελιδα στο ιντερνετ? Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι? Ευχαριστω.
 

phantom2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλε...αλλαξε διευθυνση το μαγαζι και το προγραμμα (βαρδιες) ειναι στο ]
εχει παει κανεις ρε παιδια τωρα τελευταια?
ελπιζω να σε βοηθησα :knockinb:
 

phantom2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα από εκεί και πήρα την Πένυ , όλα καλά και ωραία όμως είχαμε ένα ατυχημα την ώρα που την είχα στα 4 έσπασε το προφυλακτικό και το κακό είναι πως συνεχίσαμε καθώς δεν το καταλάβαμε αμέσως...Ελπίζω τα κορίτσια να περνάνε κανονικά απόγιατρούς γιατί έχω φρικάρει λιγάκι τη ζωή μου...
φιλε ελπιζω ολα καλα να πανε.μηπως να πας σε εναν γιατρο?προσωπικα γιατρος δεν ειμαι αλλα πιστευω ολα καλα θα πανε,,,την επομενη φορα λιγη παραπανω προσοχη και λιγο λιγοτερο σπρωξιμο...ενημερωσε μας εν καιρω...
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζεται αν θα ξανανέβει το site ωστε να βλέπουμε πρόγραμμα και photos απο τις κοπέλες?
 

kopa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα τελευταία έχει κορίτσια από την αλυσίδα Τριγέτα,Σ144, Ισμήνης
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
πιο ειναι στο ρεντη με τρνσ ρε brad-pitt αν μπορεισ στειλε ενα πμ με διευθηνση κ το σιτε του στουντιο ηλια ηιλιου
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι τετοιο πολεμο στο kinky ρε παιδια....??????
Γιατι τετοια συμπεριφορα....??????

Μαλλον ξεχνατε οταν σας εκλεισαν το σιτε και σας ειχαν στην ψηρου ποιοι σας υποστηριξαν....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom