Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μωρακια μου..!!!!!!!!!! Απο σημερα το βραδυ και ολη την εβδομαδα...θα ειμαι τα βραδυα ηλια ηλιου 82. !!! Σας περιμενω..... :tits2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπερα μωρακια μου..!!!!!!!!!! Απο σημερα το βραδυ και ολη την εβδομαδα...θα ειμαι τα βραδυα ηλια ηλιου 82. !!! Σας περιμενω..... :tits2:

άλλαξε πάλι το ιδιοκτησιακό? :huh:
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Πολύς σαματάς για τη γαλλιδούλα ακούω, καμία φώτο πουθενά να την δούμε κι εμείς υπάρχει;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μωρα μου..!!!!!!!!!! Περασαμε καλα χθες..!!!!!!!!! Για να δουμε και σημερα..!!!!!! Λοιπον...!Οι γερμανοι αφου εβαλαν φωτια στο μαγαζι...το αφησαν...και ειμαι στο ψαξιμο.!!!!!!!!! για λιγες μερες ωσπου να δω τι θα κανω...θα δουλευω μονο εγω τα βραδυα..!!!!!!!!!! Κι απ οτι ειδα...σας ειχα λειψει λιγο. ! Δυστυχως φωτογραφιες δεν μπορω να βαλω σ αυτο το site..!!!!!!!!!!!! Eκτος απο αυτη που βλεπετε..!!!!!!!!!!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ελα αγαπη σε παρακαλω..........!!!!Do it Anna!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Μα δεν ξερω πως να το κανω. Αληθεια..!!!!!!!!! Οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου με πμ...για περισσοτερες πληροφοριες....!!!!!!!!!!!!!!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
νταξι αγαπη μου τις ειδα αν κ δεν ειναι κ πολυ αποκαλυπτικες....κλαψ κλαψ.!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλημερα μωρα μου..!!!!!!!!!! Περασαμε καλα χθες..!!!!!!!!! Για να δουμε και σημερα..!!!!!! Λοιπον...!Οι γερμανοι αφου εβαλαν φωτια στο μαγαζι...το αφησαν...και ειμαι στο ψαξιμο.!!!!!!!!! για λιγες μερες ωσπου να δω τι θα κανω...θα δουλευω μονο εγω τα βραδυα..!!!!!!!!!! Κι απ οτι ειδα...σας ειχα λειψει λιγο. ! Δυστυχως φωτογραφιες δεν μπορω να βαλω σ αυτο το site..!!!!!!!!!!!! Eκτος απο αυτη που βλεπετε..!!!!!!!!!!

Ποίο μαγαζί, ποίοι Γερμανοί , ποία φωτιά?
Αααααααχ αυτή η Μέρκελ.....
Πως να γίνει?
:think: Πάντα κάποιοι Γερμανοί θα  φταίνε, φαίνεται οι δικές σου οι επιλογές και οι συμπεριφορές ήταν σωστές και αλάθητες.
Και τώρα 0 το κοντέρ και ξανά.....
Περίμενε.....
Άτεμη κενωνία....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
η κολαρα σου στην μικρη την φωτο ειναι απιστευτη παντως............με εχεις βαλει σε σκεψεις...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ποίο μαγαζί, ποίοι Γερμανοί , ποία φωτιά?
Αααααααχ αυτή η Μέρκελ.....
Πως να γίνει?
:think: Πάντα κάποιοι Γερμανοί θα  φταίνε, φαίνεται οι δικές σου οι επιλογές και οι συμπεριφορές ήταν σωστές και αλάθητες.
Και τώρα 0 το κοντέρ και ξανά.....
Περίμενε.....
Άτεμη κενωνία....
Τι δεν καταλαβες μωρο μου..? Δεν τα πηγαν καλα ...και για να κατεβασουν το ενοικιο....εβαλαν μια φωτια στο μαγαζι.Αλλα δεν ψαρωσα..!!!!!!!!! Καλυτερα μονη μου...η κλειστο...παρα σε λαμογια.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Αννουλα ποτε θα αριχσεις το σολαριουμ να μας αποτελιωσεις.....????
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τι δεν καταλαβες μωρο μου..? Δεν τα πηγαν καλα ...και για να κατεβασουν το ενοικιο....εβαλαν μια φωτια στο μαγαζι.Αλλα δεν ψαρωσα..!!!!!!!!! Καλυτερα μονη μου...η κλειστο...παρα σε λαμογια.
Άν πήρε φωτιά εσκεμμένα η μη, απόλυτα υπεύθυνος είναι ο ενοικιαστης, και έχει την υποχρέωση να παραδώσει το ακίνητο σε οίαν καλήν κατασταση το παρέλαβε. Υπάρχει και η δικαιοσύνη για τα περαιτέρω.
Αλλο ρώτησα και στο κάνω δίφραγγα για να το καταλάβεις.
Μήπως το μαγαζί ήταν "καμμένο" επι διευθύνσεώς σου και οι Γερμανοί την πάτησαν και τα παράτησαν?  ;)
Εξάλου δεν στο πήραν με το ζόρι, εσύ το πούλησες...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Άν πήρε φωτιά εσκεμμένα η μη, απόλυτα υπεύθυνος είναι ο ενοικιαστης, και έχει την υποχρέωση να παραδώσει το ακίνητο σε οίαν καλήν κατασταση το παρέλαβε. Υπάρχει και η δικαιοσύνη για τα περαιτέρω.
Αλλο ρώτησα και στο κάνω δίφραγγα για να το καταλάβεις.
Μήπως το μαγαζί ήταν "καμμένο" επι διευθύνσεώς σου και οι Γερμανοί την πάτησαν και τα παράτησαν?  ;)
Εξάλου δεν στο πήραν με το ζόρι, εσύ το πούλησες...
Μα εγω ,χαζο μου, δεν ειπα οτι μπηκε εσκεμμενα η φωτια.!!! Το πορισμα εδειξε αμελεια.!! Φυσικα και να κινηθω δικαστικως. Ηδη το ξεκινησα.!!! Οσο για το αλλο περι "καψιματος"...αν πηγαινε καλα το μαγαζι μου...θα το επινοικιαζα...? Μια απλη ερωτηση ειναι............
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αυτα ειναι........!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μα εγω ,χαζο μου, δεν ειπα οτι μπηκε εσκεμμενα η φωτια.!!! Το πορισμα εδειξε αμελεια.!! Φυσικα και να κινηθω δικαστικως. Ηδη το ξεκινησα.!!! Οσο για το αλλο περι "καψιματος"...αν πηγαινε καλα το μαγαζι μου...θα το επινοικιαζα...? Μια απλη ερωτηση ειναι............

Ετσι μπράβο.
Εφόσον το ανοίγεις ξανά, σκεψου τι εφταιξε και δεν πήγαινε καλα.
Η τσατσα?
Οι συνεργάτιδές σου?
Η οικονομική σου πολιτική, και υπεροπτική πιθανως καλαμοκαβαλημένη συμπεριφορά σου?
Δεν ξέρω λέω και υποθέτω.
Κατι πάντως εφταιξε και αναγκάστηκες να το δόσεις.
Ξερεις την παροιμία που λέει "....και αλλού πορτοκαλιες...." και μάλιστα πολλές με φτηνότερα φρεσκότερα και καλλίτερα πορτοκάλια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom