Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
σκασε!ηλιθια!hotyan
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το ανοιγω ξανα..!!!!!!Τωρα που ειδες εσυ υπεροπτικη συμπεριφορα ..μονο εσυ το ξερεις..!!!!!!!!!!Οι πορτοκαλιες παντα θα υπαρχουν...και πολυ καλα κανουν..!!! Εξαλλου...κι εγω πορτοκαλια ειμαι..!!!!!!!!!!!Δεν ειχα δυναμικο.Ολο το προβλημα εκει ηταν.....!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν το ανοιγω ξανα..!!!!!!Τωρα που ειδες εσυ υπεροπτικη συμπεριφορα ..μονο εσυ το ξερεις..!!!!!!!!!!Οι πορτοκαλιες παντα θα υπαρχουν...και πολυ καλα κανουν..!!! Εξαλλου...κι εγω πορτοκαλια ειμαι..!!!!!!!!!!!Δεν ειχα δυναμικο.Ολο το προβλημα εκει ηταν.....!!!!!!!!!

Χμμμμμ ξέρεις γουστάρω (προσωπικά γούστα είναι αυτά) κανα δυό απ τις πρώην υφιστάμενές σου.
:think: Θα μου στείλεις με πμ τα τηλεφωνάκια τους?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δεν το ανοιγω ξανα..!!!!!!
Οι πορτοκαλιες παντα θα υπαρχουν...και πολυ καλα κανουν..!!! Εξαλλου...κι εγω πορτοκαλια ειμαι..!!!!!!!!!!!Δεν ειχα δυναμικο.Ολο το προβλημα εκει ηταν.....!!!!!!!!!
Καθε κινηση πρεπη να γινεται με πολυ προσοχη με πολυ μελέτη
πως λεμε 10 φορες μετραμε και 1 κοβουμε
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Χαχαχαχαχαχαχ...τηλεφωνικο καταλογο θελεις εσυ..............
Σοβαρά μιλάω.
Εκτός και αν είχες αφήσει στο μαγαζί την αντζέτα και κάηκε και αυτή βρε να πάρει ατυχία και τούτη.

:think: Τελικά να περιμένω πμ?
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Σοβαρά μιλάω.
Εκτός και αν είχες αφήσει στο μαγαζί την αντζέτα και κάηκε και αυτή βρε να πάρει ατυχία και τούτη.

:think: Τελικά να περιμένω πμ?
Θα κοιταξω μωρο μου και θα σου γραψω...........
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αννουλα μου με την κολαρα σου.....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ο μουναρος σημερα παιδια τι ωρες ειναι??
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Καλημερα μωρα μου..!!!!!!!!!! Περασαμε καλα χθες..!!!!!!!!! Για να δουμε και σημερα..!!!!!! Λοιπον...!Οι γερμανοι αφου εβαλαν φωτια στο μαγαζι...το αφησαν...και ειμαι στο ψαξιμο.!!!!!!!!! για λιγες μερες ωσπου να δω τι θα κανω...θα δουλευω μονο εγω τα βραδυα..!!!!!!!!!! Κι απ οτι ειδα...σας ειχα λειψει λιγο. ! Δυστυχως φωτογραφιες δεν μπορω να βαλω σ αυτο το site..!!!!!!!!!!!! Eκτος απο αυτη που βλεπετε..!!!!!!!!!!

κουκλαρα, μαλλον εχω χασει πολλαααααααα επισοδια...τι συνεβει στο μαγαζι σου; :o :o :o
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
κουκλαρα, μαλλον εχω χασει πολλαααααααα επισοδια...τι συνεβει στο μαγαζι σου; :o :o :o
Πολλα αγορι μου..!!!!!!!!!!!! Μεχρι και φωτια πηραμε..!!!!!!!!!! Τωρα ειμαι στο ψαξιμο...!!!!!!! Ελα απ το Ηλιου σημερα για καφε...!!!!!!!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Πολλα αγορι μου..!!!!!!!!!!!! Μεχρι και φωτια πηραμε..!!!!!!!!!! Τωρα ειμαι στο ψαξιμο...!!!!!!! Ελα απ το Ηλιου σημερα για καφε...!!!!!!!!!!

Αννούλα, αλήθεια, φωτιά;;  :headbang: :headbang: :headbang:

ψάξιμο;; τι εννοείς;; αλλαγή τοποθεσίας του στούντιο;; :helpplea: :helpplea:

σήμερα χλωμό..αλλά μόλις γυρίσω Αθήνα πολύ ευχαρίστως να τα πούμε, κι αν θες και μπορείς κι εκτός στούντιο.. :grin: :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Αννούλα, αλήθεια, φωτιά;;  :headbang: :headbang: :headbang:

ψάξιμο;; τι εννοείς;; αλλαγή τοποθεσίας του στούντιο;; :helpplea: :helpplea:

σήμερα χλωμό..αλλά μόλις γυρίσω Αθήνα πολύ ευχαρίστως να τα πούμε, κι αν θες και μπορείς κι εκτός στούντιο.. :grin: :grin:
ρε συ σε οποιο στουντιο και να μπω μεσα εισαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom