Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Αννουλα, εσυ ποτε θα βαλεις κανουργιες δικές σου φωτο?
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ...!!!!!!..(  ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ..? ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ...?  )
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ...!!!!!!..(  ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ..? ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ...?   )
Κουκλάρα μας και οι φωτογραφίες σου και των υπολοίπων κοριτσιών είναι καταπληκτικές. :smitten:
Λέω για τα νέα κορίτσια μεχρι να μπούν στο σαϊτ θα μπορούσες να εβαζες μερικές και εδώ.

Ευκολο είναι να βάλεις φωτογραφίες εδώ.
:dancing:  Πατάς :  Πρόσθετες επιλογές , επισύναψη αρχείου, και επιλέγεις τις φωτοιγραφίες που θέλεις.
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Γιατί δεν είναι η Ζιζέλ στις βαρδιες τις τελευταίες 3 εβδομάδες. Έχει σταματήσει? Μπορούμε να την βρούμε κάπου?
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Η ΖΙΖΕΛ....! ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ...? ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΑΥΤΟΦΩΡΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ...ΕΠΑΘΕ ΚΡΙΣΗ...ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..!! ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕΣ....?  ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΑ..!!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ.....
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Η ΖΙΖΕΛ....! ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ...? ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΑΥΤΟΦΩΡΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ...ΕΠΑΘΕ ΚΡΙΣΗ...ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..!! ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕΣ....?  ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΑ..!!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ.....
Με την Αλίσια,τι γίνεται??????
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ...Μ ΑΡΕΣΕΙ...!!!!!!!!!!   

είδες που συννενοούμαστε ;;  ;) ;) :cheesy: :cheesy: :grin: :grin:

Φίλε λύκε, δεν την παρεξηγώ. Εξού και η παροιμία, το μουνί και το δελφίνι να ησυχάσω δεν μ'αφήνει. Πότε τρύπα, πότε ψάρι, δεν μου κάνουνε την χάρη. Άννα γουστάρεις το τσιγκελοτό απ'ό,τι βλέπω!! Και δίκιο έχεις!!!!  :rockon:

ούτε εγώ ρε συ..ίσα ίσα...είναι ιέρια η άτιμη...ξέρει να μας " φτιάχνει "  :grin: :grin: :grin:

η Άννα είναι κοπέλα του τσιγκελωτού... τσαφ να της κάνεις πυρώνει...  :-* :-* :grin: :grin: ;) ;) :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η μπάρπυ τι απέγινε; Δεν την βλέπω στο σαιτ.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΜΠΑΡΜΠΙ..!!! ΚΟΙΝΩΣ....ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ...!!!!!!!!!!  Η ΑΛΙΣΙΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ...!!!!!!!!!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΜΠΑΡΜΠΙ..!!! ΚΟΙΝΩΣ....ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ...!!!!!!!!!!   Η ΑΛΙΣΙΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ...!!!!!!!!!!!!!

Καλα να παθει. Ξανα στη Συγγρου.
Απ'οτι διαβαζω απο τα σχολια εδω μεσα ειχε καβαλησει το καλαμι.
Δε πληρωνει κανεις για να του κανουν χαρη.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ...ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΗ...ΑΡΚΕΙ..!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ...!!!!!!!!!!!!!
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
912
Like
123
Πόντοι
6
για την Μπαρμπυ,εγω ειδα την εκπομπη του Mega που την ειχε και καταλαβα οτι εχει καβαλησει καλαμ-ΑΡΑ..και κρατησα τα λεφτακια μου.
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Παιδια σε στουντιο δεν εχω ξαναπαει και σκεφτομαι εντος των ημερων να τιμισω τον εν λογω στουντιο, περα της ποιοτητας τι ανεση χρονο υπαρχει συνηθως? 15 λεπτα? 20?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Η ΖΙΖΕΛ....! ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ...? ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΑΥΤΟΦΩΡΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ...ΕΠΑΘΕ ΚΡΙΣΗ...ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..!! ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕΣ....?  ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΑ..!!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ.....
γενικος μπουρδελο ειγινε το μπουρδελο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EVA KOUMARIANOU

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβώς φίλε master!!!! :rockon:
Έγινε μπουρδέλο με τα όλα του!!!!   :2funny: :2funny:


Άααααχ βρε Άννα!!!! Άααααχ βρε Αννούλααααα!!!!    :headbang:
Ε βεβαια αφου πηγα και γω ειναι ενα στουντιο με τα ολα του!πολυ vip!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom