Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ηταν επι πληρωμη ή γκομενα;

Τα καταπιε ή τα εφτυσε;

Εαν τα καταπιε, σχολιασε κατι περι γευσης;

Μετα απο ποση ωρα χυσατε ξανα μεσα στο στομα της ιδιας γυναικας;

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στο στομα όλες σχεδόν σε αφηνουνε να χυνεις.Καταπινει περίπου το 10%.Εμενα μου έχουν τύχει 5 καταπιωνες.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Μια γκομενα , ενω μου επαιρνε πιπα, και αρχησα να χυνω, δεν τραβηχτηκε, με αποτελεσμα να χυσω μεσα στο στομα της. Πολυ ωραια αισθηση.Απο οτι θυμαμαι δεν τα εφτυνε. Τα καταπινε και ολα καλα.Δεν θυμαμαι να μου ετυχε ξανα με αλλη.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Εύκολα χύνεις στο στόμα μιας γυναίκας. Εκεί που δύσκολα σε αφήνουν είναι στο πρόσωπο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.951
Πόντοι
27.261
Ααα πολυ ωραια, βλεπω ξεκινησαμε τα γκαλοπς με αρχη " η πρωτη φορα που...".
Μετα τον κωλο, τωρα εσκασε το στομα.
Η συνεχεια φανταζομαι θα ειναι "η πρωτη φορα που γαμησα μουνι" :tooth:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
14
Like
4.408
Πόντοι
3.715
1990, είχα πνευμονία και ότι έχω αρχίσει να αναρρώνω κι έχω επιστρέψει από ηπειρωτικό κλίμα, έρχεται η Ντέπυ σπίτι επίσκεψη.
Γονείς τηλεόραση, εμείς δωμάτιο, εγώ ξαπλωμένος παίζω με τα βυζιά της κι εκείνη ξεκινά την πίπα.
Είχα μαζέψει μπόλικη πρωτεϊνη να της δώσω και δεν άργησα να εκραγώ, δεν το περίμενε, σκιάχτηκε κιόλας, μικρή, 17 όπως κι εγώ τότες, τελείωσα μέσα στο στόμα της βαθειά και στο πλάϊ μάγουλο...έβγαλε ένα μουγκρητό απόγνωσης/ απελπισίας και τα άφησε να κυλήσουν πάνω μου.

Μετά από λίγο καιρό τα έπινε κανονικά και με στοργή/ αγάπη.
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
η πρώτη φορά ήταν με cg η οποία μετά από ένα υπέροχο τσιμπούκι τα πήρε μέρα και έπειτα στο μπάνιο για να τα φτύσει..
ωστόσο θα θυμάμαι τη δεύτερη φορά που έχω πάει σε νησί με σχέση μου και τη κυνηγάω να τη κουτουπώσω και δε μου καθόταν.
συνεπώς κάπως έπρεπε να με ικανοποιήσει και άρχισε το κλαρίνο. όταν λοιπόν έφτανα στο τέλος δεν έδειξα ότι είμαι στα τελειώματα
και τελείως απροειδοποίητα άδειασα και γέμισα το στοματάκι της πυχτό και καυτο σπερμα που ποτε δεν ηθελε.
πηρα ενος είδους εκδίκηση..
 

Μωρτης21

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2020
Μηνύματα
22
Like
100
Πόντοι
0
2007 Με την Ελσα τη πολιστρια ετων 23.Μπουκι βαθυ τα ηθελε στο στομα.Δε της χαλασα χατηρι.Της τα εδωσα και τα ηπιε μεχρι τελευταια σταγονα.Λιγους μηνες αργοτερα με τη Βασω.Φοιτητρια στις Σερρες ετων 20.Πιπωνε και ημουν ετοιμος.Δε της ειπα τιποτα.Της πιεσα το κεφαλι και της τα πεταξα στο στομα.Πνιγηκε και ξεροβηχε για καμια ωρα.Μετα της εγινε συνηθεια και τα ζηταγε συνεχεια στο στομα.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
1990, είχα πνευμονία και ότι έχω αρχίσει να αναρρώνω κι έχω επιστρέψει από ηπειρωτικό κλίμα, έρχεται η Ντέπυ σπίτι επίσκεψη.
Γονείς τηλεόραση, εμείς δωμάτιο, εγώ ξαπλωμένος παίζω με τα βυζιά της κι εκείνη ξεκινά την πίπα.
Είχα μαζέψει μπόλικη πρωτεϊνη να της δώσω και δεν άργησα να εκραγώ, δεν το περίμενε, σκιάχτηκε κιόλας, μικρή, 17 όπως κι εγώ τότες, τελείωσα μέσα στο στόμα της βαθειά και στο πλάϊ μάγουλο...έβγαλε ένα μουγκρητό απόγνωσης/ απελπισίας και τα άφησε να κυλήσουν πάνω μου.

Μετά από λίγο καιρό τα έπινε κανονικά και με στοργή/ αγάπη.

Προφανως μετα θα καταλαβε την αξια του σπερματος και δεν θα αφηνε ουτε σταγονα.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πέρα από το πρακτικό του να πετύχεις μάτια ή μαλλιά για πολλές γυναίκες θεωρείται ταπεινωτικό να το δεχτούν.

Θεωρεις οτι τις ενοχλει πιο πολυ εαν πετυχεις ματια ή μαλλια;

 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Θεωρεις οτι τις ενοχλει πιο πολυ εαν πετυχεις ματια ή μαλλια;
Η λογική απάντηση θα ήταν μάτια αλλά οι γυναίκες ξοδεύουν χρόνο και χρήμα στα μαλλιά και τρελαίνονται. Δεν τις κατηγορώ. Ευτυχώς δεν αστόχησα ποτέ και γλίτωσα την κατσάδα.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η λογική απάντηση θα ήταν μάτια αλλά οι γυναίκες ξοδεύουν χρόνο και χρήμα στα μαλλιά και τρελαίνονται. Δεν τις κατηγορώ. Ευτυχώς δεν αστόχησα ποτέ και γλίτωσα την κατσάδα.

Εισαι καλος σκοπευτης τυπε. Για αυτο σε αγαπουν οι γυναικες.

 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Η πρώτη φορά ήταν με μια συμφοιτήτρια μου, αρχές δεκαετίας 1990. Τότε ήμουν 20 ετών και με φιλοξενούσε στο σπίτι της την Πάτρα.

Απίστευτη αίσθηση… νόμιζα ότι βρισκόμουν στον ουρανό …
Άκουγα καμπάνες παντού ….

Δεν μου είπε κάτι για την γεύση …

Αυτή την συγκεκριμένη συμφοιτήτρια μου ‘’πήρα’’ και πρώτη φορά από πίσω …
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η πρώτη φορά ήταν με μια συμφοιτήτρια μου, αρχές δεκαετίας 1990. Τότε ήμουν 20 ετών και με φιλοξενούσε στο σπίτι της την Πάτρα.

Απίστευτη αίσθηση… νόμιζα ότι βρισκόμουν στον ουρανό …
Άκουγα καμπάνες παντού ….

Δεν μου είπε κάτι για την γεύση …

Αυτή την συγκεκριμένη συμφοιτήτρια μου ‘’πήρα’’ και πρώτη φορά από πίσω …

Τυπε συνδυασες δυο νηματα σε ενα ποστ.

Ευγε !!!

  :hi:
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ειναι πραγματικα αξιο επιστημονικης μελετης το τι ακουγαμε στα 20.

  :think:
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0

είμαι σίγουρος, φίλε Σαββίδη ότι αυτή την πίπα δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου ..
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
είμαι σίγουρος, φίλε Σαββίδη ότι αυτή την πίπα δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου ..

Σου εχει συμβει μετα απο πιπα και χυσιμο στο στομα να τρεμουν τα ποδια σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom