Νέα

Η κλειστοφοβο-τσατσική ελληνική παρέα - κλίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ξέρεις πόσοι "αθώοι" εδώ μέσα πιστεύουν ότι αν μπουν στην τσατσο-κλικαδούρα θα κάνουν sex με την "προχωρημένη" και "απελευθερωμένη" Bite?
ειμαι εγω "προχωρημενη κ απελευθερωμενη"?????

απο ποτε??????

εγω ειμαι μαλλον συντηρητικια

αααα γι αυτο υπαρχει η κλικα μου?? για να με κανει φρι ΧΧΧσπιριτ???
ντροπης πραματα!
Καλά εδώ τώρα όμως θα ρωτήσω. τι είδους προνόμια μπορεί να μοιράσει η Bite???

πως δεν μπορω

μπορω πχ να σε κανω σερ πιστο ιπποτη.. σαν τον σερ λανσελοτ...

ναι αμε... δεν πιστευεις? *P
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ειμαι εγω προχωρημενη κ απελευθερωμενη?????

απο ποτε??????

εγω ειμαι μαλλον συντηρητικια

αααα γι αυτο υπαρχει η κλικα μου?? για να με κανει φρι ΧΧΧσπιριτ???
ντροπης πραματα!

Το όλο "στήσιμο" σου όμως μέσα δω άλλα δηλώνει...

Έχεις μπει σε ένα μπουρδελο-αντρικό site

Έχεις επιλέξει nick υποσχετικό: "Bite me I am fresh" = "Δάγκωσε με είμαι φρέσκια"

Βάζεις συνέχεια ημίγυμνα avatar

Αφήνεις έντεχνα πολλά υπονοούμενα σε posts σου και chat που κάνεις...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Το όλο "στήσιμο" σου όμως μέσα δω άλλα δηλώνει...

Έχεις μπει σε ένα μπουρδελο-αντρικό site

Έχεις επιλέξει nick υποσχετικό: "Bite me I am fresh" = "Δάγκωσε με είμαι φρέσκια"

Βάζεις συνέχεια ημίγυμνα avatar

Αφήνεις έντεχνα πολλά υπονοούμενα σε posts σου και chat που κάνεις...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ευθυμησαμε παλι

λυπαμαι που θα σε απογοητευσω, θα σου χαλασω την φαντασιωση χαχαχαχα
αλλα ειμαι ιδιαιτερως συντηρητικη με τον εαυτο μου, με τους αλλους παλι ειμαι κουλ οτι κ αν κανουν αν το γουσταρουν γι αυτο κ ειμαι στο σαιτ κ καμια ενοχληση δεν αισθανομαι
μην κλαψεις τωρα που θ ακουσεις το παρακατω ομως ε?
εκτος απ το αμορε μου δεν γυρναω ουτε βλεμμα να ριξω σε αλλον
ειμαι κλικα μονο μαζι του
οκευ? μηπως ν αρχισεις να τα χωνεις σε καμια αλλη εδω μεσα να την αποκαλεις τσατσοτετοιακαιαλλαπολλα που μπορει να σκεφτεται διαφορετικα απο εμενα? μπορει να φανεις τυχερος..


υγ: για τα υποννοουμενα στα ποστ τα αβαταρ κ το νικνεημ.. τι να πω αλλο πιαααα μαλλον ουτε υποτυπωδες χιουμορ δεν διαθετεις... χαχαχαχα καλα στο τσατ ποτε με ειδες? εχω να μπω 300 μηνες
παλι  φαντασιωσεις? :2funny:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ευθυμησαμε παλι

λυπαμαι που θα σε απογοητευσω, θα σου χαλασω την φαντασιωση χαχαχαχα
αλλα ειμαι ιδιαιτερως συντηρητικη με τον εαυτο μου, με τους αλλους παλι ειμαι κουλ οτι κ αν κανουν αν το γουσταρουν γι αυτο κ ειμαι στο σαιτ κ καμια ενοχληση δεν αισθανομαι
μην κλαψεις τωρα που θ ακουσεις το παρακατω ομως ε?
εκτος απ το αμορε μου δεν γυρναω ουτε βλεμμα να ριξω σε αλλον
ειμαι κλικα μονο μαζι του
οκευ? μηπως ν αρχισεις να τα χωνεις σε καμια αλλη εδω μεσα να την αποκαλεις τσατσοτετοιακαιαλλαπολλα που μπρει να σκεφτεται διαφορετικα απο εμενα? μπορει να φανεις τυχερος..

Ναι μωρέ, δεν είσαι καθόλου σε τσατσο-κλικαδούρα κακομοίρικο μου εσύ!

Γι' αυτό όποτε σου εκφράσει κάποιος αντίθετες από τις δικές σου απόψεις πετάγονται αυτόματα άλλοι 5 - 10 και αρχίζουν να τον χτυπάνε!

Γι' αυτό η καλύτερη γυναίκα εδώ μέσα βγήκες εσύ, μία γυναίκα με ρηχά postings, υφάκι, ειρωνεία και μόνιμη απαξιωτική διάθεση σε όσους δεν συμφωνούν με αυτά που πρεσβεύει η ίδια.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βρε Παλιέ, το ότι συμφωνείς ή διαφωνείς με κάποιον είναι μέτρο για το αν θα είσαι στην ίδια "κλίκα" με αυτόν εδώ μέσα; Έλεος πια, ανταλλαγή απόψεων σημαίνει ότι με κάποιους θα συμφωνούν οι απόψεις σου, με άλλους όχι...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ναι μωρέ, δεν είσαι καθόλου σε τσατσο-κλικαδούρα κακομοίρικο μου εσύ!

Γι' αυτό όποτε σου εκφράσει κάποιος αντίθετες από τις δικές σου απόψεις πετάγονται αυτόματα άλλοι 5 - 10 και αρχίζουν να τον χτυπάνε!

Γι' αυτό η καλύτερη γυναίκα εδώ μέσα βγήκες εσύ, μία γυναίκα με ρηχά postings, υφάκι, ειρωνεία και μόνιμη απαξιωτική διάθεση σε όσους δεν συμφωνούν με αυτά που πρεσβεύει η ίδια.

ε κ τι σε πειραζει εσενα που βγηκa εγω η καλυτερη? ζηλευεις? χαχαχαχαχαχα

ειμαι καλος ανθρωπος.. κ με συμπαθουν.. αληθεια... ¨φαντασου μονο ποσο μ εχεις βρισει κ δεν σου χω απαντησει καταλληλως.. αντι να χαιρεσαι που se ειρωνευομαι απλα κ γελαω... θες να σε βρισω? αυτο θες? ε???? ειναι βιτσιο? πες μας επιτελους τι θελεις :tooth:
Βρε Παλιέ, το ότι συμφωνείς ή διαφωνείς με κάποιον είναι μέτρο για το αν θα είσαι στην ίδια "κλίκα" με αυτόν εδώ μέσα; Έλεος πια, ανταλλαγή απόψεων σημαίνει ότι με κάποιους θα συμφωνούν οι απόψεις σου, με άλλους όχι...

nai re δε το ξερες?

πχ με τον στρ8.. επειδη συνηθως γραφει στα πολιτικοτετοια που βαριεμαι να διαβαζω δεν ετυχε ποτε να συμφωνησω ή διαφωνησω μαζι του κ γενικα σπανια εχουμε ανταλλαξει ποστ εδω περα

μια φορα εγραψα οτι συμφωνω με τον ανθρωπο

κ  τσουππππ ειναι στη κλικα μου!

ετσι! τοσο απλα!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πρέπει να βρεις πιο διακριτικές μεθόδους στρατολόγησης αγαπητή μου τότε!!!  :2funny:  :2funny:
Εγώ που έχω συμφωνήσει μαζί σου αλλά δεν θέλω να σε μαμήσω; Πού ανήκω;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Πρέπει να βρεις πιο διακριτικές μεθόδους στρατολόγησης αγαπητή μου τότε!!!  :2funny:  :2funny:
Εγώ που έχω συμφωνήσει μαζί σου αλλά δεν θέλω να σε μαμήσω; Πού ανήκω;

δεν θελεις???????? ε οχι! χαχαχαχαχα

εσυ ανηκεις στη παρεα των φιλεναδων μου που προφανως "παιζουμε" με εντεχνο κ πονηρουλικο τροπο με τα αγορακια κ τα κανουμε να τρεχουνε να μας υπερασπιστουν εναντια στον μαχητη για την ελευθερια, στη φωνη της συνειδησης μας, στο κοντρα ρολο του φορουμ.. στον ενα κ μοναδικο παλαιο
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Διαφωνώ ρε!!  :2funny:  :2funny:
(τώρα πρέπει να βρω κάποιον να με υιοθετήσει...  :'( )


Επίσης, Παλιέ...
Έχεις επιλέξει nick υποσχετικό: "Bite me I am fresh" = "Δάγκωσε με είμαι φρέσκια"

Το συγκεκριμένο νικ κάθε άλλο παρά υποσχετικό είναι... Το bite me είναι ένας "ευγενικός" τρόπος να πεις fuck off στα αγγλικά, η φράση bite me, I'm fresh είναι μάλλον προκλητική όπως θα έλεγε κάποιος "δε γαμιέσαι ν' ασπρίσεις;" στα ελληνικά (ίσως πιο μετά βρω πιο κατάλληλο παράδειγμα, αυτό μου ήρθε τώρα). Μην είσαι τόσο απόλυτος σε όλα και μη βιάζεσαι να κατηγορείς. Κάποια πράγματα οι άλλοι τα καταλαβαίνουν διαφορετικά από σένα ή τα εννοούν αλλιώς απ' ό,τι τα αντιλαμβάνεσαι εσύ.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Διαφωνώ ρε!!  :2funny:  :2funny:
(τώρα πρέπει να βρω κάποιον να με υιοθετήσει...  :'( )


Επίσης, Παλιέ...
Το συγκεκριμένο νικ κάθε άλλο παρά υποσχετικό είναι... Το bite me είναι ένας "ευγενικός" τρόπος να πεις fuck off στα αγγλικά, η φράση bite me, I'm fresh είναι μάλλον προκλητική όπως θα έλεγε κάποιος "δε γαμιέσαι ν' ασπρίσεις;" στα ελληνικά (ίσως πιο μετά βρω πιο κατάλληλο παράδειγμα, αυτό μου ήρθε τώρα). Μην είσαι τόσο απόλυτος σε όλα και μη βιάζεσαι να κατηγορείς. Κάποια πράγματα οι άλλοι τα καταλαβαίνουν διαφορετικά από σένα ή τα εννοούν αλλιώς απ' ό,τι τα αντιλαμβάνεσαι εσύ.

xaxaxaxaxaxaxa
αν συνδεσεις το νικνεημ μου δλδ.. με ενα αβαταρ του καρτμαν που ειχα βαλει (ηταν απ αυτα τα ημιγυμνα) βλ. σαουθπαρκ .. που λεει "screw you guys..."
μιλαμε.. θεικο χαχα

δεν το σκεφτηκα ετσι.. μου το προτειναν αυτο το νικνεημ..  κ ειχε πλακα.. αλλα μ αρεσει η εξηγηση σου :cheesy:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
xaxaxaxaxaxaxa
αν συνδεσεις το νικνεημ μου δλδ.. με ενα αβαταρ του καρτμαν που ειχα βαλει (ηταν απ αυτα τα ημιγυμνα) βλ. σαουθπαρκ .. που λεει "screw you guys..."
μιλαμε.. θεικο χαχα

δεν το σκεφτηκα ετσι.. μου το προτειναν αυτο το νικνεημ..  κ ειχε πλακα.. αλλα μ αρεσει η εξηγηση σου :cheesy:

Ήδη πετάχτηκε ο πρώτος εν είδη Κούγια να υπερασπίσει την ανυπεράσπιστη και κακομοίρα "κορασίδα" Βite.

Έλα όμως που η ίδια η Βite oμολογεί ότι αγνοούσε το νόημα αυτής της έκφρασης και επομένως είχε επιλέξει το συγκεκριμένο nick καθαρά επειδή ακουγόταν υποσχετικό σεξουαλικά. 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ήδη πετάχτηκε ο πρώτος εν είδη Κούγια να υπερασπίσει την ανυπεράσπιστη και κακομοίρα "κορασίδα" Βite.

Έλα όμως που η ίδια η Βite oμολογεί ότι αγνοούσε το νόημα αυτής της έκφρασης και επομένως είχε επιλέξει το συγκεκριμένο nick καθαρά επειδή ακουγόταν υποσχετικό σεξουαλικά.  

αυτο ειπα δλδ?
αυτο καταλαβες απ το ανω ποστ μου?
ενα νικνεημ που ειχε πλακα = ενα νικνεημ που εχει σεξουαλικες υποσχεσεις?????????? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ειναι καιρος να αφησεις τις φαντασιωσεις κ να κανεις λιγο  γλυκο ερωτα παντως.. μπας κ ξεκολλησουν τα μυαλα σου, ηρεμησουν τα νευρα σου κ δεν βλεπεις παντου εχθρους


ο πρωτος ειναι η μπουμπ?? παλιοκοριτσο!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι, είμαι η μουνόδουλη της Μπάιτ λοιπόν!!

Το ότι δεν το έβαλε για το λόγο που λέω εγώ δε σημαίνει ότι το έβαλε για το λόγο που έβαλες εσύ!!
Αν επιμένεις να τα βλέπεις όλα άσπρο-μαύρο, "ή είστε μαζί μου ή είστε εναντίον μου" δεν ξέρω τι άλλο να σου πω... Εγώ είπα μόνο ότι υπάρχουν πολλές διαφορετικές οπτικές για ένα θέμα και δεν καταλαβαίνω γιατί επιτίθεσαι σε όποιον δε συμμερίζεται τη δική σου... Μάλλον αυτό μου κάνει για χαρακτηριστικό κλίκας αν μη τι άλλο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Το όλο "στήσιμο" σου όμως μέσα δω άλλα δηλώνει...

Έχεις μπει σε ένα μπουρδελο-αντρικό site

Έχεις επιλέξει nick υποσχετικό: "Bite me I am fresh" = "Δάγκωσε με είμαι φρέσκια"

Βάζεις συνέχεια ημίγυμνα avatar

Αφήνεις έντεχνα πολλά υπονοούμενα σε posts σου και chat που κάνεις...

Σε ένα σάιτ που είναι τίγκα στις γυμνές φωτό, στα reviews, στις αγγελίες ιερόδουλων με αποκαλυπτικότατες φωτό, στις φωτό μελών που συνευρέθησαν με πραγματικές ιερόδουλες, στα λινκ σε τσοντοβίντεο και ένα σωρό άλλα, οι καλλιτεχνικές απεικονίσεις που παραθέτει η μπαιτ σε καύλωσαν και σκανδάλισαν εσένα ;;;;;;;;;;;;;
 

Επισκέπτης
Σε ένα σάιτ που είναι τίγκα στις γυμνές φωτό, στα reviews, στις αγγελίες ιερόδουλων με αποκαλυπτικότατες φωτό, στις φωτό μελών που συνευρέθησαν με πραγματικές ιερόδουλες, στα λινκ σε τσοντοβίντεο και ένα σωρό άλλα, οι καλλιτεχνικές απεικονίσεις που παραθέτει η μπαιτ σε καύλωσαν και σκανδάλισαν εσένα ;;;;;;;;;;;;;
Ρε δεν πάει καλά ο άνθρωπος, μην ασχολείστε μαζί του!
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Έτσι, έτσι....

Όλη η τσατσο-κλικαδούρα εναντίον μου...

Ταράτσα (ή alias....κ.λ.π. κ.λ.π.) μια και έβγαλες διάγνωση σαν νέος Στάλιν μήπως η επόμενη παραίνεση σου είναι να εγκλειστώ σε κάποιο ψυχιατρικό ίδρυμα (τύπου Σιβηρίας) για να ανανήψω και να "θεραπευτώ"; 
 

Επισκέπτης
Έτσι, έτσι....

Όλη η τσατσο-κλικαδούρα εναντίον μου...

Ταράτσα (ή alias....κ.λ.π. κ.λ.π.) μια και έβγαλες διάγνωση σαν νέος Στάλιν μήπως η επόμενη παραίνεση σου είναι να εγκλειστώ σε κάποιο ψυχιατρικό ίδρυμα (τύπου Σιβηρίας) για να ανανήψω και να "θεραπευτώ"; 
Ότι προτείνουν οι γιατροί για την μανία καταδιώξεως που είναι φανερό ότι έχεις!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Έτσι, έτσι....

Όλη η τσατσο-κλικαδούρα εναντίον μου...

Ταράτσα (ή alias....κ.λ.π. κ.λ.π.) μια και έβγαλες διάγνωση σαν νέος Στάλιν μήπως η επόμενη παραίνεση σου είναι να εγκλειστώ σε κάποιο ψυχιατρικό ίδρυμα (τύπου Σιβηρίας) για να ανανήψω και να "θεραπευτώ"; 

Σε ζηλευουμε βρε κουτό γι' αυτό τα κάνουμε όλα...
Για να μην αποκαλύψεις τις κρυμμένες αλήθειες που μόνο εσύ κατέχεις...
Υπάρχει μυστικό κέντρο που συντονίζει τις εποθέσεις εναντίον σου..
Η Μπάιτ και ο Ταράτσας δεν είναι παρά απλά εκτελεστικά όργανα...
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ναι βρε κουτό...

Ωραίος άντρας είσαι ρε φιλαράκι! Ρουφιανο-συμμαχείς μαζί κάποιους άλλους φουστανελοφόρους εδώ μέσα και προσπαθείς με το ζόρι να βγάλεις ένα συνάνθρωπο σου (που έχει τις απόψεις του και δεν προσκυνάει κατουρημένες ποδιές) ότι είναι γραφικός, τρελός, παραληρηματικός, ότι έχει έμμονες ιδέες κ.λ.π.

Να χαίρεσαι τον αντρισμό σου - και συ και όλοι οι άλλοι φουστανελοφόροι! 
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Άμα εσύ έχεις τις απόψεις σου, και καλά κάνεις στο κάτω κάτω, γιατί κατηγορείς τους άλλους που έχουν τις δικές τους; Γιατί ασχολείσαι με άτομα με τα οποία (αν κατάλαβα καλά) πιστεύεις ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι; Το "δεν φιλάω κατουρημένες ποδιές" είναι πολύ διαφορετικό από το "ή είσαι μαζί μου ή εναντίον μου".
Και μην πεις ότι εκείνοι σου επιτίθενται πρώτοι, αυτό δεν έχει καμία σημασία. Αν θέλεις να εκφράσεις τις απόψεις σου πες τι πιστεύεις χωρίς να κατηγορείς δεξιά κι αριστερά-όπως στο κάτω κάτω κάνουν και οι "αντίπαλοί" σου!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom