Νέα

Η κλειστοφοβο-τσατσική ελληνική παρέα - κλίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εγώ δεν πάω να μιλήσω σε άσχετους, δεν ξέρω αν είναι αγγούρια ή όχι

EDIT: Ή μάλλον όχι, μιλάω σε άγνωστους αν και εφόσον δείξουν ότι είναι διατεθειμένοι να ασχοληθούν μαζί μου, δεν πάω σε άσχετες παρέες να πιάνω κουβεντούλα
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Boomb άσχετο χαρακτηρίζεις όποιον είναι εκτός παρέας - κλίκας σου; ΄Εγώ νόμιζα ότι λέγεται ΑΝΘΡΩΠΟΣ!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πώς κάνεις έτσι; Άσχετος είπα ότι είναι, δεν είπα ότι είναι υπάνθρωπος, ζώο, σκουλήκι  :o
Εσύ που είσαι σχετικός με όλους και ανήκεις στη μεγάααλη παρέα της Γης, να σου πω, ξέρω μια κοπέλα που είναι πολύ κομπλεξικιά και συνέχεια γκρινιάζει και έχω βαρεθεί να την ακούω ειλικρινά, με πρήζει για πράγματα που δε με ενδιαφέρουν. Να σου την κάνω πάσα; Εσύ μπορεί να ασχοληθείς μαζί της γιατί θα τη δεις σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και όχι σαν σπαστικιά....

Α, είναι λεσβία, μπάι δε γουέι, δεν είναι πονηρή η προσφορά
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Πώς κάνεις έτσι; Άσχετος είπα ότι είναι, δεν είπα ότι είναι υπάνθρωπος, ζώο, σκουλήκι  :o
Εσύ που είσαι σχετικός με όλους και ανήκεις στη μεγάααλη παρέα της Γης, να σου πω, ξέρω μια κοπέλα που είναι πολύ κομπλεξικιά και συνέχεια γκρινιάζει και έχω βαρεθεί να την ακούω ειλικρινά, με πρήζει για πράγματα που δε με ενδιαφέρουν. Να σου την κάνω πάσα; Εσύ μπορεί να ασχοληθείς μαζί της γιατί θα τη δεις σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και όχι σαν σπαστικιά....

Α, είναι λεσβία, μπάι δε γουέι, δεν είναι πονηρή η προσφορά

Aκούς κάτι καινούργιο και σου κάνει εντύπωση...

Γιατί μέχρι σήμερα ήξερες ότι μόνο τα μέλη της παρέας - κλίκας σου είναι σχετικοί και οι όλοι άλλοι άσχετοι - να μην πω εχθροί....

Όλοι δεν πρέπει να ανήκουμε στη μεγάλη παρέα ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ; Τι σε παραξενεύει σ' αυτό;

Γίνομαι καλό φιλαράκι με όλους και δεν κάνω διακρίσεις. Φίλες μου λεσβίες τις έχω συνοδέψει σε ειδικό κλαμπάκι στα εξάρχεια για να βρούνε γκόμενα....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Λοιπόν συνειδητοποίησα κάτι.
Μέχρι τώρα δεν ασχολούμουν με άτομα που θεωρούσα ΑΣΧΕΤΟΥΣ.
Εσύ μόλις μου θύμισες ότι φίλος ή εχθρός είναι αυτός με τον οποίο ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
Επειδή λοιπόν δε σε θεωρώ εχθρο ούτε φίλο μου αλλά εντελώς άσχετο από μένα, σε χαιρετώ μεσιέ σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα και επιστρέφω κάπου όπου θα συζητώ με κάποιον που θα καταλαβαίνει τι λέω (ΚΛΙΚΑ για σένα)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Σε κοινωνικο-ερωτικό επίπεδο δεν το συζητάμε! Υπάρχει ένας φοβερός ολοκληρωτισμός. Προχτές ήμουν σε αγαπημένη pub γεμάτη ξένους το καλοκαίρι και με Έλληνες κυρίως τώρα το χειμώνα. Πάω να μιλήσω αριστερά μου σε παρέα από Ελληνίδες, ούτε καν έχασαν χρόνο να με αξιολογήσουν. Σε δέκατα του δευτερολέπτου μου απάντησαν ότι "συζητάνε κάτι σοβαρό" (το ακούω συνέχεια αυτό από τις Ελληνίδες. Λες και είναι μαγνητόφωνα, επαναλαμβάνουν συνέχεια αυτή την έκφραση)! Δεξιά μου ήταν δύο φανερά ξένες. Τους μίλησα, αν και αυτές ήδη τα έλεγαν μεταξύ τους. Κανένα πρόβλημα. Νοσοκόμες από την Ελβετία 26άρες, πάνω από εβδομάδα στην Ελλάδα. Βάλανε στην άκρη την κουβέντα που είχανε, πιάσαμε όλοι μαζί κοινή συζήτηση με ανάλαφρα υπονοούμενα για το πόσο περιποιητικές είναι στους άντρες ασθενείς τους κ.λ.π. Ήπιαμε τα αψέντια μας, είχαμε ξεραθεί στα γέλια μετά από λίγη ώρα, αγγίγματα ο ένας στον άλλο, περιστασιακά αγκαλίτσες. Αν κάθονταν και για ένα μαμήσι δεν θα έλεγα όχι αλλά στο τέλος της βραδυάς ήμουν γεμάτος από την ανθρώπινη επαφή που είχαμε. Σε φάση έπιασα τις Ελληνίδες να μας ρίχνουν στραβά βλέματα...        

Αψέντι σε pub ρε εσύ;

ΤΑΡΑΤΣΑΑΑΑΑΑ, να επιληφθείς άμεσα.

 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Λοιπόν συνειδητοποίησα κάτι.
Μέχρι τώρα δεν ασχολούμουν με άτομα που θεωρούσα ΑΣΧΕΤΟΥΣ.
Εσύ μόλις μου θύμισες ότι φίλος ή εχθρός είναι αυτός με τον οποίο ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
Επειδή λοιπόν δε σε θεωρώ εχθρο ούτε φίλο μου αλλά εντελώς άσχετο από μένα, σε χαιρετώ μεσιέ σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα και επιστρέφω κάπου όπου θα συζητώ με κάποιον που θα καταλαβαίνει τι λέω (ΚΛΙΚΑ για σένα)

Άντε γεια και περαστικά...!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom