Νέα

Η κλειστοφοβο-τσατσική ελληνική παρέα - κλίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Έτσι, έτσι Ταράτσα!

Χτύπα κι εσύ αυτόν που χτυπάνε άλλοι 10 μπας και νοιώσεις έτσι δυνατός!

Τόσο πολύ σε έχει ξευτιλίσει η ζωή κακομοίρη μου;
Εννοείτε, ήδη έχουμε κάνει 2 συναντήσεις με 20 άτομα και προσπαθούμε να βρούμε τρόπο να σε εξοντώσουμε! :rockon:
Το ότι σε δουλεύουμε επειδή είσαι γραφικός δεν σου πέρασε καθόλου από το μυαλό? :2funny:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Πάντως ρε παιδιά σας ευχαριστώ!

Ο πιο περίτρανος τρόπος απόδειξης του ότι υπάρχει η "Κλειστο-φοβο-τσατσική Ελληνική παρέα - κλίκα" ήταν τα δικά σας τσατσο-κλικαδόρικα δημοσιεύματα στα οποία προσπαθήσατε κοντόφθαλμα, φασιστικά και με μένος να με βγάλετε γραφικό, τρελό κ.λ.π.

Στα δημοσιεύματα σας ο προσεκτικός αναγνώστης θα διακρίνει τις απίστευτες εκτάσεις και διαστάσεις της Ελληνικής τσατσο-κλικαδούρας και θα συνειδητοποιήσει το πόσο κακό κάνει τελικά αυτή συνολικά στην Ελληνική κοινωνία...    
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Πάντως ρε παιδιά σας ευχαριστώ!

Ο πιο περίτρανος τρόπος απόδειξης του ότι υπάρχει η "Κλειστο-φοβο-τσατσική Ελληνική παρέα - κλίκα" ήταν τα δικά σας τσατσο-κλικαδόρικα δημοσιεύματα στα οποία προσπαθήσατε κοντόφθαλμα, φασιστικά και με μένος να με βγάλετε γραφικό, τρελό κ.λ.π.

Στα δημοσιεύματα σας ο προσεκτικός αναγνώστης θα διακρίνει τις απίστευτες εκτάσεις και διαστάσεις της Ελληνικής τσατσο-κλικαδούρας και θα συνειδητοποιήσει το πόσο κακό κάνει τελικά αυτή συνολικά στην Ελληνική κοινωνία...    


Εγω θα κάνω κλίκα με τον παλιό να μάθετε! αμα πια..παλιο κλειστοφοβικοι, τσατσοκλικαδοροι, εκτελεστες του αυθεντικου και του αδέσμευτου. Παλιοκρατικοδιαιτοι μπουρδελοσυναντησθέντες, πισωπλατοι κλικάκιδες, σατανάδες! :rolleyes:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Εγω θα κάνω κλίκα με τον παλιό να μάθετε! αμα πια..παλιο κλειστοφοβικοι, τσατσοκλικαδοροι, εκτελεστες του αυθεντικου και του αδέσμευτου. Παλιοκρατικοδιαιτοι μπουρδελοσυναντησθέντες, πισωπλατοι κλικάκιδες, σατανάδες! :rolleyes:

Eri δε γουστάρω γενικά κλίκες (να σε υποστηρίζω έστω και αν έχεις άδικο εδώ μέσα, επειδή ήπιαμε ένα καφέ μαζί). Φιλαράκια άμα θες μπορούμε να γίνουμε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πάντως ρε παιδιά σας ευχαριστώ!

Ο πιο περίτρανος τρόπος απόδειξης του ότι υπάρχει η "Κλειστο-φοβο-τσατσική Ελληνική παρέα - κλίκα" ήταν τα δικά σας τσατσο-κλικαδόρικα δημοσιεύματα στα οποία προσπαθήσατε κοντόφθαλμα, φασιστικά και με μένος να με βγάλετε γραφικό, τρελό κ.λ.π.
Κανείς δεν προσπάθησε.

Η μόνη που κατέβαλε οποιαδήποτε προσπάθεια ήμουν εγώ, ήμουν η μόνη που σου απάντησε με βάση τα επιχειρήματά σου και προσπάθησε να τα αντικρούσει. Συμπάθα με, νέα είμαι ακόμα, θα μάθω.
Άρα με βάση τη δική ΣΟΥ λογική εγώ είμαι η κλίκα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Κανείς δεν προσπάθησε.

Η μόνη που κατέβαλε οποιαδήποτε προσπάθεια ήμουν εγώ, ήμουν η μόνη που σου απάντησε με βάση τα επιχειρήματά σου και προσπάθησε να τα αντικρούσει. Συμπάθα με, νέα είμαι ακόμα, θα μάθω.
Άρα με βάση τη δική ΣΟΥ λογική εγώ είμαι η κλίκα.

εκει που σταματαει η λογικη.. αρχιζει ο παλαιος :tooth:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ποπκόρν θέλει κανείς;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πάω να μιλήσω αριστερά μου σε παρέα από Ελληνίδες, ούτε καν έχασαν χρόνο να με αξιολογήσουν.   

Σε κατάλαβαν από τη φωνή...

Και γιατί άθλιες ελλεινίδες δεν κάνατε το ψυχικό να μιλήσετε στο παιδί και μας έχει ζαλίσει τον έρωτα μια βδομάδα τώρα;;;;;;;;;;

(το γεγονός ότι δεν τους άρεσες/ βαριόντουσαν/ είχαν πράγματι κάτι σημαντικό να πουν/ είχαν γκόμενο/ δεν ήταν απελπισμένες δεν σου πέρασε από το μυαλό ε;)

Πάντως ρε παιδιά σας ευχαριστώ!

...στα οποία προσπαθήσατε κοντόφθαλμα, φασιστικά και με μένος να με βγάλετε γραφικό, τρελό κ.λ.π.

Μα και εσύ ρε κουρκουμπίνι μου, δεν το έκανες καθόλου μα καθόλου δύσκολο...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Παλιέ κι εγώ όταν είμαι στο εξωτερικό πηδιέμαι με ό,τι βρω μπροστά μου, ειδικά αν μένω σε χόστελ, όπου γίνεται της πουτάνας.
Στο Ελλάντα όμως όταν βγαίνω με φίλες μου βγαίνω για να τα πούμε, όχι για να ασχολούμαι με τον καθένα άσχετο.
Μήπως το θέμα δεν είσαι πάντα εσύ;
Μήπως αν σου κάθονταν οι κοπέλες οι ξένες τελικά δε θα έκανες το θρεντ;
Γιατί γκρινιάζεις χωρίς λόγο βρε παιδί μου, δε σου έκαναν επίθεση οι ελληνίδες, απλώς δεν ασχολήθηκαν μαζί σου κι εσύ το πήρες προσωπικά το θέμα!!
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Σε κατάλαβαν από τη φωνή...

Και γιατί άθλιες ελλεινίδες δεν κάνατε το ψυχικό να μιλήσετε στο παιδί και μας έχει ζαλίσει τον έρωτα μια βδομάδα τώρα;;;;;;;;;;

(το γεγονός ότι δεν τους άρεσες/ βαριόντουσαν/ είχαν πράγματι κάτι σημαντικό να πουν/ είχαν γκόμενο/ δεν ήταν απελπισμένες δεν σου πέρασε από το μυαλό ε;)

Μα και εσύ ρε κουρκουμπίνι μου, δεν το έκανες καθόλου μα καθόλου δύσκολο...

Φιλαράκι εγώ δεν είπα ότι ήταν απελπισμένες ή ότι προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί τους γιατί ήθελα με το ζόρι και καλά να τις γαμίσω. Έτσι έχω μάθει τα χρόνια που έζησα έξω, να επικοινωνώ με τον κόσμο γύρω μου σε κοινωνικό χώρο. Ανθρώπινα πήγα να ανοίξω κουβέντα μαζί τους, ένα καλησπέρα να πω, αλλά το "ανθρώπινο" φαίνεται δεν υπάρχει πια στην κλειστο-φοβο-τσατσική Ελληνική κοινωνία...Όποιος είναι έξω από την παρέα - κλίκα = εχθρός!

Με τις Ελβετίδες γιατί πήγε πολύ πιο ανθρώπινα το πράγμα;

Και περγαμόντο μου αν πρόσεξες δεν επιχείρησαν ΟΛΟΙ να με βγάλουν γραφικό και τρελό. Για να είναι όμως για κάποιους σημαντικό αυτό - να βγάζουν τον άλλο με το ζόρι γραφικό για να νοιώσουν ΔΥΝΑΤΟΙ οι ίδιοι - κάτι λέει αυτό όχι για τον ανυπεράσπιστο που επιχειρούν να χτυπήσουν αλλά για τους ίδιους αυτούς τους μπουγιο-μάγκες...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Από πού κι ως πού ανυπεράσπιστος;
Μια χαρά φωνάζεις, τόσο μάλιστα που καταφέρνεις και δεν ακούς καν τι λένε οι άλλοι
 

Επισκέπτης
Παλιέ κι εγώ όταν είμαι στο εξωτερικό πηδιέμαι με ό,τι βρω μπροστά μου, ειδικά αν μένω σε χόστελ, όπου γίνεται της πουτάνας.
Στο Ελλάντα όμως όταν βγαίνω με φίλες μου βγαίνω για να τα πούμε, όχι για να ασχολούμαι με τον καθένα άσχετο.
Μήπως το θέμα δεν είσαι πάντα εσύ;
Μήπως αν σου κάθονταν οι κοπέλες οι ξένες τελικά δε θα έκανες το θρεντ;
Γιατί γκρινιάζεις χωρίς λόγο βρε παιδί μου, δε σου έκαναν επίθεση οι ελληνίδες, απλώς δεν ασχολήθηκαν μαζί σου κι εσύ το πήρες προσωπικά το θέμα!!


σιγα μην κλασεις κ εσυ.Κανε κ λιγο πιπι μην παθει η μητρα σου-προστατης σου(οτι εχεις τελος παντων)





παλιε δεν υπαρχεις μαν χαχαχα

πραγματικα πιστευεις οτι γινονται συναντησεις απο μελη του φορουμ κ σχεδιαζουν πως να σου κανουν επιθεση σε διαφορα θρεντς ? :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν τα πιάνεις τα υποννοούμενα, ε; Πατ πατ
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Παλιέ κι εγώ όταν είμαι στο εξωτερικό πηδιέμαι με ό,τι βρω μπροστά μου, ειδικά αν μένω σε χόστελ, όπου γίνεται της πουτάνας.
Στο Ελλάντα όμως όταν βγαίνω με φίλες μου βγαίνω για να τα πούμε, όχι για να ασχολούμαι με τον καθένα άσχετο.
Μήπως το θέμα δεν είσαι πάντα εσύ;
Μήπως αν σου κάθονταν οι κοπέλες οι ξένες τελικά δε θα έκανες το θρεντ;
Γιατί γκρινιάζεις χωρίς λόγο βρε παιδί μου, δε σου έκαναν επίθεση οι ελληνίδες, απλώς δεν ασχολήθηκαν μαζί σου κι εσύ το πήρες προσωπικά το θέμα!!

Boomb aπό το συγκεκριμένο μαγαζί έχω πάρει άπειρες τουρίστριες τα 3 τελευταία χρόνια....

Με ξέρουν τα παιδιά, οι σερβιτόροι κ.λ.π. όταν πηγαίνω με τις τουρίστριες που γνωρίζω στο συγκεκριμένο μαγαζί μετά στα γύρω χορευτάδικα (για greek dance) και μου κουνάνε το κεφάλι κάθε φορά (στυλ "πάλι με άλλο νουνί ρε μπαγάσα"...). Τόσον καιρό έχω δεκάδες ένσημα με τις ξένες και έχω πάρει μόνο 2 Ελληνίδες και αυτές από δικές μου παρέες που τις έφερα στο συγκεκριμένο μαγαζί...Πολλές φορές στο μαγαζί γινόμαστε όλοι μια οικογένεια με τους ξένους και τις ξένες, μιλάμε όλοι μαζί και κάνουμε μαλακίες και μένουν αυτιστικές μόνες τους σε κάποιαν άκρη συνήθως οι Ελληνίδες, σαν αγγούρια να συζητάνε "κάτι σοβαρό" μεταξύ τους....  
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ααααααα, αυτό κατάλαβες....
Καλά, δεν αμφισβήτησα το πόσο κοινωνικός είσαι ή το πόσες τουρίστριες παίρνεις αλλά τέλος πάντων
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
σιγα μην κλασεις κ εσυ.Κανε κ λιγο πιπι μην παθει η μητρα σου-προστατης σου(οτι εχεις τελος παντων)

Όταν είμαι στο εξωτερικό είπα ρε, πρέπει να κάνω ό,τι μπορώ για να αντιμετωπίζω την ξηρασία όταν είμαι εδώ!!!
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ααααααα, αυτό κατάλαβες....
Καλά, δεν αμφισβήτησα το πόσο κοινωνικός είσαι ή το πόσες τουρίστριες παίρνεις αλλά τέλος πάντων

Χέσε με μωρέ με το γυναικείο 'Άαααααααα αυτό κατάλαβες..."

Εσύ που έχεις πάει έξω δεν έχεις συνειδητοποιήσει πόσο "αγγούρια" είναι κοινωνικά (εκτός παρέας - κλίκας) οι Ελληνίδες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom