Νέα

Η Ελλάδα νούμερο 1 πιο σεξουαλικά ενεργή χώρα στον κόσμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ξεκωλογος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Σωστός. Έχω αρκετούς γνωστούς και φίλους παντρεμένους που δεν κοιμούνται πια με την γυναίκα τους γιατί αυτές δεν θέλουν και έχουν ρέψει στην αγαμία.Πολλές κλείνουν μετά από τον γάμο και την τεκνοποιία και οι άνδρες έχουν λευκό γάμο!:embarrased:

Αν έχουν κι αυτοί τίποτα άλλες σκοτούρες,οικονομικές,εργασιακές κλπ,μόνο για γαμήσι δε θα χουν όρεξη.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Για να γαμησεις 164 φορες τον χρονο πρεπει να εχεις γκομενα , με μια φορα την εβδομαδα που γαμαει σε μπουρδελο το μεσο μελος του bou ειναι σιγουρα στις τελευταιες θεσεις
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Από εκεί να καταλάβεις αν οι δημοσκοπήσεις για τα κόμματα είναι έγκυρες ή όχι…..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Αν έχουν κι αυτοί τίποτα άλλες σκοτούρες,οικονομικές,εργασιακές κλπ,μόνο για γαμήσι δε θα χουν όρεξη.
Yπάρχει και αυτό που γράφεις, αλλά εννοώ κάτι άλλο. Υπάρχει πολύ ψυχρότητα και επίσης πολλές νομίζουν ότι μας κάνουν χάρη όταν κάθονται.Δεν βλέπουν το σεξ ως απόλαυση αλλά σαν παραχώρηση στον άνδρα και υποχρεώνονται να το κάνουν για να κάνουν οικογένεια και παιδιά. Μετά γυρίζουν στην γνώριμη τους αποχή.:undecided-old:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Yπάρχει και αυτό που γράφεις, αλλά εννοώ κάτι άλλο. Υπάρχει πολύ ψυχρότητα και επίσης πολλές νομίζουν ότι μας κάνουν χάρη όταν κάθονται.Δεν βλέπουν το σεξ ως απόλαυση αλλά σαν παραχώρηση στον άνδρα και υποχρεώνονται να το κάνουν για να κάνουν οικογένεια και παιδιά. Μετά γυρίζουν στην γνώριμη τους αποχή.:undecided-old:
Τύπε μου το καταλαβαίνεις ότι δεν είμαστε αντιπροσωπευτικό δείγμα του συνόλου,επειδή ο άλλος που τρώει καλά και βρήκε αυτό που έψαχνε,στα @@ του τα γκάλοπ και τα μπουρδέλα και όλα,ούτε καν ασχολείται
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Τύπε μου το καταλαβαίνεις ότι δεν είμαστε αντιπροσωπευτικό δείγμα του συνόλου,επειδή ο άλλος που τρώει καλά και βρήκε αυτό που έψαχνε,στα @@ του τα γκάλοπ και τα μπουρδέλα και όλα,ούτε καν ασχολείται
Σωστή και αυτή η άποψη. Όλες αυτές οι έρευνες δεν είναι σωστές .Αλλά επαναλαμβάνω , στην Ελλάδα έχει πέσει πολύ αγαμία και ψυχρότητα . Για να μην πω για τους αγάμητους και τις αγάμητες με σκυλιά που αυξάνονται γεωμετρικά !:confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Σαν τις Συμπληγαδες Πετρες που ανοιγοκλεινανε.
Αλλα μολις περασαν οι Αργοναυτες εμειναν για παντα ανοιχτες.
Ο συμβολισμος προφανης!
Ανοίξανε και μετά πήρανε μια ολόκληρη καραβιά :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
OP
OP
Ξ

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
και ποιος το λεει οτι πρεπει να ασχολουμαι με τις εξω?η κοινωνια?στα αρχιδια μου τι λεει η κοινωνια,εγω δε τις χωνευω τις εξω γιατι ειναι για τον πουτσο,αμα παω 30 και προσεγγιζω 30αρες τοτε θα αλλαξει το πραγμα γιατι αυτες ειναι γυναικες να παρεις σοβαρα προς το παρων δε θα παω να προσεγγισω τις ψυχανωμαλες στη ηλικια μου που πανε με πουσταρες.
Μαλακά είσαι 1 χρόνο μεγαλύτερος από μένα και έχεις πετάξει του κόσμου τις μαλακίες αν εισουν φίλος μου θα έτρωγες πολλές σφαλιάρες πραγματικά μιλας σαν κατεστραμμένο συγκρατημένο απτά μπουρδέλα παιδι
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Εγώ ρε φίλε που είμαι μεγάλος τρελαίνομαι να γαμάω Ελληνιδακια εικοσάχρονα κλπ. που είναι πάνω στις καύλες τους.Κι εσύ που είσαι στην ηλικία τους τα απαρνιεσαι σε απαρνιούνται??
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.082
Πόντοι
2.036
οπως λέει και το ανεκδοτο "τι κοινο εχουν ενας παντρεμενος και ενας ελευθερος; ο ενας νομιζει οτι ο αλλος πηδάει"
Το μόνο κοινό που μπορεί να έχουν είναι ότι γαμάνε την ίδια γυναίκα
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.082
Πόντοι
2.036
Τρίτη η Ρωσία ρε φίλε; Έτσι εξηγείται η έχθρα του μαλακοκαύλη Px και των άλλων αγάμητων για την Ρωσία. Ζηλεύουν οι πετσάκηδες...
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
65
Like
1.115
Πόντοι
6.830
Με 10 και 20 ευρώ που εχουν τα μπουρδέλα όλοι μπορούν να γαμανε συχνα.Δεν υπάρχει αυτη η τιμή πουθενά στον σύγχρονο κόσμο που είναι πανάκριβη η ζωή.

Επίσης αυτό που βλέπω είναι ότι 25-50 Ελληνίδες και Έλληνες δεν γαμιούνται γιατί είναι γενικά πολύ επιλεκτικοί.Αν δεν εχει προδιαγραφές ο αλλος δεν προχωράει το πράγμα.Επίσης μου κάνει εντύπωση που δεν γαμάνε οι Ιταλοι σε αυτη την έρευνα που είναι ατελείωτα καμάκια
 
OP
OP
Ξ

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Οι αποτυχημένοι να αποχωρήσουν απτό θρεντ μόνο όσοι γαμανε να απομείνουν
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
@Sub-Zero Ηταν που Ελληνιδες ειναι αγαμητες

Απολυτως αληθης η ερευνα.

Δημαδη σε ποια αλλη χωρα γαμιουνται περισσοτερο?

Στη Γερμανια και τη Νορβηγια?

Ισως μονο χωρες οπως Αργεντινη, Βραζιλια, Κουβα κλπ να γαμιουνται περισσοτερο.

Πραγματικα γεμισε απελπιστικα αγαμητους στο θρεντ που νομιζουν οτι δε γαμαει ο κοσμος χωρις μπουρδελα και οι γυναικες καθονται αγαμητες γιατι ψαχνουν σοβαρη σχεση.

Κατσε και σκεψου ποσο πατος εισαι να γαμας στην Ελλαδα μονο απο μπουρδελα.

Πραγματικα ζουν σε ματριξ εναλλακτικης πραγματικοτητας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom