Νέα

Η Ελλάδα νούμερο 1 πιο σεξουαλικά ενεργή χώρα στον κόσμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ξεκωλογος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Αυτό κι αν δεν ισχύει.... Οι ομορφότεροι στην Ελλάδα συνήθως έχουν άσχημες γκόμενές και αρκετοί άσχημοι έχουν ωραία μουνακια. Μάλλον δεν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται...
για πες μου έναν να μάθω κι εγω.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
341
Κριτικές
20
Like
978
Πόντοι
1.011
εάν ήταν σαν τον Τσάκωνα οι μισοί που απάντησαν εννοείται οτι θα είμαστε 44 φορές πάνω απο τν 2ο!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι.
Αν δεν γίνεις PUA δεν πηδάς
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι.

Αυτοί παθαίνουν βέρτιγκο,βλέπουν τις πουτάνες που τους ανοίγουν τα πόδια και νομίζουν ότι είναι γκόμενες τους.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι.
Εχουν την πουτσα πασπαρτου που ανοιγει τα παντα
2funny.gif
2funny.gif
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
OP
OP
Ξ

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι
Δεν είναι εύκολο ποιος λέει ότι είναι εύκολο εμένα η γνώμη μου είναι ότι μπορείς με την σωστή διαχείριση και τις σωστές κινήσεις να μειώσεις το ποσοστό δυσκολίας κατά 90 %
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν είναι εύκολο ποιος λέει ότι είναι εύκολο εμένα η γνώμη μου είναι ότι μπορείς με την σωστή διαχείριση και τις σωστές κινήσεις να μειώσεις το ποσοστό δυσκολίας κατά 90 %
Κι εγώ έτσι νόμιζα, αλλά η δυσκολία άντε να μειωθεί κατά ένα 20% και απλά "καίγεσαι" με τις ώρες να πλησιάζεις γυναίκες είτε έξω είτε σπαμάροντας με εκατοντάδες copy paste μηνύματα online.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
9
Like
13.015
Πόντοι
3.836
23χρονε άσε καλύτερα τις αποψεις για τις Σκανδιναβές γιατί εκτίθεσαι. Εγώ στην ηλικία σου είχα ήδη ζήσει στη Σουηδία και ξέρω τι σου λέω. Εσύ επαναλαμβάνεις στερεότυπα που λένε στην Ελλάδα όσοι δεν έχουν πει ούτε χελόου σε τουρίστρια και νοσταλγούν που είχαν γαμήσει μια ημιλιπόθυμη Γερμανίδα 120 κιλά μια φορά στα 18 τους (σήμερα αυτό θα ήταν βιασμός).

Δικαίωμά σου να έχεις τις απόψεις που έχεις για τις συνομήλικές σου, εύχομαι να βρεις μια 30αρα όπως τη θες.

Για το ερώτημα αν οι Ελληνίδες είναι εύκολες:

1. Του σαβουρογάμη το κρεβάτι δεν αδειάζει ποτέ
2. Για να κρατήσεις μία σχέση πολλά χρόνια πρέπει να είσαι συμβιβαστικός χαρακτήρας και συχνά υποτακτικός ,δεν είναι όλοι έτσι.
3. Αν είσαι φοιτητής ή κάτω των 35, είναι λογικό να έχεις στον κύκλο σου πολλές ελεύθερες που γουστάρουν μόνο πούτσα. Από μια ηλικία και μετά οι γυναίκες θέλουν μόνο γάμο ειδικά στην επαρχία.
4. Όπως και τη γυναίκα έτσι και τον άντρα που είναι >40 και δεν έχει παντρευτεί ποτέ τον αντιμετωπίζουν με καχυποψία. Αν δε μπορείς να αντισταθμίσεις το μειονέκτημα της ηλικίας σου με κάποιο άλλο σημαντικο προσόν όπως πολύ καλή εμφάνιση, πλούτο ,φήμη, τότε θα είσαι στο κάτω ράφι.
5. Δεν είναι όλες οι γυναίκες το ίδιο πρόθυμες ,ούτε το ίδιο σεξουλιάρες, ούτε το ίδιο Kinky. Αν συναναστρέφεσαι με γυναίκες που παρτουζώνονται ή γαμιούνται είσαι εντάξει. Αν όχι, πρέπει να προσεγγίσεις 20 για να βρεις 1 τέτοια.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Ότι μπορούμε να εξάγουμε είναι καλό. Ας είναι και αυτό. Το καλάθι να είναι γεμάτο. Άσε που θα αναβιώσει στις απανταχού φαντασιώσεις των τουριστών που μας επισκέπτονται και το greek kamaki. Γιατί στην εποχή του ιντερνετ πέθαναν όλα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
4. Όπως και τη γυναίκα έτσι και τον άντρα που είναι >40 και δεν έχει παντρευτεί ποτέ τον αντιμετωπίζουν με καχυποψία. Αν δε μπορείς να αντισταθμίσεις το μειονέκτημα της ηλικίας σου με κάποιο άλλο σημαντικο προσόν όπως πολύ καλή εμφάνιση, πλούτο ,φήμη, τότε θα είσαι στο κάτω ράφι.

Τον άντρα περισσότερο.

Γι'αυτό και πολλοί ελεύθεροι σ'αυτές τις ηλικίες,τελικά παντρεύονται όποια βρούνε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Δηλαδη οσοι πήραν μέρος στην έρευνα (λέμε τώρα) απάντησαν με ειλικρίνεια ? :2funny:
Αμφισβητείς τύπε , ότι ο μέσος έλληνας, στα 25 πχ, έχει 20-25 διαφορετικές γυναίκες το χρόνο ; Με πολλές κάνει και FFFM.
Μέσο ύψος γκόμενας 1.72 και μέσο βάρος 60 κιλά.

Όχι ; Λες να λένε ψέμματα ;
Για τίποτε μαλάκες "ευχαριστώ για την αποδοχή" τους έχεις ;
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
O άλλος νομίζει ότι η ζωή είναι το instagram που το 5% από τις γκόμενες έχουν 1000+ followers και τους την πέφτουν ναυάγια. Τις βλέπω με τι καταλήγουν.
Οι καλές οι γκόμενες, τα δυνατά κομμάτια, έχουν εκλεκτό κύκλο και σεμνά ή καθόλου social media. Αυτές είτε τις καπαρώνουν αξιόλογοι άνδρες νωρίς (το αντίθετο του sub zero) είτε ακολουθούν καριέρα.
Επίσης, δεν είναι τυχαίο που οι περισσότερες λένε που έχουν χαθεί οι άνδρες...ξαναλέω οι περισσότεροι που τους την πέφτουν είναι ναυάγια. Άλλοι παντρεμένοι, άλλοι 40+, άσχημοι, creepy, αν τους βγάλεις αυτούς μένουν πολύ λίγοι .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αυτό κι αν δεν ισχύει.... Οι ομορφότεροι στην Ελλάδα συνήθως έχουν άσχημες γκόμενές και αρκετοί άσχημοι έχουν ωραία μουνακια. Μάλλον δεν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται...
το ξερω δε εχει να κανει με τη εμφανηση εχει να κανει με το λεγειν,οσο πιο πολυ τροπο προσεγγισης στα γουστα της μεσης ελλεηνιδας εχει ενας αντρας τοσο ευκολο του ειναι να γαμησει και ας ειναι μετριοτατος εμφανησιακα,ο αλλος οσο ωραιος και να ειναι αμα ειναι ντροπαλος και δε ξερει να προσεγγιζει συμφωνα με τα προτυπα της μεσης ελληνιδας δε θα γαμησει με τιποτα,οι ελληνιδες ετσι λειτουργουν δε κοιτανε εμφανηση αλλα κοιτανε αυτοπεποιθηση και να ξερει ο αλλος να προσεγγιζει.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εντωμεταξύ πάντα σε τέτοια νήματα θα πετάγεται ένας "γαμιάς" να λέει πόσο εύκολα ανοίγουν τα πόδια τους όλες, απλά όλοι είμαστε αμπαλοι και άχρηστοι.
αχαχαχαχχααχ ποσο απολυτο δικιο εχεις αδερφε,λες και αμα γαμαγε ελληνιδες και του ειναι τοσο ευκολο να του ανοιξουν τα ποδια θα ηταν εδω μεσα να ασχολειται με τον καθε περιεργο,απλα αυτοι που το κανουν αυτο να λενε ειναι πανευκολο να ανοιξουν τα ποδια ειναι το κλασσικο τρολακι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
το ξερω δε εχει να κανει με τη εμφανηση εχει να κανει με το λεγειν,οσο πιο πολυ τροπο προσεγγισης στα γουστα της μεσης ελλεηνιδας εχει ενας αντρας τοσο ευκολο του ειναι να γαμησει και ας ειναι μετριοτατος εμφανησιακα,ο αλλος οσο ωραιος και να ειναι αμα ειναι ντροπαλος και δε ξερει να προσεγγιζει συμφωνα με τα προτυπα της μεσης ελληνιδας δε θα γαμησει με τιποτα,οι ελληνιδες ετσι λειτουργουν δε κοιτανε εμφανηση αλλα κοιτανε αυτοπεποιθηση και να ξερει ο αλλος να προσεγγιζει.

Ούτε εμφάνιση,ούτε προσέγγιση,ούτε λέγειν.

Το'χουμε πει τόσες φορές,το βασικότερο είναι να σε γνωρίσουν από παρέα/δουλειά/κύκλο.Αν δεν υπάρχει αυτό,δεν γίνεται τίποτα.Όση εμφάνιση και αυτοπεποίθηση να'χεις,στην Ελλάδα δεν αρκούν αν είσαι εκτός παρεών και κύκλων.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ούτε εμφάνιση,ούτε προσέγγιση,ούτε λέγειν.

Το'χουμε πει τόσες φορές,το βασικότερο είναι να σε γνωρίσουν από παρέα/δουλειά/κύκλο.Αν δεν υπάρχει αυτό,δεν γίνεται τίποτα.Όση εμφάνιση και αυτοπεποίθηση να'χεις,στην Ελλάδα δεν αρκούν αν είσαι εκτός παρεών και κύκλων.
το ξερω εγω ειμαι 23 καλος εμφανησιακα αλλα επειδη δε εχω κυκλους δυσκολευομαι να βρω
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ούτε εμφάνιση,ούτε προσέγγιση,ούτε λέγειν.

Το'χουμε πει τόσες φορές,το βασικότερο είναι να σε γνωρίσουν από παρέα/δουλειά/κύκλο.Αν δεν υπάρχει αυτό,δεν γίνεται τίποτα.Όση εμφάνιση και αυτοπεποίθηση να'χεις,στην Ελλάδα δεν αρκούν αν είσαι εκτός παρεών και κύκλων.
Όλοι οι άσχημοι και οι μέτριοι τα ίδια λέτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom