Νέα

H Γη είναι επίπεδη;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anexelektos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εσύ τί λές ;

  • Εγώ λέω οτι είναι στρογγυλή

    Ψήφοι: 67 26,9%
  • Εγώ λέω ότι είναι επίπεδη

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Εγώ λέω ότι είναι τρίγωνη

    Ψήφοι: 50 20,1%
  • Εγώ λέω ότι δεν υπάρχει γή αλλά ζούμε σε ένα χωροχρονικό μάτριξ που απωτυπώνεται σε ένα σημείο

    Ψήφοι: 101 40,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    249

PSAXTIRI

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.781
Κριτικές
51
Like
3.936
Πόντοι
17.145
O βλακας που το εγραψε αυτο, τι εννοει με την λεξη "κατω"?
Κατω σημαινει προς την μαζα, προς την ξηρα. Οχι το "κατω" στο κενο του συμπαντος. Που στο κατω κατω γιατι να μην αντιληφθουμε την Γη αναποδα ή πλαγια? Ποιος λεει οτι ο βορρας ειναι "πανω" στο συμπαν και ο νοτος "κατω"?

Εγω αναρωτιεμαι, οσοι τα γραφουν αυτα, ψηφιζουν? εχουν οικογενειες? δουλειες? μεγαλωνουν παιδια? ασκουν επαγγελμα?
Ζουν ανάμεσά μας
 

kingolgrc

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι μελος απο το 2006 αλλα δεν γραφω σχεδον ποτε. Που και που μπαινω και διαβαζω κανα θρεντ. Ως τωρα νομιζα οτι οι πανηλιθιοι και τα ζωα του διαδικτυου ηταν απλα οι ψεκασμενοι...Τωρα ομως εχω συγκλονιστει και απορησει...Νοιωθω εντονη αμηχανια μπροστα στο μεγεθος της μαλακιας που δερνει τους φλατερθερς... Προσωπικα θα προτεινα λοβοτομη, αφαιρεση δικαιωματος ψηφου και υποχρεωτικη φοιτηση ξανα στην 4η δημοτικου. Εξορισμου και για να μην κουραζεται οποιος φλατερθερ
ή ψεκασμενος μου απαντησει του ανταπαντω οτι εχει κερδισει...Σαφως και η απειρη βλακεια του ειναι αηττητη που ελεγε και μια ψυχη...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Τυπε και συ δε θα πρεπενα σαι πολυ περηφανος για τον εαυτο σου...
50 χρονω και να χεις γκομενα λες κι εισαι 17, αντι να χεις γυναικα παιδια και ισως κανα εγγονι...
50 χρονω και να γραφεις ακομα σε σαιτ για πουτανες...
Δεν εισαι και το καλυτερο παραδειγμα για τη νεολαια...
Σκεψου το :S

Ελλιπής ενημέρωση. Οι άντρες ξύπνησαν. ΌΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ 50ΡΗΔΕς. Ποιος λογικός άνθρωπος θέλει να παντρευτεί κάποια και ύστερα από λίγα χρόνια αυτή να υποβάλει αίτηση διαζυγίου, να κρατήσει όλα τα πράγματα για τα οποία έχει δουλέψει ο άντρας και τα παιδιά του, και να του τα δίνει αν και όταν γουστάρει; Bachelor Nation: 70% of Men Aged 20-34 Are Not Married Πηγή
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Εγω αναρωτιεμαι, οσοι τα γραφουν αυτα, ψηφιζουν? εχουν οικογενειες? δουλειες? μεγαλωνουν παιδια? ασκουν επαγγελμα?

δυστυχως η απαντηση ειναι ναι σε ολα

τουλαχιστον δεν ειναι τοσο επικινδυνοι οσο οι αντιεμβολιαστες
 

kepler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
3
Like
428
Πόντοι
301
Ναι ρε! Η γη είναι επίπεδη και δεν γυρίζει :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.825
Πόντοι
37.127

Συνημμένα

  • 937C1B59-7607-4410-BE8C-BF984582ABB6.jpeg
    937C1B59-7607-4410-BE8C-BF984582ABB6.jpeg
    91,1 KB · Εμφανίσεις: 66

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Φτωχός και περήφανος άνευ ορκας  :S
:rockon: :rockon: :rockon: για να την ειχες θα πρεπε να σουν το αντιθετο :S :S :S
υγ :tickedoff: ρε νιμου εσυ υποτιθεται την λατρευεις και την στηριζεις εναντια στην χλευη ολων μας..μην τα μπερδευεις :S :S :S :happy:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
γι αυτο εχεις ταραξει τις φακες κ τα λαδερα πουτσα....?...σε συσιτιο τα χτυπας....? :takethis: :takethis: :takethis:
Τύπε δεν θέλω να δώσω πολλά λεφτά για κάτι που θα το χέσω την άλλη μέρα.

Φακές: το κρέας του φτωχού. Πολύ υγιεινές, χωρίς κορεσμένα και τρανς. Και φτηνές. Με 3.5€ τις παίρνεις από ΑΒ
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon: για να την ειχες θα πρεπε να σουν το αντιθετο :S :S :S
υγ :tickedoff: ρε νιμου εσυ υποτιθεται την λατρευεις και την στηριζεις εναντια στην χλευη ολων μας..μην τα μπερδευεις :S :S :S :happy:
Τηνε στηρίζω αλλά είμαι και εγώ άνθρωπος. Δεν βλέπω καμιά ανταπόκριση. Να πάει να γαμηθει στο κάτω κάτω  :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Τύπε δεν θέλω να δώσω πολλά λεφτά για κάτι που θα το χέσω την άλλη μέρα.

Φακές: το κρέας του φτωχού. Πολύ υγιεινές, χωρίς κορεσμένα και τρανς. Και φτηνές. Με 3.5€ τις παίρνεις από ΑΒ
τα ιδια τρωει κ η ορκα σου κ διατηρει την κορμαρα της..? :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom