Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Eιχαμε μια τυχαια συναντηση στο τζιμ μετα απο μηνες με το γαμαικανουλι λατρεμενε μου χαρε.........αφου εσυ δεν με πηρες ακομα..


1. καλά είναι να μη ξέρεις πότε θα σε πάρω. ;)
2. το μάτι μου πάντα είναι στραμμένο πάνω σου, είσαι τραβηχτικιά. ;) :cheesy: :-*
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
να πας στον τσιχλα
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

μα εδω ολοι μπορουν τα παντα!!πως γινεται αυτο;;
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑ δεν νομιζω Τακη!!!! ουτε τα μισα κιλα μου!!

1. καλά είναι να μη ξέρεις πότε θα σε πάρω. ;)
2. το μάτι μου πάντα είναι στραμμένο πάνω σου, είσαι τραβηχτικιά. ;) :cheesy: :-*
Αχ ερωταααααααα  :smitten: :smitten: :smitten:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
άντε καλά. αυτά κάνεις και καμιά φορά θα πω τι γλυκό πλάσμα είσαι και θα εκτεθώ. :cheesy:
καληνύχτα, φρόνιμα έτσι; ;)
Panτα φρονιμα οι σκεψεις μου μονο δικες σου αχ αυτες οι σκεψεις σου... :-* :-* :-*
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
κατ αρχην δε λες ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις..
καποιος που ναι 1.80 κ 62 κιλα,ναι πρεπει να φορτωσει με καθε τροπο..
δεν ισχυει το ιδιο για εναν 1.80 κ 75 κιλα ομως..

εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,
αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..


απο κει και περα αν δεν καταφερες με το φαγητο να βαλεις βαρος,μαντεξε τι φταιει..


πες με τρελο,αλλα μου περναει απο το μυαλο πως ΔΕΝ ετρωγες αρκετα!

απ οτι καταλαβαινω εισαι ασχετος-αρχαριος,για αυτο απαντω..
κανενας που δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια δε θα ρωταγε αν ευσταθουν τα παραπανω ειδικοτερα εδω μεσα..
μεσα στον καταιγισμο μαλακιας των προηγουμενων σελιδων,καπου ειπωθηκε πως η πρωτεινη ειναι φαγητο..αυτο ειναι αληθες 100%..
αυτος ο βλακας που σου πε "παρε πρωτεινες",ειναι σα να σου πε φαε περισσοτερο γιαουρτι-κοτοπουλο κλπ..
αν τον ακουσεις λοιπον,και "παρεις πρωτεινες" αλλα εξακολουθησεις να σαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης,
δηλαδη αν εξακολουθησεις να τρως λιγοτερο,παλι δε θα βαλεις βαρος..ακομα και σε χαπι να σαι,με undereating ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να βαλεις κιλα.

παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι,ΦΑΕ.
1Η ΜΑΛΑΚΙΑ(εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,) ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ 4-5 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ
2Η ΜΑΛΑΚΙΑ(αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..)  ΟΙ ΜΥΣ ΕΙΝΑΙ 95% ΝΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣ
3Η ΜΑΛΑΚΙΑ(παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι)  εχεις ακουσει ποτε τον ορο απαχη μυικη μαζα ποτε στην ζηη σου?
4Η ΜΑΛΑΚΙΑ(ΦΑΕ)  ΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΙΤΣΕς ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον μπουλη ΧΙΤΜΑΝ σε 1 ποστ μας ειπες τεσσερις μαλακιες,χωρις να μπω στον κοπο να κοιταξω αλλα ποστ σου,το περιβοητο φυσικα θα φαω σε 4-5 ωρες δεν το εβαλα στις μαλακιες που λες,συνεχισε να τρως ετσι μεχρι η μουρη σου να γινει σα της μαιμους τον κολο,και μετα μεχρι και οι πουτανες θα σε διωχνουν :jerking:
Τι ειπες στον ανθρωπο, οτι δεν εχει σημασια αν παρει πρωτεινες και να φαει οτι να ναι για να φτιαχτε΄?Ποσο βλαμμενος εισαι αγορι μου,τι παιρνεις :jerking: :jerking:
Ρε μπουλη που σε εχουν για τις φαπες ολοι στα γυμναστηρια αν εχεις πατησει ποτε σε γυμναστηριο φυσικα,  σε 2 ποστ σου εχεις πει 5 μαλακιες δε πα να συζητησεις με τον ΣΠΕΡΕΣ  :2funny: :2funny:
Αντε γιατι πολυ ασχοληθηκα και με σενα και τις μαλακιες που λες,ενας ημιμαθης μπουλης κακομοιρος εισαι  και το επιβεβαιωσες με τις μαλακιες που ειπες και συ  :S
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
1Η ΜΑΛΑΚΙΑ(εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,) ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ 4-5 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ
2Η ΜΑΛΑΚΙΑ(αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..)  ΟΙ ΜΥΣ ΕΙΝΑΙ 95% ΝΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣ
3Η ΜΑΛΑΚΙΑ(παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι)   εχεις ακουσει ποτε τον ορο απαχη μυικη μαζα ποτε στην ζηη σου?
4Η ΜΑΛΑΚΙΑ(ΦΑΕ)  ΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΙΤΣΕς ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ?
Ρε μανα μου σταματα να γραφεις ειλικρινα θα καει ο εγκεφαλος μας...
Φιμωστε τον καλε..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
1Η ΜΑΛΑΚΙΑ(εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,) ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ 4-5 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ2Η ΜΑΛΑΚΙΑ(αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..)  ΟΙ ΜΥΣ ΕΙΝΑΙ 95% ΝΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣ
3Η ΜΑΛΑΚΙΑ(παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι)   εχεις ακουσει ποτε τον ορο απαχη μυικη μαζα ποτε στην ζηη σου?
4Η ΜΑΛΑΚΙΑ(ΦΑΕ)  ΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΙΤΣΕς ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ?
αυτοαναιρεισαι :think:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
1Η ΜΑΛΑΚΙΑ(εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,) ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ 4-5 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ
Δεν παίζει αυτό που λές, 4-5 ΜΥΙΚΑ κιλά σε ένα μήνα και πολύ εύκολα , το γάμησες  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom