Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τυπε δειξε μας να δουμε ποσο φετες εισαι.Αν ειναι να ακολουθουμε και εμεις τις συμβουλες σου.Αλλα οχι να βρεις καμια φωτο απο το νετ.
Δεν δειχνω τιποτα και στο πουτσο μου,πανε ρωτα οποιον με εχει δει εδω μεσα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ΗΛΙΘΙΕ με αλλο μελος με μπερδευεις(το οποιο ειναι πολυ σοβαρο καμια σχεση με σενα).

7 παει η ωρα,πιες τη γουει καταβολιζεις εγκεφαλικα κυτταρα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ΗΛΙΘΙΕ με αλλο μελος με μπερδευεις(το οποιο ειναι πολυ σοβαρο καμια σχεση με σενα).

7 παει η ωρα,πιες τη γουει καταβολιζεις εγκεφαλικα κυτταρα.
Οτιπεις ρε φιλε πες μας και ποιο ειναι αυτο το μελος να με αποστομωσεις
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ΗΛΙΘΙΕ με αλλο μελος με μπερδευεις(το οποιο ειναι πολυ σοβαρο καμια σχεση με σενα).

7 παει η ωρα,πιες τη γουει καταβολιζεις εγκεφαλικα κυτταρα.
Δεν θυμαμαι αν ηταν ο μαξιμιλιαν που ειχε βαλει τη φοτο,οπως και να χει τις μαλακιες που ελεγες ως ειδικος τις θυμαμαι παντως, κατακαυμενε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν θυμαμαι αν ηταν ο μαξιμιλιαν που ειχε βαλει τη φοτο,οπως και να χει τις μαλακιες που ελεγες ως ειδικος τις θυμαμαι παντως, κατακαυμενε
για οποιον εχει ασχοληθει εστω λιγο με bodybuilding δεν ειναι δυσκολο να καταλαβει ποιος εχει γνωσεις και ποιος λεει παπαριες οποτε μην το συνεχιζεις.
μονο το οτι εχεις αντιπαρεθεσεις με ενα καμμενο ατομο σαν τον ερευνητη λαδακη φτανει για να καταλαβουμε τι τυπος εισαι.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
για οποιον εχει ασχοληθει εστω λιγο με bodybuilding δεν ειναι δυσκολο να καταλαβει ποιος εχει γνωσεις και ποιος λεει παπαριες οποτε μην το συνεχιζεις.
μονο το οτι εχεις αντιπαρεθεσεις με ενα καμμενο ατομο σαν τον ερευνητη λαδακη φτανει για να καταλαβουμε τι τυπος εισαι.
Αρα εσυ εισαι ο ειδικος που θα με κρινει :grin:,τωρα ησυχασα,εγω φιλαρακι δεν ειμαι μπουρδελιαρης να ξερω τι ρολο βαραει ο καθενας εδω μεσα,εσυ που ξημεροβραδιαζεσαι στα μπουρδελα φανταζομαι θα τους ξερεις ολους εδω μεσα :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αρα εσυ εισαι ο ειδικος που θα με κρινει :grin:,τωρα ησυχασα,εγω φιλαρακι δεν ειμαι μπουρδελιαρης να ξερω τι ρολο βαραει ο καθενας εδω μεσα,εσυ που ξημεροβραδιαζεσαι στα μπουρδελα φανταζομαι θα τους ξερεις ολους εδω μεσα :S

ελα σκασε καμια ωρα. βλακα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ελα σκασε καμια ωρα. βλακα.
Εσυ τωρα τι εισαιο μπαλαντερ που πεταγεται και λεει μαλακιες.Ασε φεισμπουκμπαζογαμια πανε σε κανα μπουρδελο και συ που ξημεροβραδιαζεσαι ολη μερα εδω γαμα και κανα μπαζο απο το φεισμπουκ και παρατα μας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τυπε στελιο παιρνω πισω οσα ειπα τωρα ειδα τα ποστ σου που ενδιαφεροσουν να πας να μεινεις ταυλανδη βουλγαρια μολδαβια για να βρεις εκει να γαμησεις.Δικος μας εισαι. :rockon:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τυπε στελιο παιρνω πισω οσα ειπα τωρα ειδα τα ποστ σου που ενδιαφεροσουν να πας να μεινεις ταυλανδη βουλγαρια μολδαβια για να βρεις εκει να γαμησεις.Δικος μας εισαι. :rockon:
Θα ειδες και τα ποστ που λεω οτι δεν παω σε μπουρδελα και πως ειμαι εμφανισιακως... :grin:,καμια σχεση με σενα να σαι σιγουρος :2funny: :2funny:
Οχι να γαμησω να ζησω,μην μπερδευεσαι
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Ψιτ... πόση πρωτεΐνη πρέπει να χτυπήσω για να χτίσω κοιλιακούς;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα ειδες και τα ποστ που λεω οτι δεν παω σε μπουρδελα και πως ειμαι εμφανισιακως... :grin:,καμια σχεση με σενα να σαι σιγουρος :2funny: :2funny:
Οχι να γαμησω να ζησω,μην μπερδευεσαι
καλα και εγω τυπε μπορω να λεω πως ειμαι σαν τον Χενρυ Καβιλ.
Αλλα να σκεφτομαι να παω στο εξωτερικο μπας και γαμησω;Μαλακια ρε.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
καλα και εγω τυπε μπορω να λεω πως ειμαι σαν τον Χενρυ Καβιλ.
Αλλα να σκεφτομαι να παω στο εξωτερικο μπας και γαμησω;Μαλακια ρε.
Ναι μονο που μενα με εχουν δει κιολας,ανθρωποι που γραφουν πολυ συχνα εδω μεσα,αν δεν με παρακολουθεις δεν σου φταιω,τι να σε κανω που ολη μερα τριγυρνας στις μπουρδελοκριτικες να βρεις τι θα γαμησεις :grin:
Παω στο εξωτερικο να ζησω ,σημαινει οτι εχω τα λεφτα να ζησω καπου αλλου χωρις να δουλευω,αυτο για σενα σημαινει οτι εσυ θα δουλευεις για 500 ευρω θα δινεις 30 ευρω να γαμησεις
και γω μπορω να ζησω οπου γουσταρω χωρις να δουλευω,και γαμαω χωρις να πληρωνω.
Αδικη που ειναι η ζωη ρε φιλε :grin:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ναι μονο που μενα με εχουν δει κιολας,ανθρωποι που γραφουν πολυ συχνα εδω μεσα,αν δεν με παρακολουθεις δεν σου φταιω,τι να σε κανω που ολη μερα τριγυρνας στις μπουρδελοκριτικες να βρεις τι θα γαμησεις :grin:
Παω στο εξωτερικο να ζησω ,σημαινει οτι εχω τα λεφτα να ζησω καπου αλλου χωρις να δουλευω,αυτο για σενα σημαινει οτι εσυ θα δουλευεις για 500 ευρω θα δινεις 30 ευρω να γαμησεις
και γω μπορω να ζησω οπου γουσταρω χωρις να δουλευω,και γαμαω χωρις να πληρωνω.
Αδικη που ειναι η ζωη ρε φιλε :grin:
και ειμαι και πιο ωραιος απο σενα :grin:,αυτος ο θεος αλλους τους γενναει και αλλους τους χεζει ρε φιλε τι να πω :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι μονο που μενα με εχουν δει κιολας,ανθρωποι που γραφουν πολυ συχνα εδω μεσα,αν δεν με παρακολουθεις δεν σου φταιω,τι να σε κανω που ολη μερα τριγυρνας στις μπουρδελοκριτικες να βρεις τι θα γαμησεις :grin:
Παω στο εξωτερικο να ζησω ,σημαινει οτι εχω τα λεφτα να ζησω καπου αλλου χωρις να δουλευω,αυτο για σενα σημαινει οτι εσυ θα δουλευεις για 500 ευρω θα δινεις 30 ευρω να γαμησεις
και γω μπορω να ζησω οπου γουσταρω χωρις να δουλευω,και γαμαω χωρις να πληρωνω.
Αδικη που ειναι η ζωη ρε φιλε :grin:
Τωρα αυτα που λες τυπε μου τα επεξεργαζεσαι καθολου η πετας καμια μαλακια να περασει η ωρα; :S Αλλα να μου πεις,που να τα επεξεργαστεις...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τωρα αυτα που λες τυπε μου τα επεξεργαζεσαι καθολου η πετας καμια μαλακια να περασει η ωρα; :S Αλλα να μου πεις,που να τα επεξεργαστεις...
Λοιπον ρωτα τον ειδικο χιτμαν21 πως θα φτιαχτεις τωρα,που μας εχει ταραξει με τις μαλακιες που εγραφε(εχε χαρη που βαριεμαι να ψαχνω τωρα παλια ποστ να τον ξεφτιλισω και αυτον)γιατι εγω φευγω παω να γαμησω,αν ξυπνησεις το πρωι να πας στη δουλεια,θα κοιμαμαι να το ξερεις μη ζηλευεις :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Λοιπον ρωτα τον ειδικο χιτμαν21 πως θα φτιαχτεις τωρα,που μας εχει ταραξει με τις μαλακιες που εγραφε(εχε χαρη που βαριεμαι να ψαχνω τωρα παλια ποστ να τον ξεφτιλισω και αυτον)γιατι εγω φευγω παω να γαμησω,αν ξυπνησεις το πρωι να πας στη δουλεια,θα κοιμαμαι να το ξερεις μη ζηλευεις :grin:
οτι εχει γραψει ο χιτμαν μεχρι τωρα για καποιον που ξερει ειναι αποδεδειγμενο οτι ειναι σωστα.Καλα οτι εισαι ατομο που πρεπει να το ζηλευουμε μπαμ κανει.Αφου να φανταστεις δεν θα φαω απο την ζηλεια μου.
 

Επισκέπτης
Μαγκες καμια καλη πρωτεινη και δοσολογια για να κανω χοντρες και μονομπλοκ κουραδες...

Επισης με το καφε ή με το λευκο ρυζι στουμπωνεις καλυτερα;

Ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom