Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
[size=30pt][size=30pt]Η ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΙΡΑΖΕΙ[/size][/size]
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
[size=30pt][size=30pt]Η ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΙΡΑΖΕΙ[/size][/size]
Οι ανθρωποι οταν αγοραζουν κατι ρωτανε κιολας ποσο και πως θα το παρουν :idiot:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ευχαριστω για τις απαντησεις και κατι τελευταιο για κρεατινη κανει η καλυτερα να την αποφυγω?
Γραψου εδω να ενημερωνεσαι σωστο αν σκοπευεις να το συνεχισεις.Τα παιδια εκει απαντουν σε οποια ερωτηση και να θεσεις και βοηθουν πολυ.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
μπα μην το λες.ειναι κατι 16χρονα και 17χρονα που δεν πολυασχολουνται με τις οδηγιες.
κλωνε εσυ τι θες,γιατι εμφανιζεσαι οταν μιλαω. θα μας ξεμπροστιασει ο λαδακης οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο. :grin:
Δεν θα μιλας οπου μιλαω μην φαμε μπαν και οι 2,οπου να ναι θα εμφανιστει και ο λαδακης τωρα  :helpplea:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Το εχω δοκιμασει με το φαγητο αλλα αρχιδια το πολυ 2 με 3 κιλα και τα χανω και πολυ ευκολα υστερα γι αυτο λεω να παρω πρωτεινες αλλος μου  και κρεατινη μπορει να σε βοηθησει δεν ξερω το σκεφτομαι να δοκιμασω  να δω τι θα γινει.
κατ αρχην δε λες ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις..
καποιος που ναι 1.80 κ 62 κιλα,ναι πρεπει να φορτωσει με καθε τροπο..
δεν ισχυει το ιδιο για εναν 1.80 κ 75 κιλα ομως..

εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,
αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..


απο κει και περα αν δεν καταφερες με το φαγητο να βαλεις βαρος,μαντεξε τι φταιει..


πες με τρελο,αλλα μου περναει απο το μυαλο πως ΔΕΝ ετρωγες αρκετα!

απ οτι καταλαβαινω εισαι ασχετος-αρχαριος,για αυτο απαντω..
κανενας που δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια δε θα ρωταγε αν ευσταθουν τα παραπανω ειδικοτερα εδω μεσα..
μεσα στον καταιγισμο μαλακιας των προηγουμενων σελιδων,καπου ειπωθηκε πως η πρωτεινη ειναι φαγητο..αυτο ειναι αληθες 100%..
αυτος ο βλακας που σου πε "παρε πρωτεινες",ειναι σα να σου πε φαε περισσοτερο γιαουρτι-κοτοπουλο κλπ..
αν τον ακουσεις λοιπον,και "παρεις πρωτεινες" αλλα εξακολουθησεις να σαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης,
δηλαδη αν εξακολουθησεις να τρως λιγοτερο,παλι δε θα βαλεις βαρος..ακομα και σε χαπι να σαι,με undereating ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να βαλεις κιλα.

παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι,ΦΑΕ.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λοιπον εγω φευγω γιατι εχω και αλλες δουλειες ελπιζω να με ακουσουν οι ανθρωποι που κανουν ερωτησεις εδω μεσα και να μην σε ξανακουσουν μην βρουν τον μπελα τους με τις μαλακιες που αραδιαζεις

τελικα δεν ειχες δουλειες ε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
κατ αρχην δε λες ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις..
καποιος που ναι 1.80 κ 62 κιλα,ναι πρεπει να φορτωσει με καθε τροπο..
δεν ισχυει το ιδιο για εναν 1.80 κ 75 κιλα ομως..

εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,
αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..


απο κει και περα αν δεν καταφερες με το φαγητο να βαλεις βαρος,μαντεξε τι φταιει..


πες με τρελο,αλλα μου περναει απο το μυαλο πως ΔΕΝ ετρωγες αρκετα!

απ οτι καταλαβαινω εισαι ασχετος-αρχαριος,για αυτο απαντω..
κανενας που δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια δε θα ρωταγε αν ευσταθουν τα παραπανω ειδικοτερα εδω μεσα..
μεσα στον καταιγισμο μαλακιας των προηγουμενων σελιδων,καπου ειπωθηκε πως η πρωτεινη ειναι φαγητο..αυτο ειναι αληθες 100%..
αυτος ο βλακας που σου πε "παρε πρωτεινες",ειναι σα να σου πε φαε περισσοτερο γιαουρτι-κοτοπουλο κλπ..
αν τον ακουσεις λοιπον,και "παρεις πρωτεινες" αλλα εξακολουθησεις να σαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης,
δηλαδη αν εξακολουθησεις να τρως λιγοτερο,παλι δε θα βαλεις βαρος..ακομα και σε χαπι να σαι,με undereating ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να βαλεις κιλα.

παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι,ΦΑΕ.

σαβουρα τοχουνε καταντησει το θρεντ χαρα στο κουραγιο σου. ηθελα ναξερα ποιος κανει (δεν) μοντεριλικι εδω.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
κατ αρχην δε λες ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις..
καποιος που ναι 1.80 κ 62 κιλα,ναι πρεπει να φορτωσει με καθε τροπο..
δεν ισχυει το ιδιο για εναν 1.80 κ 75 κιλα ομως..

εχε υπ οψιν σου πως τα 5 κιλα που θες να παρεις εξυπακουεται πως ΔΕ θα ναι μυικα,
αλλα κατα 99% νερα και λιπος αν τα παρεις σε ενα μηνα οπως σου προτεινουν..


απο κει και περα αν δεν καταφερες με το φαγητο να βαλεις βαρος,μαντεξε τι φταιει..


πες με τρελο,αλλα μου περναει απο το μυαλο πως ΔΕΝ ετρωγες αρκετα!

απ οτι καταλαβαινω εισαι ασχετος-αρχαριος,για αυτο απαντω..
κανενας που δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια δε θα ρωταγε αν ευσταθουν τα παραπανω ειδικοτερα εδω μεσα..
μεσα στον καταιγισμο μαλακιας των προηγουμενων σελιδων,καπου ειπωθηκε πως η πρωτεινη ειναι φαγητο..αυτο ειναι αληθες 100%..
αυτος ο βλακας που σου πε "παρε πρωτεινες",ειναι σα να σου πε φαε περισσοτερο γιαουρτι-κοτοπουλο κλπ..
αν τον ακουσεις λοιπον,και "παρεις πρωτεινες" αλλα εξακολουθησεις να σαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης,
δηλαδη αν εξακολουθησεις να τρως λιγοτερο,παλι δε θα βαλεις βαρος..ακομα και σε χαπι να σαι,με undereating ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να βαλεις κιλα.

παρεις δεν παρεις σκονη το ιδιο ειναι,ΦΑΕ.
Λοιπον φιλε τερμα πια με τους χοντροφουσκωτους που δινουν συμβουλες εδω μεσα,αρκετες μαλακιες εχεις γραψει και συ εδω μεσα,.
δΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥς ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς.
Το μθαλο σου και μια λιρα που θα μεινει ιδιος αν παρει πρωτεινες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Λοιπον φιλε τερμα πια με τους χοντροφουσκωτους που δινουν συμβουλες εδω μεσα,αρκετες μαλακιες εχεις γραψει και συ εδω μεσα,.
δΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥς ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς.
Το μθαλο σου και μια λιρα που θα μεινει ιδιος αν παρει πρωτεινες
φιλε εχεις χτυπησει καιρο;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σαβουρα τοχουνε καταντησει το θρεντ χαρα στο κουραγιο σου. ηθελα ναξερα ποιος κανει (δεν) μοντεριλικι εδω.
τ θρεντ ειναι οπως το σαιτ γενικα παιχτη..σπαμ και μαλακιες κατα 90%..
προσωπικα δεν θυμαμαι ποτε να χω διαβασει ποτε σοβαρα πραγματα εδω μεσα με εξαιρεση 3-4 νικς..
κατα τ αλλα εχεις χρονια στο χωρο και κ ξερεις πως το θεμα βαρη ανεκαθεν σηκωνε την παπαρολογια στο φουλ..
Λοιπον φιλε τερμα πια με τους χοντροφουσκωτους που δινουν συμβουλες εδω μεσα,αρκετες μαλακιες εχεις γραψει και συ εδω μεσα,.
δΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥς ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς.
Το μθαλο σου και μια λιρα που θα μεινει ιδιος αν παρει πρωτεινες
ακου δασκαλε και πες μου γνωμη εμενα του χοντροφουσκωτου-σαμπρελα..
μια φορα ενας φιλος μου εκανε να φαει 5 ολοκληρες ωρες..αυτοκτονια σκετη λεμε..
μου πε πως το χερι του εγινε απο 44cm 35!

αλλα για στασου..καθε βραδυ που κοιμαμαι  κανω να φαω 8-10 ωρες και τιποτα τετοιο δε συμβανει..
μηπως ειμαι ΠΟΛΥ μαλακας για να ασχολουμαι 17 χρονια και να λεω τετοιες πιπες;;

μαλλον oχι,η σουπερ κατερινατο men's health δε μπορει να λεει ψεματα..
ας πιω τις πρωτεινες μου τωρα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ξερεις τι μαλακιες εχει πει ο συγκεκριμενος,δεν καθομαι να τον διορθωσω και πηρε και αερα και κανει και το ξυπνιο :grin:
καλα αυτο φαινεται οτι ο χιτμαν δεν εχει τις γνωσεις σου,αλοιμονο.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τ θρεντ ειναι οπως το σαιτ γενικα παιχτη..σπαμ και μαλακιες κατα 90%..
προσωπικα δεν θυμαμαι ποτε να χω διαβασει ποτε σοβαρα πραγματα εδω μεσα με εξαιρεση 3-4 νικς..
κατα τ αλλα εχεις χρονια στο χωρο και κ ξερεις πως το θεμα βαρη ανεκαθεν σηκωνε την παπαρολογια στο φουλ..ακου δασκαλε και πες μου γνωμη εμενα του χοντροφουσκωτου-σαμπρελα..
μια φορα ενας φιλος μου εκανε να φαει 5 ολοκληρες ωρες..αυτοκτονια σκετη λεμε..
μου πε πως το χερι του εγινε απο 44cm 35!

αλλα για στασου..καθε βραδυ που κοιμαμαι  κανω να φαω 8-10 ωρες και τιποτα τετοιο δε συμβανει..
μηπως ειμαι ΠΟΛΥ μαλακας για να ασχολουμαι 17 χρονια και να λεω τετοιες πιπες;;

μαλλον oχι,η σουπερ κατερινατο men's health δε μπορει να λεει ψεματα..
ας πιω τις πρωτεινες μου τωρα.
Λοιπον ακουσε με τωρα εσυ φιλε το σωμα σου μας το εδειξες,και ειχες τα μαυρα σου τα χαλια,με τοσες γνωσεις πως καταντησες ετσι.
Αλλα ασε ξερω πηρες μερικες αναβολες πηρες 30 κιλα σηκωσες και 150 κιλα και εγινες ειδικος.
Τις μαλακιες που εγραφες παλια δεν τις διορθωνα γιατι τα βαζα με τον λαδακη,επρεπε να σε διορθωνω καθε μαλακια που γραφες να μη μας το παιζεις γαμιας τωρα.
Ξερεις απο το ρυζι κοτα,που γνωριζεις εσυ ως χοντροφουσκωτος υπαρχουν πολλα ακομα που θα πρεπει να μαθεις.Αυτα απο μενα
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για οποιον θελει να ασχοληθει με τη βελτιωση της σωματικης του διαπλασης ειτε ειναι χοντρος ειτε ειναι αδυνατος οι τροφες ειναι συγκεκριμενες πχ πατατα κ ρυζι απο υδατανθρακα και κοτοπουλο η γαλοπουλα η ασπραδια η τονος  απο πρωτεινες το θεμα ειναι να βρουμε το ποσο πρπει να τρωμε αναλογα με το τη θελουμε να κανουμε, κι αυτο μονο αν παμε σε καποιον ειδικο η ψανοντας υπαρχουν καποια προγραματακια που στο βγαζουν βαση υψους και κιλων
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Λοιπον ακουσε με τωρα εσυ φιλε το σωμα σου μας το εδειξες,και ειχες τα μαυρα σου τα χαλια,με τοσες γνωσεις πως καταντησες ετσι.
Αλλα ασε ξερω πηρες μερικες αναβολες πηρες 30 κιλα σηκωσες και 150 κιλα και εγινες ειδικος.
Τις μαλακιες που εγραφες παλια δεν τις διορθωνα γιατι τα βαζα με τον λαδακη,επρεπε να σε διορθωνω καθε μαλακια που γραφες να μη μας το παιζεις γαμιας τωρα.
Ξερεις απο το ρυζι κοτα,που γνωριζεις εσυ ως χοντροφουσκωτος υπαρχουν πολλα ακομα που θα πρεπει να μαθεις.Αυτα απο μενα


ποτε το εδειξε?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πες τον να το ξαναδειξει να σκασουμε στα γελια,λαπαδοειδικο εχεις δει ποτε σου :2funny: :2funny:,εγω φιλαρακι ειμαι φετα ολο το χρονο και θα ειμαι μεχρι να πεθανω,δεν θα καταντησω να γινω λαπας και να το ριχνω στην ηλικια οπως ο χιτμαν,αυτα μας τα παν και αλλοι ασχετοι που τους εχω για τις φαπες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πες τον να το ξαναδειξει να σκασουμε στα γελια,λαπαδοειδικο εχεις δει ποτε σου :2funny: :2funny:,εγω φιλαρακι ειμαι φετα ολο το χρονο και θα ειμαι μεχρι να πεθανω,δεν θα καταντησω να γινω λαπας και να το ριχνω στην ηλικια οπως ο χιτμαν,αυτα μας τα παν και αλλοι ασχετοι που τους εχω για τις φαπες
τυπε δειξε μας να δουμε ποσο φετες εισαι.Αν ειναι να ακολουθουμε και εμεις τις συμβουλες σου.Αλλα οχι να βρεις καμια φωτο απο το νετ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom