Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Τι γνώμη έχετε για το crossfit ; Έχει ασχοληθεί κανεις για πανω απο 1 χρόνο ;
τι θελεις να πετυχεις ακριβως? ποσο χρονων εισαι,τι υψος/βαρος εχεις ? ασχολεισαι γενικα με γυμναστικη?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ο αθλουμενος αν ειναι επαγγελματιας και βγαζει λεφτα ειναι λογικο να κανει θυσιες.
Εμεις που γυμναζομαστε για τον εαυτο μας ειναι μαλακια να προγραμματιζουμε τη ζωη μας γυρω απο ενα προγραμμα γυμναστικης.
πως γυμναζεσαι για τον εαυτο σου τρωγοντας καθε 5 ωρες ,μενοντας παντα ιδιος χωρις μυς και να γελαει ο γυμναστης με την παρτη σου  :S
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τι θελεις να πετυχεις ακριβως? ποσο χρονων εισαι,τι υψος/βαρος εχεις ? ασχολεισαι γενικα με γυμναστικη?
Ρε φιλε σταματα τις συμβουλες μην το παραγαμας πια αφου εισαι παντελως ασχετος,αλλες δουλειες δεν εχεις :helpplea: :helpplea:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
παιξε παραπερα λεμεεεε...
Λοιπον εγω φευγω γιατι εχω και αλλες δουλειες ελπιζω να με ακουσουν οι ανθρωποι που κανουν ερωτησεις εδω μεσα και να μην σε ξανακουσουν μην βρουν τον μπελα τους με τις μαλακιες που αραδιαζεις
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπον εγω φευγω γιατι εχω και αλλες δουλειες ελπιζω να με ακουσουν οι ανθρωποι που κανουν ερωτησεις εδω μεσα και να μην σε ξανακουσουν μην βρουν τον μπελα τους με τις μαλακιες που αραδιαζεις
στο καλο και φιλια στη γκομενα σου
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
προχτεσινη στο αλσος βεικου μετα απο 50 χλμ τρεξιμο

http://[URL unfurl="true"]www.polymva.com/blog-news/wp-content/uploads/2011/05/some_fat_kid.jpg[/img[/URL]]
[/quote]κοιτα με λιγη διατροφη και λιγη γυμναστικη θα εχεις πολυ καλα αποτελεσματα λογω οτι εχεις πολυ σχηματισμενο καλουπι
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
το crossfit (μιας και αναφερθηκε) ειναι πολυ καλο για εκρηκτικοτητα/αντοχη ΑΛΛΑ πρεπει να εχεις ηδη ενα πολυ καλο επιπεδο φυσικης καταστασης.

πχ ενα προγραμμα crossfit μπορει να ειναι 20 καμψεις,5 ελξεις,30κοιλιακοι/50ραχιαιοι και 20 αλματακια η μια ασκηση μετα την αλλη (πολυ βασικο χωρις ασκησεις με βαρη) αλλα για να κανεις κατι τετοιο σε συγκεκριμμενο χρονο πρεπει να εισαι ηδη αρκετα γυμνασμενος.

υπαρχουν παρα πολλες παραλλαγες ,μπορεις να βαλεις βαρη,σπριντακια ο,τι θες αλλα η ουσια ειναι οτι δεν πρεπει σε καμμια περιπτωση να κανεις crossfit αν δεν εισαι ηδη σε ενα καλο επιπεδο
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Παιδια ξερει κανεις τι να κανω για να αυξησω το βαρος μου το πολυ 5 με 8 κιλα οποιον ρωτησα μου ειπε παρε πρωτεινες και θα γινει σιγουρα ισχυει?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
το crossfit (μιας και αναφερθηκε) ειναι πολυ καλο για εκρηκτικοτητα/αντοχη ΑΛΛΑ πρεπει να εχεις ηδη ενα πολυ καλο επιπεδο φυσικης καταστασης.

πχ ενα προγραμμα crossfit μπορει να ειναι 20 καμψεις,5 ελξεις,30κοιλιακοι/50ραχιαιοι και 20 αλματακια η μια ασκηση μετα την αλλη (πολυ βασικο χωρις ασκησεις με βαρη) αλλα για να κανεις κατι τετοιο σε συγκεκριμμενο χρονο πρεπει να εισαι ηδη αρκετα γυμνασμενος.

υπαρχουν παρα πολλες παραλλαγες ,μπορεις να βαλεις βαρη,σπριντακια ο,τι θες αλλα η ουσια ειναι οτι δεν πρεπει σε καμμια περιπτωση να κανεις crossfit αν δεν εισαι ηδη σε ενα καλο επιπεδο
ΡΕ,δεν σου ειπα να μην δινεις εδω μεσα συμβουλες,τι θα γινει με σενα
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια ξερει κανεις τι να κανω για να αυξησω το βαρος μου το πολυ 5 με 8 κιλα οποιον ρωτησα μου ειπε παρε πρωτεινες και θα γινει σιγουρα ισχυει?
Πρωτεινες ογκου εννοουν,μην τις ακουμπας ειναι εντελως ανθυγιεινες,πανε σε κανα γυμναστηριο κανενος φουσκωτου να σου δωσει διατροφη και παρε 80% πρωτεινη
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πες κατι συγκεκριμμενο αλλιως ρεζιλευεσαι κι αλλο.ΗΛΙΘΙΕ
Δεν λεω κατι συγκεκριμενο γιατι στα παπαρια μου τι θα πουν εδω μεσα,δεν μπηκα να φανω σε κανεναν οπως κανεις εσυ που εισαι ενας αγαμητος μπουλης στην πραγματικη ζωη,μπηκα για να κοροιδεψω εσενα :2funny: :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Πρωτεινες ογκου εννοουν,μην τις ακουμπας ειναι εντελως ανθυγιεινες,πανε σε κανα γυμναστηριο κανενος φουσκωτου να σου δωσει διατροφη και παρε 80% πρωτεινη
πολυ σωστη συμβουλη μπραβο...να παει στο φουσκωτο ο οποιος θα του πουλησει οτι ΜΑΛΑΚΙΑ θελει και θα του την πασαρει για καλη  :jerking:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΠΡΑΒΟ
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Πρωτεινες ογκου εννοουν,μην τις ακουμπας ειναι εντελως ανθυγιεινες,πανε σε κανα γυμναστηριο κανενος φουσκωτου να σου δωσει διατροφη και παρε 80% πρωτεινη
80% πρωτεινη θα βρω στα μαγαζια που εχει τα ειδη γυμναστικης ή φαρμακειο?
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
μη τσιμπας ρε...ασε τις πρωτεινες,κανε σωστη διατροφη και 5 κιλα τα παιρνεις και χωρις αυτες ...αμα πας σε φουσκωτο θα σου πουλησει οτι παπαρια θελει...
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
μη τσιμπας ρε...ασε τις πρωτεινες,κανε σωστη διατροφη και 5 κιλα τα παιρνεις και χωρις αυτες ...αμα πας σε φουσκωτο θα σου πουλησει οτι παπαρια θελει...
Γιατι αν παρω μερικες πρωτεινες ποσο κακο μπορει να μου κανει?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
80% πρωτεινη θα βρω στα μαγαζια που εχει τα ειδη γυμναστικης ή φαρμακειο?
Παρε champion nυtrition,nutritech,h twinlab,h met-rx,aπο μαγαζι με συμπληρωματα,αποφυγε τις αλλες γιατι κυκλοφορει πολλη σαβουρα,η τουινλαμπ μου φεναιται σαν η πιο οικονομικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom