Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
καυλησπερμα ψωλαραδες!!!καυλησπερμα ψωλοβροντηδες!!!
πως παν οι σιδερικες καψες και καυλες?
εγω ειμαι φουλ ερεθισμενος ,φουλ γκαυλωμενος οπως παντα αλλωστε...και σημερα ειμαι ετοιμος να μπω νταης ανυπομονω τα τρανταξω τις σιδεροπορνες!!!
Καλησπέρα μύστη πιτσιλιστή.
Και εγω μόλις γύρισα απο το ισόγειο (εκεί έχω τον πάγκο και τα κιλά) που έκανα κάτι σαν full body , με 3 ασκήσεις όπως έλεγα σε προηγούμενο πόστ ... η μία βασικά είναι διπλή οπότε 4 ασκήσεις πές.
Και τώρα τρώω λίγο παγωτάκι για μεταπροπονητικό γεύμα :P
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Καλησπέρα μύστη πιτσιλιστή.
Και εγω μόλις γύρισα απο το ισόγειο (εκεί έχω τον πάγκο και τα κιλά) που έκανα κάτι σαν full body , με 3 ασκήσεις όπως έλεγα σε προηγούμενο πόστ ... η μία βασικά είναι διπλή οπότε 4 ασκήσεις πές.
Και τώρα τρώω λίγο παγωτάκι για μεταπροπονητικό γεύμα :P
μπραβο ρε γκαυλεουρα!!!μπηκες νταηςςςςς και ξεροχυσες πανω στα καυλερα μαντεμια!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Καλησπέρα μύστη πιτσιλιστή.
Και εγω μόλις γύρισα απο το ισόγειο (εκεί έχω τον πάγκο και τα κιλά) που έκανα κάτι σαν full body , με 3 ασκήσεις όπως έλεγα σε προηγούμενο πόστ ... η μία βασικά είναι διπλή οπότε 4 ασκήσεις πές.
Και τώρα τρώω λίγο παγωτάκι για μεταπροπονητικό γεύμα :P
γραψε μας σε ποιες στασεις πηρες τις σιδερενιες πορνες καυλεα μου να ξεροχυσουμε!!!το εχουν αναγκη ολοι οι πορνοι !!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
γραψε μας σε ποιες στασεις πηρες τις σιδερενιες πορνες καυλεα μου να ξεροχυσουμε!!!το εχουν αναγκη ολοι οι πορνοι !!!
Πρώτη άσκηση έκανα την διπλή που λέω , δηλαδή κάμψεις δικεφάλων με μπάρα και αμέσως μετά ανάποδες πιέσεις ώμων , με ανάποδη λαβή δηλαδή.
Δευτερη άσκηση deadlift
Και τρίτη άσκηση οριζόντιο πάγκο με μπάρα , παλιότερα έκανα μόνο πάγκο οπότε την έχω πιό εύκολα αυτή την άσκηση ... και έτσι την αφήνω για το τέλος.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Πρώτη άσκηση έκανα την διπλή που λέω , δηλαδή κάμψεις δικεφάλων με μπάρα και αμέσως μετά ανάποδες πιέσεις ώμων , με ανάποδη λαβή δηλαδή.
Δευτερη άσκηση deadlift
Και τρίτη άσκηση οριζόντιο πάγκο με μπάρα , παλιότερα έκανα μόνο πάγκο οπότε την έχω πιό εύκολα αυτή την άσκηση ... και έτσι την αφήνω για το τέλος.
καυλαααααααααααααα πορνε μου!!!!!ξεροχυνωωωωωωωωωωωωωωω!!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
10.999
Πόντοι
17.885
έχω τελευταία επικεντρωθεί στα βάρη δικέφαλα/τρικέφαλα, μιλάμε κάνω ΑΠΑΝΘΡΩΠΑ πολύ αλλά μέσα σένα μήνα έχω δει ΣΟΒΑΡΗ διαφορά!
4χ12 με 20kg 3x8 με 20kg 4x6 με 20kg όλα αλτήρες
και τρικέφαλα πιέσεις 4χ20 με 14kg και γαλλικές 3χ12 με10kg
μέρα παρά μέρα, μιλάμε το λεγόμενο "πρήξιμο" ή αλλιώς pumbing είναι κορυφαίο, μιλάμε σα να δουλεύεις οικοδομή είναι
Από διατροφή προφανώς πρόσεχα και προσέχω και παίρνω ΑΠΛΑ δύο σκουπ πρωτεΐνης ΤΙΠΟΤΑ άλλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
έχω τελευταία επικεντρωθεί στα βάρη δικέφαλα/τρικέφαλα, μιλάμε κάνω ΑΠΑΝΘΡΩΠΑ πολύ αλλά μέσα σένα μήνα έχω δει ΣΟΒΑΡΗ διαφορά!
4χ12 με 20kg 3x8 με 20kg 4x6 με 20kg όλα αλτήρες
και τρικέφαλα πιέσεις 4χ20 με 14kg και γαλλικές 3χ10kg
μέρα παρά μέρα, μιλάμε το λεγόμενο "πρήξιμο" ή αλλιώς pumbing είναι κορυφαίο, μιλάμε σα να δουλεύεις οικοδομή είναι
Από διατροφή προφανώς πρόσεχα και προσέχω και παίρνω ΑΠΛΑ δύο σκουπ πρωτεΐνης ΤΙΠΟΤΑ άλλο.
Δεν ξέρω σφαιρικά σε τι κατάσταση και ηλικία είσαι και πιθανόν να κάνω λάθος αλλά αν γυμνάζεις μονόπλευρα τους εντυπωσιακούς μυς (δικέφαλους - τρικέφαλους) κάποια στιγμή θα βγάλεις τραυματισμό στους ώμους ας πούμε!!! Το σώμα χρειάζεται παντού εκγύμναση ώστε ο ένας μυς να υποστηρίζει τον άλλον!!! Επίσης πολύ σημαντικό ρόλο στην ανάπτυξη των μυών παίζει η "ξεκούραση"!!!! Για να μπορέσει η πρωτεΐνη να επουλώσει τις τραυματισμένες μυϊκές ίνες χρειάζεται "ύπνος"!!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
10.999
Πόντοι
17.885
Δεν ξέρω σφαιρικά σε τι κατάσταση και ηλικία είσαι και πιθανόν να κάνω λάθος αλλά αν γυμνάζεις μονόπλευρα τους εντυπωσιακούς μυς (δικέφαλους - τρικέφαλους) κάποια στιγμή θα βγάλεις τραυματισμό στους ώμους ας πούμε!!! Το σώμα χρειάζεται παντού εκγύμναση ώστε ο ένας μυς να υποστηρίζει τον άλλον!!! Επίσης πολύ σημαντικό ρόλο στην ανάπτυξη των μυών παίζει η "ξεκούραση"!!!! Για να μπορέσει η πρωτεΐνη να επουλώσει τις τραυματισμένες μυϊκές ίνες χρειάζεται "ύπνος"!!!!
και έχεις απόλυτο δίκιο, σ ένα ποστ δεν μπορούν να εξηγηθούν τόσες λεπτομέρειες, πάντως όσον αφορά εμένα, κάθε μέρα κάνω mma με επιβάρυνση 3kg/χέρι το ίδιο και στα πόδια, επομένως πλάτες, ώμοι και σχεδόν κάθε επικουρική μυϊκή ομάδα είναι επαρκέστατα γυμνασμένη. Ακόμα και πόδια κάνω καθίσματα με άλμα στο τέλος φορώντας γιλέκο 20kg με 3kg/πόδι κτλ. Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και το εκτιμώ, τελειώνοντας θα συνυπογράψω και γω αυτό που είπες, ΑΝ δεν τρως καλά και ΔΕΝ κοιμάσαι καλά τότε κάνεις μισή δουλειά
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
και έχεις απόλυτο δίκιο, σ ένα ποστ δεν μπορούν να εξηγηθούν τόσες λεπτομέρειες, πάντως όσον αφορά εμένα, κάθε μέρα κάνω mma με επιβάρυνση 3kg/χέρι το ίδιο και στα πόδια, επομένως πλάτες, ώμοι και σχεδόν κάθε επικουρική μυϊκή ομάδα είναι επαρκέστατα γυμνασμένη. Ακόμα και πόδια κάνω καθίσματα με άλμα στο τέλος φορώντας γιλέκο 20kg με 3kg/πόδι κτλ. Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και το εκτιμώ, τελειώνοντας θα συνυπογράψω και γω αυτό που είπες, ΑΝ δεν τρως καλά και ΔΕΝ κοιμάσαι καλά τότε κάνεις μισή δουλειά
Οπότε είσαι γνώστης!!! Καμιά φορά κάποια νέα παιδιά ξεκινούν με ζήλο και παίζουν μόνο δικέφαλους για να φαίνονται στην παραλία και σακατεύονται!!!
(Παμαι γαιράά) όπως λέει κι ο φίλος Pitsi!!! Ξεροχίνοοοοοοοοοο
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336
και έχεις απόλυτο δίκιο, σ ένα ποστ δεν μπορούν να εξηγηθούν τόσες λεπτομέρειες, πάντως όσον αφορά εμένα, κάθε μέρα κάνω mma με επιβάρυνση 3kg/χέρι το ίδιο και στα πόδια, επομένως πλάτες, ώμοι και σχεδόν κάθε επικουρική μυϊκή ομάδα είναι επαρκέστατα γυμνασμένη. Ακόμα και πόδια κάνω καθίσματα με άλμα στο τέλος φορώντας γιλέκο 20kg με 3kg/πόδι κτλ. Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και το εκτιμώ, τελειώνοντας θα συνυπογράψω και γω αυτό που είπες, ΑΝ δεν τρως καλά και ΔΕΝ κοιμάσαι καλά τότε κάνεις μισή δουλειά
Η τελευταία πρόταση είναι όλη η ουσία

Και να γαμας, να φεύγει το στρες
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Ο ''πυρηνική απειλή'' μπαίνει νταής στο μπουντρούμι του πόνου διψασμένος για σιδερική ξερόκαυλα!!! Ένας εκολαπτόμενος υπεργκαυλωμένος και ερεθισμένος νεανίας που πάσχει από επικίνδυνη συσσώρευση σιδερικής γκαύλας που ταξίδεψε απο την ανιαρή επαρχία μέχρι την άγρια ρομαντική πιάτσα της πολυπόθητης Αθήνας για να βιώσει έναν σιδερικό έρωτα χωρίς ταμπού και κλισέ νοοτροπίες...έναν σιδερικό έρωτα δίχως τσατσάδες,δίχως πατρόνες! Με λίγα λόγια για να γίνει κατανοητό και από τους ''κανονικούς ανθρώπους'' ΜΟΝΟ στο σιδερικό χαμετυπίο,στον οίκο αντοχής ATTILAS GYM μπορείς να βιώσεις τον απόλυτο σιδερικό οργασμό χωρίς να έχεις στο κεφάλι σου την έννοια των πυρφόρων που ενοχλούνται από τον ήχο των σιδέρων η ακόμα περισσότερο των πυρφορο-γυμναστών τσατσάδων!!! Στο ATTILAS GYM μπορείς ανενόχλητα να βιάσεις και να λυγίσεις τις σιδερένιες και ξεβρακοκέφαλες μπάρες! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΚΑΝΤΟ!!!ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Οπότε είσαι γνώστης!!! Καμιά φορά κάποια νέα παιδιά ξεκινούν με ζήλο και παίζουν μόνο δικέφαλους για να φαίνονται στην παραλία και σακατεύονται!!!
(Παμαι γαιράά) όπως λέει κι ο φίλος Pitsi!!! Ξεροχίνοοοοοοοοοο
γιατι γραφεις ανορθογραφα μυστη μου?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom