Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ποσο μπαζο πρεπει να ειναι για να ειναι εδω??
Eγω και μεγαλο μπαζο να ειμαι θα εχω προκοπη στη ζωη μου εσυ ομως τοσο μεγαλος βλακας που εισαι πως θα προκοψεις???? τα μπαζα πολλοι αγαπησαν την βλακεια ουδεις  :grin:
 

Επισκέπτης
Eγω και μεγαλο μπαζο να ειμαι θα εχω προκοπη στη ζωη μου εσυ ομως τοσο μεγαλος βλακας που εισαι πως θα προκοψεις???? τα μπαζα πολλοι αγαπησαν την βλακεια ουδεις  :grin:

τα μπαζα ειναι για τα σκουπιδια μαλακισμενη  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Eγω και μεγαλο μπαζο να ειμαι θα εχω προκοπη στη ζωη μου εσυ ομως τοσο μεγαλος βλακας που εισαι πως θα προκοψεις???? τα μπαζα πολλοι αγαπησαν την βλακεια ουδεις  :grin:

Με τέτοιο κωλαράκι πάντως ακόμα και μπάζο να είσαι θα έχεις προκοπή ούτος ή άλλος.  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Eγω και μεγαλο μπαζο να ειμαι θα εχω προκοπη στη ζωη μου εσυ ομως τοσο μεγαλος βλακας που εισαι πως θα προκοψεις???? τα μπαζα πολλοι αγαπησαν την βλακεια ουδεις  :grin:

:fuck2: :s&m_1:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
η συγκεκριμενη θα εχει κωλο σαν την φασολαδα απο την καβαλας με την πεσμενη σουφρα κοντη και χωντρη... μπιαξξξξξξξξ

Δεν την έχω δει φιλαράκι αλλά για να κάθετε Παρασκευή βράδυ και να ασχολήτε εδώ με εμάς τους μαλάκες πάει νά πει ότι δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει και μπορεί αυτό που λες να μην απέχει και πολύ από την πραγματικότητα... 
 

Επισκέπτης
Δεν την έχω δει φιλαράκι αλλά για να κάθετε Παρασκευή βράδυ και να ασχολήτε εδώ με εμάς τους μαλάκες πάει νά πει ότι δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει και μπορεί αυτό που λες να μην απέχει και πολύ από την πραγματικότητα... 

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vergara

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
193
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ. Μετα απο 30 χρονια που ασχολουμαι με fitness εχω καταληξει οτι το Α και το Ω ειναι η Διατροφη. Αν κανεις διατροφη απομονωνοντας κυριως γλυκα και αλκοολ και στη συνεχεια αμυλουχες τροφες, θα δεις απιστευτες βελτιωσεις στο σωμα κυριως ως προς τη γραμμωση. Απο κει και υστερα με μια ωρα την ημερα προπονηση 3 τη βδομαδα οργανα και 4 φορες τρεξιμο, ποδηλατο, κολυμπι γινεσαι μοντελο.

Απλα η Διατροφη ειναι θεμα εγκεφαλικο και θελει τρομερη θεληση για να μην εκτροχιαστεις. Εδω εννοειται οτι μπορει 2-3 φορες το μηνα να βγεις εκτος προγραμματος χωρις προβλημα, αλλα ειναι λιγο σαν το τσιγαρο που αν αναψεις ενα, κολλας μετα.

Άντε ρε πουρό(47ετών) που Asshole-iσαι και με Fitness !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου έλεγα να πας να παίξεις το γέρικο μαραμένο πουλάκι σου... αλλά...
είναι μαραμένο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

P.S.  Άσε το Fitness για εμάς τους 20αρίδες
      :jerking:  :jerking: πρώην μαλάκα  :jerking:  :jerking:
                         και νην ανίκανε
                             :booty:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ένα full body προγραμματάκι που μαζί με τη προθέρμανση - διατάσεις ολοκληρώνεται γύρω στην ώρα.
Αναμένω προτάσεις και αλλαγές.

Δευτέρα                             Τετάρτη                          Παρασκευή  
Squat                               Γάμπες                           Πρέσα
Deadlifts                           Τροχαλία καθιστός                Deadlifts  
Κωπηλατική με αλτήρες               Cross over ή Peck deck           Pull ups ανοιχτή λαβή
Πιέσεις σε ίσιο πάγκο               Όρθια κωπηλατική με μπάρα        Πιέσεις σε επικλινή πάγκο
Βυθίσεις                            (κλειστή λαβή)                   Πλάγιες εκτάσεις ώμων
Military press                      1 άσκηση Τρικέφαλοι              1 άσκηση για Δικέφαλο (προαιρετικά)
Κάμψεις δικέφαλων                                                    1 άσκηση  για  Τρικέφαλο (προαιρετικά)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ένα full body προγραμματάκι που μαζί με τη προθέρμανση - διατάσεις ολοκληρώνεται γύρω στην ώρα.
Αναμένω προτάσεις και αλλαγές.

Δευτέρα                             Τετάρτη                          Παρασκευή  
Squat                               Γάμπες                           Πρέσα
Deadlifts                           Τροχαλία καθιστός                Deadlifts  
Κωπηλατική με αλτήρες               Cross over ή Peck deck           Pull ups ανοιχτή λαβή
Πιέσεις σε ίσιο πάγκο               Όρθια κωπηλατική με μπάρα        Πιέσεις σε επικλινή πάγκο
Βυθίσεις                            (κλειστή λαβή)                   Πλάγιες εκτάσεις ώμων
Military press                      1 άσκηση Τρικέφαλοι              1 άσκηση για Δικέφαλο (προαιρετικά)
Κάμψεις δικέφαλων                                                    1 άσκηση  για  Τρικέφαλο (προαιρετικά)
στα φουλ εχω μια αδυναμια,θα στο πειραξω λιγο.. :grin:
δε λες το ρεπ ρειντζ σε καθε ασκηση..με μια πρωτη ματια η τεταρτη ειναι λαθος δομημενη 100% σα μερα φουλ μπαντυ προγραμματος..
ποδια δεν κανεις καθολου,ουτε και καμια ασκηση πιεσης επισης..

η δευτερα απο την αλλη μου φαινεται παραφορτωμενη,..εκτος αν κανεις σε καθε ασκηση 2 σετ..
επιπλεον εχεις βαλει σκουατ και ντεντς μαζι..αν δεν κανεις κιλα πουπουλο αυτο θα πονεσει καπως..
καλυτερο θα ταν  πιστευω:
Δευτερα-->Ντεντς 5Χ1,Μιλιτερι 5Χ5,Τσινς 5Χ5(με βαρος αν βγαζεις πανω απο 12 ρεπς σερι),
δικεφαλα τρικεφαλα σουπερ σετ,λατεραλ ρειζ
Τεταρτη(αποφορτιση,ανεβαζεις ρεπς)--->Πουλ απς 3Χ8,Επικλινης 4Χ8,κωπηλατικη αλτηρας 3Χ8,πρεσσα 4Χ15,γαμπες
Παρασκευη-->Μπροστινα 5Χ5,Οριζοντιος 5Χ5,Κωπηλατικη μπαρα 5Χ5,δικεφαλα-τρικ σουπερ,τραπεζια,φλαις

μια αποψη τιποτα παραπανω..γενικα τα φουλ μπαντι προγραμματα τα βασιζεις σε κομπαουντ με ελευθερα..
καλη τυχη..
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.833
Like
4.102
Πόντοι
506
Ποσες φορες ακομα θα γραψετε την ιδια μαλακια καλε και θα σας πουμε οτι δεν εχει να κανει με το μεγεθος του πεους αλλα με την παραγωγικοτητα του σπερματος... ΕΛΕΟΣ δηλαδη εν ετη 2013

:headbang: :headbang: :headbang:
+1
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
Ένα full body προγραμματάκι που μαζί με τη προθέρμανση - διατάσεις ολοκληρώνεται γύρω στην ώρα.
Αναμένω προτάσεις και αλλαγές.

Δευτέρα                            Τετάρτη                          Παρασκευή 
Squat                              Γάμπες                          Πρέσα
Deadlifts                          Τροχαλία καθιστός                Deadlifts 
Κωπηλατική με αλτήρες              Cross over ή Peck deck          Pull ups ανοιχτή λαβή
Πιέσεις σε ίσιο πάγκο              Όρθια κωπηλατική με μπάρα        Πιέσεις σε επικλινή πάγκο
Βυθίσεις                            (κλειστή λαβή)                  Πλάγιες εκτάσεις ώμων
Military press                      1 άσκηση Τρικέφαλοι              1 άσκηση για Δικέφαλο (προαιρετικά)
Κάμψεις δικέφαλων                                                    1 άσκηση  για  Τρικέφαλο (προαιρετικά)

ωραιος φιλε κανω καιρο τωρα upper/lower split και σκεφτομαι να το αλλαξω σε φουλ και εψαχνα τετοια προγραμματα. το τροχαλια καθιστος την τεταρτη ειναι seated cable row για πλατη? επισης δε ναι μαλακια να δουλευεις μονο δικεφαλο η μονο τρικεφαλο μια μερα? νομιζω θα ταν καλυτερο να δουλευες μαζι 2κ/3κ  τις δυο απ τις 3 μερες και την αλλη που θα εχεις φορτωμα αλλου να μην εκανες καθολου.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
στα φουλ εχω μια αδυναμια,θα στο πειραξω λιγο.. :grin:

Ενδιαφέρον πρόγραμμα θα το δοκιμάσω από 15 Γενάρη και μετά, με μερικές αλλαγές, και θα γράψω εντυπώσεις. Καλές προπονήσεις.

ωραιος φιλε κανω καιρο τωρα upper/lower split και σκεφτομαι να το αλλαξω σε φουλ και εψαχνα τετοια προγραμματα. το τροχαλια καθιστος την τεταρτη ειναι seated cable row για πλατη? επισης δε ναι μαλακια να δουλευεις μονο δικεφαλο η μονο τρικεφαλο μια μερα? νομιζω θα ταν καλυτερο να δουλευες μαζι 2κ/3κ  τις δυο απ τις 3 μερες και την αλλη που θα εχεις φορτωμα αλλου να μην εκανες καθολου.

Ναι.
Όσον αφορά δικέφαλο/τρικέφαλο. Αν βάλεις βυθίσεις η ξεχωριστή άσκηση για τρικέφαλο είναι υπερβολή. Επίσης η όρθια κωπηλατική με μπάρα με κλειστή λαβή πιάνει αρκετά και δικέφαλο.
Αν θέλεις βγάλε ένα πρόγραμμα και βάλτο για ανταλλαγή επόψεων.
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Γιορτες ε και ολοι παρατησατε το τζιμ  :grin:
Παω προπονηση!!! τσαο  :sunglasses: :sunglasses:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον λιγο λιπος στη κοιλιακη χωρα δεν δηλωνει παντα χαμηλοτερα ποσοστα λιπους απο οτι ενας με περισσοτερο λιπος στο στομαχι....απλα καποιοι ανθρωποι παιρνουν ολο το λιπος σε ενα σημειο πχ κοιλια και δεν το αφηνουν να διανεμηθει στωστα δινοντας την αισθηση οτι κουβαλανε μεγαλα ποσοστα λιπους...εγω πχ το παιρνω παντου το λιπος ενω ενας φιλος μου το αποθηκευει μονο στο στομαχι και πουθενα αλλου κανοντας το αδυνατο να δει τους κοιλιακους του ακομη και με τελεια διατροφη...επισης εχω και υπερτροφικους κοιλιακους εκγενετης οποτε θα φαινονται πολυ καλυτερα...το καθε σωμα εχει τις αδυναμιες του
Ρε φιλε αν και βαριεμαι να γραφω τις σκεφτεσαι τις μαλακιες που λες πριν να τις γραψεις,δεν κανεις κανα μπαλετο καλυτερα...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πραγματικα αμα καθοουν να διορθωνω καθε μαλακια που γραφεται εδω μεσα θα επρεπε να γραφω καθε μερα :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom