Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ΤΙΠΟΤΑ
στις εξοδους μπορεις να πηγαινεις
αν εισαι στου διαολου την μανα ξεχνατο για 9 μηνες

Ώπα; Τίποτε-τίποτε; Δε λέω στα φυλάκια, στη μονάδα λέω.

Να σου πω, ούτε στο κέντρο εκπαίδευσης είχε τίποτε;

Ούτε μονόζυγο, χειροβάδιση, στίβο μάχης, δίζυγο;

Κάτι;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Γαστροκνήμιοι πιστεύω...

προφανώς, παίζει ρόλος ο μεγαλύτερος μυς πλησιέστερα στο σημείο που θες και μάλιστα, οι 4κεφαλοι είναι η μεγαλύτερη μυική ομάδα σε όλο το ανθρώπινο σώμα..

οι γαστροκνήμιοι, κοινώς, γάμπα, είναι μικρή ομάδα
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
προφανώς, παίζει ρόλος ο μεγαλύτερος μυς πλησιέστερα στο σημείο που θες και μάλιστα, οι 4κεφαλοι είναι η μεγαλύτερη μυική ομάδα σε όλο το ανθρώπινο σώμα..

οι γαστροκνήμιοι, κοινώς, γάμπα, είναι μικρή ομάδα

Ναι, έχεις δίκιο. Άμα θέλεις να κλοτσήσεις ψηλά ακαριαία, μπορεί να μην παίζει τόσο ρόλο η γάμπα.

Πήρα ως δεδομένο την εκρηκτικότητα όταν θέλεις να αποκτήσεις μέγιστη ταχύτητα. Αυτό που εννοούμε γενικώς.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ναι, έχεις δίκιο. Άμα θέλεις να κλοτσήσεις ψηλά μπορεί να μην παίζει τόσο ρόλο η γάμπα.

Πήρα ως δεδομένο την εκρηκτικότητα όταν θέλεις να αποκτήσεις μέγιστη ταχύτητα. Αυτό που εννοούμε γενικώς.

γτ στο τρέξιμο οι 4κεφαλοι "τραβάνε" άλλα πόδια; :'(

λόγω της δομής τους, οι 4κεφαλοι, όσο πιο γυμνασμένοι-δυνατοί τόσο μεγαλύτερες αποδόσεις θα βλέπεις...

από το λάκτισμα στο 100αρι και από το γαμήσι στο σπριντ :grin:

ps οι γαστροκν. συμμετέχουν, δεν κατευθύνουν, αν με καταλαβαίνεις
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ρε μάγκες για το νιτρικό τι γνώμη έχετε ? κάνει τίποτα ?
κάτι σκευάσματα του στυλ ενυσχητικό τεστο "φυτικά" κάνουν καθόλου δουλειά ή είναι παπάτζες ? δημιουργούν προβλήματα ?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ρε μάγκες για το νιτρικό τι γνώμη έχετε ? κάνει τίποτα ?
κάτι σκευάσματα του στυλ ενυσχητικό τεστο "φυτικά" κάνουν καθόλου δουλειά ή είναι παπάτζες ? δημιουργούν προβλήματα ?
το νιτρικο βοηθαει πολυ να το προτιμησεις και αν θες να δοκιμασεις επελεξε αν μπορεις το souper pump max πολυ καλα αποτελεσματα πρηξιματα και ενταση στην προπονηση γενικα υπαρχουν καλα νητρικα και να προτιμας σε σκονη για πιο γρηγορη αφομιωση,τα ενισχυτικα τεστο μακρια μακρια εχουν τεστο μεσα δηλαδη ειναι φαρμακο και δεν κανουν κατι το ιδιαιτερο για μενα κρεατινη μονουδρικη μονο μετα την προπονηση και πριν την προπονηση νητρικο και εισαι κομπλε,φυτικα ενισχυτικα τεστο απλα απατη τριμπουλους εχουν μεσα που κι αυτα δεν κανουν δουλεια...
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
ρε μάγκες για το νιτρικό τι γνώμη έχετε ? κάνει τίποτα ?
κάτι σκευάσματα του στυλ ενυσχητικό τεστο "φυτικά" κάνουν καθόλου δουλειά ή είναι παπάτζες ? δημιουργούν προβλήματα ?

Αυτό που κάνει είναι ότι μπορεί να σε "ανεβάσει" στις προπονήσεις.
Αν δεν είσαι της λογικής : "όσο περισσότερα συμπληρώματα τόσο καλύτερα", μάλλον θα είναι σοφότερο να το αποφύγεις!
Tribulus και πίπες άστα να πάνε στο διάολο!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
το νιτρικο βοηθαει πολυ να το προτιμησεις και αν θες να δοκιμασεις επελεξε αν μπορεις το souper pump max πολυ καλα αποτελεσματα πρηξιματα και ενταση στην προπονηση γενικα υπαρχουν καλα νητρικα και να προτιμας σε σκονη για πιο γρηγορη αφομιωση,τα ενισχυτικα τεστο μακρια μακρια εχουν τεστο μεσα δηλαδη ειναι φαρμακο και δεν κανουν κατι το ιδιαιτερο για μενα κρεατινη μονουδρικη μονο μετα την προπονηση και πριν την προπονηση νητρικο και εισαι κομπλε,φυτικα ενισχυτικα τεστο απλα απατη τριμπουλους εχουν μεσα που κι αυτα δεν κανουν δουλεια...
για το Anavite της Gaspari τι γνώμη έχεις ? το ξέρεις ? είναι πολυβιταμίνη και έχει και Νιτρικό μέσα..
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό που κάνει είναι ότι μπορεί να σε "ανεβάσει" στις προπονήσεις.
Αν δεν είσαι της λογικής : "όσο περισσότερα συμπληρώματα τόσο καλύτερα", μάλλον θα είναι σοφότερο να το αποφύγεις!
Tribulus και πίπες άστα να πάνε στο διάολο!
πρωτεινη και νιτρικο ειναι τα καλυτερα και χρειαζονται με το νιτρικο βγαινουν καλυτερα οι προπονησεις
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
για το Anavite της Gaspari τι γνώμη έχεις ? το ξέρεις ? είναι πολυβιταμίνη και έχει και Νιτρικό μέσα..
ναι ειναι πολυ καλο αλλα για αυτους που κανουν θεραπεια με φαρμακα αυτο και το animal ειναι κορυφαια εχουν και πολλα αμινοξεα μεσα αλλα για σενα εφοσον δεν παιρνεις φαρμακα θα σου συστηνα μια πολυβιταμινη φαρμακειου η καλυτερα ακομα να πινεις μια χιλιαρα c και εψιλον 400mg
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ναι ειναι πολυ καλο αλλα για αυτους που κανουν θεραπεια με φαρμακα αυτο και το animal ειναι κορυφαια εχουν και πολλα αμινοξεα μεσα αλλα για σενα εφοσον δεν παιρνεις φαρμακα θα σου συστηνα μια πολυβιταμινη φαρμακειου η καλυτερα ακομα να πινεις μια χιλιαρα c και εψιλον 400mg
της ΟΝ δεν κάνει? αυτή παίρνω τώρα, αλλά έλεγα να την δυναμώσω..
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
της ΟΝ δεν κάνει? αυτή παίρνω τώρα, αλλά έλεγα να την δυναμώσω..
δεν την ξερω την ον αλλα προσωπικα δεν την προτιμαω εχει χαλασει πολυ σαν εταιρια, εγω προσωπικα συστηνω maximuscle , gaspari,bsn,now,eas,και olimp με μεγαλυτερη προτιμηση στην πρωτη και την τελευταια...και η universal εχει φτιαξει πολυ ειδικα η σειρα της animal ειναι πολυ καλη
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
δεν την ξερω την ον αλλα προσωπικα δεν την προτιμαω εχει χαλασει πολυ σαν εταιρια, εγω προσωπικα συστηνω maximuscle , gaspari,bsn,now,eas,και olimp με μεγαλυτερη προτιμηση στην πρωτη και την τελευταια...και η universal εχει φτιαξει πολυ ειδικα η σειρα της animal ειναι πολυ καλη
OK ευχαριστώ..!!!
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
ρε μάγκες για το νιτρικό τι γνώμη έχετε ? κάνει τίποτα ?
κάτι σκευάσματα του στυλ ενυσχητικό τεστο "φυτικά" κάνουν καθόλου δουλειά ή είναι παπάτζες ? δημιουργούν προβλήματα ?

Άσε το νιτρικό και πιες ένα διπλό δυνατό και σκέτο καφέ μισή με μία ώρα πριν τη προπόνηση.
Για το άλλο ξέχασε το. 
 

Kalashnikov

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2012
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μια ερωτηση για οποιον ξερει να με βοηθησει επειδη γυμναζομαι μονος μου και δεν εχω γυμαναστη να με καθοδηγει.
Ειμαι πολυ στεγνος απο λιπος και φαινονται οι 4 πανω κοιλιακοι αλλα οσο κι αν τους γυμναζω οι κατω αρνουνται πεισματικα να φανουν.
Να σημειωσω πως τρεχω 8Km την ημερα αλλα δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με τη διατροφη μου.Μηπως ηρθε ο καιρος να ασχοληθω?Για να φανει το 6-pack πρεπει να πεσει πεινα?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια μια ερωτηση για οποιον ξερει να με βοηθησει επειδη γυμναζομαι μονος μου και δεν εχω γυμαναστη να με καθοδηγει.
Ειμαι πολυ στεγνος απο λιπος και φαινονται οι 4 πανω κοιλιακοι αλλα οσο κι αν τους γυμναζω οι κατω αρνουνται πεισματικα να φανουν.
Να σημειωσω πως τρεχω 8Km την ημερα αλλα δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με τη διατροφη μου.Μηπως ηρθε ο καιρος να ασχοληθω?Για να φανει το 6-pack πρεπει να πεσει πεινα?
οχι φίλε πρπει να κανεις διατροφη δηλαδη 5 με 6 γευματα τη μερα στεγνα,και να ξερεις οι κατω κοιλιακοι ειναι δυσκολη υποθεση μπορει να ειναι ετσι η μορφολογια του σωματος σου που υπαρχει και πιθανοτητα απλα να εισαι πλακα εκει δηλαδη και εγω αυτου του τυπου σωματος εχω μεχρι και φλεβες εχω βγαλει αλλα σαν κοιλιακοι μονο απο πανω τετραδα,βεβαια εμενα δεν με χαλαει
 

Kalashnikov

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2012
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
οχι φίλε πρπει να κανεις διατροφη δηλαδη 5 με 6 γευματα τη μερα στεγνα,και να ξερεις οι κατω κοιλιακοι ειναι δυσκολη υποθεση μπορει να ειναι ετσι η μορφολογια του σωματος σου που υπαρχει και πιθανοτητα απλα να εισαι πλακα εκει δηλαδη και εγω αυτου του τυπου σωματος εχω μεχρι και φλεβες εχω βγαλει αλλα σαν κοιλιακοι μονο απο πανω τετραδα,βεβαια εμενα δεν με χαλαει
Κι εμενα τα χερια μου γεματα φλεβες ειναι και τα μαγουλα ειναι χωμενα μεσα,τοσο στεγνος που νομιζω παρακατω σε λιπος δεν παει.
Αν σπασω την ποσοτητα του φαγητου σε πολλες μεριδες θα χασω κι αλλο λιπος?
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κι εμενα τα χερια μου γεματα φλεβες ειναι και τα μαγουλα ειναι χωμενα μεσα,τοσο στεγνος που νομιζω παρακατω σε λιπος δεν παει.
Αν σπασω την ποσοτητα του φαγητου σε πολλες μεριδες θα χασω κι αλλο λιπος?
ωποτε ειναι το σωμα σου ετσι φτιαγμενο γι αυτο το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να βαζεις χαμηλα βαρος προσεκτικα ομως μην παθεις καμια κυλη....παντως τα γευματα που σου λεω μπορει σε θερμιδες να ειναι περισοτερο απ αυτο που τρως καθημερινα μην σε ξεγελαει το στεγνο που σου λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom