Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ρε κριστιανο ασχετε που εχεις σπουδασει κιολας τι σχεση εχουν οι μπουρδολογιες που τον ελεγες τον ανθρωπο με την καρνιτινη,ουτε καν τις γνωσεις να καταλαβεις τι του ειπα δεν εχεις.
δΕΝ θα μπω στον κοπο να σε διορθωσω για τις μαλακιες που λες γιατι δεν εχεις ουτε τις βασικες γνωσεις να κανεις συζητηση μαζι μου
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Γιατί κάνω εγώ  συζήτηση μαζί σου "σχετικέ"?  :uglystupid: Είδες να κάνω παράθεση κάποιο post σου?  :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αρχηγέ κάνεις ένα λάθος. Όντως όπως έγραψες είναι ο μόνος φορέας που χρησιμοποιεί  τα λιπαρά οξέα μακράς αλυσίδας για να διαπεράσει την εσωτερική μεμβράνη των μιτοχονδρίων και να υποστούν B-οξείδωση.
Έγιναν όμως και γίνονται ακόμα, χιλιάδες επιστημονικές έρευνες για να διερευνηθεί και να κατανοηθεί η παραγωγή και ο ρόλος της στον άνθρωπο.
Στην βιβλιογραφία του αθλιατρικού συνεδρίου του Σικάγου αναφέρονται συγκεκριμένες μελέτες για την λιποδιαλυτή δράση της, με συγκεκριμένες όμως προϋποθέσεις. Και για αυτό τον λόγο χρησιμοποιείται (δυστυχώς) κατά κόρον!
Και δεν μιλάμε μόνο για αυτούς που παραγγέλλουν κάψουλες από εταιρίες με συμπληρώματα!
Επαγγελματικές ομάδες χρησιμοποιούν ενέσιμο Inestom – και όχι μόνο!

βαλε μας μελετη να δουμε.
μεχρι τωρα καμια μελετη δεν εχει δειξει ουτε οφελη ουτε μη οφελη. κοινως ειναι εντελως αδιαφορη η επιπλεον χορηγηση εξαιρωντας την περιπτωση της φυσικης ελλειψης στον οργανισμο.
οτιδηποτε παραπανω λαβεις το κατουρας. εν ολιγοις λεφτα για κατουρημα.
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
αρχιζω και λαπαδιαζω εξαιτιας του στρατου... :( :( :(
...λαπαδιαζεις πουτανιαρη γιατι εχεις (βαλει) πολυ φαρμάκι μεσα σου.....ρωτα κανα γυμναστη απο τεφαα, και οχι αυτους που ειναι μεσα στα σιδεραδικα, για να στο τεκμηριοσουν....ειμαι πανω απο 20 χρονια μεσα στα γυμναστηρια και εχουνν δει πολα τα ματακια μου.....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
...λαπαδιαζεις πουτανιαρη γιατι εχεις (βαλει) πολυ φαρμάκι μεσα σου.....ρωτα κανα γυμναστη απο τεφαα, και οχι αυτους που ειναι μεσα στα σιδεραδικα, για να στο τεκμηριοσουν....ειμαι πανω απο 20 χρονια μεσα στα γυμναστηρια και εχουνν δει πολα τα ματακια μου.....


λαπαδιαζει γιατι ειναι λαπας βασικα
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...αποαυτα που λεει τον εχω για σφίχτη βασικα,αλλα δεν εχεει σημασια. αν περνεις ντρογκα γρηγορα ανεβαινεις και γρηγορα πευτεις....δεν γινεται να τα εχεις ολα...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
εχι κανισ να προτινι καπια αλιφι για μιικουσ πονουσ?
ειδικα για χτιπιματα απο το καρατε?
πιγα στο φαρμακοποιο και μου εδοσε roiplon gel και aloe msm gel.
μου ειπε να τα κουμποσο και τα διο μαζι πανο στιν περιοχι που ποναο.

καπιοσ να προτινι κατι αλο?
biofreeze  πορνε μου
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Παιδες αν καποιος κανει χρηση κρεατινης μονουδρικης, τι παιζει με το αλκοολ? μαχαιρι? η' πολυ λιγο γενικα?
 

Επισκέπτης
αν ιπαρχι καπιοσ πολι εμπιροσ χτιστοσ ασ μασ απαντισι στιν εξισ εροτισι...!

αν καπιοσ που κανι βαροι και ασχολιτε και με πολεμικεσ τεχνεσ στο προγραμα στα βαροι τι στρατιγικι πρεπει να εχι
για να αποκτισι διναμι,εκρικτικοτιτα και ταχιτιτα στισ γροθιεσ?
ενοο απο σετ, επαναλιψισ,κιλα,ποσ να  εκτελι τισ ασκισισ (πχ αργα ,γριγορα)και τα λιπα.

απαντισισ αυστιρα μονο απο εμπιρουσ χτιστουσ!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αν ιπαρχι καπιοσ πολι εμπιροσ χτιστοσ ασ μασ απαντισι στιν εξισ εροτισι...!

αν καπιοσ που κανι βαροι και ασχολιτε και με πολεμικεσ τεχνεσ στο προγραμα στα βαροι τι στρατιγικι πρεπει να εχι
για να αποκτισι διναμι,εκρικτικοτιτα και ταχιτιτα στισ γροθιεσ?
ενοο απο σετ, επαναλιψισ,κιλα,ποσ να  εκτελι τισ ασκισισ (πχ αργα ,γριγορα)και τα λιπα.

απαντισισ αυστιρα μονο απο εμπιρουσ χτιστουσ!!!!

λιγοτερα κιλα περισσοτερες επαναλειψεις για εκρηκτικοτητα και ταχυτητα σε μπουνιδια και κλωτσιδια. καλο φαι πρωτεινη και πολλα νερα.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδες αν καποιος κανει χρηση κρεατινης μονουδρικης, τι παιζει με το αλκοολ? μαχαιρι? η' πολυ λιγο γενικα?

το αλκοόλ θα σε θολώσει standard, η κρεατίνη (μαζί με δεξτρόζη ή άλλους υδατάνθρακες πχ παλατινόζη-θρεαλόζη, ζάχαρα γενικά), σε γεμίζει υγρά-δύναμη-ενέργεια. Αν τα συνδυάσεις όμως μαζί με αλκοόλ την έκατσες την βάρκα, εξαίρεση ένα σφηνάκι κονιάκ ή κρασί Νάμα (από τα λίγα ποτά στο αγωνιστικό bb που περιστασιακά μπορείς να απολαύσεις)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ποσα σετ?ποσεσ επαναλιψισ?

εξαρταται πως προπονεισαι παιχτουρι αν εισαι τυπικος ή ραχατι, τι διαλειματα κανεις ποση ωρα κλπ.
ας πουμε οτι αν παιζεις 10αρες καντες 18, αν παιζεις 12αρες καντες 20. σετ 30-35 συνολικα και μικρα διαλειμματα εισαι κομπλε στη 1 ωρα.

προπονησε και τις γροθιες σου με βαρακια.  :rockon:
 

Επισκέπτης
πρεπει να πορνομεταναστευσουμε

εδω μας εχει φαει το πιρφορισμα

η εκρηξη δεν θα μας προσφερει τιποτα
πορνε μου εχισ δικιο.
απλα προσπαθο να ξεγελασο τιν γεματι πιρφορια ζοι μασ διχοσ αποτελεσμα!
γιατι πλεον σερνομαστε στο πιρφορισμα!
φοβαμε ποσ ι πορνομιρα μασ ινε εδο στο πιρφορισταν να κιλιομαστε στι πιρφορια!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
απο τοτε που ο νεος γυμναστης μου αλλαξε το προγραμμα τα εχω παιξει...με την κακη εννοια :fuck2:

το προηγουμενο προγραμμα ογκου ειχε επαναληψεις 10-8-6-8 σε 3ασκησεις στηθος και 8-8-8 σε αλλες 2ασκησεις
με το νεο προγραμμα μου εβαλε 5ασκησεις στηθος παλι αλλα ολα επαναληψεις 12-10 4σετ παντου
δικεφαλα 4ασκησεις επαναληψεις 12-10 4σετ
πλατη 5ασκησεις 12-10 4σετ
τρικεφαλα 4ασκησεις 12-10 4σετ

ετσι παιρνεις ογκο?σε σχεση με πριν εχω πεσει σε κιλα,νιωθω πιο κουρασμενος και πονανε για μερες τα χερια μου

θεωρω οτι ειναι πολλες επαναληψεις για ογκο η ειναι μεχρι να συνηθισω?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
αν ιπαρχι καπιοσ πολι εμπιροσ χτιστοσ ασ μασ απαντισι στιν εξισ εροτισι...!

αν καπιοσ που κανι βαροι και ασχολιτε και με πολεμικεσ τεχνεσ στο προγραμα στα βαροι τι στρατιγικι πρεπει να εχι
για να αποκτισι διναμι,εκρικτικοτιτα και ταχιτιτα στισ γροθιεσ?
ενοο απο σετ, επαναλιψισ,κιλα,ποσ να  εκτελι τισ ασκισισ (πχ αργα ,γριγορα)και τα λιπα.

απαντισισ αυστιρα μονο απο εμπιρουσ χτιστουσ!!!!
πιαστο αυγο και κουρευτο πορνε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom