Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Πως να μαγειρεψω (στερεοποιησω) τα ασπραδια των αβγων γαμω τη πουτανα μου, εχω χαλασει 2 ντουζινες
τυπε παρε μια πρωτεινη σαν ανθρωπος
με 8 αυγα καθε πρωι που πρεπει να τρως θα χεστης πανω σου ασε που απο της τροφες δεν απορροφατε ευκολα η πρωτεινη
πρεπει να παρεις αμινοξεα
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
βρασε ολο το αυγο και φαε μονο το ασπραδι που θες. τοσο δυσκολο ειναι;

Μου σπανε οταν τα βραζω, οταν τα εβαλα στο φουρνακι μικροκυματων σκασανε και εγινε πουτανα. βασικα θα καταναλωσω τουλαχιστον 7 ασπραδια γιαυτο τα εβγαλα, τα εβαλα στο μπρικι και εγινε μια παχυρευστη μαλακια, εσε που καηκε και ο πατος
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
τυπε παρε μια πρωτεινη σαν ανθρωπος
με 8 αυγα καθε πρωι που πρεπει να τρως θα χεστης πανω σου ασε που απο της τροφες δεν απορροφατε ευκολα η πρωτεινη

Το συμπλήρωμα διατροφής είναι για να σου κάνει μια παραπάνω δουλειά που δεν μπορείς να κάνεις με την κανονική διατροφή. Ας προσπαθήσει έτσι και εάν δεν μπορέσει, ας κάνει και προσπάθεια με το συμπλήρωμα.

Συμπλήρωμα είναι. Δεν γίνεται να υποκαταστήσει την κανονική διατροφή.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν έπαθα κάτι. Απλά έχει πέσει ανελέητο κυνηγητό για να φάω μελάτα αυγά όταν ήμουν πιτσιρικάς και τα βλέπω και δε γουστάρω μία. Τα προτιμώ ως ομελέτα

Τελείωσες τώρα;

πολλα νευρακια  μπουλη :thefinge:
Μου σπανε οταν τα βραζω, οταν τα εβαλα στο φουρνακι μικροκυματων σκασανε και εγινε πουτανα. βασικα θα καταναλωσω τουλαχιστον 7 ασπραδια γιαυτο τα εβγαλα, τα εβαλα στο μπρικι και εγινε μια παχυρευστη μαλακια, εσε που καηκε και ο πατος

θα τα βγαζεις απο το ψυγειο λιγο θα τα βαζεις σε κατσαρολακι μεγαλο αφου θες 7 αυγα, με αρκετο νερο και απο την στιγμη που αρχιζει το βρασιμο θα τα αφηνεις ενα δεκαλεπτο. ειναι δυνατον να βρασουν σε μπρικακι ρε υψολον? αλλιως σε τηγανακι αλλα θα σπασεις το αυγο στην μεση(οταν ειναι ωμο) και προσεκτικα θα διαχωρισεις το ασπραδι απο τον κροκο. θα μαζεψεις σε ενα μπολακι τα ασπραδια και φτιαξτα οπως τα αυγα στο τηφανι σου αντικολλητικο ελπιζω

 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Το συμπλήρωμα διατροφής είναι για να σου κάνει μια παραπάνω δουλειά που δεν μπορείς να κάνεις με την κανονική διατροφή. Ας προσπαθήσει έτσι και εάν δεν μπορέσει, ας κάνει και προσπάθεια με το συμπλήρωμα.

Συμπλήρωμα είναι. Δεν γίνεται να υποκαταστήσει την κανονική διατροφή.
ναι ρε φιλε δεν ειπα αυτο ασ τρωει κανονικα τις μπριζολες και τα κοτοπουλα και τα αυγα σε κανονικες ποσοτητες οπως μπορει και παιρνει και τη πρωτεινη παρε και αμινοξεα για το φαγητο
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πολλα νευρακια  μπουλη :thefinge:
θα τα βγαζεις απο το ψυγειο λιγο θα τα βαζεις σε κατσαρολακι μεγαλο αφου θες 7 αυγα, με αρκετο νερο και απο την στιγμη που αρχιζει το βρασιμο θα τα αφηνεις ενα δεκαλεπτο. ειναι δυνατον να βρασουν σε μπρικακι ρε υψολον? αλλιως σε τηγανακι αλλα θα σπασεις το αυγο στην μεση(οταν ειναι ωμο) και προσεκτικα θα διαχωρισεις το ασπραδι απο τον κροκο. θα μαζεψεις σε ενα μπολακι τα ασπραδια και φτιαξτα οπως τα αυγα στο τηφανι σου αντικολλητικο ελπιζω

Θα το προσπαθησω, thx για τη συμβουλη ''βεφα'', αν δεν τα καταφερω ελα να σε παντρευτω να μου τα κανεις εσυ!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
πολλα νευρακια  μπουλη :thefinge:

Ναι διότι δεν έχω συνηθίσει στο να μην τελειώνουν.  :birdman:

Αλλά εσύ φαίνεται το έχεις συνηθισμένο.  :2funny:

ΥΓ: Α, και μπούλα είσαι ΕΣΥ! Σούλα-μπούλα μη σου πω...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Μου σπανε οταν τα βραζω, οταν τα εβαλα στο φουρνακι μικροκυματων σκασανε και εγινε πουτανα. βασικα θα καταναλωσω τουλαχιστον 7 ασπραδια γιαυτο τα εβγαλα, τα εβαλα στο μπρικι και εγινε μια παχυρευστη μαλακια, εσε που καηκε και ο πατος


οι κροκοι σκανε οχι τα ασπραδια το παθαινα κ εγω

χωρισετα οπως οι ζαχαροπλαστες στο τσοφλι κ βαλε στο μικρο μονο τα ασπραδια
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Θα το προσπαθησω, thx για τη συμβουλη ''βεφα'', αν δεν τα καταφερω ελα να σε παντρευτω να μου τα κανεις εσυ!

Προλαβαίνεις να υπηρετήσεις και λιγότερο ως έγγαμος...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οι κροκοι σκανε οχι τα ασπραδια το παθαινα κ εγω

χωρισετα οπως οι ζαχαροπλαστες στο τσοφλι κ βαλε στο μικρο μονο τα ασπραδια

Βασικα ειχα βαλει ολοκληρα τα αβγα μεσα στο φουρνακι μεσα σε νερο(για ομοιομορφη κατανομη θερμοκρασιας  :headbang:) και ανατιναχθηκαν
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ναι διότι δεν έχω συνηθίσει στο να μην τελειώνουν.  :birdman:

Αλλά εσύ φαίνεται το έχεις συνηθισμένο.  :2funny:

ΥΓ: Α, και μπούλα είσαι ΕΣΥ! Σούλα-μπούλα μη σου πω...

ερχοταν και εξω απο το σχολειο η μαμακα να σου δωσει να φας αυγουλακι φλουφλι; :grin:

ερωτηση προς εσας που ξερετε το κοτοπουλο και το μοσχαρι εχει χολιστερολη; :think:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Βασικα ειχα βαλει ολοκληρα τα αβγα μεσα στο φουρνακι μεσα σε νερο(για ομοιομορφη κατανομη θερμοκρασιας  :headbang:) και ανατιναχθηκαν


οχι ρε δεν θελει νερο

νερο βαλε σε ενα τηγανακι να βραζει κ πετα τα αυγα μεχρι να σχηματιστουν τα ματια

αυτο λεγεται ποσε

μετα τρως μονο το ασπραδι κ πετας τον κροκο
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ερχοταν και εξω απο το σχολειο η μαμακα να σου δωσει να φας αυγουλακι φλουφλι; :grin:

Όχι. Πού να έλθει στην Ελβετία που ήμουν εσώκλειστος;

ερωτηση προς εσας που ξερετε το κοτοπουλο και το μοσχαρι εχει χολιστερολη; :think:

Η λύση για να ελέγξεις τα επίπεδα της χοληστερόλης σου είναι απλή. Μην καταπίνεις.

ΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!  :fuck1:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
τυπε barack σε πηγε  :zfuck: ο romney στο debate δεν εβγαλες λεξη μηπως σου ειπαν να παρεις πουλο απο το μπουρδελο οικο σορρυ για το  :offtopic:  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Όχι. Πού να έλθει στην Ελβετία που ήμουν εσώκλειστος;

Η λύση για να ελέγξεις τα επίπεδα της χοληστερόλης σου είναι απλή. Μην καταπίνεις.

ΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!  :fuck1:
ο ανθρωπος που εχει καρδια τρωει κοτοπουλο και μοσχαρι αλλα μου ειπαν οτι δεν πρεπει γιατι εχει χοληστερινη. εσωκλειστε βλακα.

:tits2:
εγω τα καταπινω γιατι εχουν καλο φενγκ σουι

ας μου πει αν ξερει καποιος γιατι ο φιλησυχος εσωκλειστος μπουλης θελει να του δωσω το αυγο του σημερα να ρουφαει  :2funny:
δεν ειμαι μπαζο ρε μπουλη

ειμαι πολυ ομορφο παιδι

ρωτα την εριναλ που με ξερει
ζηλευει ο μαμακιας;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ο ανθρωπος που εχει καρδια τρωει κοτοπουλο και μοσχαρι αλλα μου ειπαν οτι δεν πρεπει γιατι εχει χοληστερινη. εσωκλειστε βλακα.

Είμαι βλάκας εγώ και δεν είσαι εσύ που δεν του λες να συμβουλευτεί το γιατρό του για ένα τόσο σημαντικό θέμα; Και σε τελική εάν αυτός δεν είναι συνεργάσιμος και αδιαφορεί ρώτα κάποιον που πιστοποιημένα ξέρει και παίρνει και την ευθύνη αυτού που θα πει. Τί ρωτάς εδώ;

:tits2:
εγω τα καταπινω γιατι εχουν καλο φενγκ σουι

ΟΚ, εάν φθάνεις να τα πάρεις από τα στήθη σου δεν έχω πρόβλημα.  :birdman:


ας μου πει αν ξερει καποιος γιατι ο φιλησυχος εσωκλειστος μπουλης θελει να του δωσω το αυγο του σημερα να ρουφαει  :2funny:

Αυγό δίνεις να ρουφουν;

Χμμμ  :think:

Πρέπει να σου μιλήσω για την αιδοιολειχία
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Είμαι βλάκας εγώ και δεν είσαι εσύ που δεν του λες να συμβουλευτεί το γιατρό του για ένα τόσο σημαντικό θέμα; Και σε τελική εάν αυτός δεν είναι συνεργάσιμος και αδιαφορεί ρώτα κάποιον που πιστοποιημένα ξέρει και παίρνει και την ευθύνη αυτού που θα πει. Τί ρωτάς εδώ;

ΟΚ, εάν φθάνεις να τα πάρεις από τα στήθη σου δεν έχω πρόβλημα.  :birdman:


Αυγό δίνεις να ρουφουν;

Χμμμ  :think:

Πρέπει να σου μιλήσω για την αιδοιολειχία
δεν μπορω. μαγειρευω και του δινω κρυφα φαι. Να μην του φτιαχνω μαλακιες ρωτησα γιατρο αλλα ακουσα προσφατα αλλη αποψη και το συζητησα.
τα υπολοιπα χαζοσχολια σου δεν τα σχολιαζω περαιτερω γιατι εινα φλουφλικα οπως εσυ.  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom