Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
ναι γιατι στις αλλες χωρες θα πνιγεσαι στο μουνι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

Θελο ενα λιποδιαλιτι οχι πολι ακριβο
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
θα στειλουν στηυν μοναδα μου 5 μερες κρατηση γιατι επαιξα μπουνιες με 2 τεθωρες στο παοκ αρης

μαζεψες πολλες?

εστι πρησμενος χεσμενος που ησουν με τις κρεατινες ουτε  να κουνηθεις δεν μπορεις

στα ελεγα εγω κ ο σφερδεκλος που ειμαστε παλιες πουτανες στο κουρμπετι
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
παιδια η χολιστερινη η HDL KAI H LDL Ποσο πρεπει να ειναι... για να ειναι καλα καποιος? και μετα ποσο η ολικη και μετα αν τα τριγλυκεριδια και αυτα αν παιζουν μεγαλο ρολο.. αυτα :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παιδια η χολιστερινη η HDL KAI H LDL Ποσο πρεπει να ειναι... για να ειναι καλα καποιος? και μετα ποσο η ολικη και μετα αν τα τριγλυκεριδια και αυτα αν παιζουν μεγαλο ρολο.. αυτα :grin:
τα ψηλα τριγλυκεριδια(>150) συνοδευονται συνηθως απο ψηλη ldl και ολικη..
αν εχεις κατι απο τα παραπανω αυξημενο κατα πασα πιθανοτητα εισαι παχυσαρκος και τρως σκουπιδια..
για τις τιμες που ρωτας ολικη<200,ldl<135..hdl δεν παιζει ρολο αρκει να ναι γυρω στο 40,οσο μεγαλυτερη ειναι η τιμη της τοσο καλυτερα..μη ρωτα πως και γιατι,ειναι μεγαλη ιστορια..ολα σχετιζονται κυριως με εμφανιση σ.νοσου..(hdl ανασταλτικο χαρακτηρα)..
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πως να μαγειρεψω (στερεοποιησω) τα ασπραδια των αβγων γαμω τη πουτανα μου, εχω χαλασει 2 ντουζινες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Πως να μαγειρεψω (στερεοποιησω) τα ασπραδια των αβγων γαμω τη πουτανα μου, εχω χαλασει 2 ντουζινες

βρασε ολο το αυγο και φαε μονο το ασπραδι που θες. τοσο δυσκολο ειναι;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Πως να μαγειρεψω (στερεοποιησω) τα ασπραδια των αβγων γαμω τη πουτανα μου, εχω χαλασει 2 ντουζινες

Τί ακριβώς εννοείς;

Το αυγό είναι θάυμα της φύσης διότι από μόνο του σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις το ωφέλιμο πετώντας το βλαβερό.

Μια καλή ιδέα είναι αυτή της erinal. Εγώ προτιμώ την ομελέτα με 1 κρόκο και 5 ασπράδια διότι το βραστο είναι άνοστο. Άσε που έχω και κακές εμπειρίες με το βραστό
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τί ακριβώς εννοείς;

Το αυγό είναι θάυμα της φύσης διότι από μόνο του σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις το ωφέλιμο πετώντας το βλαβερό.

Μια καλή ιδέα είναι αυτή της erinal. Εγώ προτιμώ την ομελέτα με 1 κρόκο και 5 ασπράδια διότι το βραστο είναι άνοστο. Άσε που έχω και κακές εμπειρίες με το βραστό

να μην το βαζεις στον κωλο σου  :2funny:  :birdman:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
οχι δεν τελειωσα, περιμενω να ακουσω τι επαθες για να γελασω  :grin:

Δεν έπαθα κάτι. Απλά έχει πέσει ανελέητο κυνηγητό για να φάω μελάτα αυγά όταν ήμουν πιτσιρικάς και τα βλέπω και δε γουστάρω μία. Τα προτιμώ ως ομελέτα

Τελείωσες τώρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom