Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οχι ρε αφου απο την ασοεε πηγα σπιτι :grin: ειχα να παω κανα 2 μηνο στην σχολη ,οι ναρκωμανεις εχουν αυξηθει πολυ :S σιχαινομαι να τους βλεπω πια ,γτ δεν τους βαζουν σε κανα γκετο ,γαμω τους πληρωμενους πολιτικους

Σκατα στους αριστερους σοσιαληστες πρυτανεις
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Ωπ;

Τα sit ups απαγορεύονται καθότι βλαατουσιν τη μέση του ασκουμένου.

Κανονικά πρέπει να πάει πάνω από το στομάχι της ο τύπος και αυτή να κάνει crunches!!!

A γεια σου. Και αυτή θα ήθελε να του το πεί αλλά είναι μπουκωμένη.. :pipa1: :pipa1:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Μια εκδοχή για push ups που από αυτές που μου αρέσουν και για κοιλιακούς:

 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δε μ'αρεσουν αυτες οι ασκήσεις, μαλακια μου φαινοντ, υπαρχουν πολυ καλυτερα για κοιλιακους
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Συγγνώμη για το οφ-τόπικ παιδιά,να σας ρωτήσω κάτι, η Κουάρ που εξαφανίστηκε ξέρει κανείς;
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
1347343919005.gif
:2funny: :2funny: :2funny:

Και γαμω λεμε προχορ. φιτνες :grin: :grin:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Καντε κοιλιακους στη μπαλα και αρσεις ποδιων και αφηστε τις ασκησεις ποζεριας και τα ακροβατικα! :jerking:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ούτε αυτά, άρσεις του θανατά και σκουώτ είναι οι καλύτερες για κοιλιακούς  :sunglasses:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ούτε αυτά, άρσεις του θανατά και σκουώτ είναι οι καλύτερες για κοιλιακούς  :sunglasses:

Άντε πείσε τον πουσταλέκο - και πολλούς άλλους - ότι  γυμνάζεις  πιο αποτελεσματικά κοιλιακούς χωρίς ροκανίσματα και sit ups… 
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κακα τα ψεματα οι ντεντς και τα σκουοτ ειναι ζορικες και τεχνικες ασκησεις..το ιδανικο ειναι να σου δειξει καποιος εμπειρος πριν μπεις..απο γιουτιουμπ και γκουγκλ δε μαθαινονται..κλιν&τζερκ και παουερκλιν ειναι ακομη τεχνικοτερα θηρια..
ολες αυτες οι ασκησεις σε βαρια κιλα απαιτουν περα απο εμπειρια,ωριμοτητα,τεχνικη
και απολυτη συγκεντρωση στο σετ..η παραμικρη αβλεψια της στιγμης μπορει να σε αφησει να πονας καθε φορα που βαζεις το παντελονι σου για μια ζωη..για αυτο λεω παντα στραπς..μην την παθεις απο τη λαβη τουλαχιστον..

προσωπικα τις κανω για την καβλα μου ειδικα τις ντεντς..
πολλες φορες βεβαια μου χει τυχει να μην αισθανομαι ετοιμος σωματικα ή να ναι το μυαλο μου αλλου..
αποτελεσμα,να φοβαμαι τα κιλα που λενε..οποτε γινεται αυτο παραταω την ασκηση πριν βγαλω τα σετ που ναι προγραμματισμενα!!!ισως για αυτο να μην την εχω παθει ακομα..


παρολαυτα καταλαβαινω οποιον συνειδητα επιλεγει να τις αποφυγει..
μπορεις να κανεις πολυ καλο σωμα και χωρις αυτες..
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Άντε πείσε τον πουσταλέκο - και πολλούς άλλους - ότι  γυμνάζεις  πιο αποτελεσματικά κοιλιακούς χωρίς ροκανίσματα και sit ups… 

Καυλιαρη κατ' αρχην να σε ευχαριστησω που με ειπες με το πληρες ονομα μου και οχι απλα αλεκο!
Στο θεμα μας τωρα!
Το ξερω οτι τα ροκανισματα ειναι η λιγοτερο αποτελεσματικη ασκηση για κοιλιακους! Και φανταζομαι θα το ξερουν κ πολλοι αλλοι  :P
Αλλα καλυτερα να κανεις πιο απλες βασικες ασκησεις παρα να προσπαθεις να κανεις διαστημικα πραγματα αν δε τα κανεις απολυτα σωστα!
Αυτο ας πουμε ειναι υπερβολη  :2funny:

 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
τσεκαρετε πρωτο σχολιο στο βιντεο : One question, Is necesary to wear that glasses for doing that exercise?

ΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σε χαλάει η αριστερή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom