Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.729
Πόντοι
606
Και αν σας δει κανεις στο γυμνατηριο που θα εχετε γινει διπλασιοι σε μια βδομαδα και σας ρωτησει ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα μη διστασετε να απαντησετε: [size=18pt]"Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ"!!!![/size]
:2funny: :2funny:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Eγώ  πλέον έχω γυρίσει όλα τα αθλητικά μου απο nike σε under armour. Άντε να μαθαίνεται και τίποτα εδώ μέσα.

Όσοι δεν έχετε ίδεα περί under armour google it.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Καυλιαρηδες σας εχω το καινουργιο μου προγραμμα να το δειτε και να ξεροχυσετε για την παρτι μου!
Οπως πολλοι ψαχνουν καποιο γαματο προγραμμα να κανουν και καταφευγουν στο προγραμμα του αρνολντ ή του ντοριαν εσεις μπορειτε πολυ ανετα να χρησιμοποιησετε το προγραμμα μου!
Και αν σας δει κανεις στο γυμνατηριο που θα εχετε γινει διπλασιοι σε μια βδομαδα και σας ρωτησει ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα μη διστασετε να απαντησετε: [size=18pt]"Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ"!!!![/size]

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Οπως συνηθως προκειται για ενα πολυ απαιτητικο και δυσκολο προγραμμα 6 ημερων που απευθυνεται ΜΟΝΟ σε εμπειρους χτηστους και οχι στον οποιοδηποτε πυρφορο!!!!

Συγχωρεστε με για την αθλια ποιοτητα των φωτογραφιων αλλα τις τραβηξα με κινητο την ωρα της προπονησης!

Με αγωνιστικους χαιρετισμους...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:

Nα ήσουνε ρε ΠΟΥΣΤΑΡΑΛΕΚΟ επαγγελματίας να το κάνεις. Ακου λέει 6 ημέρες βάρη, με τέτιο σπλιτ και τόσα σετ.

ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΤ(Χ)ΥΣΕΙΣ !!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Nα ήσουνε ρε ΠΟΥΣΤΑΡΑΛΕΚΟ επαγγελματίας να το κάνεις. Ακου λέει 6 ημέρες βάρη, με τέτιο σπλιτ και τόσα σετ.

ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΤ(Χ)ΥΣΕΙΣ !!!

Καυλιαρη δε το εβγαλα απο το μυαλο μου ο γυμναστης το εβγαλε!
Ειναι δυσκολο προγραμμα και πιστευω οτι παει καλα! Αν εχεις χρονο να πηγαινεις καθε μερα παρε μια πρωτεινουλα και δοκιμασε το για κανα μηνα  ;)
Η μαλακια ομως ειναι οτι πολυ σπανια καταφερνω να πηγαινω και τις 6 μερες! Σχεδον καθε βδομαδα χανω και μια απο τις μερες του προγραμματος  :(
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Καυλιαρη δε το εβγαλα απο το μυαλο μου ο γυμναστης το εβγαλε!
Ειναι δυσκολο προγραμμα και πιστευω οτι παει καλα! Αν εχεις χρονο να πηγαινεις καθε μερα παρε μια πρωτεινουλα και δοκιμασε το για κανα μηνα  ;)
Η μαλακια ομως ειναι οτι πολυ σπανια καταφερνω να πηγαινω και τις 6 μερες! Σχεδον καθε βδομαδα χανω και μια απο τις μερες του προγραμματος  :(
Δικιο εχει σε οτι σου λεει πολλες μερες και πολλα σετ,και οι γυμναστες μονο το χαρτι εχουν ,κατα τα αλλα αλλο τι τους μαθαινουν και αλλο η πραξη
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Καυλιαρηδες σας εχω το καινουργιο μου προγραμμα να το δειτε και να ξεροχυσετε για την παρτι μου!
Οπως πολλοι ψαχνουν καποιο γαματο προγραμμα να κανουν και καταφευγουν στο προγραμμα του αρνολντ ή του ντοριαν εσεις μπορειτε πολυ ανετα να χρησιμοποιησετε το προγραμμα μου!
Και αν σας δει κανεις στο γυμνατηριο που θα εχετε γινει διπλασιοι σε μια βδομαδα και σας ρωτησει ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα μη διστασετε να απαντησετε: [size=18pt]"Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ"!!!![/size]

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Οπως συνηθως προκειται για ενα πολυ απαιτητικο και δυσκολο προγραμμα 6 ημερων που απευθυνεται ΜΟΝΟ σε εμπειρους χτηστους και οχι στον οποιοδηποτε πυρφορο!!!!

Συγχωρεστε με για την αθλια ποιοτητα των φωτογραφιων αλλα τις τραβηξα με κινητο την ωρα της προπονησης!

Με αγωνιστικους χαιρετισμους...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
πες μου οτι πληρωσες για αυτο το προγραμμα! :headbang: :headbang:
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
εγω δεν καταλαβαινω οι γυναικες fitness που κατεβαινουν σε αγωνες ...γιατι περνουνε αναβολικο??αφου θα μπορουσαν να το κανουν αυτο με λιποδιαλυτη,cla διατροφη και αεροβιο..νταξει ο αντρας δικαιολογειτε αλλα η γυναικα οχι!!!!
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
εγω δεν καταλαβαινω οι γυναικες fitness που κατεβαινουν σε αγωνες ...γιατι περνουνε αναβολικο??αφου θα μπορουσαν να το κανουν αυτο με λιποδιαλυτη,cla διατροφη και αεροβιο..νταξει ο αντρας δικαιολογειτε αλλα η γυναικα οχι!!!!
Γιατι χωρις αναβολικα δεν προκειται να κανουν μυς,απλο αφου δεν εχουν τεστοστερονη
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εγω δεν καταλαβαινω οι γυναικες fitness που κατεβαινουν σε αγωνες ...γιατι περνουνε αναβολικο??αφου θα μπορουσαν να το κανουν αυτο με λιποδιαλυτη,cla διατροφη και αεροβιο..νταξει ο αντρας δικαιολογειτε αλλα η γυναικα οχι!!!!
ο αντρας δικαιολογειται να παιρνει αναβολικα ενω η γυνακα οχι? ωραιος μεγαλε...
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
πες μου οτι πληρωσες για αυτο το προγραμμα! :headbang: :headbang:

Καυλιαρη το ξερω οτι ειναι υπερβολικο προγραμμα 6 ημερων αλλα ετσι κ αλλιως τα προγραμματα τα αλλαζουμε καθε 2 μηνες δεν εχω σκοπο να το κρατησω παραπανω!
Πιστευω το καλυτερο ειναι ενα προγραμμα 4 ημερων.
Και φυσικα αν εχεις κανενα πιο πορνωδες προγραμμα στειλτο εδω να καυλωσουμε ομαδικα  :rockon:
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
ο αντρας δικαιολογειται να παιρνει αναβολικα ενω η γυνακα οχι? ωραιος μεγαλε...
δεν δικαιολογειται ουτε και αυτος απλα ολοι περνουνε απο τους αντρες το 99,99% και το 0,1 δεν περνει!!οιγυναικες ειναι το 80%που περνουνε οι πιο πολλες και το 20 %που δεν περνουνε απο φοβο για την υγεια  :rockon: :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
δεν δικαιολογειται ουτε και αυτος απλα ολοι περνουνε απο τους αντρες το 99,99% και το 0,1 δεν περνει!!οιγυναικες ειναι το 80%που περνουνε οι πιο πολλες και το 20 %που δεν περνουνε απο φοβο για την υγεια  :rockon: :rockon:

Αν μιλας για ατομα που πανε σε διαγωνισμους απο αντρες παιρνει το 100%  :P
Απο ατομα που απλα πανε γυμναστηριο πιστευω απο τους αντρες παιρνει το 40%  :2funny:
Ειδικα κατι τυποι που ερχονται μια φορα την εβδομαδα κ ειναι σκατα ολο το χρονο και τους βλεπεις λιγο πριν το καλοκαιρι κ γινονται σαν το ρονι κολεμαν να ουμε  :uglystupid:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Καυλιαρηδες σας εχω το καινουργιο μου προγραμμα να το δειτε και να ξεροχυσετε για την παρτι μου!
Οπως πολλοι ψαχνουν καποιο γαματο προγραμμα να κανουν και καταφευγουν στο προγραμμα του αρνολντ ή του ντοριαν εσεις μπορειτε πολυ ανετα να χρησιμοποιησετε το προγραμμα μου!
Και αν σας δει κανεις στο γυμνατηριο που θα εχετε γινει διπλασιοι σε μια βδομαδα και σας ρωτησει ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα μη διστασετε να απαντησετε: [size=18pt]"Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ"!!!![/size]

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Οπως συνηθως προκειται για ενα πολυ απαιτητικο και δυσκολο προγραμμα 6 ημερων που απευθυνεται ΜΟΝΟ σε εμπειρους χτηστους και οχι στον οποιοδηποτε πυρφορο!!!!

Συγχωρεστε με για την αθλια ποιοτητα των φωτογραφιων αλλα τις τραβηξα με κινητο την ωρα της προπονησης!

Με αγωνιστικους χαιρετισμους...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:

φιλαρακο, ο τυπος που σου εβγαλε το προγραμμα ειναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ...
30-40 σετ καθε φορα, απο 6 φορες τη βδομαδα...  :jerking:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
φιλαρακο, ο τυπος που σου εβγαλε το προγραμμα ειναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ...
30-40 σετ καθε φορα, απο 6 φορες τη βδομαδα...  :jerking:

Για ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ καλό είναι ΝΑΙ. Για τον ΠΟΥΣΤΑΡΑΛΕΚΟ και για ΜΕΣΟΥΣ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΟΧΙ !
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
θελω να βλεπω σκουοτ,αρσεις θανατου και ασκησεις με μπαρα ελευθερες...    :s&m_3:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
μπουχαχαχα,δεν το ειπα με αυτη την εννοια...εννοω οτι θελω να βλεπω σκληροπυρηνικα προγραμματα...πολλα σετ και βαρια  :rockon:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom