Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Θα ήθελα να αφιερώσω μερικά γκιλφάκια στην quardeen.
Συγγνώμη για το 
offtopic-929432.gif


superzeta%20%287%29.gif

superzeta%20%286%29.gif

superzeta%20%2810%29.gif
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μπραβο μαλακα. οι μπανανες θελουν γεματο στομαχι? γιατι ειναι δυσπεπτες?
μαλλον εννοει πως πρεπει να συνδιαστει με πηγη πρωτεινης για να λογους σπαικ ινσουλινης..
εκτος αν το παει παραπερα για μαγνησιο-ποτασιο-ασβεστιο στο αιμα κλπ

(μεγαλη ιστορια,εχουν περασει και δυο χρονια απο τοτε που τα διαβαζα)
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Τούμπανο  οι κυρίεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Θα σε μαλώσω και δεν το θέλω     :grin:      Gif(κινούμενες εικόνες) ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ  :headbang:
χαχαχαχχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχααχ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Διαβασα ΓΚΙΛΦ δεν ειδα γκιφ χαχαχαχαχχαχαχαχαχ ντιπ ηλιθια  :headbang: :headbang: :headbang:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:smitten: :smitten: Σαγαπω που με σκεφτικες!!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
χαχαχαχχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχααχ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Διαβασα ΓΚΙΛΦ δεν ειδα γκιφ χαχαχαχαχχαχαχαχαχ ντιπ ηλιθια  :headbang: :headbang: :headbang:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:smitten: :smitten: Σαγαπω που με σκεφτικες!!!

Μα αυτό έγραψε, γκιΛφ χαχαχαχαχαχα

*Απαίσιες γκόμενες εν τω μεταξύ χαχα
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μαγκες εχω μια σοβαρη ερωτηση να σας κανω! Ξερετε που μπορω να βρω φανεκαλια bodybuilding? Ξερετε αυτα τα αμανικα με το τεραστιο ανοιγμα στη μασχαλη για να φαινεται η πλατη ή τα αλλα που εχουν ενα Χ στην πλατη και ειναι ολη η πλατη εξω?
Εχω βαρεθει να φοραω τα κλασικα μπλουζακια! Θελω επιτελους να μπω στην Α εθνικη του γυμναστηριου! Να γινω gym idol!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Μαγκες εχω μια σοβαρη ερωτηση να σας κανω! Ξερετε που μπορω να βρω φανεκαλια bodybuilding? Ξερετε αυτα τα αμανικα με το τεραστιο ανοιγμα στη μασχαλη για να φαινεται η πλατη ή τα αλλα που εχουν ενα Χ στην πλατη και ειναι ολη η πλατη εξω?
Εχω βαρεθει να φοραω τα κλασικα μπλουζακια! Θελω επιτελους να μπω στην Α εθνικη του γυμναστηριου! Να γινω gym idol!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:

:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μαγκες εχω μια σοβαρη ερωτηση να σας κανω! Ξερετε που μπορω να βρω φανεκαλια bodybuilding? Ξερετε αυτα τα αμανικα με το τεραστιο ανοιγμα στη μασχαλη για να φαινεται η πλατη ή τα αλλα που εχουν ενα Χ στην πλατη και ειναι ολη η πλατη εξω?
Εχω βαρεθει να φοραω τα κλασικα μπλουζακια! Θελω επιτελους να μπω στην Α εθνικη του γυμναστηριου! Να γινω gym idol!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:
αυτα με το Χ στην πλατη ειναι λιγο γκει..προτιμω αντιντας dri fit..εχω 3-4 σε ολα τα χρωματα..
σκορπω το κομπλεξ και το φθονο οταν στις στρατιωτικες ο κοματιασμενος δελτοειδης μου ραγιζει τον καθρεπτη..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Μαγκες εχω μια σοβαρη ερωτηση να σας κανω! Ξερετε που μπορω να βρω φανεκαλια bodybuilding? Ξερετε αυτα τα αμανικα με το τεραστιο ανοιγμα στη μασχαλη για να φαινεται η πλατη ή τα αλλα που εχουν ενα Χ στην πλατη και ειναι ολη η πλατη εξω?
Εχω βαρεθει να φοραω τα κλασικα μπλουζακια! Θελω επιτελους να μπω στην Α εθνικη του γυμναστηριου! Να γινω gym idol!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:


  Πουσταλέκο είσαι καραμπουζουκλής! Τι να τα κάνεις τα μπλουζάκια αυτά...;

Αμα είσαι σωστό μπιλντερονι φαίνεται και με αυτά που φοράς.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
 Πουσταλέκο είσαι καραμπουζουκλής! Τι να τα κάνεις τα μπλουζάκια αυτά...;

Αμα είσαι σωστό μπιλντερονι φαίνεται και με αυτά που φοράς.

Φαινεται καυλιαρη πως δε φαινεται! Απλα επειδη ειμαι πολυ πρησμενο μυωδες κτηνος τα κλασικα μπλουζακια με καταπιεζουν! Νιωθω σαν να με περιοριζουν ασε που ειναι κ ετοιμα να σκασουν!!!  :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
αυτα με το Χ στην πλατη ειναι λιγο γκει..προτιμω αντιντας dri fit..εχω 3-4 σε ολα τα χρωματα..
σκορπω το κομπλεξ και το φθονο οταν στις στρατιωτικες ο κοματιασμενος δελτοειδης μου ραγιζει τον καθρεπτη..

Ρε καυλιαρη το dri fit αν ειναι αυτο που καταλαβα ειναι πανακριβο!!  :o
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
....πουτανιαρηδες κρατηθειτε γιατι αν ποσταρω φωτο δικια μου θα πεσεται σε βαρια καταθλιψη.....
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Καυλιαρηδες σας εχω το καινουργιο μου προγραμμα να το δειτε και να ξεροχυσετε για την παρτι μου!
Οπως πολλοι ψαχνουν καποιο γαματο προγραμμα να κανουν και καταφευγουν στο προγραμμα του αρνολντ ή του ντοριαν εσεις μπορειτε πολυ ανετα να χρησιμοποιησετε το προγραμμα μου!
Και αν σας δει κανεις στο γυμνατηριο που θα εχετε γινει διπλασιοι σε μια βδομαδα και σας ρωτησει ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα μη διστασετε να απαντησετε: [size=18pt]"Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ"!!!![/size]

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Οπως συνηθως προκειται για ενα πολυ απαιτητικο και δυσκολο προγραμμα 6 ημερων που απευθυνεται ΜΟΝΟ σε εμπειρους χτηστους και οχι στον οποιοδηποτε πυρφορο!!!!

Συγχωρεστε με για την αθλια ποιοτητα των φωτογραφιων αλλα τις τραβηξα με κινητο την ωρα της προπονησης!

Με αγωνιστικους χαιρετισμους...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

Συνημμένα

  • DSC_0001 (Large).jpg
    DSC_0001 (Large).jpg
    153,8 KB · Εμφανίσεις: 51
  • DSC_0002 (Large).jpg
    DSC_0002 (Large).jpg
    170,8 KB · Εμφανίσεις: 21

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μαγκες εχω μια σοβαρη ερωτηση να σας κανω! Ξερετε που μπορω να βρω φανεκαλια bodybuilding? Ξερετε αυτα τα αμανικα με το τεραστιο ανοιγμα στη μασχαλη για να φαινεται η πλατη ή τα αλλα που εχουν ενα Χ στην πλατη και ειναι ολη η πλατη εξω?
Εχω βαρεθει να φοραω τα κλασικα μπλουζακια! Θελω επιτελους να μπω στην Α εθνικη του γυμναστηριου! Να γινω gym idol!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:

Φτιάξε τύπου Gold's Gym tank top μέ τά χρώματα τού ουράνιου τόξου, βγάλτα σέ ένα μαγαζάκι στό Ebay καί κονόμησες, υπάρχει κενό στήν αγορά.

http://[URL unfurl="true"]www.olympianstore.it/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/c/l/classic-golds-gym-stringer-tank-top_1.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.rainbowdepot.com/assets/images/plu370.jpg[/img[/URL]]

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6d/Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg/800px-Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
αυτα με το Χ στην πλατη ειναι λιγο γκει..προτιμω αντιντας dri fit..εχω 3-4 σε ολα τα χρωματα..
σκορπω το κομπλεξ και το φθονο οταν στις στρατιωτικες ο κοματιασμενος δελτοειδης μου ραγιζει τον καθρεπτη..
Γαμουν ολες οι ντραι φιτ  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom