Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Μιλάω για normal πρωινό για έναν που δεν κάνει βάρη και απλώς δεν θέλει να παχενει
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
ας τιμησουμε λοιπον την αποχωρηση του γιγαντα οπως πρεπει  :rockon:

574558_491600134184136_716779249_n.jpg
:2funny: :2funny:
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
γαμαι τι επαθες ρε?? παλι αρχιδια φωτογραφια ανεβασες
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
αγαπητοι συναθλητε
αγαπητοι συμπολεμιστε, ο grande γαμαικανος αποχωρει για ενα διαστημα απο τον αγωνα με τα σιδερα
συνεχιστε ετσι,με την ιδια ενταση και παθος
ο αγωνας με τα βαρη δεν σταματαει ΠΟΤΕ
το ξερω αγαπητα μου παιδια οτι πολλοι απο μας καναμε παταγο στας παραλιας των λοουμενων
το επομενο καλοκαιρι θα μας ανηκει
καλες προπονησεις ευχομαι σε ολα τα αγαπητα παιδια του ως ανω θρεντ
αντιο
υγ1: I LL BE BACK
υγ2:λιονταρακο ακομα και τωρα τις πλαταρες μου δεν θα τις φτασεις ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
κλαψεεεε
:'( :'( :'( :'( :'(
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
στα 65 και στα 70 το γυμναστηριο θα ειναι απ τα τελευταια πραγματα που θα σε απασχολουν λαιον...

η τεστοστερονη εννοειται πεφτει αλλα δε σημαινει αυτο οτι δεν μπορεις να κανεις λιγα βαρη η αεροβια...βλεπω παααρα πολλους 60ρηδες να κανουν περπατημα και γενικως να ειναι σε καλη σωματικη κατασταση ...

Ποια 65 και 70, δες την πτώση που 'χει η τεστοστερόνη μετά τα 35
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Ποια 65 και 70, δες την πτώση που 'χει η τεστοστερόνη μετά τα 35
ναι το ξερω οτι απ τα 30-35 πεφτει η τεστοστερονη ΑΛΛΑ αυτο δεν σημαινει οτι τελειωσες ...γνωστα ειναι αυτα...αν εχεις κανει καλη δουλεια μεχρι τοτε απλως μειωνεις λιγο την ενταση της γυμναστικης και εισαι οκ...η φθορα ειναι αναποφευκτη το θεμα ειναι πως τη διαχειριζεσαι
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Το μέλι κάνει να τρώω έχει φυσική ζάχαρη ; Σιτάρι οταν λες ψωμί για τοστ και γενικά Άρτος
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Το μέλι κάνει να τρώω έχει φυσική ζάχαρη ; Σιτάρι οταν λες ψωμί για τοστ και γενικά Άρτος
Οτιδηποτε προερχεται απο σιταρι ασπρο και μαυρο,μελι μπορεις να φας σπανια δεν σου δινει τιποτα ουσιαστικο μονο θερμιδες ουτε πειραζει φυσικα στην υγεια,σταματας και το γαλα και προπαντων σταματας να ακους ΛΑΔΑΚΗ αυτο ειναι το σημαντικοτερο :2funny: :2funny:
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Το μέλι έχω διαβάζει έχει πολλα οφείλει στον οργανισμό. Πρότεινε μου ένα τυπικό πρωινό δηλαδή εσύ το πρωί τι τρως ακριβώς
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Το μέλι έχω διαβάζει έχει πολλα οφείλει στον οργανισμό. Πρότεινε μου ένα τυπικό πρωινό δηλαδή εσύ το πρωί τι τρως ακριβώς
Παπαρια εχει ασε που τις ταιζουν και ζαχαρη για να βγαλουν γρηγορη παραγωγη, μια κουταλια του γλυκου τη μερα τρωγε αν θες δεν πειραζει.
Παρε μια ισχυρη πολυβιταμινη,κανε 5-6 γευματα τη μερα και κανε οτι ειπα ,δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο,θα δεις τα αποτελεσματα μονος σου.
Συκα,μπανανες,καρπουζι θα τρως παντα με γεματο στομαχι,πολυ ψαρι,εξτρα παρθενο ελαιολαδο βγαλμενο με μηχανικα μεσα
Οσπρια θα τρως μισοβρασμενα,παρε και μια πρωτεινη 80% να τρως που και που αντι για ζαχαρη,twinlab,met-rx,champion nutrition,nitrotech οχι αλλη
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
καλησπερα. Παιδια πως οριζουμε μια μεριδα φαγητο που μαγιρευουμε μονοι μας.. Δηλαδη πχ σημερα εχω μακαρονια ολικης με σαλτσα ντοματα (λιγη σπιτικη δικη μου) Πως οριζω πχ ποσο πρεπει να φαω η να το πω διαφορετικα ποση ποσοτητα πρεπει να βαλω στο πιατο?..    Ενταξει για την σαλατα δεν ροταω :) γιατι εκει ξερω(λεμε τωρα απο οτι αντιλαμβανομαι) πχ 1 ντοματα, 2 πιπεριες πρασινες, ενα κρεμμυδι κοκκινο μικρο, λιγο μαιντανο ψιλοκομενο 1 :) σκελιδα σκορδο ψιλοκομενι, ριγανι, μια κουταλια της σουπας ελαιολαδο :) Απλα τωρα που κανω διατροφη με αεροβια..   Να βαζω στο πιατο τοσο ωστε οταν χορτασω  να σταματησω? η υπαρχει καποια συγκεκριμενη ποσοτητα της Μεριδας.. που οριζεται για να βαζω? :).. ΥΓ..Μπορει να ροταω και βλακεια τωρα.. απλα θελω να ρωτησω γιατι ας πουμε θελω να μαγυρεψω 2 μεριδες για να βαζω την μιση αλλα η ποσοτητα λογο συνηθειας.. βγαινει βαζω μαλλον παραπανω ποσοτητα με αποτελεσμα να μπαινω σε διλημμα να φαω περισοτερο μαλακια λεω τωρα αλα και μετα ειναι αν δεν φας παραπανω απο λαιμαργια να πεταξεις τζαμπα το φαγητο.. ξερω οτι για καποιους αυτα που λεω μπορει να ειναι κουτα.. :)
Τον Majestic69 τι τον εχεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom