Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μια σημερινή φωτογραφία.
Δυστυχώς τις τελευταίες τρεις εβδομάδες το μόνο συμπλήρωμα διατροφής για μένα είναι μισό λίτρο μπύρα με κάθε γεύμα.
Από Δευτέρα όμως κομμένη...

1,76 - 85 κιλά - στα 48 αισίως...

scaled.php
Εγώ που έχω λιώσει στην γυμναστική,έχω φτύσει αίμα...μουσκεύω την φανέλα...σου λέω πως για 48 είσαι σε άριστη κατάσταση.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μaximilian, αφού σε ενέκρινε κι ο παπαζόλ είσαι κομπλέ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εγώ που έχω λιώσει στην γυμναστική,έχω φτύσει αίμα...μουσκεύω την φανέλα...σου λέω πως για 48 είσαι σε άριστη κατάσταση.

βαλε μας κ δικια σου φωτο με το κολαν απο τη θεατρικη ομαδα
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Στα 48 αν ειμαι ετσι θα παω να πηδηξω στο θερμαικο

Φίλε μου από τη πλευρά μου σου εύχομαι να είσαι υγιής και «τούμπανο» μέχρι τα 70 σου.

Κάπως έτσι σκεφτόμουνα και γω , και πολλοί άλλοι μαζί με μένα, από τα 17 που είχα τη τύχη και τη τιμή να ξεκινήσω στο γυμναστήριο, ημιυπόγειο τότε, ανθρώπου πολύ γνωστού στο χώρο ο οποίος με κράτησε δίπλα του για αρκετά χρόνια, και μέχρι τα 32

Από ένα σημείο και μετά προσγειώθηκα στη πραγματικότητα όπως και οι υπόλοιποι…
Σου  εύχομαι εσύ να είσαι η εξαίρεση…
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Τις περισσότερες φορές είναι


http://[URL unfurl="true"]www.potentman.co.uk/images/testosterone.gif[/img[/URL]]
[/quote]στα 65 και στα 70 το γυμναστηριο θα ειναι απ τα τελευταια πραγματα που θα σε απασχολουν λαιον...

η τεστοστερονη εννοειται πεφτει αλλα δε σημαινει αυτο οτι δεν μπορεις να κανεις λιγα βαρη η αεροβια...βλεπω παααρα πολλους 60ρηδες να κανουν περπατημα και γενικως να ειναι σε καλη σωματικη κατασταση ...
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
καλησπερα. Παιδια πως οριζουμε μια μεριδα φαγητο που μαγιρευουμε μονοι μας.. Δηλαδη πχ σημερα εχω μακαρονια ολικης με σαλτσα ντοματα (λιγη σπιτικη δικη μου) Πως οριζω πχ ποσο πρεπει να φαω η να το πω διαφορετικα ποση ποσοτητα πρεπει να βαλω στο πιατο?..    Ενταξει για την σαλατα δεν ροταω :) γιατι εκει ξερω(λεμε τωρα απο οτι αντιλαμβανομαι) πχ 1 ντοματα, 2 πιπεριες πρασινες, ενα κρεμμυδι κοκκινο μικρο, λιγο μαιντανο ψιλοκομενο 1 :) σκελιδα σκορδο ψιλοκομενι, ριγανι, μια κουταλια της σουπας ελαιολαδο :) Απλα τωρα που κανω διατροφη με αεροβια..   Να βαζω στο πιατο τοσο ωστε οταν χορτασω  να σταματησω? η υπαρχει καποια συγκεκριμενη ποσοτητα της Μεριδας.. που οριζεται για να βαζω? :).. ΥΓ..Μπορει να ροταω και βλακεια τωρα.. απλα θελω να ρωτησω γιατι ας πουμε θελω να μαγυρεψω 2 μεριδες για να βαζω την μιση αλλα η ποσοτητα λογο συνηθειας.. βγαινει βαζω μαλλον παραπανω ποσοτητα με αποτελεσμα να μπαινω σε διλημμα να φαω περισοτερο μαλακια λεω τωρα αλα και μετα ειναι αν δεν φας παραπανω απο λαιμαργια να πεταξεις τζαμπα το φαγητο.. ξερω οτι για καποιους αυτα που λεω μπορει να ειναι κουτα.. :)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
αγαπητοι συναθλητε
αγαπητοι συμπολεμιστε, ο grande γαμαικανος αποχωρει για ενα διαστημα απο τον αγωνα με τα σιδερα
συνεχιστε ετσι,με την ιδια ενταση και παθος
ο αγωνας με τα βαρη δεν σταματαει ΠΟΤΕ
το ξερω αγαπητα μου παιδια οτι πολλοι απο μας καναμε παταγο στας παραλιας των λοουμενων
το επομενο καλοκαιρι θα μας ανηκει
καλες προπονησεις ευχομαι σε ολα τα αγαπητα παιδια του ως ανω θρεντ
αντιο
υγ1: I LL BE BACK
υγ2:λιονταρακο ακομα και τωρα τις πλαταρες μου δεν θα τις φτασεις ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
κλαψεεεε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αγαπητοι συναθλητε
αγαπητοι συμπολεμιστε, ο grande γαμαικανος αποχωρει για ενα διαστημα απο τον αγωνα με τα σιδερα
συνεχιστε ετσι,με την ιδια ενταση και παθος
ο αγωνας με τα βαρη δεν σταματαει ΠΟΤΕ
το ξερω αγαπητα μου παιδια οτι πολλοι απο μας καναμε παταγο στας παραλιας των λοουμενων
το επομενο καλοκαιρι θα μας ανηκει
καλες προπονησεις ευχομαι σε ολα τα αγαπητα παιδια του ως ανω θρεντ
αντιο
υγ1: I LL BE BACK
υγ2:λιονταρακο ακομα και τωρα τις πλαταρες μου δεν θα τις φτασεις ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ
κλαψεεεε

τι επαθες παλι ρε σπουργιτι
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Αν τρως το πρωι μια φέτα τοστ μέλι κανέλα και ένα φραπέ είναι καλο πρωινό η πάχαινει 
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου από τη πλευρά μου σου εύχομαι να είσαι υγιής και «τούμπανο» μέχρι τα 70 σου.

Κάπως έτσι σκεφτόμουνα και γω , και πολλοί άλλοι μαζί με μένα, από τα 17 που είχα τη τύχη και τη τιμή να ξεκινήσω στο γυμναστήριο, ημιυπόγειο τότε, ανθρώπου πολύ γνωστού στο χώρο ο οποίος με κράτησε δίπλα του για αρκετά χρόνια, και μέχρι τα 32

Από ένα σημείο και μετά προσγειώθηκα στη πραγματικότητα όπως και οι υπόλοιποι…
Σου  εύχομαι εσύ να είσαι η εξαίρεση…
Την πραγματικοτητα σου την καθοριζεις μονος σου,αν το μυαλο δεν ενδιαφερεται ατονει και το σωμα,αν εισαι γνωστης του αντικειμενου αρα δεν σε ενδιαφερει πλεον
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα. Παιδια πως οριζουμε μια μεριδα φαγητο που μαγιρευουμε μονοι μας.. Δηλαδη πχ σημερα εχω μακαρονια ολικης με σαλτσα ντοματα (λιγη σπιτικη δικη μου) Πως οριζω πχ ποσο πρεπει να φαω η να το πω διαφορετικα ποση ποσοτητα πρεπει να βαλω στο πιατο?..    Ενταξει για την σαλατα δεν ροταω :) γιατι εκει ξερω(λεμε τωρα απο οτι αντιλαμβανομαι) πχ 1 ντοματα, 2 πιπεριες πρασινες, ενα κρεμμυδι κοκκινο μικρο, λιγο μαιντανο ψιλοκομενο 1 :) σκελιδα σκορδο ψιλοκομενι, ριγανι, μια κουταλια της σουπας ελαιολαδο :) Απλα τωρα που κανω διατροφη με αεροβια..   Να βαζω στο πιατο τοσο ωστε οταν χορτασω  να σταματησω? η υπαρχει καποια συγκεκριμενη ποσοτητα της Μεριδας.. που οριζεται για να βαζω? :).. ΥΓ..Μπορει να ροταω και βλακεια τωρα.. απλα θελω να ρωτησω γιατι ας πουμε θελω να μαγυρεψω 2 μεριδες για να βαζω την μιση αλλα η ποσοτητα λογο συνηθειας.. βγαινει βαζω μαλλον παραπανω ποσοτητα με αποτελεσμα να μπαινω σε διλημμα να φαω περισοτερο μαλακια λεω τωρα αλα και μετα ειναι αν δεν φας παραπανω απο λαιμαργια να πεταξεις τζαμπα το φαγητο.. ξερω οτι για καποιους αυτα που λεω μπορει να ειναι κουτα.. :)
Τρως λιγο για την λαιμαργια και το υπολοιπο το πετας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom