Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Αυτα που λες τωρα υποτιθεται ειναι συμβουλες?
Τι σημαινει τρωω τα παντα,ποιος σου ειπε οτι ειναι σωστο να τρως τα παντα, το φουσκωμα ειναι μια παρενεργεια της σωστης διατροφης κατι που προφανως εσυ δεν γνωριζεις και λες οτι σου κατεβει οπως και οι υπολοιποι μποξερ που ειναι πετσι και κοκκαλο
δεν ειναι συμβουλες.
λεω την γνωμη μου μπας και τα διαβασει κανενας πιτσιρικας 20-25 χρονων και την γλυτωσει απο τις μαλακιες που γραφεις εσυ,και δεν θα γυρναει παραμασχαλα με κανενα κουτι αλευρι ολη μερα.
οταν λεω τρωω τα παντα,δεν εννοω οτι τρωω και σκατα,προσεχω την διατροφη μου.
υπαρχει το φυσιολογικο φουσκωμα που εχει ενα οριο ομως, υπαρχει και φουσκωμα ομως με τρομπα. :jerking: :jerking: :jerking:
και δεν ειμαι μποξερ να ξερεις.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
αυτα τα προιοντα ειναι σαν τις κρεμες που χρυσοπληρωνουν κατι γριες 50-60-70 χρονων για να γινουν μουναρες 20-30 χρονων,αλλα συνεχιζουν και παραμενουν πατσαβουρες,και στο τελος τις βλεπεις να εχουν καταντησει σαν ζομπι.
Φιλε αν και δεν σε ξερω προφανως δεν εχεις ιδεα στο αντικειμενο,οποτε σταματα να εκτιθεσαι και πανε σε κανα σακο του μποξ,και στα 50 σου που θα σαι σα μουμια αν δεν εισαι ηδη,και γω θα γαμαω τις 20σαρες τα ξαναλεμε
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
τεσπα το σωστο νομιζω ειναι οντως να γνωριζει κανεις τι παιρνει και γιατι. Να εχει γνωση και συνειδηση. Το πιπερι λιποδιαλυτης ε; δεν το γνωριζα αυτο. ωραιο
μην πλακωνεσε ομως και πολυ στο πιπερι γιατι παιζουν και αιμορροιδες, και μετα ειναι δυσκολα τα γραμματα. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειναι συμβουλες.
λεω την γνωμη μου μπας και τα διαβασει κανενας πιτσιρικας 20-25 χρονων και την γλυτωσει απο τις μαλακιες που γραφεις εσυ,και δεν θα γυρναει παραμασχαλα με κανενα κουτι αλευρι ολη μερα.
οταν λεω τρωω τα παντα,δεν εννοω οτι τρωω και σκατα,προσεχω την διατροφη μου.
υπαρχει το φυσιολογικο φουσκωμα που εχει ενα οριο ομως, υπαρχει και φουσκωμα ομως με τρομπα. :jerking: :jerking: :jerking:
και δεν ειμαι μποξερ να ξερεις.
Αντε ρε γνωστη πεισε μας για τις γνωσεις σου πες μας μια τυπικη διατροφη σου,εγω γνωριζω ηδη τι γνωριζεις φυσικα πανω στο αντικειμενο οποτε καλυτερα μην απαντας μην σε κανω ρεζιλι εδω μεσα
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε αν και δεν σε ξερω προφανως δεν εχεις ιδεα στο αντικειμενο,οποτε σταματα να εκτιθεσαι και πανε σε κανα σακο του μποξ,και στα 50 σου που θα σαι σα μουμια αν δεν εισαι ηδη,και γω θα γαμαω τις 20σαρες τα ξαναλεμε
ναι φιλε εχεις δικιο.
ετσι ακριβως ειναι.
θελεις να μετρησουμε και τις πουτσες μας μηπως?
να δουμε ποιος την εχει και ποιο μεγαλη. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μην πλακωνεσε ομως και πολυ στο πιπερι γιατι παιζουν και αιμορροιδες, και μετα ειναι δυσκολα τα γραμματα. :grin: :grin: :grin: :grin:
τρωω υπερβολικα τα καυτερα και τις πιπεριες σε σημειο ακραιο. Ποτε δεν ειχα προβλημα στο στομαχι αιμορροειδες κτλ  απο τα καυτερα, και μιλαω για ποσοτητα πιπεριας καυτερης.
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Αντε ρε γνωστη πεισε μας για τις γνωσεις σου πες μας μια τυπικη διατροφη σου,εγω γνωριζω ηδη τι γνωριζεις φυσικα πανω στο αντικειμενο οποτε καλυτερα μην απαντας μην σε κανω ρεζιλι εδω μεσα
σημερα το προγραμμα εχει παστιτσιο και γιαουρτι.
στο καπακι λιγο καρπουζι,και το απογευμα εχω ραντεβου με ενα γκομενακι για καφε,μετα θα εχουμε γαμησι.
παστιτσιο δεν σου δινω,αλλα λιγο ματι αν θελεις σε αφηνω να παρεις οταν θα γαμαω.
το βραδυ θα σε ενημερωσω για το αυριανο προγραμμα.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τα συμπληρώματα διατροφής δεν χρειάζονται για τον αθλούμενο, αλλά μπορεί να σε βοηθήσουν να ανέβεις λίγο σωματικά. Συνήθως βοηθάνε από άποψη ανάρωσης(κρεατίνη, γλουταμίνη κλπ), λίγο παραπάνω δύναμη να σηκώσεις και μερικά λιποδιαλυτικά δίνουν ενέργεια και εφορία όταν κάνεις ολιγοθερμιδική διατροφή. Πρωτε'ί'νη δεν χρειάζεσαι αν απλά τρέφεσαι όπως πρέπει δηλαδή έχοντας στη διατροφή κοτόπουλο, μοσχάρι,χοιρινό,ψάρι, αβγά, γάλατα, γιαούρτια κλπ.
Κανένα συμπλήρωμα δεν σου βάζει όγκο και κανένα δεν σε γραμμώνει.. Μπορούν όμως κάποια συγκεκριμένα που δεν είναι εντελώς αέρας να σε βοηθήσουν να ανέβεις, αυξάνοντας λίγο την επίδοση σου στο γυμναστήριο και φυσικά κάνοντας την κατάλληλη διατροφή είτε υπερθερμιδικά είτε υποθερμιδικά αναλόγως τι θες να πετύχεις..
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
σημερα το προγραμμα εχει παστιτσιο και γιαουρτι.
στο καπακι λιγο καρπουζι,και το απογευμα εχω ραντεβου με ενα γκομενακι για καφε,μετα θα εχουμε γαμησι.
παστιτσιο δεν σου δινω,αλλα λιγο ματι αν θελεις σε αφηνω να παρεις οταν θα γαμαω.
το βραδυ θα σε ενημερωσω για το αυριανο προγραμμα.
Καλα, σωστη την βλεπω την διατροφη σου  :grin:,τι ωρα να ρθω να παρω ματι!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
σημερα το προγραμμα εχει παστιτσιο και γιαουρτι.
στο καπακι λιγο καρπουζι,και το απογευμα εχω ραντεβου με ενα γκομενακι για καφε,μετα θα εχουμε γαμησι.
παστιτσιο δεν σου δινω,αλλα λιγο ματι αν θελεις σε αφηνω να παρεις οταν θα γαμαω.
το βραδυ θα σε ενημερωσω για το αυριανο προγραμμα.

ξεχασες να μας πεις για τα τσιπουρα κ το ουζο τσανταλη
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τεσπα το σωστο νομιζω ειναι οντως να γνωριζει κανεις τι παιρνει και γιατι. Να εχει γνωση και συνειδηση. Το πιπερι λιποδιαλυτης ε; δεν το γνωριζα αυτο. ωραιο
Και το σπερμα ειναι καλος λιποδιαλυτης οποτε σε βλεπω εσενα που το πινεις σαν γαλα να εχεις γινει πετσι και κοκαλο
 

Επισκέπτης
Πες μας τι να κανουμε μεγαλε γκουρου,να τριγυρναμε με τις μπυροκοιλιες να τρωμε χυλοπιτες και να ψαχνουμε μπουρδελα να γαμησουμε οπως κανεις εσυ?
Δωσε μας τα φωτα σου
Ψηλέ δεν ξέρεις πόσο μέσα έχεις πέσει για τον Σφέρδεκλο.
Όπως τον περιγράφεις ακριβώς είναι.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ψηλέ δεν ξέρεις πόσο μέσα έχεις πέσει για τον Σφέρδεκλο.
Όπως τον περιγράφεις ακριβώς είναι.
:S :S Σφέρδεκλε πως επιτρεπεις να σου χαλαν το ιματζ εδω μεσα,εχεις και μια υποληψη ζητα αμεση διαγραφη του χρηστη
 

Επισκέπτης
Μπυροκοιλιάς,γαμάει μόνο σε μπουρδέλα και μέγας μυρωδιάς από sports.
Μιλάμε για τον ορισμό του σάπιου.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
σε λιγο ανεβαινει κορμαρα γαιμακανου
καλα θα πεσουν τα τσιμεντα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ψηλέ δεν ξέρεις πόσο μέσα έχεις πέσει για τον Σφέρδεκλο.
Όπως τον περιγράφεις ακριβώς είναι.

Μπυροκοιλιάς,γαμάει μόνο σε μπουρδέλα και μέγας μυρωδιάς από sports.
Μιλάμε για τον ορισμό του σάπιου.
Δε θελω να ξαναναφερθεις το προσωπο μου και στην ιδιωτικη μου ζωη.
Ακολουθει αναφορα στον συντονιστη για αποκαλυψη προσωπικων μου στοιχειων.
 

Επισκέπτης
Τύπε ο stelios1-5 τα έγραψε.Eγώ απλά υπερθεμάτισα.
Δε θέλω κανά κιτρίνισμα,είμαι τυπικό νικ.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Δε θελω να ξαναναφερθεις το προσωπο μου και στην ιδιωτικη μου ζωη.
Ακολουθει αναφορα στον συντονιστη για αποκαλυψη προσωπικων μου στοιχειων.
Κοιτα πλακα κανουμε ολοι εδω μεσα ,ολοι μπυροκοιλιες ειναι στο σαιτ οποτε δεν πιστευω να σου ειπε τιποτα προσβλητικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom