Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
εμενα στο κατω οροφο εχει κ ενα φροντιστηριο αγγλικων κ ανεβαινουν οι αγαμητες διοπτροφορες με τα προφισιενσυ να με θαυμασουν

Με ένα σμπάρο δύο τρυγώνια.

Και γυμνάζεσαι και παίρνεις homework...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
ειχε πει οτι του ειχε σπασει το χερι ενα γεωργιανος οταν το επαιζε γκανκστερ στη νυΚτα της σαλλοοοονικης


κανας τζουντοκα θα ηταν


θα του τραβηξε κανα ταγιοτοσι η καμια ουτσιματα κ ο γαμαικανος θα εκλασε την γουει κ την κρεατινη
μαλωνεις;
 

Επισκέπτης
η μεγαλητερη μαλακια που εχω ακουσει ποτε ειναι οτι με τους λυποδιαλητες χανεις λυπος...  ετσι πληρωστε μερικοι τα 50 αρια να παρεται την σαβουρα  των xtream-stores τους λυποδιαλητες με βαση την καφεινη γιατι ως γνωστον με την καφεινη χανεις λυπος (οταν πινεις καφεδες κανεις κοιλιακους μπουχα χα χα χα χα) αφηστε της μαλακιες και μην πετατε τα φραγκα σας σε μαλακιες, σε σκονες που ειναι αχρηστες.. οσοι θελεται να χασεται λυπος παρατηστε της μαλακιες και ασχοληθειτε σοβαρα με την γυμναστικη  2 φορες την ημερα αεροβια περιορισμο των υδατανθρακων και αυξιση πρωτεινης με πολυ καθαρα φαγητα.. οπως γαλοπουλα σε νερο,φιλετο κοτοπουλο, τονο σε νερο και απο υδατανθρακες πρωτεινω βρωμη και ρυζι μπασματι... αφηστε τα συμπληρωματα και τις παναχρηστες σκονες που το μονο που προσφερουνε ειναι να σας τρωνε τα λευτα τα ευρεο-αμερικανικα λομπυ που τα παρασκευαζουνε... αντε ΞΥΠΝΑΤΕ..
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Και ποιος σε ειπε οτι θελουν να ξυπνησουν;
Και καλα να εισαι πιτσιρικας, με την καλη εννοια, και αδαης.
Εδω μιλαμε για 25φευγα χρονων που δεν εχουν μαθει ακομα το σωμα τους.

Αντε ο στοχος να γινεται πομπωδης, μυωδης, και γραμμωμενοι για του χρονου παλι μαγκες... :jerking:
 

Επισκέπτης
Και ποιος σε ειπε οτι θελουν να ξυπνησουν;
Και καλα να εισαι πιτσιρικας, με την καλη εννοια, και αδαης.
Εδω μιλαμε για 25φευγα χρονων που δεν εχουν μαθει ακομα το σωμα τους.

Αντε ο στοχος να γινεται πομπωδης, μυωδης, και γραμμωμενοι για του χρονου παλι μαγκες... :jerking:

Tα λες ωραια χυστη μου.. φενεται οτι σεβεσαι τα λευτα σου και το σωμα σου!!! ;)  αντε τρωβατε πειτε καμια πρωτεινη καθαρη 99% να πληρωσετε ενα 80 ευρο και μετα πειστε τον εαυτο σας οτι γινεται τουμπανοι.. ουτος η αλλως αφτο δεν θελουνε οι ελεηνιδες σας οι χοντρες??? να ειστε τουμπανα οπως ο κωστας σομμερ ενα πραγμα.. και Σομμερ πρωτεινη και κρεατινη περνει μαγκες αααααα και κανει και καλη διατροφη το παλικαρι :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Και ποιος σε ειπε οτι θελουν να ξυπνησουν;
Και καλα να εισαι πιτσιρικας, με την καλη εννοια, και αδαης.
Εδω μιλαμε για 25φευγα χρονων που δεν εχουν μαθει ακομα το σωμα τους.

Αντε ο στοχος να γινεται πομπωδης, μυωδης, και γραμμωμενοι για του χρονου παλι μαγκες... :jerking:
Εσενα ο στοχος σου ποιος ειναι για του χρονου?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Και ποιος σε ειπε οτι θελουν να ξυπνησουν;
Και καλα να εισαι πιτσιρικας, με την καλη εννοια, και αδαης.
Εδω μιλαμε για 25φευγα χρονων που δεν εχουν μαθει ακομα το σωμα τους.

Αντε ο στοχος να γινεται πομπωδης, μυωδης, και γραμμωμενοι για του χρονου παλι μαγκες... :jerking:
Πες μας τι να κανουμε μεγαλε γκουρου,να τριγυρναμε με τις μπυροκοιλιες να τρωμε χυλοπιτες και να ψαχνουμε μπουρδελα να γαμησουμε οπως κανεις εσυ?
Δωσε μας τα φωτα σου
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οι λιποδιαλυτες τι υποτιθεται οτι κανουν;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
να φευγει η λιγδα οταν πλενεις τα πιατα κατι που δεν κανεις εσυ

εγω τα πλενω ματια μου κι μαλιστα ειναι απο τις δουλειες που μου αρεσουν πολυ. Το ρωτω γιατι υποθετω οτι ολα αυτα τα σκευασματα μαλλον καταστρεφουν κατι και αναρωτιεμαι αν κανουν και τιποτα. Ειχα περιεργεια αν ξερει κανεις πως λειτουργουν στον οργανισμο.
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
πηγαινω γυμναστηριο 5 χρονια και εκανα και πολεμικη τεχνη περιπου 6-7 χρονια και το μονο συμπληρωμα που περνω, ειναι να πινω νερο οταν κανω προπονηση.ουτε φουσκωμενος μαλακας ειμαι ουτε τιποτα,απλα διατηρω μια καλη γραμμη στο σωμα μου.απο φαγητο τρωω τα παντα αλλα σε νορμαλ ποσοτητες. σε ολα αυτα τα χρονια εχω δει ατομα σωστα,αλλα εχω δει και 100000000 μαλακες, και ειδικα τα τελευταια χρονια που εγινε και τις μοδας το φουσκωμα. ξυπνηστε ρε ζωα και σταματηστε να τρωτε τα τσιμεντα και τα αλευρια που σας πλασαρουν,αν δεν γυμναζεστε τακτικα και με προγραμμα,οτι και να παρετε μια ζωη μπουχεσες θα ειστε.κατι αδερφες που βλεπω ξαφνικα να εμφανιζοντε φουσκωμενες,και τα σπυρια στην μαπα να ειναι στο φουλ,και ο ιδρωτας να τρεχει ποταμι, τις θεωρω αρρωστες εντελως.οσο για τους υπολοιπους ειναι οι πυρφοροι των γυμναστηριων,εκτος απο την συνδρομη,τα χωνουν και σε προιοντα του κωλου για να τα κονομανε καποιοι. οι περισσοτεροι φουσκωτοι για το μονο που κανουν ειναι για σακοι,και δεν το κρυβω οτι πολλους που τους εχω χρησιμοποιησει μεσα στο ρινγκ κανουν αρκετα καλα γιαυτη τη δουλεια.τελος παντων για να κλεισω,το μονο που θελω να πω ειναι το εξης, το φουσκωμα ειναι μια μοδα που θα φυγει,αλλα η ζημια που εχουν παθει μερικοι θα ειναι μονιμη.ειναι κατι σαν τα ναρκωτικα,αλλος την βγαζει με ενα τσιγαρο την εβδομαδα,και αλλος πλακωνετε στις κοκακολες καθε μερα.επιλογες ειναι αυτες.οταν ομως ψοφησει κανενας μεσα σε κανενα γυμναστηριο,και πλακωσουν καμερες και δημοσιογραφοι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.οι ντοπε φασεις των ολυμπιακων αγωνων θα ειναι καραμελες για παιδακια. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
εγω τα πλενω ματια μου κι μαλιστα ειναι απο τις δουλειες που μου αρεσουν πολυ. Το ρωτω γιατι υποθετω οτι ολα αυτα τα σκευασματα μαλλον καταστρεφουν κατι και αναρωτιεμαι αν κανουν και τιποτα. Ειχα περιεργεια αν ξερει κανεις πως λειτουργουν στον οργανισμο.
Φυσικα και δεν καταστρεφουν τον οργανισμο,και ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις,το θεμα ειναι να ξερεις γιατι παιρνεις κατι και γιατι το παιρνεις,το 99% ξερει επιδερμικα το θεμα και εχει για τα παντα αποψη και παρασυρει και τους υπολοιπους.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
οι λιποδιαλυτες τι υποτιθεται οτι κανουν;
Λιποδιαλυτης ειναι και το πιπερι που βαζεις στο φαγητο και ολα τα καυτερα που τρως,παρολα αυτα ενω κανει καλο το πιπερι στον οργανισμο κανεις δεν θα σου εδινε 50 ευρω να το αγορασει
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον ολοι οι ασχετοι εδω μεσα μην μπερδευουν τα αναβολικα με τα συμπληρωματα και μπερδευουν τον κοσμο,αλλο το ενα αλλο το αλλο,εγω εδινα για χρονια πανω απο 200'300 ευρω για συμπληρωματα συν το γυμναστηριο.
Πολλα φουγαρα μπυροκοιλιες με κοροιδευαν για χρονια,στην ηλικια που ειμαι τωρα φαινομαι 10 με 12 χρονια νεοτερος απο οτι ειμαι,και μου εχει τυχει να με παιζουν κοριτσια 22 χρονια νεοτερα,οποτε τις μπουρδολογιες σας για τα συμπληρωματα παντε πεστε τες πουθενα αλλου
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
εγω τα πλενω ματια μου κι μαλιστα ειναι απο τις δουλειες που μου αρεσουν πολυ. Το ρωτω γιατι υποθετω οτι ολα αυτα τα σκευασματα μαλλον καταστρεφουν κατι και αναρωτιεμαι αν κανουν και τιποτα. Ειχα περιεργεια αν ξερει κανεις πως λειτουργουν στον οργανισμο.
αυτα τα προιοντα ειναι σαν τις κρεμες που χρυσοπληρωνουν κατι γριες 50-60-70 χρονων για να γινουν μουναρες 20-30 χρονων,αλλα συνεχιζουν και παραμενουν πατσαβουρες,και στο τελος τις βλεπεις να εχουν καταντησει σαν ζομπι.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πηγαινω γυμναστηριο 5 χρονια και εκανα και πολεμικη τεχνη περιπου 6-7 χρονια και το μονο συμπληρωμα που περνω, ειναι να πινω νερο οταν κανω προπονηση.ουτε φουσκωμενος μαλακας ειμαι ουτε τιποτα,απλα διατηρω μια καλη γραμμη στο σωμα μου.απο φαγητο τρωω τα παντα αλλα σε νορμαλ ποσοτητες. σε ολα αυτα τα χρονια εχω δει ατομα σωστα,αλλα εχω δει και 100000000 μαλακες, και ειδικα τα τελευταια χρονια που εγινε και τις μοδας το φουσκωμα. ξυπνηστε ρε ζωα και σταματηστε να τρωτε τα τσιμεντα και τα αλευρια που σας πλασαρουν,αν δεν γυμναζεστε τακτικα και με προγραμμα,οτι και να παρετε μια ζωη μπουχεσες θα ειστε.κατι αδερφες που βλεπω ξαφνικα να εμφανιζοντε φουσκωμενες,και τα σπυρια στην μαπα να ειναι στο φουλ,και ο ιδρωτας να τρεχει ποταμι, τις θεωρω αρρωστες εντελως.οσο για τους υπολοιπους ειναι οι πυρφοροι των γυμναστηριων,εκτος απο την συνδρομη,τα χωνουν και σε προιοντα του κωλου για να τα κονομανε καποιοι. οι περισσοτεροι φουσκωτοι για το μονο που κανουν ειναι για σακοι,και δεν το κρυβω οτι πολλους που τους εχω χρησιμοποιησει μεσα στο ρινγκ κανουν αρκετα καλα γιαυτη τη δουλεια.τελος παντων για να κλεισω,το μονο που θελω να πω ειναι το εξης, το φουσκωμα ειναι μια μοδα που θα φυγει,αλλα η ζημια που εχουν παθει μερικοι θα ειναι μονιμη.ειναι κατι σαν τα ναρκωτικα,αλλος την βγαζει με ενα τσιγαρο την εβδομαδα,και αλλος πλακωνετε στις κοκακολες καθε μερα.επιλογες ειναι αυτες.οταν ομως ψοφησει κανενας μεσα σε κανενα γυμναστηριο,και πλακωσουν καμερες και δημοσιογραφοι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.οι ντοπε φασεις των ολυμπιακων αγωνων θα ειναι καραμελες για παιδακια. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Αυτα που λες τωρα υποτιθεται ειναι συμβουλες?
Τι σημαινει τρωω τα παντα,ποιος σου ειπε οτι ειναι σωστο να τρως τα παντα, το φουσκωμα ειναι μια παρενεργεια της σωστης διατροφης κατι που προφανως εσυ δεν γνωριζεις και λες οτι σου κατεβει οπως και οι υπολοιποι μποξερ που ειναι πετσι και κοκκαλο
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπον ολοι οι ασχετοι εδω μεσα μην μπερδευουν τα αναβολικα με τα συμπληρωματα και μπερδευουν τον κοσμο,αλλο το ενα αλλο το αλλο,εγω εδινα για χρονια πανω απο 200'300 ευρω για συμπληρωματα συν το γυμναστηριο.
Πολλα φουγαρα μπυροκοιλιες με κοροιδευαν για χρονια,στην ηλικια που ειμαι τωρα φαινομαι 10 με 12 χρονια νεοτερος απο οτι ειμαι,και μου εχει τυχει να με παιζουν κοριτσια 22 χρονια νεοτερα,οποτε τις μπουρδολογιες σας για τα συμπληρωματα παντε πεστε τες πουθενα αλλου
αυτες τις μαλακιες να τις λες αλλου μεγαλε.δεν παιζουν ρολο τα συπληρωματα για να δειχνει καποιος ποιο νεος.και εγω καπνιζω,και πινω και κανενα ποτο οταν βγαινω εξω,και δειχνω και μικροτερος απο οτι ειμαι.αλλα η πουτσα μου συνεχιζει και συκωνετε με φυσικο τροπο,δεν χρειαζετε ουτε συπληρωματα ουτε αλλες μαλακιες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τεσπα το σωστο νομιζω ειναι οντως να γνωριζει κανεις τι παιρνει και γιατι. Να εχει γνωση και συνειδηση. Το πιπερι λιποδιαλυτης ε; δεν το γνωριζα αυτο. ωραιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom